• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Ahojte,tiez na FB.....
A momentaklne ani neviem,Simi spala piatok,sobota,nedela u babi-mali sme hody......
My s muzom flamovali,za 3 dni sme spali 8 hodin,som rozbita a navyse nemam hlas,dobra som co???? :grinning:
15. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi dobraaaa :grinning: aj my sme mali hody, ale program nic moc, ani diskoteku nespravili :angry: , no neva na vinobrani v pk a modre si to vynahradime..... :wink:
15. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jeste ze jste aspon na FB, jinak bych vas vic servala :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,u nas to tiez tak bolo,ze sme ani nevedeli,ze su hody-kolotoce,nejaky jamok...
A tentom rok-piatok disco,sobota,nedela-zabava-no nevyuzi to :grinning:
16. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby. :slight_smile: Ja som tiez nejaka vyzmykana, ale to preto, ze najprv bol chory Misulo (ale toho to rychlo preslo, do troch dnoch bol uplne fit, asi ma dobru imunitu), potom manzel, ten bol dva dni totalne zlozeny a teraz ja, no hnusne, neznasam nadchu. Je to len nadcha, ale cloveku to hned kolko energie vezme... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Boli sme cez vikend v Bojniciach, mam nejake foto v albume, ked chcete kuknut... no paradne bolo, taky maly penzion s uzavretym dvorom, takze som mohla rano Miska obliect a vysupnut von na dvor, nic sa mu tam nemohlo stat, nikam nevedel utiect, no parada. A bolo to hned po hradom v tichej ulicke. Pobehali sme ZOO (najviac sa pacili vtaky a papagaje), trosku okolie zamku, vela sme boli vonku a Misko bol zlatucky, dobry, velmi spokojny. Skoda, ze sme nezostali dlhsie, nabuduce. :slight_smile:

No a tento nas maly krpec v brusku uz to vnutri taha dlhsie ako Misulo. :dizzy_face: Tak sa tesim z toho.
16. zář 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak som sa sem aj ja konecne dostala, malý isiel po dlhsej dobe opat do jasliciek, os septembra ma nove tety aj deti, s tými co chodil tam zostali len 3. tak si bude musiet zvyknut, ale zatial je to ok. mne zachvilu opat zacne skola tak sa "tesííím" tento rok bude teda poriadny. pravdepodobne sa budeme este aj stahovat tak som fakt zvedava ako to vsetko postiham. .....baby spia vam uz deticky v normalnej posteli? ja som rozmyslala ze by uz aj mohol, ved pomaly mu budu z postielky aj nohy trcat.
17. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
deini a neboli ste nahodou v penzione paradis? my sme boli koncom jula a tiez mali taký uzavrety dvor s hrackami a majitelka mala o dva medsiace starsieho syna tak sa pekne zahrali, len my sme tam boli len na predlzený vikend
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska, mne zatial spi v detskej postielke a zatial sa zmesti, ako tak. :slight_smile: On by mozno vpohode presiel do velkej, aj do vedlajsej izby, ale ja ho zatial nechcem davat od seba, najma nie teraz, ked bude aj druhe babo (zmestia sa nam dve postielky do spalne), aby sa necitil odstrceny. Chcem ich tam dat az naraz - ak sa teda nebudu vzajomne budit, ak ano, prenuniem Miska do spalne s tatom, asi.

Boli sme tiez na predlzenom vikende - toto sa volalo Penzion Alena, taky maly, styri apartmany, vyberala som podla toho, aby tam teda okrem dvora a miesta na grilovanie bola samostatna obyvacka a spalna, aby sme mohli krpca ulozit a my byt v obycacke alebo sediet vonku.
17. zář 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deini,my sme mali nedaleko tohto penziona,kusok este dolu tou ulicou prenajaty v juli dom....
Bolo tam super,vsetko po ruke.....
17. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si neviem predstavit ako by som ho udrzala v tej velkej posteli, lebo by stale odtial vyliezal. vadi mi to napr. ked sme u nasich ze tam chcem zostat spat tak malý je hore aj do 11tej, kvoli tomu ze ho neviem udrzat v posteli a stale z nej vylieza, doma si da mliecko v nasej potom ho prenesiem do jeho a bud mu citam alebo si spievame a pekne tam lezi a zaspi.
17. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska, presne, z malej postielky nevylezie, takze ho zatial nechavam v nej. Ale vo velkej si to neviem predstavit, hned je dole... :sweat_smile: Mozno mu kupime taku vacsiu "mrezatu" postielku. :sweat_smile: Tusim su take, z ktorej sa potom da urobit klasicka mensia postel.

Livika, ano, vsetko poruke, v centre a pritom v tichej ulicke, velmi pekne tam bolo.
17. zář 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kto tam prenajima dom? Aky? Lebo to tiez znie velmi dobre.
17. zář 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deini:na internete som si nasla privat Bojnice,vybrala a normalne bud byvas u ludi,len zvlast vchod,alebo mas samostatny dom-to bol nas pripad,oni byvali v Prievidzi a tu mali dom..... :wink:
17. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, super, to som ani nevedela, ze privaty su aj takto bez domacich. To je super. :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby v tom co sme boli my, by bol uplne idealny na stretko je tam veliký uzamykatelný dvor,hracky, terasa, dole je kuchynka, kazda izba ma socialne zariadenie + na chodbe je moznost spravit si kavu, caj atd,a ani tie ceny neboli najhorsie... deina rozhodli ste sa pre ine meno? :sweat_smile: .... tak neporadite mi niekto s tou velkou postelou? vsetci ste zatial v postielkach?
18. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska, my sme velku postielku riesili, ale v malej ma este kooopec miesta, kedze ma 120 cm a da sa tam dat dole ta jedna strana, ale bud. rok v lete sa stahujeme do noveho domceku a tam uz bude v normalnej postielke. Ale myslim si, ze by si v pohode zvykol na velku, ved tam budes pri nom citat mu rozpravku kym zaspi...
18. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miska, my sice zatim spime v klasicke detske postylce, ale jak jsme byli na dovolene, tak jsem mela jako prioritu detskou postylku na pokoji, ta tam nakonec byla, ale pouze jsme do ni pres den zastlavali periny :grinning: nase madam se usidlila na velike posteli a spala na ni cely tyden bez problemu :dizzy_face: Jinak resit to chceme tak zhruba po novem roce, misto na velkou postel uz ma v pokojicku nachystane, jen ji objednat u stolare :wink:
18. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..nestíhám, ale fakt moc..no jo, pracující maminka je pracující maminka..doma bordéél všude, kam se podívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak dobré, celkem to zvládáme všichni..jenom jsme teď nějací nachlazení všichni, tak je to takové nepříjemné :pensive:
všechny zdravíme!!
19. zář 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
mali sme plačkavo-nervózny-sračkovo-sopľový týždeň, išli spodné trojky von, chvalabohu, že už je to za nami. Pre zmenu som chorá ja, ale to je v poho.

Posteľ ešte neriešime (a tak skoro asi ani nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:), miesta v postieľke má dosť - 120x60cm - má rezervu cca 30 cm (väčšina dospelých má v posteli ešte menšiu rezervu), tak v poho. Skôr si neviem u nej v tomto vývinovom období predstaviť to zaspávanie v klasika v posteli, ale hlavne čo v noci. Princezná často bojuje sama so sebou, ak je unavená, a často sa aj po zaspinkaní ešte veľa krát postaví, a v noci, keď sa zobudí, tak skôr stojí, ako otvorí oči. Viem živo predstaviť jej nočné výlety po byte, bojím sa toho, že niečo nestihnem a tak... vie si otvoriť aj všetky dvere kam chce.. Takže my až budeme starší.
A keď sa ráno tuľkáme v našej posteli, tak aj keby ešte inak spinkala, tak v posteli jej to nejde. Stále niekam potrebuje zliezť, vrátiť sa a tak... :grinning:.
Selu, postieľka je aj u nás priorita číslo 1 keď vyberáme pobyt v hoteli :grinning:.

Gabou, skoré uzdravenie.
Deina, gratulka k prekročeniu toho kritického týždňa u vás :dizzy_face:. Ešte vydržte :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!!!
Postel tiez este neriesime......
Mame za sebou super vikend,vinobranie a chata na Bukovej,vacsina casu bolo o Simi postarane aj v noci,esteze mam svokru :grinning:
Ja som za stretko :wink: :wink: :wink:
20. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som myslela taku tuprechodnu postel nie hned velku, taku plastovu su na nej rozne potívy akomacko pu, cars atd, a pooboch stranach su bocnice,ale asi mate pravdu,zatial to necham tak a uvidime. :wink:
Deina zmenili ste meno pre baby? teda ak sa mozem opýtat :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deini pozerala som album gratulujeeeeeem, prajem vsetko len to naj a hlavne vela zdravia. ked budes mat trosku cas, tak napis
28. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem, Miska. :slight_smile: :slight_smile: Akurat som sa sem zapla, ze napisem novinky. Jaaaj, opat skoro, 33tt (uplny koniec, uz vlastne 33tt + 0, ale pisu mi vsade aj tak 33tt) a malinky je este v inkubatore, ale vlastne len kvoli zltacke. Musi byt po lampou, dycha pekne sam, celkom dobre papa, zatial z flasky... dnes ho skusia dat von do perinky, ci si bude vediet udrzat teplotu, potom zajtra, pozajtra by ma mohli prijat k nemu na rooming, to by som bola velmi rada.
28. zář 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej Deini,moc gratulujeme,drzte sa...... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deini,

z celeho srdca gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , prajeme hlavne vela zdravicka a nech ste rychlo spolu ... drzime palce.
28. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
deini gratulkaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a drzte se, fakt zajimave jak si oba klucici pohli na svet, asi uz se nemohli dockat :dizzy_face: :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
Tak to stretko nejako nevychadza :frowning2: :unamused: ,mohli by msme zorganizovat teda aspon nejake jjednodnove :wink:
Hurra,nemame plienky :slight_smile: :slight_smile:
Teda na spanie este davame,ale cez den pohodka :wink:
1. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
deini, tak uz je to tu :dizzy_face: super, gratulujem hlavne ze ste v poriadku, aj ked takto skoro. Vela zdravicka drzte sa.
Livi to je super :wink: , paradicka....na noc aj my plienkujeme a cez zimu to asi ani riesit nebudem uvidim co slecna, lebo sa jej plienky uz nepacia su vraj ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to stretko by bolo fajn aj jednodnove a kde?
1. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeho, aka krasna novinka :dizzy_face:. Deina gratulujem a prajem vela zdravicka, aj Maťko sa teda nakoniec rozhodol byť čo najskôr pri maminke, je krásnučký, ešte raz gratulujem :slight_smile: .
1. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek