• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Sissi,super,uz nas je viacej....
Koncom jula by sme to mohli nejako zacat organizovat na ten september :wink:
18. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda baby, jestli to vyjde, tak to bude bomba :dizzy_face:
jinak ja stale posmrkuju, Misaci uz jsou z toho nastesti venku, dnes ma mala presne rok a pul, tak jsem z ni takova dojata :dizzy_face: :sweat_smile: v podneli jedeme do Ikei tak ji musime opozdene neco koupit :sunglasses:
18. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar všem

dnes bylo v Praze tak uplakáno, že já i Kajda už jsme byli nervní z toho že nemůžeme ven
večer to trochu ustalo, tak jsme půl hodiny se provětrali, ještě že tak, není nad to být denně venku...
doma nás to fakt nebere....

tak pěkný večer všem, koukám tady asi všichni dovolenkují
18. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte, prisli sme sa pochvalit, ze sa dnes Vikinka sama vypytala na serblik a cikala :grinning: . Peknu nedelu.
19. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my sme šťasntne do UK dorazili, ale na letisku a polka cesty v lietadle bolo horko a potom pustili klímu, tak mám malú od dnes chorú :pensive: :rolling_eyes: Takže si to tu pekne užijeme :rolling_eyes:
19. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett :unamused: , tak skore uzdravenie a aspon dobre nakupte! :wink:
19. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jett, to je blbe s tim nachlazenim, at to malou co nejdrive prejde :pensive:

leni, vikca je moc sikovna :dizzy_face:

kocky, davate jeste porad kapecky vigantol? nam ted dosly a uz asi tyden nedavame, ale nevim, jestli se nemely stejne davat jen do roku a pul? :confused:
19. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett brzké uzdravení přejeme, snad si to užijete i tak, jste i s tatínkem?

Leni, Vikouš je šikulka, u nás nočník nehrozí, třeba to přijde

Vigantol mi říkala doktorka že se dává do roka a taky nám tou dobou i došly...

Adeli, dnes jsme byli na pískovišti se slovenskou rodinkou a měli taky Olívii, tak jsem si na vás kočky vzpomněla

pěkný večer a dobrou noc
19. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
selu mali by sa dávať do dvoch rokov, ale ked nejaký čas vynecháš, určite sa nič hrozné nestane..nám dr. povedala, že v lete nemusíme vôbec dávať, že je dosť vitamínu D zo slnka..tak ked pôjdete k dr, dáš si predpísať a dovtedy by to malo byť ok..

Leni, gratulujeme k nočníku, tak nech sa to len lepší a lepší!!!.. ja som sa tešila, ked som malú nechala behať po vonku, tiež sa mi prvé dva dni vycikala "na požiadanie" a odvtedy je ako hluchá, ked jej poviem cikať a pod, tak kašle na mňa...
Ale ved ešte máme času dosť myslím...

Jett užite si, a nech je Sandrika čím skôr fit..
19. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, když chce dítě na nočník samo v roce a půl je to výjimka a extrém myslím, takže do dvou let myslím čas a než půjdou naše frndy do školky tak taky...
tohle mě nechává v klidu
19. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Selu nam dr. povedala, ze vigantol len do roka potom uz netreba :wink: A dakujem a Vikinka mi od rana hovori kazdu potrebu, ale na wc ani nocnik ani za svet, uz mi to len oznami a potom to spravi :confused:
19. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby :wink:

tak my letíme predčasne domov.. :pensive: Malá mi celú noc vracala, plakala a mala vysoké teploty. Keď som o 3tej volala ddr na cool centrum, povedali mi, že ju mám vyzlicť do hola a dať von!!!§ :astonished: :rolling_eyes: Tak som ráno kúpila letenky a ideme zajtra domov :frowning2: Strašne sa tu rozšírila prasacia chrípka, ale na letisku mi povedali, že ešte nemajú skenery, tak nás domov pustia.. som zvedavá čo mi naša dr. na to povie, ale asi že som debil... :confounded: že som sem vôbec išla s ddieťaťom, ale tá situácia s chrípkou tu taká nebola, to je také boom posledné dni :frowning2:
20. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, to s tým vigantolom je rôzne.. teda názory dr. sú rôzne. moja dr tvrddí, že do 2rokov treba ddávať. dr. kamarátky zase že len do 1roka. a počula som aj to, že ak sú deti na umelom mlieku, nemusia vigantol, lebo že tam Dčko je no tak fakt človek nevie, čo má robiť :grinning: Ja niekedy dám, inokedy nie.. stane sa mi že zabuddnem, no do toho 16steho mesiaca to bolo pravidelné a presné :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jett jeda to je hroza :frowning2: , dufam ze to tam nechytila uff. A to co je ze vyzliect a dat holu von, to som este taku metodu nepocula, jak u nejakych domorodcov :angry: Drzim paste, aby bola Sandrika co najskor fit.
20. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett, jaj, chuda mala. No blba klima, co ju v tom lietadle naplno pustili? Dufam, ze ju to rychlo prejde, nech to nie je nic vazne, len prechladnutie.

Ja vigantol uz nedavam, minul sa asi pred par mesiacmi a ked sme boli naposledy v poradni (15m), uplne som nan zabudla a nepytala som sa, ci treba alebo nie.
20. črc 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...
jejda Jett, držte sa a daj potom vedieť čo a ako..

Inak u nás naplno prepuklo obdobie vzdoru :rolling_eyes: malá sa jeduje o dušu, a dnes sa prvýkrát zahnala na tatina..
Som zvedavá ako to bude pokračovať, ale je to dosť na nervy :frowning2:
20. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli vytajte v klube :grinning: tak to si uzijete ked to vypukne, my sa bijeme jak divy, hned ako sa jej nieco nepaci, ci sa jej nieco nepodari, tak mlati do vsetkeho a neda si to nijakou cestou vyhovorit, volame ju nerva :sweat_smile: , ale blbe je ze aj deti na ihrisku, ak jej nieco zoberu uz ide po nich a druhe stadium po zakaze ma hodenie o zem a rev a potom vrcanie, no ako pes....svagrina ju minule varovala a zakazala jej niekam vyliezat a ona odvtedy na nu vrci, su to uz dva mesiace a ona vzdy ked pride namiesto pozdravu vrrrrrr aj na fotke ked ju vidi no des......
20. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojte holkiiii :dizzy_face:

diky skrze ten vigantol, udelam asi jak pise eli, zeptam se pri dalsi navsteve u dr, pac ji dluzime uz asi 3 tydny moc, ale nevim, jak ji donest, kdyz Misena bojkotuje nocnik :grinning: :sweat_smile:

jinak nase dcerunka se taky radi mezi nervaky a vzteklounky, dneska me napriklad pri upoutavani do sedacky v aute hryzla :angry: no dostala hned tafku, ja to proste takhle resim, rpotoze si nemyslim, ze ji to nejak slovne vysvetlim, zakon akce a reakce plati vzdy...jsem trochu rada, ze v tom nejsme sami eli a leni :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci aj my sme skusili aj po ritule dat aj po rucickach aj po tvaricke tak jednym prstom a nic, este sa mi vysmeje do tvare, tak ja som sa na to vyprdla a tvarim sa, ze nic nevidim :unamused:
20. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni, ona se mi nesmeje ale zacne natahovat, ale vi aspon za co a pak hraje urazenou a nebavi se s nama, ale asi za pul minuty ji to prejde :grinning: a uz chce tuli tuli :grinning: :dizzy_face: ale jako stastna nejsem, ze ji musim dat obcas pres ruku nebo na zadek, ale kdyz to jinak nejde :unamused:
20. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett, prasacia chripka snad nie... A k tomu, co ti poradila anglicka lekarka - ked kamaratka zila v Anglicku, bola sokovana z ich obliekania - aj v zime chodili von zit v sandalkach, postavali pred barmi v kratkych satockach. Takze u nich je to asi skutocne "liecebny postup". Hoci aj nasa pediatricka mi povedala, ze ked ma dieta teplotu, treba ho lahko obliect a neprehrievat. Nech ste rychlo zdravi!

Vigantol mame uzivat do 2 rokov, ked sme boli na pohotovosti, lekarka povedala, ze len rok. Tak potom si vyber... Ja teda este davam stale, len ked mala Olivia hnacky, tak sme nedavali. Vraj to moze este zhorsovat stav.

U nas sa kazdu chvilu hneva a place, uz sa po nas Olivia aj zahana. Snazim sa jej vysvetlit, ze to nesmie, uz som jej to aj vratila - ziadna metoda neslavi uspech.
21. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem, ci som vam hovorila, ako Olivia miluju postel a periny. Niekolkokrat denne vylezie na postel, pyta sa do postielky a jasi sa v perinach. Ked prezliekam bielizen, nosi ju po byte, liha si na nu. Postielku mame prirazenu k nasej posteli a Lili tam zacala sama preliezat. Idem do spalne, ze kde je a ona spokojna v postielke, palec v puse (ten ide do pusy akonahle zaciti periny). Pytam sa jej: "A ty si sa tam ako dostala?" Lili na mna pozrie a povie: "Ako? Tako!" Som sa nasmiala. :grinning: Si to asi skombinovala z Aka budes velka? Taka!
21. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pridavali sme nove fotecky, tak ak chcete mrknite :wink: Penky den...
22. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni, prave jsem dokukala, suprove vsecky, akorat mam trosku vytocenou hlavu bokem :grinning:
22. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No ved to, ale nechcelo sa mi s tym hrat, lebo som to robila a Viky mi tu pistala......a teraz sa to uz neda :confused:
22. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme testy na prasačinu za sebou, výsledky máme mať v piatok :slight_smile: Ale nemyslím si , žeby sme to mali, len skôr pre vlastnú spokojnosť je lepšie, aby mi to potvrdili.. ale akonáhle som dr povedala, že sme z UK prileteli, sama obvolávala lekárov, ako má postupovať pri tých testoch :slight_smile: Takú opateru som už dávno nezažila :grinning: :grinning: tie ofuky čo som im tam narobila :grinning: :grinning: :grinning: sa kosím normálne na tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni, chapu, mame to tu naprosto stejnou zoologickou :grinning: jeste manzel do toho, ma ted tyden dovcu...

jett, dobre ze jste odleteli zpatky a zasli k te dokine a tak to ma byt, jen at se staraji, od toho jsou placeni
22. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haloooooooooooooooooo :confused: :grinning:

asi vsichni odpocivate z tech veder, mala dneska byla totalne vyplivnuta, dokonce jsem si myslela, ze je nemocna, porad polehavala i na podlaze, vubec jsem nechapala :fearful: ...tak snad se nam do soboty nic neprihodi, odjizdime na dovcu, tak snad to preklepeeme v poradku :sweat_smile:

jett, cetla jsem ted na netu o te prasecine v anglii, jeste ze jste odjeli radeji domu
23. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
Tak,ja idem balit,ideme do Bojnic na taky predlzeny vikend :dizzy_face:
Vsetkym prajeme krasne dovolenky :wink:
23. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
livi, stastnou cestu a prijemne pocasko :wink: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek