• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

1. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabou, ty chodíš do práce?Jsi ve školce?
1. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi, ivosek je krasnoucky, hlavne s antenkou na hlave :grinning: :dizzy_face: :grinning:
gabi drz se, velky obdiv, ja pri predstave, ze bych mela jenom vstavat do prace...tak mi naskakuji pupinky :sweat_smile: a jak pises, ono se to utrepe :wink:
2. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:25 • jjjitule
ahojte kočky :wink:.
tak hlásime návrat z dovolenky, ani nebol problém dočítať novinky :sweat_smile:.
Deina, tak super, že to s tou cukrovkou dopadlo dobre :dizzy_face:.
Leni, gratulka k bezplienkovaniu.
Ivošek od Lifinky krásnučký, a aký pankáč z neho vo vani :grinning:.
Gabou, presne tak, utrasie sa to, a to ranné vstávanie a všetko okolo toho nezávidím. Ale tak či tak chodenie do práce nás pomaly ale isto čaká asi všetky.
Selu, gratulka, k dobrým čuracím výsledkom :slight_smile:.

Baby, tehotky, pozerám, ako sa to kráti :confused:, že 31 a 33 tt :dizzy_face:. Tak už len vydržať do úspešného finále :dizzy_face:.

Soni, helou, po čase :dizzy_face:. Boli sme na Kréte. A ako sa máte?
4. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a k dovolenke - bolo supiš, úžasne nás rozhýčkali, takže hoci od stredy sme doma, ešte furt nevarím :grinning:, som si povedala, že do piatku mám dovolenku ešte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malinkej sa veľmi veľmi páčilo, hlavne, že som celý čas neriešila upratovanie, nakupovanie, varenie........ ale celý čas na 100% s ňou, krásne sa vybláznila a tak.. A my sme si krásne oddýchli.
More super, boli aj veľké vlny (keďže ostrov), aj relatívne pokojné more, takže sme si užili aj aj. Voda teplá. Malinká bola celá hrrrrr do mora, a keď sme ju šupli do takého sedacieho kolieska s vestou, tak ako ju pohadzovalo, tak sa aj stalo, že to naše šidlo zaspinkávalo vo vlnách :sweat_smile:.
V bazéne, čo sme chceli mať ako poistku, že keby more nechcela, sme boli len dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:, aj to len takú chvíľku.
Let bol v oboch prípadoch najskôr psycho - keď musela byť na tom infant páse na kolenách, to jej vadilo, ale našťastie aj na cestu tam aj späť nám na to tretie sedadlo nikoho nedali, takže mohla sedieť sama (slečna chce všetko sama "papu" - tak tomu hovorí), takže to už bola potom pohodka, aj spala.

Kto chce kuk fotečky (prihlásenie do facebooku máte všetky?) - tak tu
http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?aid=2020146&id=1136427498
4. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a to cikanie, kakanie - u nás podobne. Vonku to nerieši :sweat_smile:. Doma väčšinou do nočníka. Vonku nekaká nikdy, to len doma. A v hoteli na izbe sa kakalo/cikalo normiš do vecka :dizzy_face:.
4. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sisi, ja nevim to hesloooooooo, prosim prosim, kdyz tak IP, dikec :wink:

jsem rada, ze vam dofca dopadla takto super, tak to ma byt, aby si clovek i odpocinul a prisel na jine myslenky
jinak u me to zatim s navratem do prace snad nevypada :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidime, jestli se zadari druhe tehu tak rychle jako to prvni :grinning:
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, to heslo pýta, keď nie si prihlásená na facebook - treba napísať svoje vlastné heslo + prihlasovacie meno, teda byť prihlásená sama pod sebou. Asi zrejme nemáš registráciu na FB, že? IP-čka
4. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi fotky paradne, jaj krasne ste si uzivali :wink: a ako malinko ludi tam bolo parada...

Inak baby kolko plienok sa usetri neplienkovanim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My sme od soboty nemali plienku, len teda na noc...Inak sa stale sama pyta a najviac som sa bala vyletou, ale uplne super sa vypyta vsade a sme bez nehod, tak som uplne happy ako to perfis dopadlo...Takze uz sme hrdi bezplienkaci. A aku malu ritulu ma teraz :grinning:
4. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sis, fotky suprove, hlavne ty napady na nekterych fotkach jsou fakt originalni a krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...kde jste prosim primo byli? prostredi pusobi moc hezky, uplna romantarna :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas sa hajušká, takže relax :grinning: (inak ako vždy po dovče, princezná priam žere spánok :grinning:).
Leni, to je moc super, s tými plienkami, Viky je šikulka.
Hej, hej, ľudí bolo miestami pomenej, zažili sme tam aj 2 víkendy, a to prišli teda aj "miestni" okúpať sa tak víkendovo, takže bolo vtedy viac ľudí, ale žiadne "narváno", tak sme to chceli. A kto tam bol, tak gréci, taliani a francúzi, ale takí kľuďasi všetko, ešte aj tí taliani neboli takí ukričaní (ako veľa ľudí hovorí), ale takí decenťáci skôr. A prekvapilo ma ich ohromné nadšenie pre deti. Tu sa chlapík vo veku 20-40 rokov za dieťaťom ani neobzrie. A taliani - muži (aj grécke ženy) - úplne happy "bambíííííííííínooooooo jéééééééj", Nataška bola v siedmom nebi, že je "stredobodom" :grinning:. Tu by mi to bolo aj asi čudné, keby sa tak srdečne nejaký dvadsiatnik tešil z našej malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Tak toto bola pre mňa celkom novinka, pred tým sme boli vonku, len ešte sami, tak som si to nevšímala.

Luci - kokkini hani - na kréte, hotel themis beach. Odporúčam. Vlastne budúci rok ešte lepšie - lebo hotel robil plno animácií pre deti (detská mini disco, súťaže, animátorka - aj stráženie v herni s inými deťmi, kúzelník... a neviem čo ešte), čo sa nás teda ešte netýkalo. Len raz som požičala kľúče od herne a blbla s malou tam, keď tata fitneskoval.
4. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sisi a nevadilo to pristavani a vzletani letadel? ze pry je tam blizko letiste...
4. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
princezná sa už asi pomaly budí.
Lucko, vôbec nevadilo, a vedeli sme o tom už pri zajednávaní. Je to skôr atrakcia, ako narušovanie. Bývala som kedysi v podunajských biskupiciach - to bolo letisko cca 4 km, ale lietadla v BA majú príletovú dráhu odinakadiaľ, tak to v mojom bývalom bydlisku ani nebolo vidno.

Na dovče sme mali letisko cca 12 km, čo bolo super - transfer z letiska len 10 min., ale pristávacia dráha bola priamo na úrovni hotela. V podstate nám lietadla pristávali nad plážou :grinning: - veľmi zaujímavé to bolo. Ľudia fotili, pozerali a tak, keď išlo lietadlo... naša malinká sa naučila hovoriť lietadlo a ukázať že kde je :sweat_smile:, vždy sa veľmi tešila. Izbu sme mali s výhľadom na more, takže sme mohli vidieť lietadla aj z izby (známy nám pred kúpou vravel, že uvidíme až do kokpitu :grinning:) ale počuť bolo len hukot mora (hotel je dosť nalepený na more + to more bolo hlučnejšie ako napr. v chorvátsku - kvôli vlnám, strašne to ukľudňovalo, chýba mi tu ten zvuk :unamused:) . Na nejakej fotke, čo som hodila na fb, je aj lietadlo, ak sa nemýlim.
4. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to misto, kde jste byli me naprosto dostalo, zacinam premyslet o krete na pristi rok :grinning: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: . Hej, kréta je fajn, hlavne preto, že už len kúsok od Afriky, ale stále Európa, takže lekár atď. no problem, skrátka normálka civilizácia, dokonca pitná voda v kohútikoch (ževraj) a tak.. takže teplé počasie zaručené. Ale treba rátať s tými vlnami, niekto mal, niekto nie, my sme zažili aj metrové.
A nebudete budúce leto s bábenkom? Ten facebook si parádne zmákla :sunglasses:.
5. zář 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
SSissi,krasne fotky z dovolenky :wink:
Leni,Viki je sikulka :dizzy_face:
My sme este na plienkach,sem tam sa dari,inokedy nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni,uz nam bolo treba novsie a vacsie auto :grinning:
5. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livi aj nam by bodlo, ten nas hrkotajuci favorit :angry: , ale musime to este vydrzat kym dostaviame a donicime ho na stavbe :grinning:
5. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme nemali az take zle,ani stare,len male :unamused:
Tak sme kupili teraz,lebo od buduceho roka ideme robit na dome :wink:
5. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sisi, budouci leto by miminko mohlo byt, ale prtave v brisku :wink: :grinning: ...tak snad bychom to nejak zvladli :confused:

jsem nejaka hotova, dneska jsme se pustili do malovani, ja teda prvni pul den odpocivala u nasich s malou, abychom nezavazely, musim se trosku pochvalit :sweat_smile: :grinning: , poprve od tehu jsem vyrazila sama autem a dopadlo v pohode, ale od toho co mala usla, asi pred osmou jsem do ted surovala, ale jeste mi chybi vsude vytrit uplne nacisto (uz jsem vytirala asi 3x :rolling_eyes: ) a jeste koupelku, no zitra taky den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
včera u nás strašné zaspinkávanie - s hodinovým hysterickým plačom a potom ešte pokračko, keď sa v noci zobudila :pensive:. Možno ju bolelo bruško, lebo dosť prdkala, ale keď som sa vždy pýtala, či bolí, tak nič, alebo odpoveď "néééééééé" :confused:. Bruško nikdy nebolievalo, tak fakt neviem. A cez deň úplne úžasná bola. Boli sme na dlhšej pešej prechádzke, a po dlhom čase som nelietala ako divá koza za ňou, ale pekne išla krok za krokom (bez behu :grinning:) a aj za ručičku... a zľakla sa žabiek vonku :sweat_smile:.
Mne sa zdá, že posledný mesiac strašne rýchlo vyspela (v samoobslužných veciach, v reči, v myslení), predtým dlhšie bez zmeny, asi napredovala motoricky, a teraz tak nejak prudšie. Aj vy si to tak naraz všimnete? A od návratu domov odmietame nočník - už len záchod :grinning:.

jaj, Leni, len nemeňte favorit za fábiu ne-kombi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, to budete riešiť každý cm2, ktorý dáte do kufra :sweat_smile: (ako my :grinning:).
Lucko, tak nech vám to s bábom vyjde, tak, ako chcete :dizzy_face:. A maľovanie nezávidím. Aj keď, budete mať doma pekne :dizzy_face:.
6. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, a gratulka k šoférskym úspechom :dizzy_face:
6. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojte jak zavidim ze niektore uz mate bez plienky juj ako to robite my uz na nocniku od 8mes a teraz absolutne nechce no a ked ho dam na nocnik sice sa vypisa ale neskor aj pokaka no bez plienkly by to bolo hruuza :confounded:
6. zář 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska, my jeste nejsme bez plinek a urcite hooooooooooodne dlouho nebudeme, s nocnikem jsme dole-nahore, jak se princezne chce, nekdy si sama rekne, nekdy ani za boha :angry:
6. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to kazdy neni taky sikovny xixi my tiez raz ano raz ne ked sa ho pytam ides kakat nee zapar minut sa skova a uz tlaci no dnes kakal na zachod no uvidme ale tak co uz no podstatne ze su zdrave deticky no nie??? :wink:
6. zář 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute,
no, tie plienky, u nás je to tiež tak podobne. Skôr je to o tom, či jej tú plienku dám, alebo nie. Ak dám, tak sme plienkoví, ak nie, tak buď dá najavo tak, že sa tam drží, alebo kríži nohy (a keď sa spýtam, či musí, tak často zapiera ako partizán :sweat_smile: - ako u mishky, niekedy aj chce, ako kedy..), alebo pustí a potom má aj v sandálikoch a chodím po byte s handrou a mám pocit, akoby sme mali doma malé šteňa :grinning:. Takže je to skôr o tom, že každú chvíľu riešime, či musí alebo nie, inak by sa pototo :sweat_smile:. A vonku si už netrúfam - aj tak by bola nehoda a je už poobede dosť kosa, aby bola počuraná.
7. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani my este niesme bez plienky :unamused: ,tioez tak striedavo :grinning: ,ale hlavu si z toho nerobim :wink:
8. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute,
dnešný deň stres-stres-stres. Výročie svadby sme mali, tak že dnes tak po domácky oslávime večer s mužom, tak som chcela niečo pripraviť, ale hlavne ešte čo to učiť sa, keď krpček zaspí. Popoludní som mala v škole prijímací test, na ktorý som sa chystala cez leto, že či ma teda berú za prváka, alebo druháka (musím sa pochváliť - do prváku nemusím :dizzy_face:, test bol na 95 zo 100, takže supr). Ale učenie sa nekonalo, lebo ako na potvoru opička nechcela spinkať, len samé štrajky, a pritom komplet unavená, potom vypýtala vodu a neviem ako otvorila pohárik a všetko porozlievala... Aj som si poplakala, keď som bola 151.krát za ňou v izbičke, že práve dnes takto, keď sa potrebujem učiť a o tretej ju mať vyspinkanú, ale teraz mi je to už smiešne :sweat_smile:.
Livi, presne, sa neopla robiť si z toho hlavu.
8. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby, kde ste fseckyyyyyyy??? :confused: :confused: :confused:
silvi, gratulka k vyroci :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na FB :slight_smile: ,ale ja sem chodim nakukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek