• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

autor
ahojte taky :dizzy_face:

nejak nam to rychle leti, i to tema leden 2010 to uz je celkem maso :sunglasses: no a nam to doma s drobkem leti taky strasne, ani sem nestiham nakukovat, jinak jak se nekdo ptal, jestli deti taky zuri, tak my jsme toho zdarny priklad :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :sunglasses: :grinning: chjooooooooo, ale co uz :grinning:
29. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

len chcem pozdraviť, pekný večer prajeme :dizzy_face:
Hmmm, januárové bábätká 2010, juj ako to letí, že už sú to dva roky od dvoch čiarok. U nás doma boli tušáky hneď po :grinning: a druhé výročie prvých tehu-príznakov máme 1. mája, juj letí to.
29. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, ale to zistili nejako rychlo,ked su uz jan. 2010 nie? :confused: Ja som bola u doktora mesiac po otehotneni, bola som si na 99% ista ze som tehotna aj ked na teste som mala tu druhu ciarku len taku slabu a on mi povedal ze nbie som a dal mi pichnut vyvolavacku , sice som protestovala ale on povedal ze tam nic nevidi a ze urcite nie som tehotna :grinning: , o 2 tyzdne som isla znova k druhemu a ten mi potvrdil tehotenstvo. Ja som to citila uple od zaciatku a definitivne som sa utvrdila ked som zjedla konzervu sardiniek a zapila som to kakaom :grinning:
deina a videla si ten buggy pod, alebo ako sa to vola, je to take pridavne kresielko na kocik pre starsie dieta a kedykolvek sa da sklopit
30. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To sa mi paci asi najviac, Miskin, len neviem, ci je to az take vhodne na zimu - sice aj tak uz bude vela behat, uz teraz ledva obsedi v kociku. Stale dufam, ze dovtedy uz bude chodit tak, ze zvladne aj dlhsiu trasu a kebyze nie, mimi bude v satke a on v sportiaku? No uvidime...

Vdaka, Jett.

Misulo dnes prisiel o gate. Boli sme nakupovat a v obuve ako sa tak premaval medzi regalmi, sa mu odopli a spadli. :grinning: :grinning: A on nic, gate pri clenkoch a kludne behal dalej, len my s predavackami sme sa na nom rehotali - ked nas zbadal, tiez usmev od ucha k uchu, ale pohoda, asi mu bolo dobre aj tak. :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte no uteka to jasne aj nam sa to krati a uz coskoro budeme pred porodom netrpezlive atak no tesim sa ked uz bude babao vonku :wink:
30. dub 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!! Zdravím všechny hezky v květnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuřivečka máme doma taky..ale i herečku největší..co ta dělá za ksichtíky, to je už fakt moc :grinning: :grinning: a jak převrací oči..no tatínek je z ní na větvi - dokonale si ho obmotává kolem prstu čímdálvíc :wink: lištička naše jedna malá velká :grinning:
Máme nanic noce, přes den pořád: Mamikoo, tatuuu :grinning: :grinning: ale je to prostě ta nejúžasnější holčička na světě, tak jako asi pro každé rodiče to jejich dítko :dizzy_face: Jsme z ní prostě hotoví :sunglasses: :grinning:

Jenom jsem tak v rychlosti pozdravila, ani jsem nedočítala..snad jste všichni oka a těhulinky nám hezky rostou :dizzy_face: Pa!
2. kvě 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
gabi ahojda, jejda, to jako bys psala z me klavesnice o te zurivecce a herecce s ksichtiky a pak mamiiiiiiiiii, tatiiiiiiiii, no fakt je to u nas uuuuuuplne stejne :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ja treba na konci dubna 2007 (teda myslim si to :grinning: ) teprve otehotnela, tak nejak kolem 24. a vedela jsem, ze jsem tehu az druhy tyden v kvetnu a to jsem testovala pred MS, ale taky jsme meli TP az v pulce ledna, tak treba ty co jsou na zacatku ledna 2010 uz to asi v te dobe, kdy zalozily diskuzi ...konec dubna...mohly vedet :wink:
2. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ted jsem to po sobe cetla a jsem se do toho celkem zamotala s temi tehulkami lednovymi :grinning: :grinning: :grinning: kdyz tak to ignorujte :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - v pohodě :sunglasses: my víme, jak to myslíš :grinning:

Jinak já jsem otěhotněla nějak začátkem dubna..nebo v půlce vlastně..potvrzené těhu bylo od doktora 14.května.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jeeeeeee gabi na me narky :sunglasses:
3. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, dnes sme bez vody :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: , bez varovania - havária na potrubí, ach jo.
Som to zistila náhodou, keď som s malou na chrbte vysávala a utierala byt, zaprášená, upotená z 12 kg malej prilepenej na mojom chrbte, že hodíme rýchlu sprchu, ešte som ani zuby nestihla umyť... obed rozvarený... asi ma drbne.
Ale vzdávam hold vlhkým obrúskom, som vyhrabala zo starých zásob :grinning: a v Lucke som umývala (a teraz varím) zemiaky, no paráda.

Aj mne to tak vychádza, že už mohli vedieť januárovky 2010, ja mám test síce až z 9.5., hoci príznaky už 1.5., a tušáky hneď po - to bola polka apríla. A termín som mala 17. január, takže kočka, čo má TP začiatkom januára, mohla mať pozitívny test, prípadne aj príznaky, v druhej polke apríla. Skrátka Lucka to dobre vysvetlila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
4. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A máme nové fotky, ak chcete kuk, teda sú už staršie, ale dlhšie som nehodila novšie
asi od tejto
http://picasaweb.google.com/siskajarko2/NataskaOd12Mesiacov#5327818312849844738
4. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sisi krasne fotecky, fakticky maly forest gump :grinning:
jinak s tou vodou, to by me asi jeblo :angry: ...ja jdu dovarit taky obidek a mala posupajdi do pelisku, tak si trosku dachnu i ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nikde nikdo??? :confused: asi vsecky odpocivate :slight_smile:

hlasim, ze u nas se to nase zlaticko uz samorozchodilo, tak to ted zacne to prave toco :grinning:

doufam, ze jste vsecky zdrave i s prdolkama :wink:

hezky vecer vsem :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!! Tu fakt nikde nikdo :confused:

Sisi - super fotošky..malá je úžasná s těma teniskama :dizzy_face: a tu vodu radši nekomentuju..taky se mi to tak stalo jednou..pech :confounded:

Luci - gratulka k rozchození Mišky :dizzy_face: :dizzy_face: tak teď už se opravdu nezastavíte :grinning: ale je to super :dizzy_face: buď na ni hrdá, maminko :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
pripájam sa ku gratulácii k miškinmu samorozchodeniu :dizzy_face:.
A dík za fotky :slight_smile: .
A tú vodu - nemali sme potom do popoludnia, ale radšej sme fungovali aj pri varení na Lucke aj večer - tiekla hnedá a mastná voda, ale už je to ok. Až vtedy si človek uvedomí, že ako je ťažké žiť bez vody (napr. spláchnuť záchod :zipper_mouth:) hoci len 1 deň.
7. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ešte som zavesila fotky nové, boli sme tento týždeň v zoo
http://picasaweb.google.com/siskajarko2/NataskaOd12Mesiacov#5333145694861981810

a od tejto také novšie domácke
http://picasaweb.google.com/siskajarko2/NataskaOd12Mesiacov#5333144312018076018

Krásny zajtrajší sviatok prajeme :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

Luci, prave tento tyzden som si uvedomila, ze Olivia uz skoro vobec nestvornozkuje, vlastne len vtedy, ked si vyzuje papucky alebo protismykove ponozky a smyka sa na parketach. Doma ju necham, nech si ide, ale vonku za nou beham, lebo sa bojim, ze sa doudiera, ked padne na betone. S muzom sa pri nej striedame, takze ked sme sa boli vonku najest, ci si sadnut na drink, jeden jedol a druhy behal :sweat_smile: :grinning:

Vcera sme sa vratili z vyletu v Prahe. Byvali sme hned pri Namesti republiky, takze sme 2x denne hrkotali po starom meste. Bola to mala generalka na letnu dovolenku (hoci este stale nevieme kedy a kam chceme ist :grinning:). Uzili sme si to, napriek tomu, ze pocasie bolo skutocne rozmanite, poprchalo, bolo zamracene aj slnecno. Pridam nejake fotky nasej malej-velkej slecny.
8. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ssissi, fotky su paradne. Olivia bola v ZOO este minule leto, toto by som chcela ist do Bojnic, urcite si to uzije viac, ako minuly rok. Na zamku robia v juni "Rozpravkovy zamok", radi by sme jeho navstevu spojili so ZOO a uzili si pekny vikend, ak to vyjde.
8. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adeli, fotky jsou krasnoucke :dizzy_face: Livinka je fakt mala velka slecna :dizzy_face: ...jinak s tim lozenim uz to mame uplne stejne, venku ji to uz ani nenapadne a doma jen presne, jak ty pises, kdyz nema backurky a jeste jsem zjistila, ze po ranu, nez si uvedomi, ze uz vlastne umi po dvou tak je takova rozpacita, ale vecer uz lita jak utrzena z retezu :grinning: a s tim stridanim to mame venku stejne, jeden veze kocar a druhy lita s malou nebo naopak, kdyz s ni jdu sama tak je to horsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!!!
My sme sa pred chvilkou vratili zo Zoo a takeho celodenneho vyletu,Simi bola ako andel :dizzy_face: ,tak sme si to riadne uzili....
Aj ja sa vonku bojim o Simi,ide ako dabel :grinning:
Dobru....
8. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!!

Adelka - hezké fotky..

Je fakt, že nám ty dětičky už nějak rychle rostou, co? Taky říkám malá-velká slečna..je to neskutečné, že už nevypadají jako miminka, ale jako velké slečny..až je mi někdy smutno z toho :sweat_smile: :dizzy_face: A ikdyž mě dokáže Vendy dost pozlobit svým vztekáním, tak když spí, tak si říkám, jaký je to krásný a hodný malý andělíček :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: A MM je z ní dojatý čímdálvíc..ikdyž teď momentálně se dojímá s klukama na chatě :confounded: :grinning:

My jdeme dneska s holkama na kafíčko do vedlejšího města, Vendulku bude hlídat moje mamka, takže tam bude Vendy i spát..aspoň mě nebude nikdo v noci budit a snad se trošku vyspím..Vendy se totiž začala v noci budit a chce mléko :confounded: a vstávání o půl 7 je taky ubíjející..mamka si ji vezme už v 5, tak snad to zvládnou..držte pěsti..

mějte se krásně, papáá
9. kvě 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabou,uzi si to :dizzy_face: !!!!
Simi bola cele doobedie so svokrou,teraz spinka a potom ideme na milu pre mamu :dizzy_face:
A potom si mam ist nieco kupit ku dnu matiek a na veceru :wink:
9. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

zdravime vsetkych po dlhsej dobe....nejako je malo casu - ale ved to poznate :slight_smile:)), odkedy tie nase deturence behaju - tak behame aj my :grinning: :grinning: :grinning: .... ale viete, aku budeme mat kondicku :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujeme Adelke a Lucke k bezkaniu - teda skor ich malym slecnam ... nech je to bezkanie bez velkych padov....
Ssissi, Adelka - krasne fotocky .... pri nich som si uvedomila, ako sa aj tie fotky menia .... zo zaciatku to boli usmevy, grimasky, ako krasne deticky lezkaju, dvihaju hlavicky a pod.... a teraz je to uz uplne akcne.... niekedy je uz problem aj zachytit tie nase "batolata" na fotke :dizzy_face: .

My mame uz druhy tyzden take straaaasne lutostive obdobie.... Adamko je na mne priam nalepeny, nemozem ani poriadne odist z izby... akoby mal strach, ze sa nevratim.... takze teraz uz nemam ani 5 minut volna....myslite, ze sa to este niekedy vrati do normalu??? :grinning: :grinning: ... uz som aj vravela MM, ze ak to bude trvat dlho, asi ma bude musiet niekam odviezt :grinning: :grinning: :grinning: ... neviem, ci to bude zubkami, alebo cim....mali ste / mate aj vy s tymto skusenost?

Inak sa mame super, uzivame si teplucka, preliezok, prechadzok a pod. - teraz je to vsetko take zaujimave, v podstate objavujem znovu svet Adamkovymi ockami :dizzy_face: . Minuly piatok sme boli na oslave, Adamka strazili u nas moji rodicia a rano sme sa nasmiali, lebo Adamko sa zobudil, vyplul dudku, ukazal mojmu ocinovi na bradavku a ukazal prosim, prosim....potom mu ju vraj isiel preskumat zblizka, ale sa mu nepozdavala....a nasi nepochopili, ze si pytal papat :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Este pripajam Adamkove fotky z aprila
http://picasaweb.google.com/Simuska153/Adamko_april2009#

Livi, aj my sme dnes absolvovali Milu pre mamu, len sa mi zdalo, ze u nas bolo dost malo ludi....

Dnes sme aj oslavili zajtrajsi sviatok....nas ocino bol rano na nakupe, kupil kyticu kvetov, v chodbe ju dal Adamkovi a ten mi ju priniesol a aj s puskou venoval....uzasny pohlad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojte, tak po dlhsej dobe sa ozyvam....
docitala som Vas konecne uff, a fotecky su uzasne, deticky nam fakt strasne rychlo rastu....
My uz mame 12 zubkov jedujeme sa ako certi, vymyslame a tiez mame lutostive obdobie....

Vcera sme sa svadbili, Vikinka do pol desiatej bola parketovy lev a potom sme ju odviezli varovat, tak odkvacla....a my sme este do piatej trsali...no a o siedmej uz budicek ufff, no co :astonished: spala by som..

Tak prajeme krasny den matiek, my ho mame spojeny aj s Vikinkynymi meninkami a dozvukami zo svadby, tak to zas bude naroda..... :wink:
10. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj u nas hovorili tie organizatorky,ze je pomenej ludi :confused:
Leni,tak to ste moc nenaspali,sak niekedy dospis :sweat_smile:
Aj MM bola gratulovat kolegyni na svadbe,tiez dosiel okolo piatej a Simi prave dnes chcela len jeho,takze tiez vyzera ako.... :grinning: :grinning:
Teraz spolu chrapkaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

prajeme krásny deň matiek a Vikinke všetko najlepšie k dnešným meninám. Nech je stále krásna, zdravá a robí samú radosť :dizzy_face:.

Simuska, krásne fotky, Adamko je veľmi zlaťunký a je už veľký chlap, na poslednej fotke sa mi veľmi veľmi podobá na tata a tá fotka s medvedíkom v postieľke, júúúúj :dizzy_face: . A ešte ma tak nostalgicky pobavil ten hračkársky kočiarik v MC-čku, nemá chybu :slight_smile: .
To pripútanie, čo sa pýtaš, u nás bývajú také stavy, že muža odstrkuje a len mama, priam ju znervózňuje, ak sa jej dotkne - to je niekedy, keď sa zobudí. Ale to sú už len také "stavy", nie celý deň atď. No ale fakt je, že s malou trávim 100% jej času, muž snáď 10% s ohľadom na to, že je stále preč. Tak je to celkom prirodzené.

Ale to, čo spomínaš, sme mali v cca 9 mesiacoch, nemohla som ani na 5 cm. Možno máte druhé také obdobie a zdá sa mi, že chlapci sú takí viac "mamkáči". To v 9 mes. u nás po cca týždni, dvoch prešlo.
A krásne ste oslávili deň matiek. Ja som tak nenápadko včera pripomenula môjmu zábudlivcovi, ale nejako nečakám nejakú slávu :stuck_out_tongue_closed_eyes:, dnes z práce uháňa do nemocnice, tak si oslávim s Nataškou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:.

My máme aktuálne obdobie "hanbenia sa" - to tu doteraz nebolo. Pred našimi známymi - mužmi si schováva tváričku v štýle "nevidím ťa" = nevidíš ma ani ty :grinning: :grinning: :grinning:. Alebo sa schováva za mňa.
A obdobie škrípania zubov :fearful: :zipper_mouth: -neviem čo s tým robiť. Škrípe celou silou, lebo ju to baví, bojím sa, že si ich poláme, či naštrbí :confused:.
10. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeejda,samo Vikinke vseeetko naj :dizzy_face: ...
10. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
nakúkam sem, lebo neni času, ved viete, dve deti - manžel jedno a Nelka druhé :grinning:

Aj my sa hanbíme o dušu, vždy potrebuje pár minút kým sa okuká..

A Vikinke všetko naj k meninkám prajeme..

Ozaj baby a ako vám spávajú drobci?
10. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek