• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

gabou, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

noo, a spomínam si na tvojho brata, tak už je to na svete!!! supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem a želám Adamkovi veeeľa zdravíčka
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska, samozrejme že môžeš!!!!! to je otázka :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabou, Vendulka je nádhernááá!! Kedy dáme stretko??? hm????? :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Gabou, Vendulka aká krásnučká :slight_smile: :slight_smile: zlaťunká.
Jett, fotky nejdú otvoriť :frowning2: - píše, že obsah sa nenašiel.
Gratulka Vendulke k ročku a pol (chápem to dojatie :dizzy_face: ) a bratrančekovi k narodeniu. Veľa zdravíčka prajeme :dizzy_face: :dizzy_face:.
Gabou a s tým hanbením sa na kupku, hmmmm, ja som už v štádiu, že "je mi to jedno" :grinning:, len doma pred zrkadlom bohujem nad celulitídou :rolling_eyes: . Začala som behať, ale to len kvôli kondičke, celulitídu to nedá preč, ale cvičiť sa mi zatiaľ nejak nechce :unamused:.
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mne nejdu otvorit fotky Jett. :unamused: Ssissi, vidim,ze malicka ma vodu rada a fakt, prazdny bazen, to tam nikto nebol? Parada. :sweat_smile:

Aj ja som trosku fotila: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2985994&vReferer=%2Fphotos%2Fdeina My sme este na kupalisku neboli, ja sa aj tak velmi nechcem kupat na verejnom, len doma u mamy v bazene a Misula to nejako extra nebavi. Divne dieta... Rad sa vozi na nafukovcke, ryyyychlo, ale ovela radsej robi ine veci akoby mal byt v bazene (hrabe sa v piesku, provokuje psov, hra sa s dverami, samlikmi...)
9. črc 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
nemohli by sme dat nejake spolocne stretko na vikend???? :sweat_smile: :confused:
Ma niekto nejake dobre miesto???
kto sa prida???? :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, kočky, jste zlaté!! Vaše dětičky taky pravidelně obkukávám a je to radost pohledět :dizzy_face: :dizzy_face: všichni jsou to zlatíčka krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jett - ani mně to nejde pokukat ty tvoje fotošky :frowning2:

Jinak Adámka jsem byla v neděli shlédnout a byl krásňučký, ale oproti Vendes jaksi úplně malilinkatý :grinning: :dizzy_face: A ani jsme si ho nemohli pochovat, protože nebyl v zavinovačce - bylo strašné vedro, tak jenom tak jsme pokukali..ale jak říkám, zlatá zima, kdy je dítko v zavinovačce a může si ho pochovat, kdo chce :grinning: :grinning: :grinning:

Deina - kdybychom měli takový bazén, tak by mě na kupko nikdo nedostal!! :sunglasses: parádní!! A Vendy je teda vodní dítě..úplně mám strach z tolika bazénů, co je ve Štůrově :grinning: co tá tam bude dělat, šak budu mět nohy uběhané a oči červené, jak ju budu muset mooooc hlídat :grinning: :sunglasses: ale těším se! Snad bude hezky..Jedeme poslední srpnový týden :sunglasses:

A jak jste tu psali o jídle, tak my slavíme konečně úspěch!! Vendy se mi snad fakt po tom roce a půl konečně řádně rozjedla - třikrát hurá!!! Tak teď jenom vařím a vařím a užívám si toho, že jí chutná :wink: Snad jí to vydrží! Jo a víte, co miluje? Smažený květák :astonished: :slight_smile:

Jo a tcháni jsou oka, ale lepší jsou naši, to je jasné :sweat_smile: :grinning: a jsme s oběma každý den skoro a oka..ale už se těším, až se odstěhujeme do vlastního :pensive:
9. črc 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tie fotky nejdú lebo sú na facebooku, tak nič :pensive: ale je sandrika podarená :grinning: veď ako všetky naše detičky :wink: :dizzy_face: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminnky, pamätáte si ma? téééda, nebola som tu rok a pol...sa hanbím.
My začíname stimulovať na 3.IVF-ko, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetky deťúrence sú nádherné, ani sa mi nezdá, že zbehlo už toľko času. :wink: :wink: :wink:
9. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ahojky, ako sa máte?
Tak držím palce nech vám to vyjde..aj pri Adamkovi ste boli na IVF?
10. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte,
Hanka tak to tiez drzime palcoky :slight_smile: drzte sa a pevne nervy.
10. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zabka, ano aj Adamko je z IVF, a máme sa super, malý je zlatý, robí nám radosť, je to šikulka. mám teraz "prázdniny" tak by som si to chcela odstimulkovať bez stresov a vyberania voľna z práce.
10. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenuska, ďakujem :wink: :wink: :wink:
10. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky jak se máte? já už se pomalu těším až vyrazíme na dovču a Hani Tebe vítám po sto letech, jaké překvapení

holky jak jste na tom s plínama a nočníkováním?
My plínkujeme stále a na nočník chodíme po spaní když si vzpomenu, malá si sama neřekne, ale už za úspěch považuju to že řekne kaká - to znamená že oznamuje že čurá nebo kaká, ale už nočník nestíháme, protože oznamuje že potřeba se děje...

mě právě hodně lidí se ptá zda má ještě plínu, že jejich děti už mají plínu jen na noc, no my bez pleny nehrozíme a klidně jí budeme mít do tří let :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nehrotím to

pěkný večer všem
10. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambu :grinning: :wink: ,
máme to to isté, na nočník si sadáme ale bez výsledku, potom sa niekde zapcháme a kričíme mamááá kakam!!!
10. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako, ja osobne si myslím, že len máloktoré dieťa keď má 1,5roka nemá plienku. ešte som také dieťa na vlastné oči ani nevidela :unamused: :sweat_smile: Ale počula som už mamičky rozprávať, že ich deti sa pýtajú od roka samé na šerblík :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jett, asi tak :grinning:

neřeším a rozhodně si nemyslím že bysme byli v něčem pozadu, jak říkám, když uznám za vhodné budeme plínovat do tří let... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem. už je Ivošek opět zdravý, tak už zase běhá :slight_smile:
My a nočník, jednou se mu podařilo se vyčůrat, jinak nic, ale zatím to neřešíme, mám čuracího chlapečka z dětství a tak má Ivoškovu plínu, Ivošek ho krmí, stará se,dává ho pak bez plíny na nočník a on tam čůrá, tak uvidíme zda to pochopil- no mám někdy pocit, že máme holčičku a né kluka!

Haannka, držímě pěstičky, ať to vyjde co nejdříve, já se také chystám na gyndu, zase budu docházet na spuštění měsíčků a pak se dál uvidí..... :confounded: :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
My nocnik nekomentujeme,niekedy sa cely den pyta,samozrejme su aj nejake nehody a inokedy to uplne ignoruje.... :unamused: :confused:
Zaztial to skusame len tak pozvolna,nenutim....
Ked to ma prist,pride to.... :wink:
To stretko som myslela na cely vikend aj s manzelmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:,co vy na to????
Elenka sa pridava a kto este????
11. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte :dizzy_face:

livi a kde by se jelo? :confused: abych zacala manzu vcas zpracovavat :grinning:

u nas se nenocnikuje ted vubec, do te doby, dokud chodila za ruku, tak krasne chodila i 3x - 4x denne ale ted ji tam neudrzim ani parem volu, jen donesu nocnika tak zdrha na druhy konec bytu, jen by me zajimalo, jak ji odeberu moc na vysetreni, doktorka me zaukolovala uz asi pred 14ti dny :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hani i lifi, drzime palecky, at jsou dalsi miminka na ceste podle vasich predstav a nemate zadne trapenicka :wink:
11. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Selu,neviem,kazdy napad vitany.... :dizzy_face:
Tak,aby to bol nejaky zlaty stred :grinning:
Ma niekto nejaky navrh a miesto kde,sem s nim!!!!
Poda mna by to bolo super :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja osobne si myslim ze ist niekde na viacej dni je nerealne a to z niekolkých dovodov-je leto -tazko zohnat nieco volne, vacsina penzionov ponuka 7dnove pobyty, ale aj keby nie, neverim ze by sa nasiel hotel,penzion kt. by mal tolko volných miest v jeden vikend,a dalsia vec kým by sme nasli termin a miesto kt. by vyhovovalo vacine bol by uz aj september, ale ako hovorim je to len moj subjektivny nazor. ja si myslim ze realnejsie by bolo sa stretnut niekde jeden vikendový den
11. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
napr.teraz som pozerala ze januarovky 09 boli v Bojnej a vyzeralo to tam celkom fajn, my sme tam boli uz davnejsie a je to skutocne pekný a velký areal, a je tam vela moznosti
11. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len zase ked uz sa vsetci potrepeme aj z dialky,tak by bolo lepsie aj prespat.... :unamused:
A vela tem z kona uz malo takyto zraz a zohnali,len treba chciet :wink:
A nehovorim,ze to bude buduci vikend,jasne,ze to bude na dlhsie,ale podla na by to stale za to :confused:
To je moj nazor....
11. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len oni tie stretka planovali aj niekolko mesiacov dopredu a dalsia vec, ze sme tu baby aj zo slovenska aj z ciech a pochybujem ze baby z ciech pridu na sk alebo naopak, a zase co sme tu zo sk vacina je zo zapadneho kraja, tak ani jedna to nemame daleko, ale najlepsie ked sa vyjadria aj ostatní k tomu
11. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se zeptat, zda někdo už používáte cyklosedačku a jakou máte? Na nosič, či jinak na upevnění! Já doslala nabídku od sestřenice, ale je na nosič?Je od Polisport-Wallaroo?Znáte někdo?Díky moc chce za ni 800kč.Tak poraďte pokud znáte. :wink:
11. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lifi, my pouzivame aj taku "klasicku" dopredu, a aj taku spevnenu s vysokým chrbatikom co ide do zadu.
11. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ad stretko, jelikoz bydlime u slovenskych hranic, tak nam to problem ani nedela jet za vama :wink: kazdopadne bych to mozna videla az treba v zari, ale muzu potvrdit, ze jsme byli 2x na dovci az v zari a bylo to fajn a nebylo to u more :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak pise livi, kdyz se chce, vsechno jde :wink:

lifi, my mame asi mesic a pul koupenou sedacku na kolo dozadu, ne na nosic ale je samodrzna, da se tam takovy uchyt pod sedlovou tyc a jde to rychle sundat a nandat treba na druhe kolo, ktere ma stejny uchyt, nebo treba kdyz chces jet nekam sama, at nejezdis s prazdnou sedackou. Tu tvou znacku neznam, my mame belleli a stala kolem 13ti stovek myslim, je to tato http://www.profi-kola.cz/detail/580001-bellelli-fox-standard.html
11. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pouzivame tu dozadu a sme spokojni :dizzy_face:
selu :grinning: :grinning:
Uvidime kolko by malo zaujem a potom by sme dohodli kde by to bolo a tak :wink: ,tiez by som bola za september,zari....
11. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek