• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

autor
sisi, dekuju za pochvalu :dizzy_face:

gabi, dneska jsem zahlidla v letaku schleckeru, ze se dela repelent ve spreji primo pro deti, je to Diffusil Kids a ted je navic v akci o 33% levneji :wink: tak kukni u vas, jestli mate schlecker drogerku, tak paaaaa
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiii tie fotky su uplne bozske, ja som na taketo pamiatky, tak som len cubrnela, co ste vsetko postihali a Misulke gratulke, ze to vydrzala, fu si neviem Viky predstavit, ze by mi tam sedela :wink: este tak vzadu v sedacke, ze viac vidi...
5. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!

No Luci! Taky jsem jenom čučala, co vy jste to všechno nepostíhali..no toto :confused: :confused: a teda suprovní aktivní dovolenka :sunglasses: auau, ale už se vidím, jak bych já skučala, že mě bolí nožičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fotky suprovní :dizzy_face:

JInak dík za tipoš na repelent, taky jsem dnes na ten leták kukala :wink: A známá má přímo od Offu repelent pro děti..pak jsem viděla i repelentní indulonu..
O víkendu jsme byly s holkama a dětma na chatě tady nedaleko..ale bylo to v lese..tak jsem skočila do lékárny a dali mi tam normiš repelent nějaký antimoskyto a prý klidně i pro děti, říkala magistra..tak nevím, no..ale normiš jsem ji tím nastříkala, aby nechytla nějaké klíště v lese..jinak na komáry nevím, nezkoušela jsem..Ale domů do ložnice jsem koupila biolit do elektriky, protože my v ložnici nemůžeme mít síťku v okně a Vendy byla už tak moc doštípaná, tak jsme to koupili a hotovo..aspoň na chvíli to zapneme a bude snad klid..děs běs toto trápení..
5. srp 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi, proc nemuzete mit sitku v loznici? ja bych bez nich chcipla, byla bych dozrana az do morku kosti :grinning: jsem rada, ze nekdo neco takoveho vymyslel, i na dovce jsme je meli a v pohodce otevrene okno celou noc :dizzy_face:

jinak ja taky necekala, ze za tyden najedeme kolem 200 kilasku, ale zadek jsem citila jen po prvnim dni, to jsme dali asi 38 tak to byla takova rozcvicka :grinning: ale asi to bude tim, ze jsem trosku zvykla :wink: spis chudak Michal, tahl za sebou desetikilovy vozik a nasi desetikilovou madam, ale obcerstveni pivkem bylo neustale, takze si ani nestihnul stezovat :grinning:
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - protože máme vyklápěcí okno doboku jakoby, prostě takové to předpotopní a úplně nepraktické :rolling_eyes: :rolling_eyes: a jste fakt šikovní kolaři!! :dizzy_face: a bodejď by si váš tatínek stěžoval, když bylo to občerstveníčko :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo uz chapu gabi, takove my meli okna tady vsude, nez jsme dali plastaky, jsou to ty komunisticke, ze kterych casto vypadavaly decka, kdyz se do nich oprely, pac se protocily, tak bacha na Vendys :pensive:
6. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jj, to je přesně ono, prostě nejblbější okno, co může být :angry: ale máme ho naštěstí jenom v ložnici a je dost nízko nad zemí..pod ním je balkon, před ním postel..no, ale stát se může cokoliv, že..radši ale nepřemýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dravec Miška je suprovní!!! Úplně v ní vidím naši Vendys :grinning: :grinning: :grinning: Úžasnááááááááá :grinning: :dizzy_face: :sunglasses:
6. srp 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
Luci,krasne fotky.....
Simi spi cely vikend u svokrovcov,tak pracem jak diva..... :wink:
Vcera ma muz prekvapil,ze vecera,sviecky,vana a tak..... :grinning:
Doobeda sme boli nakupovat,teraz idem do vecera za Simi,ideme sa kupat....
Tak sa majte....
8. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi :grinning: , aby z toho nebolo druhe bejby :grinning: , ale ved moze byt nie :wink:
9. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz sa pomaly chystame :grinning: ,ale z tohoto to nebude urcite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dlho som tu nebola,ale vela ste toho teda nepopisali :slight_smile: , asi vsetci prazdninujete ze?
ozaj co je s jett a sandrikou, dlho sa neozvali, ako to dopadlo?dufam ze je vsetko ok
dnes som kupila adamovi tu redukciu na zachod tak uvidime ci mi tam bude sediet a neskonci to ako u vas deina :grinning: .na nocniku mi moc neobsedi, tak som mu nakupila slipy a idem skusit taku metodu ze mu vobec nebudem doma davat plienku,a ked sa aj pocika tak to nebude take pohodlne ako v tejplienke a snad pochopi ze je lepsie si sadnut na nocnik. ozaj do teraz sme davali len nutrilon, davam rano a vecer, par krat som kupila aj hami to na spanie, raz som mu skusala dat aj obycajne mlieko ale nechutilo mu. teraz som kupila to antiviro mlieko(rajo) a chcem mu ho skusit davat vecer do flasky, tak striedat s nutrilonom,je to podla vas ok? mozem mu to davat?dik
10. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
livika to vam zavidim, my nasho nemozeme dat nikde na vecer,lebo nikde nezaspi len doma :rolling_eyes: , cez den ,kde ho dam tam je, ale vecer uz len a len doma.
10. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska ahojky, jett a sandrika su ok asi nestiha chodit sem, ale na facebook chodi :wink:
s tym mliekom asi ok, my davame len kravske ine nechcela.
11. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska,my vacsinou pijeme Nutrilon,ale ked nemam po ruke,dam kravske,Simi je zvyknuta :wink:
Simi spi u babiniek v pohode,az nechce ist domov :grinning:
11. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podla mna je antiviro ok, po roku sa kravske uz kludne moze davat. Len by malo byt plnotucne.

Ja asi zase idem dietovat, vyzera to na tehu cukrovku, ale este idem zajtra na dalsie testy. :unamused: To ma az tak netrapi, viac ma trapi to, ze mam znizenu funkciu stitnej zlazy, tak musim aj na endokrinologiu, ach jaj. No nejako uz bude...
12. srp 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deina :unamused: ,tak drzime palce,nech je vsetko ok....
12. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
deini, taky drzime palecky, snad budes ty i mimousek v poradku :slight_smile:

holcinky, chtela jsem se zeptat, davate nekdo vase drobky ockovat proti hepatitide Acku, Becko je povinne v hexe, tak to neresim, ale nemoc spinavych rukou me celkem desi, obzvlast pri mnozstvi cikanu tady u nas na vsetine :confused:
12. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Deina :unamused:, držím palce, nech všetko dobre dopadne. Ako ti zistili tú štítnu žľazu? Snáď ti nie je nejako zle :unamused:.

Lucka, na hep. A-čko chceme očkovať aj my. Chceli sme už tento mesiac, ale nejak to nevyšlo, potom dovča dr. a o 9 dní ideme na dovču my, tak už nechcem (ak by mali byť nejaké nežiadúce účinky). Aj keď štve ma, že na dovolenku ideme bez očkovania :rolling_eyes: , aj keď tam kam ideme nie je povinný žiaden typ očkovania, ale aj tak ma to celkom štve.

Baby, ja mám tiež otázočku - o 9 dní odlietame, princess ako infant nemá nárok na miesto v lietadle, takže bude na kolenách. Cesta trvá síce len tri hodiny, ale dosť dobre si neviem predstaviť to jej sedenie na kolenách :confused:. Sedieť nebude na 100%. Hlavne tak premýšľam, že ak by boli turbolencie, tak musí byť pripútaná nafurt počas nich, a to asi šťastná nebude. Naša dr. zaradila našu opicu z kategórie "živé deti" a "veľmi živé deti" do tej druhej :confused: :sweat_smile:.
No a tu je tá otázka - muž sa bavil s dr. o dovolenke, že ideme kam a ako, a dr. že nech jej dáme na cestu pár kvapiek Fenistilu :confused:. Mne to príde na jednej strane také zvláštne, dávať jej fenistil, aby bola počas letu "kľudná", ale ona to podala tak, že až mám pomaly výčitky nedať jej ho :confused:. Že jej to uľahčí cestu, ak by boli turbolencie nebude sa báť, bude jej dobre atďatď. A že účinok je aj tak len do obeda. Fenistil už brala - keď mala šiestu chorobu + keď mala zapálené ložiská, nežiadúce účinky neboli. Tak fakt váham.
13. srp 2009 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi aj kamoska, co sem chodieva na SK s malou dava jej fenistil kvoli letu, ze to lepsie zvladne, tak by som jej ho dala ublizit jej tym nemozes. A kam idete? Si to uzite :wink:

Luci my sme davali este v juni aj kvoli dovolenke a aj stale sme vonku vo vselijakych pieskoviska a a ni nevies kto ti ju v obchode, alebo inde chyti za rucku a je to, alebo sa ona chyti hocicoho......a uz pojdeme zachvilu na preockovanie. Reakcia na to nie je fakt ziadna :wink:

Deina drzime palce nech to dopadne dobre :wink:

Inak my uz finisujeme so strechou, zajtra nam davaju skridlu a boli nam zamerat uz aj okna, tak sa vytesujem, ze sa to krasne risuje. :dizzy_face:
13. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ssissi, ja by som asi ten fenistil dala - ako rychlo nastupuje ucinok? MOzno by stacilo v lietadle, ked budes vidiet, ze je nekludna a neobsedi.

Zle mi nie je, trochu som unavena v poslednom case, ale to som pripisovala Miskovi - zase vstava o sieste. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani som nevedela, ze sa taketo testy robia v tehotenstve, toto su uz opakovane, kukala som knizku a robili mi to aj koncom aprila, vtedy to bolo ok. Tomu som rada, lebo som sa bala, ze som nieco zanedbala.

Ja nie som velmi za ockovania, neviem,asi by som Acko nedala - ale nemam dost informacii, predtym by som pokukala, ake su vedlajsie ucinky a ako sa da liecit samotne Acko, ake su dosledky.
13. srp 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, Deina :frowning2: , to musí byť ťažké vstávať v 28 tt o šiestej a potom celý deň lietať okolo drobčeka. Nevie ti rodina nejak pomôcť? Dnes ideš na tie testy? Tak držíme palce, nech dobre dopadnú.

Leni - na Krétu. Už o 9 dní (vlastne už len 8, keďže čas odletu je veľmi skoro ráno), už strihám meter :grinning:. Na 12 dní, juuuj, strašne sa teším, že nebudem 12 dní variť, určite priberem 10 kg :grinning: :grinning:. Aj malinkej sa bude veľmi páčiť, ako ju poznám, tak sa len modlím, nech neochorieme a tak..

Mne to prišlo s tým fenistilom (predtým) niečo ako, že "nadrogovať dieťa" :grinning: :grinning:, keďže nemá zdravotnú indikáciu na to, niečo ako - daj mu makový odvar, bude ti spinkať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale keď to tak dr. tak podala, prišlo mi to také nejaké iné, skrátka "zmiešané pocity" :grinning: . Tak vidím Leni, že sa to aj robieva, tak som sa teda dozvedela niečo nové. Deina, do lietadla lieky, ani kvapky radšej nie - ako brať so sebou. Neviem, či by dovolili. To asi predtým :confused: .
13. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
deina ani ja nie som velmi za ockovania, ale mam mladsiu sestru skolacku a u nich bola epidemia zltacky typu A, takze sme len trpli kedy to aj ona prinesie domov a mala jej chytala aj skolske veci a proste vsetko....tak som ani nevahala a aj liecenie je dlhodobe, ked to dostane hned do nemocky do izolacky a trva to pol roka kym sa z toho poriadne dostane, takze toto by som najradsej nepodstupovala, vtedy sme o tom nenormalne veeela clankov pocitali a nechapala som preco to nemame v zakladnom ockovacom kalendari :angry: Takze ja to urcite odporucam, kedze som si vsetko okolo toho prestudovala a trpla kedy to dostaneme, kedze vtedy nebola este mala ockovana.....

silvi tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne :wink:
13. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, Deina..tak snad bude vše oka..myslíme na tebe!! Drž se, holka! My máme už delší dobu vstávání v 6 a jsem vždy jak praštěná po ránu..nedovedu si to představit, že bych byla těhulka teda :sweat_smile: ale za chvilku už jdu do práce (od září), tak to mně Vendulka cvičí na to vstávání do práce dopředu už asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Sisi - Fenistilu bych se nebála..Někdo dává i kinedril (nevím, jak se to píše, ale tak nějak) a to mi ten fenistil přijde šetrnější asi :wink:

Jinak my máme teď jakési větší a větší zlobilo mně přijde..každý den jsem z ní na nervy :astonished: :astonished: :confounded:
13. srp 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi a co to, ze uz ides do prace :unamused:
s tym zlobidlom je to aj u nas, ...a vsade vylezie na okno...esteze byvame v dome na prizemi :wink:
13. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - a máš někde fotečky domečku?? Třebas na modré střeše??Stavíte nový nebo rekonstruujete? Asi nový, když vám budou zaměřovat okna, že :sweat_smile: No, my čekáme na stavební povolení a chceme začít taky..letos základy aspoň..a chceme stavit hlavně i svépomocí, takže penízky jsou potřeba..proto jdu i do práce už..nechtěla jsem, ale jinak se to nedá :pensive: a když se mi naskytla příležitost (pracovala jsem u nás na vísce jako učitelka v MŠ a teď jim tam jedna zrovna chybí a moje mamka je už v důchodě a bude hlídat), tak musím, no :sunglasses:
13. srp 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=200816&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

nějak tak bude náš domeček vypadat :wink: už aby to bylo teda..ale bojím se zadlužení, ale bez toho to prostě nejde..aaaach jooo..ale už abychom bydleli ve svém :wink:
13. srp 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, dekuju za odpovedi skrze zloutenkove ocko a jak pise Lenulka, predstava nekdy i 3/4 roku v nemocnici + diety a vsechny ty okolnosti, to ji radeji dam o jeden pichanecek nebo dva vice :sweat_smile: apropo taky nechapu, proc daji zloutenku B prenosnou krvi do standartniho a tu A ktera je podle me daleko snaze prenosna ne, asi tim, ze nejsou penizky a toto ocko stoji asi kolem 1000Kc co jsem se docetla na netu

gabi, teda fuuuuuuha, jit do prace je pro me nepredstavitelne :grinning: :pensive: zatim mi ty nase detatka prijdou tak prtave, ze nevim nevim, jak bych to zvladala treba od dvou let, pac mi sef taky nabidnul at se vratim po dvou letech...potazmo 2,5 a mela bych stejnou zidli, ze ktere jsem odchazela, nerikam ze prehazujeme penize vidlema, ale neni to takova hruza, abych kvuli nim musela do prace, prozatim...ale naprosto chapu tve rozhodnuti, kazda kajda dobra, obzvlast kdyz stavite, my mame kypoteku na dvacet let (ted uz asi jen na 14) tak mame bydleni, jaks taks bez starosti :sunglasses:
13. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kypoteku = hypoteku :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci - tak to taky nechápu, proč tu Áčkovou nedají do povinného očkování :confounded:

A to máte super, že "už" jenom 14 let budete splácet..to je paráda..nás čeká nějakých 30 asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to chceme řešit a zjišťovat až příští rok, teď chceme dát základy bez hypo, no uvidíme..A ta moje práce, ani mně se moc nechce, ale fakt musím, nedá se jinak a Vendulka bude v dobrých rukách, to vím :wink: a když si řekneš, že ráno s ní bude tatínek, o půl 9 ji zaveze našim, ti ji o půl 12 nebo ve 12 uspí a já už ve 2 budu doma, tak to snad zvládneme :sunglasses:
13. srp 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek