• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Ahojte, kočky máte úžasné fotky :dizzy_face: , krásne deťúrence :dizzy_face: :dizzy_face:

Lifi, u nás bola 6. nemoc - bolo to jediné ochorenie našej malej (ak nerátam trocha sople a raz zachrípnutie + horúčkové reakcie na povinné očkovania :rolling_eyes: ), takže dosť dobre pamätám priebeh - teploty - vysoké - ja slabo k 40-tim, tri dni trvali, potom nič, že huráááá, a na štvrtý deň také vyrážky, skôr fľaky ako vyrážky. Epicentrum tých fľakov na hrudi + čelo a odtiaľ ako dole, tak hore, skrátka všade, ale už tak redšie. Na piaty deň už nič. To je klasický priebeh 6-tej choroby.
Dr. nám vtedy dala len fenistillové kvapky - kvôli tým fľakom, ale len na 1 deň užívať. No a teplotu sme samo. zrážali. Takže tak.
Neviem, u vás to ale ta 6-ta choroba mohla byť. A aj ak si mala alebo máš teplotu ty. Lebo je to infekčné ochorenie a v kľudne ju, aj keď zriedka, môže dostať aj dospelák.

Livika - tie sandálky Protetika - Natašky sa páčia aj mne, som videla v katalógu, aj preto že sú menovkyne našej malej :grinning: - tak som zvedavá, ak ich budú mať v protetike u nás aj naživo.
22. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups - lifi - k tej šiestej chorobe - píšem - "teploty - vysoké - ja slabo k 40-tim, tri dni trvali,..." preklep - nie JA slabo k 40-tim, ale AJ slabo :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
SSissi,su velmi pekne,dobre vatvarovane a pohodlne....
U nas stali 25 eur :wink: :wink:
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi, a pekná farba :slight_smile: a hej, to tvarovanie poznám, je moc fajn, máme presne také isté jedny s menším číslom, len teda iný názov majú - iné farebné prevedenie - ružové.
cca 25 eur plus mínus stoja aj u nás sandáliky z protetiky, fajn cena, na to že koža + pohodlie + pekné a také pevné.
22. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja tvrdim :wink: :wink:
22. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, a čo poviete na toto?? - topánočky s mäkkou podrážkou

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=2&Itemid=16

to je pravý opak odporúčania našej detskej a aj neurologičky :confused: :confused: a myslím, že aj väčšiny detských ortopédov.
Som myslela, že ide o capačky pre bábätká, ale majú čísla aj pre našich, aj starších. Človek má z tej ponuky a toho textu až blbý pocit, že robí zle, ak dáva dieťaťu pevnú obuv - niekde tam píšu, že s tou mäkkou podrážkou je to ako chodenie na boso, a tak je podľa nich najlepšie. Žeby nejaký nový trend? Nám dr. vyslovene zakázala chodenie na boso, počas obdobia, že začína sa stavať, chodiť... zdokonaľuje chôdzu, kvôli veľkej pružnosti šliach, ktoré sú ako guma v tomto veku a deformujú sa. No ale možno o 10 rokov budeme s pevnou obuvou zas smiešne :sweat_smile: , ako sa to mení..
22. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem,ja by som mala asi taky blby pocit nejakeho nebezpecia,keby som jej to obula :unamused: :unamused: :confused:
22. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď aj ja Livi :grinning:
Len ma prekvapilo toto odtiaľ

V Amerike, Západnej Európe aj v Austrálii je už v širokom okruhu rozšírené nosenie topánok pre deti s mäkkou podrážkou, značná časť lekárov a odborníkov hlási túto koncepciu. Linky na odbornú literatúru – zatiaľ v angickom jazyku - nájdete pod "Zaujímavými linkmi" na ľavej strane.
Akoby hovorili, že sme skrátka 100 rokov za opicami s pevnými topánkami :grinning: :grinning:

No, zatiaľ ostávam pri pevnej, ale tvarovanej obuvi, a takej, čo má tak vytvarovanú tú vložku vo vnútri.
- aj keď 100 rokov za opicami :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

pevna vs. makka obuv je aj moja dilema. Na odporucania lekarov sa priklanam v tvarovanej a pevnej, hoci medicina napreduje a co dnes plati moze byt zajtra prezitkom, vsak?

Prajem krasny slnecny vikend :wink:
23. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez som citala o tych topankach, ale co ja viem - hentaka makka podrazka, ved to ani pohodlne nemoze byt, ja napr tiez nerada chodim len v platenkach, potom citim kazdy kamienok, dieru... Maleho ale naboso behat nechavam - vonku v zahrade po travniku, ma to velmi rad a to je nerovny povrch, takze by to malo byt aj zdrave. Ale topanky ma pevne.
23. kvě 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Adeli, vidím, že máme podobnú dilemu :grinning:. Tiež tak premýšľam, držím sa aktuálnych trendov a odporúčaní síce, ale všetko sa tak mení, tak často premýšľam, či robíme vlastne dobre.. pred pár rokmi sa napr. bábätká táááááák pevne uväzovali do periniek. A dnes - my sme napr. perinku ani nemali, len v nemocnici erárnu, lepšie sa mi v tom eráre s malinkou manipulovalo prvé nemocničné dni, ale doma už nič. Mali sme len takú obrázkovú rýchlozavinovačku na suchý zips - snáď trikrát použitú na zavinutie, malinká bola spokojnejšia tak "voľne" nacapená na mne, a na spinkanie zakrútená v dečke.

Baby, prajem krásny deň.
23. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tiez ste mali taky pekny vikend? :dizzy_face:

Zacali sme rozmyslat nad dovolenkou, predbezne Grecko a tak ma napadlo, v com by bola mala na plazi? Na plavani mal jeden chlapcek Crocsy, ale neviem, ci by v nich Olivia vedela chodit. Kazdopadne sa lahko udrzuju, nase sandalky by nasali vodu a prilis dlho schli. Takze asi kupim nejake gumenne. Mohla by sice po piesku behat aj naboso, ale asi bude prilis horuci. Co myslite?
25. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

aj my sme minuly tyzden prekonali 6.tu xorobu, celkom to v pohode zvladol, ale do toho mu rastli aj stolicky, tak si uzil... aj my :unamused:
ale teraz sme dostali s manzelom herpes, vraj tu 6.tu xorobu sposobuje herpes virus, tak neviem, asi to mame z toho...

Sisi:ked som bola v uk aj v irsku, tak deti nosili len tie kozene topanocky...
citala som ale odborny clanok, ktory tvrdi, ze dieta by doma malo xodit v pevnej a tvarovanej obuvi, pretoze vacsinou xodi po tvrdej zemi. avsak vonku, v piesku, v kamiekox, na trave atd, by malo xodit bose... v tomto obdobi sa im tvaruje klenba a vraj keby xodili doma bose, alebo len v obycajnyx papuckax (bez tvarovanej klenby), tak v buducnosti mozu mat problem s ploxymi nohami... no co ja viem...

Adeli: aj my rozmyslame nad tym greckom, uvidime, ako to financne "vystreli" xceme ist az v septembri, tak snad nejaky fajn last minute najdeme...
my mame naxystane take umele sandalky k vode... ale kamoskin maly xodieva v crocsox k bazenu, ked xodime plavat a pekne v nix cupita...

pekny den vsetkym :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Adeli, zas riešime podobné veci :grinning: :grinning: - že akú obuv po pláži + do vody :grinning: .
Soni, no veď.. samá dilema :slight_smile:. Držím sa toho, čo platí teraz a vidí sa mi aj v praxi, že je to tak lepšie, napr. doma nosí sandálky z protetiky, ale ak je náhodou bosá, ak lieta hore dole a náhodu prskne vodu z pohára, tak sa to bosej šmýýýýýýka a môže škaredo tresknúť v behu. V sandáloch lepšie.

Včera sme zohnali krásne sandálky z protetiky, liv, tie Natašky už nemali. Kúpili sme tie Lindy http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html - červené s bielymi guľôčkami, krásne :dizzy_face: a fajn tvarované zvnútra. U baťu som videla len s plochou podrážkou vznútra (asi už vypredané tie lepšie), také labilné a za tú istú cenu. Tak to radšej prejdem celú bratislavu - boli sme kvôli tomu priamo v protetike.

Soni, tiež chceme grécko, a tiež v septembri. Tak sa tam možno vidíme :grinning:.
26. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ssissi :wink:

A kde ste boli v tej Protetike? Na Bojnickej? Boli sme tam pozriet klucky, videla som budovu s napisom Protetika, ale neviem, ci tam predavaju aj topanky. Najlepsie je ist priamo k zdroju... napr. na Kramaroch a Sustekovej mali slaby vyber, ked som Olivii zhanala topanky.
26. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
Sissi,u nas mali zase iba tie Natasa a inak vsetko so zavretou spicou :wink: :wink: !
Aj my ideme v septembri na dovcu,este ale nevieme kam :confused: :confused: ,dame niekde spicha??? :sweat_smile: :sweat_smile:
Inak ja som pred chvilou doumyvala zem v celom byte,som myslela,ze padnem od unavy :angry:
Ale uz lezim,notebook na kolenach,jem zmrzku a konujem :dizzy_face: :dizzy_face:
Komu je lepsie??? :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adeli, ano, na Bojnickej, maju tam aj topanocky, odbocis z hlavnej cesty k Protetike a este pred rampou (vstup do arealu protetiky) je vpravo ta predajna - pred predajnou je parkovisko.
Ale na to, ze ta predajna je tak dost od ruky, dost vela ludi v nej bolo, a hlavne pomala, aj ked ochotna obsluha. Dost zly system tam maju - totiz pultovy predaj a len jedna predavacka, tak ta pani sa musi aj 100x otocit do skladu, kym prides na rad. A strasne zly vzduch v tej predajni - Nataska mi odtial isla s mokrou hlavinkou a cela cervena, aky tam mali hic.
A vyber - vo vylohe nic moc, aspon ked sme boli, tak nic moc, ale treba sa tej panej spytat na konkretnu velkost a prinesie.

Livika, no parada relax :slight_smile:
27. kvě 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tie Liliputi topanocky su strasne krasne, ze? Normalne som v pokuseni jedny kupit - aj ked mi to pride zbytocne, kam by ich nosil? Lebo az tak sa mi to nezda, zeby nemal mat pevne topanky a to, ze chodenie naboso po nerovnom povrchu je zdrave, no hej, je, ale to ho nechavam behat uplne naboso - po trave, po dvore, strasne sa mu to paci...
27. kvě 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi, my mame Bojnicku blizko, tak ked bude Olivia potrebovat dalsie topanky, asi tam skocim. Aj ked Beni na Kramaroch mi velmi vyhovuje, pretoze tam predavacky poradia, aj Olivii topanky vyskusaju.

Deini, Liliputi topanky su krasne, ale mne skor pripadaju take kocikove. Mozno pre dalsie babenko? :wink:

Dnes je dost veterno, tak som Oliviu zobrala zahrat sa do Avionu. Bolo super, az na takeho cudneho chlapca, tipujem ze mohol mat tak 2.5 roka, ktory sa "hral" tak, ze skakal na deti a zhadzoval ich. Na Oliviu skocil zozadu, padla na tvar, ale nastastie neplakala, je tam pomerne makky ten koberec. Stihol zhodit niekolko dalsich deti, ked prisiel zase rad na nas, skocil na Oliviu spredu, padla a udrela si hlavu, hoci som bola pri nej. Dedko, ktory chlapca strazil, nanho sice krical, aj mu dohovaral, ale nebolo to nic platne. Nakoniec tam povlacil po zemi asi rovnako stare dievcatko, ktore sa ale nedalo a vyfackalo ho. Chlapec sa rozplakal, dedko si zabohoval a isli prec. Neprijemne :unamused:
27. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,dlho som tu uz nebola,nestiham mam v skole skuskove,a mam toho vela, vidím ze uz dlhsie sa tu riesia topanocky,no ja to az tak "neprezivam" ,samozrejme akekolvek cinske nepripadaju do uvahy, inak mame "obycajne" zo zvysenou patou,papucky nosime klasicke rako,ale ze vraj uz sa nevyrabaju,lebo ten co ich vyrabal zahynul vtedy pri tej tragedii autobusu v polomke, tenisky mame nike a pumy a sandalky som kupila v klasickej obuve,obidvoje maju zvysenu a uzavretu patu.
caramelka ak idete kmoru urcite kup nejake sandalky pretoze piesok hrozne pali aj dospeleho,my dovolenku este neriesime,ale urcite kupim take vkt.moze ist aj dovody a hned sa uschnu cize nejake gumove,ten týzden dva co ich bude mat si myslim ze je jedno ake budu.
boli ste niekto v tom aquaparku v senci,ako tam je? alebo poznate nejaky kde sa da co robit aj s detmi?a este sa chcem spýtat ake mlieko davate a kolkokrat za den
27. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, za chvilku jedu s Vendy k doktorce..jenom se probudí a nají..dnes ráno se jí toti na hrudníčku objevila virážka a docela velká..takové červené pupínky..tak jdeme radši k doktorce..dnes ordinuje až odpo..myslím si, že je to ze sluníčka, protože včera Vendy trávila na slunku a nahatá..ale natřená faktorem byla, ale asi i tak..no uvidíme..pak písnu kdyžtak..

Ani nedočítám, tak se omluvuju :sweat_smile:

Ale botičky jsme koupili v neděli v Luhačovicích (je tam prodejna Fare - to píšu info pro Lucku :wink: ) a za tisíc korunek má Vendy troje botičky :grinning: Jedny tenisky, druhé takové polo-tenisky a polo-polobotky :grinning: a třetí otevřené papučky..sandálky se zatím nekonají, čekám na sestřenku od MM, má přiletět z Anglie a prý doveze sandálky, tak jsem zvědavá jaké :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lifinko - my jsme měli taky šestou nemoc :pensive: ale byla rychle pryč naštěstí..tak snad i u vás je už dobře! Ikdyž, ty vaše trampoty v nemocnici, to by mě piclo teda :angry:

Deina - ta houpačka-koník je fakt suprová, bylo to u známých :sunglasses:

Luci - tu panenku Vendy miluje a nedá bez ní ani ránu..prostě bez ní by neusnula..
27. kvě 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, občas vás chodím čítať a fotky pozerať, priznám sa, že nestíham pri mojom hiperaktívnom dieťati a večer padám do postele polomŕtva :grinning:

ale potrebujem radu, pomoc, nakoľko môj gynekológ mi pomôcť nevie - nechce :unamused:

týždeň nekojím, vôbec a pociťujem v prsiach páľavu, na dotyk až bolesť a bojím sa, že dostanem zápal. Predtým som to riešila natieraním liehu, ale poviem vám že na to čas moc nemám, nakoľko som musela stále chodiť do sprchy prv než som na ulicu vyšla, aby si o mne nemysleli ľudia, že chlastám :grinning: :grinning:
Niejakú inú radu nemáte???
Gynekológ mi ponúkol lieky na zastavenie laktácie, ale vraj mi po nich bude strašne zle a budem vracať, tak sme sa dohodli že sa zastavím, ak to neustúpi. Nedoporučil odstriekavanie, ani nič podobné, ale už je to dosť bolestivé

ďakujem za každú radu, večer si prídem prečítať všetky nové príspevky. Pekný deň aj drobcom! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caramelka, asi to tak spravim, ze pre druhe babetko do kocika, lebo velmi su pekne. :sweat_smile: Nejako som ich prepadla... Misko ma momentalne dost topanok, tak mu nebudem kupovat este jedny len tak pre paradu, no nie? Manzel by ma zabil. :grinning:

To s tym chlapcekom - veru si asi zasluzil to vyfackanie, super, ze ta mala sa nedala. :sweat_smile: Ale dedo tam bol akoze len na okrasu alebo naco?

Jett, to mi je luto, bohuzial neviem pomoct, nekojila som - len take nieco sa mi mari, ze kapustove listy do podprsenky? Niekde som o tom citala, naklepat studeny kapustovy list a dat ho do podprsenky. Skus sa popytat v lekarni, urcite su na to aj nejake masticky.

Vcera som bola u gynekologa, tak male pekne rastie, ma velkost presne zodpovedajucu svojmu tt. Pytala som sa ho, ci mozem potom rodit prirodzene (po cs), ale vraj nie, ze to je prilis velky risk - no co uz, predpokladam, ze planovany cs bude fajn a lepsi ako neplanovany akutny. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett, zial neviem poradit, pri odstaveni som nemala problemy, mlieko sa postupne prestalo robit. Kamaratka si zvazovala prsia, aby sa jej nanalievali, ale mala strasne problemy, tocila sa jej hlava, bolo jej zle, takze nakoniec si dala pichnut injekciu na zastavenie laktacie. :pensive:

Deini, necudujem sa, ze si im prepadla. Dnes som v Avione pozerala crocsy pre malu (magentovo-fialove s Dorou), ale 35 Eur sa mi zda vela, kupim jej nejake fejky. Ktovie, kolkokrat ich bude mat na nohe, chcem ich len k vode.
Ja som sa lekara pytala, ci je mozne po porode sekciou rodit druhe dieta prirodzene s epiduralom a povedal, ze ano, a ze vela zavisi od skusenosti lekara a na co si trufa. A samozrejme, od stavu jazvy. To mi pripomina, ze som este stale nebola na sone prsnikov. A mam aj nepravidelnu menstruaciu, musim to konecne riesit!
27. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec to byly jenom potničky..pravděpodobně teda..takže máme pudr a zkusit do koupele heřmánek, snad na něj nebude alergická :sweat_smile: Teď jsem ji namastila tím pudrem a šla s tchýní ven, tak sranda :grinning: :grinning:

Jett - měla jsem to podobné, jak ty..tak týden, dva maximálně mi to trvalo, co si tak matně vzpomínám :sweat_smile: (na mateřské mám fakt špatnou paměť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Já jsem se taky ztahovala velkou dětskou plenkou, nic jiného na to prý není, tvrdili mi v lékárně..ale vím, že někdo vzpomínal nějaké homeopatika, ale už opravdu nevím jaké :fearful: Neboj, za chvilku bude dobře..hlavně neodstříkávej, ikdyž si myslíš, že to nevydržíš, vydrž!! Ani se jich nijak nedotýkej - prý i to spouští laktaci..Držím pěsti!!

Deina - je fajn, že hezky miminko roste :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál :dizzy_face: a MIšulo je šikovný chlapisko :dizzy_face:

Caramelka - u nás v obuvi mají něco podobného jak Crocsy, ale je to jiná značka (neznačka) a stojí tak okolo 150Kč, takže jsem přemýšlela, že k vodě jí to na léto taky koupím..na žádné dlouhé prochajdy, ale jen tak, aby to rychlo uschnulo..Kamarádka je koupila svým holkám - o rok starším dvojčatům a chtějí to na nožkách a jsou to super botky :sunglasses:

Sono prsou u nás není povinné po kojení :fearful: Nepravidelnou menstruaci nezávidím..já mám zatím jako hodinky :sunglasses:
27. kvě 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
veterný deň, ale dalo sa byť vonku, to je hlavné.

Deina, tie liliputky sú fakt krásne, ale asi fakt nanič :wink: . Gratulujem ku krásnym mieram bábätka :dizzy_face: .

Adelka, také malé zlobidlá dokážu teda riadne spestriť deň. A možno ten chlapček len "zneužíval" liberálny prístup svojho deda. Keď vidím také zlobidlá len sa modlím, nech naša malá taká nebude - postrach Denis :grinning: , ale zas nestaviam sa k jej výchove "voľne", tak snáď to bude mať zmysel.
Na to sono som sa bola objednať a dozvedela som sa, že to treba byť do 10 dní po mrche, tak sa chystám v júni.

Miska, do aquapark Senec chodíme, teda túto sezónu ešte nie, ale malinkej sa tam minule leto veľmi páčilo.

Jett, kapustné listy. Dokonca aj keď som bola v pôrodke, tak v susednej izbe mala kočka takýto boľavý problém, tak každý deň klepala v sprche kapustné listy (odporučila laktačná sestra). Aj sme sa zasmiali na tom, ale chúďa, dosť ju to bolelo. Tak nech si ok. Ešte homeopatiká sú na to, tiež šalviový čaj, a ak fakt musíš odstriekať, tak len máličko, nie celkom, lebo sa zas nalejú, veď poznáš - čím viac odstriekaš, tým viac vyrobíš, klasika.
27. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte babuleeeeeee :grinning:

se mi normalne kun zobrazuje tak o tretinu mensi, jako pismenka, tak jsem si musela vzit bryle :grinning:

gabi, tak jeste ze to jsou jen potnicky a nic horsiho :wink: a s tou panenkou to mame podobne, mame ji i pojmenovanou na katerinku :grinning: a boticky parada kup :wink: Vendys bude hvezda :dizzy_face:

jett, s tim stavem "pokojicim" taky moc neporadim, mne totiz dochazelo mleko postupne a mala se pak i sama odstavila, kazdopadne jak Gabi vzpominala tak jsou nejake homeopatika a jedne moji kamosce gyndar rekl ze ji pichne i nejakou injekci, coz bude asi podobne tem lekum, co ti nabizi tvuj dr :pensive: ale preju at to vydrzis, ja sama zanet mela v sesti nedeli a vim jaka to je neprijemnost :pensive: A jeste me napadlo ze nam v kurzu PA rikala ze kdyz omezis prijem tekutin (ne vic jak litr za den) tak se automaticky tvori min mlika.

jinak u nas je ted pocasi naprd, dneska jsme tu meli navstevu kamosky a o den mladsiho chlapecka nez jsme my, tak decka radily, no jsou to mali aktivisti, i kafe uz bylo rozlite a steny od susenek, ale hlavne kdyz je sranda :grinning: Odpolko jsme jeli k zubarce, tak ja jsem vyfasovala jednu plombu a misa samozrejme pusu neotevrela, tak jsme ji se sestrickou i doktorkou otviraly pusu jako nejakem tygrovi, aby ty tesaky ukazala :grinning: Po ceste domu jsme se jeste stavili v tescu a koupili kyblik Duplo (lego) a elektricky vlacek, no aspon mame uz dva darky na vanoce :grinning: :grinning: :grinning:

jo silvinko, ty boticky jsou paradni :dizzy_face: :wink:
27. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caramelka, asi zalezi aj na tom, kedy ten druhy cs ma byt - toto este nebudu dva roky a teraz odporucaju otehotniet az po dvoch rokoch od porodu... ale neviem. Vlastne mi na tom az tak nezalezi, len chcem, ked to bude zase cisarsky, aby to bolo inak, nie v celkovej narkoze - aby som zase neskoncila uplne mimo (schytala som tam zapal pluc a pohrudnice, no parada, bolo mi riadne mizerne).

Misula sa dnes ako hanbil! :grinning: Taky bol zlaty, prisla kamoska s dcerkou (o dva mesiace mladsia) a on sa ukryl za mne, drzal sa mi noh a odtial cely zvedavy vykukoval a ked sa mu kamoska prihovarala, usmieval sa - ale von nevysiel, len tak opatrne.
27. kvě 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
deini, miska je taky ted stydlous :grinning: presne to co popisujes delala jak prisla ta kamoska a ted vecer jeste zazvonil kolega tak to bylo to isteeeeee :grinning: asi je to jen urcite obdobi ze jo :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek