• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Aj my zelame krasne MDD :wink:
Simi dostala darceky uz vcera....
Tiez si moc tatina doma neuzivame,z domu odchadza o pol siedmej a domov,ako kedy,ked dojde o piatej,to je u nas sviatok :grinning:
Vacsinou o siedmej az desiatej :unamused: :unamused:
Nuz ale nemozeme chcet aj lolo aj koko,peniaze su potrebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nasa slecna este dnes nespala a obec ju to netankuje :angry:
1. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, krásne MDD :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabou, skoré vyliečenie sa!!! My sme tiež na ATB :pensive:
1. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett - a copak je Sašce?? :confused:

a dík za přání rychlého uzdravení :wink: snad ano..Jinak Vendy je pořád jako by jí nic nebylo, až na to fňukání občas..a to taky jen když já jsem v dosahu..včera beze mě byla úúúplně v pohodě, říkaly obě babičky :sweat_smile: a já jsem večer přišla a bylo hned béééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nám taťka chodí do práce o půl 9..takže ráno je chvilku s Vendy, ale moc ne, protože furt nestíhá :sweat_smile: a z práce chodí po 6..někdy až v 7..a Vendy se budí taky mezi 6 až půl 9..
1. čer 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď už spí přes 2 hodiny a už ji musím jít vzbudit..včera spala 3 a večer ne a ne usnout :confused:
1. čer 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidim,ze je to s tymi tatinami podobne :unamused: :unamused:
Samozrejme vsetkym detickam skore uzdravenie :wink:
1. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, krásne MDD detičkám :dizzy_face:.

My už máme dnes za sebou kožné vyšetrenie - Adelka, ešte raz moc dík za kontakt na ten dermason. Nataška má taký kožný zhluk buniek na chrbátiku, také malé nič, ale urobilo nám to mnoho strachu. Tak zistili nám, že je to nezhubné a volá sa to Mastocyma. Ostane tam kde je, môže sa rezať, ale nedám, bolo by to len pre kozmetický efekt, skrátka blbosť rezať to, ešte k tomu tak malému dieťatku (nedala som zatiaľ ani uši prepichnúť). Lekárka bola moc zlatá. A ako tam malinká lietala ako šarkan (bolo dnu ešte jedno bábenko), tak nám zdiagnostikovala ešte, že je aaažžž moóooc živááá, no keď len to :grinning: :grinning: .

Muž robí dnes do 22,30 tak sme spolu poobedovali v pizzérii - volá sa La Vita v Ružinove - nefajčiarska, teda vonku sa smie fajčiť :angry: , ale dnu nie, s detským kútikom, celkom fajn, možno aj fajn na stretko cez chladnejšie dni. Len na detskom kútiku mi chýbala nejaká ohrádka na konci, že zatvorím a vidím dieťa, nech nebehá kam ho nohy zanesú :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale fajn bolo.
1. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tými taťkami to máme asi väčšina tak... no blbá doba :unamused:. U nás aj víkendy dosť zriedka fungujeme ako rodina. Max. 1 deň voľna :confounded:, a to je už dôvod na oslavu :rolling_eyes: . No zlatý socializmus (aspoň v tomto). Žiadna hypotéka a 15,30 každý deň doma, no sen :sweat_smile:.
1. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

vsetko NAJ nasim detickam k sviatku! A nech su vsetky rychlo zdrave...

Silvi, som rada, ze je to OK. V La Vitae sme uz papali a prave dnes ma tam volala kamaratka (2 deti), ale starsia dcerka jej zacala kaslat, tak sme to nechali tak. Mimo obedu tam mali pomerne prazdno, bolo to fajn, aj ked som tam bola, ked este Olivia tak nelietala, neviem, ako by to vyzeralo dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fajn miesto na stretko je podla mna aj Avion, deti behaju po tom ihrisku pri HMku, maminy si vezmu kavu z Coffee & Co. (ak sa nemylim...) a sedia na gauciku po obvode ihriska. Minule som tam takto videla nejake particky mamiciek :wink:

A veru, dnesna doba velmi rodinnemu zivotu nepraje :unamused:
1. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas je to s tatinkem nastesti v pohodicce, odchazi pred pul sedmou a doma je o ctvrt na ctyri :dizzy_face: krome vyjimek, kdy je treba cely tyden na sluzebce :angry: :unamused: nebo jim v praci spadne nejaky servr (je ajtak) tak to tam je i do pulnoci, ale asi kdyby byl ve vetsim meste, tak i penizky ma lepsi ale nestezuju si, bydlet mame kde :grinning: jezdit taky mame cim :grinning: a na jidlo nam vetsinou taky zbyde :grinning: :grinning: :grinning:

vednulce a sasce prejeme brzoucke uzdraveni :pensive: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten avion fakt nie je zlý - to ihrisko je cez týždeň fajn, môžme stretko :dizzy_face:. Ale už sa fakt cítim ako psychopat, aj tam mi chýbajú nejaké dvierka, keď malá prešla tie atrakcie, tak jej prišlo to ihrisko malé (je fakt malé) a stále bosá odtiaľ von :grinning: :grinning:. Ale fajn tip na stretko.

Selu, v dobrom závidím, užívajte taťku, dúfam, že vám to takto v práci dlho dlho vydrží. Tu taký zamestnávateľ snáď ani neexistuje, teda okrem štátnej správy, ktorá ale zas nepokryje ani len pravidelné mesačné výdaje (nájom, úver...), nie to ešte taký luxus, ako jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a materská 4.500,-- Sk :stuck_out_tongue_closed_eyes:, no majú čo robiť taťkovia :frowning2:.

A pripájam sa k prianiu Vendulke a Saške - skoro sa uzdravte, babulenky.
1. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ,takisto sa pripajam ku gratulaciam nasim detom :dizzy_face: ,my sme uz oslavili v sobotu,darceky dostal este minuly týzden, v draciku bola dobra cena na stol aj zo stolickami vlacik thomas,pekne farebne a v strede stola je este ulozny priestor a vysiel na nejakých tusim 750sk,ale ked som to platila tak zatedy objavil tatrovku a nie a nie s nej zliest tak som mu kupila aj tu :sweat_smile: ,
a v sobotu sme boli v trencine v OC Laugaricio,bol tam den deti,ale bolo to skor uz pre vacsie deti, tak si to maly velmi ani neuzil,ale kupila som mu tam taku magneticku tabulu s perom na kt.moze cmarat a potiahnutim gombika sa to vymaze,tak s tým sa teraz stale hra, tak aspon nieco.
Mali sme cez vikend aj otvorenie letnej kupelnej sezony,ale bolo zle pocasie takze nic moc,boli sme pozriet aj na vystupenie Zdenky prednej,maly tam tancoval :grinning: ,ale mne osobne prislo to je jej vystupenie take o nicom :confounded: ,potom boli aj no name ale to sme uz isli domov, ale aj tak sme mali celkom pekný vikend, az na to ze som sa vobec nic neucila a teraz opat nic nestiham, a od zajtra az do piatku mam kazdý den skusku,a nasledujuce 3týzdne tiez :rolling_eyes: .lebo musim dohanat skusky este aj z minuleho roka, lebo kazde skuskove som mala nieco ine len nie skusky, minuly rok cez zimne skuskove sa narodil maly a tento rok sme boli zase v nemocnici,tak teraz neviem kde mi hlava stoji,len dufam ze to zvladnem :unamused: .
choruckým prajem rýchle uzdravenie :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte, aj my sa pripajame k blahozelaniu nasim detuskam. My sme tiez oslavovali vcera dostala kopu darcekov uff, potrebovali by sme este jednu miestnost :astonished: ...

Inak avion je super miesto na stretko boli sme tam vcera aj dnes a Viky sa tam vyjasila.

Miska to skuskove ti teda nezavidim, ale drzim palce nech sa ti vsetky podaria. :wink:

No my mame tatinka v statnej sprave, tak je to s casom super, teda bolo by to keby sme nestavali domcek. Rano odchadza z domu o siedmej, VIky vstava medzi 6/7, tak to je s nou on a zobudi ma ked odchadza. A poobede chodi okolo stvrtej a v piatok o dvanastej, a ked ma konanie v tyzdni, tak pride aj okolo obeda. No a potom sup, sup na stavbu. Aspon kopec toho postiha porobit, byt s nami a este aj usetrit dovcu....No len keby bolo viac peniazkov ako pise Silvia, ale nestazujem sa staci nam to, ved sa nemusime rozhadzovat.

No nejako sa rozpisujem idem spachotsit. Cawte a dohodnite to stretko.......
1. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte :wink:

Gabou, soplíme, kašleme ale už neteplotujeme :slight_smile:

sissi, tak, ty si mama a ty vieš, čo je najlepšie :wink: a keď to neni zhubné, to je najdôležitejšie!!!

misi, no, tak držím palce, nech to zvládneš! máš čo robiť :grinning:

Náš tato nás prišiel na 2dni pozrieť a musel letieť zase na východ v noci :frowning2: čo čert nechcel, mal búračku :frowning2: našťastie je zdraví, odnieslo si to len auto, ale tomu debilovi z poľska, čo bol na diaľnici s kamiónom v protismere ani len papiere nezobrali :angry: :angry: :angry: :angry: My sme teraz bez auta, bo MM potrebuje auto viac a tie vybavovačky a naťahovačky s poisťovňou... :unamused: radosť...
2. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejdy, Jett :astonished: :astonished: tak hlavně, že je v pořádku..ale nezávidím teda to vyřizování :pensive:
2. čer 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Jett :angry: . A ako je možné, že kamionistovi nevzali papiere??? Chvalabohu, že sa polovičke nič nestalo :pensive:.
A auto je nepojazdné?
2. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi, tak to nechápem ani ja :angry: dobre že v meste by mi za svetlá pomaly chceli papiere brať :angry: Auto nepojazné :unamused:
2. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jett, to me mrzi, i to auto je dulezite, ale zdravi jaxi vic :sweat_smile: ... a to je presne ta vec, ktera me stale odrazuje od toho abych sedla znovu za volant, kdyz jsem byla tehule, tak jsem ridila o 106 ale od porodu ani tuk :sweat_smile: a neustale rikam manzelovi, ze sobe celkem verim, ale jde o ty ostatni, semtam "idioty" kteri si dokazujou buhvi co :pensive: Ted jsme se vraceli od nasich a ani ne dveste metru pred barakem nam uplne z neznamych duvodu vjel ridic nejakeho mercedesu primo doprotivky, tak mel MM co delat, aby to rychle strhnul, je to mrzute co se deje :pensive:
2. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Jett, tak tie papierovačky nezávidím :frowning2:. Dúfam, že budete mať šťastie aspoň na ústretovosť pri tom papierovaní.

Dnes som komplet off - migréna + mrcha :frowning2: :frowning2: . A ešte navyše sme do druhej už zas bez vody :pensive:, ale aspoň sme boli pripravení - opravujú tú havárku na verejnom potrubí, čo sa tu stalo nedávno. No ale rátam s tým, že bez vody budeme až do večera - po poslednej skúsenosti, aj keď zapli, tak do večera tiekol len taký hnedo - mastný grc :pensive: .

Baby, aj vám sa tak zhoršili niektoré stavy po tehotenstve? Napr. migréna - bývala občas, keď som zabudla jesť, alebo piť, alebo veľa stresu a málo oddychu, cez tehotenstvo úplne odišla, ale teraz príde zakaždým ako súčasť PMS. Mrcha sama o sebe je horšia ako predtým a ešte aj také potlačené alergie vyplávali na povrch po tých všetkých horm. zmenách :pensive: :confounded: .
3. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett, ze buracka, museli ste byt riadne vyplaseni :astonished: :pensive:

Silvi, ja mavam migreny hrozne casto. Tiez sa mi zda, ze po tehotenstve sa to zhorsilo. Vcera ma bolela hlava ako blazon (dnes som dostala menstruaciu) a ked som rano isla na masaz, uvedomila som si, ze aj na poslednej masazi pred 2 tyzdnami ma riadne bolela. Casto staci, ze klesa tlak a som K.O. Niekedy zaberie kava, niekedy vela pit, niekedy Paralen a niekedy vobec nic, len pockat, kym Jurko pride z prace a potom sa zavriet do izby a v tme a tichu preckat.
Mne sa aj strasne zhorsila plet, ako som prestala kojit. Som si nevedela preco, az vcera sa ma jedna pani spytala, ci nejem korenene a mastne veci a vtedy som si uvedomila, ze ked som predstala kojit, zacala som jest napr. salamu a podobne dobrotky a tu je vysledok! :unamused: No nic, zas nabehnem na asketicky rezim, zajtra mam kozmeticku, o 2 tyzdne dalsiu (hladam tu pravu :slight_smile:) + pedikuru, tak sa snad dam zas dokopy. Lebo takto som nevyzerala ani v puberte...

A stretko - ja klasicky, doobeda hocikedy okolo 10-10.30 okrem stvrtka, poobede okolo 15-tej, tento tyzden okrem stvrtka.
Aky mate program napr. na piatok a pondelok doobeda? Nedame kavu a kolac v Avione? Doobeda by tam nemuselo byt tak plno, hm?
3. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
piatok je super. Avion tiež :dizzy_face:
Adeli, je to hrôza, tie migrény :unamused:. Cez tehot. ma len občas klasicky bolievala hlava, nie tak migrénovo, ako predtým, no ale od pôrodu je to fakt hrôza. A s tou predmenštruačnou neurobíme nič (ak nerátam lieky), to sa nedá nejak ovplyvniť, keďže tá má hormonálny podklad :unamused: :frowning2: . Dnes som si šupla panadol rapid, nejak prežila, po poobede dala malinkú spinkať a celú dobu spala s ňou :dizzy_face: - a ona akoby to vedela, spinkala 2,5 hodiny !!!! Anjel.

Hm, tie potraviny vedia dosť ovplyvniť stav pleti. A tak si vždy predstavím, že ako to musí všetko trpieť zvnútra, hrubé črevo atď...., všetko to, čo nevidieť, keď to vyrazí až na povrch - k pleti.
3. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

trosku som precitala...

Sisi: som rada, ze s Nataskou to mate OK :dizzy_face: :wink:

ja mam na nohe take dost skarede znamienko, musim s tym ist a trosku sa aj bojim, snad to bude ok... :pensive:

mna hlava zvykla boliet zase pred tehu, teraz (klopklop) je to uplne ok, vobec ma nebolieva...
ale to poznam, ze zavriet sa a tma, to byvalo moje...

inak plet bola u mna cisto hormonalna zalezitost... ja som sa stravovala myslim, ze dost zdravo, ziadne blbosti, kazde 3 tyzdne som xodila na kozmetiku... a plet sa mi zlepsila, az ked som zacala uzivat antikoncepciu na akne, takze asi hormony. potom ked som otehotnela to bolo super a teraz tak vselijak...

hmmm stretko, rada by som dosla, ale som cely tyzden u nasix...
inak v auparku sa da doobeda ist do detskeho kutika, tak je to super... da sa tam aj najest a tak, deti sa mozu vysantit...

paaaa
3. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este...
na palisadach je vraj vyyyyborneee materske centrum aj tam by sa dalo :sunglasses:
3. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute aj nam piatok doobeda vyhovuje a avion uuuuplne. :wink:
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, keď piatok, tak určite doobeda, poobede ma tam nikto nedostane :grinning:, určite tam bude narváno.
Soni, určite s tým choď k lekárovi, nech ti to kukne a hlavne neboj.
A ten aupark - detský kútik - kde to tam je, a ako to tam funguje?
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že vám sem lezu, jdu jen pozdravit Gabou: ahojky, jak se máš? Vendy už je pěkně veliká
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

myslela som, ze v Auparku je detsky kutik od 3 rokov...Teda, ten vovnutri, pri kaviarnach, blizko Siesta shoes. Aj vonku je iank super.
O Palisadoch som pocula http://www.klubpalisady.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid= ale veru neviem, ako by som tam zaparkovala. Ja sa totiz medzi 2 za sebou stojace auta nedostanem. :cry: :sweat_smile:
Tak sa dohodneme na 10.30 v piatok v Avione, na detskom ihrisku pre HM-ku? Ja mozem tak do 12-tej, potom musime ist domov spat. Alebo mate iny napad?

Mala by som zehlit, ale muz povedal, ze pozehli... Zehli si, ze dnes po praci isiel pomahat otcovi, potom na schodzu vlastnikov bytu, doma sa akurat najedol a isiel von s mojim kamosom... Aj mi ponukal, aby som isla namiesto neho, ale ja uz nejako pivo nemusim.
3. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee :slight_smile:

sisi, píšeš o mne???? presne, akásik som zostala strašne na všetko náchylná :astonished: môj tlak je stále 80/60 a cítim sa večne ako "po opici" no a mrcha - no comment, idú až mdloby na mňa prvé 2 dni :angry:

adeli, no ja a sandrika sme tam našťastie neboli, ale mali sme byť, len malá ochorela - našťastie teraz :sweat_smile:

selu, no mne na aute absolutne nezáleží, to sa opraví, ale ten strach čo teraz budem stále prežívať keď M. pôjde z východu na západ a nazad, tak si ani predstaviť nechcem :unamused:

baby, ako vám fajne, že sa môžete strtnúť s rovnako starými detičkami :dizzy_face: škoda že nemáme všetky k sebe max. 15km... :dizzy_face:

Soni, myslím, že sa nemáš čoho báť :wink: dnes už vedia lekári takéto estetické chybičky krásne spraviť. Mne odstraňovali z hlavy znamienko a absolutne žiadna bolesť (ani pri injekcii) a som rada že som si to dala urobiť. po toľkých rokoch otravy si neviem vynachváliť ako dobre som urobila :slight_smile: A tiež som rada, že mamina to nechala na mňa, kedy sa sama odvážim a nestresovala ma ako dieťa :grinning:
3. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Adeli, to nezvládnutie parkovania medzi dve autá, to je snáď diagnóza každej ženy :grinning:. A ten palisády klub vyzerá ozaj dobre. Ale to je asi fakt lepšie MHD-čkou.

Jett :pensive: :pensive: :confounded: :confounded: . Nechápem, čo sa to porobilo. Sa hovorí, že po pôrode sa stav okolo mrchy zlepší, nie? Ja mám každý druhý mesiac relatívne v pohode, dá sa, ale každý prvý otras. Grcajúca migréna, behačka na wecko - to je už rutina, triaška, a tá spotreba tampónov prvý deň... takže nejak viac s malinkou von ísť, teda hlavne prvý deň (ostatné už ok) nehrozí. A tie mdloby, hmm, nemôže to byť z krvnej straty? A celý deň sa klepem od zimy v hrubých ponožkách a hrubom svetri. Ja mám prvý deň originál zeleno-sivú farbu, jak tri dni po pitve. Tak ma chce vidieť lekárka, že komplet garančku urobiť, ale normálka mám strach, lebo od nového roka čo vyšetrenie, to zlé výsledky :zipper_mouth:. No ale idem, však treba sa dať do poriadku, takto sa nedá existovať.
A ten strach, to chápem. Pri tých idiotoch, čo jazdia :angry:
4. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

jett: ja sa nebojim vyrezania, ale bojim sa, ze to nebude dobre, ale ja uz som xronicka padavka, vzdy myslim na najhorsie :pensive:
vsade upozornuju na melanomy, tak toho sa bojim :frowning2:

no, na palisady asi fakt radsej mhd :sweat_smile:

Adelka, Sisi: do kutika v auparku mozes ist doobeda s dietatom (neviem kolko sa na hodinu plati), lebo to az poobede funguje ako "usxovna deti", doobeda je to ako "materske centrum"... uz som tam bola s cicou, ktora obcas pride aj sem k januarovkam...:dizzy_face: je to tam ozaj super...

paaa
4. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy tam mate take krasne detske kutiky - tu kebyze prsi, neviem, kam by sme sli. Je tu jedno MC a to je tak vsetko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neviem o ziadnom inom detskom kutiku, take, zeby sme si sadli, dali kavicku a deti by sa niekde hrali, nic, co je skoda. Ale asi sme na to male mesto? Ale v lete sa da, je tu par zahradnych restauracii s detskymi ihriskami - len je to vhodnejsie pre vacsie deti.

Viete, na co sa tesim? Ked budu obe deti v takom veku, ze si kludne mozeme s manzelom sadnut na pivko alebo kofolu a pozerat sa, ako sa nam tie deticky pekne same hraju na preliazkach. :grinning:
4. čer 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek