• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Ahojte kocky, dlho som tu nebola, ale opat som osedlala "konika" :dizzy_face: a asi tu budem castejsie :wink:
6. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARIJA to je aka super sprava, ze si na fb nic nespomenula gratulujem :wink:
7. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenuska, nespomenula lebo to este nemam potvrdene od lekara, tak to zbytocne nechcem zverejnovat :wink:
8. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mari to je nejsuprovejsi zpravicka jakou jsem se mohla dnes v tom usmouranem pocasi dozvedet, prejeme klidne tehu, at to zdarne zvladnes a Melinka posloucha :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej,gratulujeme a zelame bezproblemove tehulkovanie :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livika dakujeme :wink:
11. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Marijko, tak to je super zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: a kdy jdeš k doktorovi? Držím pěstičky!!
12. pro 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marija gratulujem, ako sa to tu pekne rozrasta o nove deticky :dizzy_face: . kto sa chysta dalej? :sweat_smile: .my sme tiez planovali rozdiel vekový cca 2,5roka, ale chceme to odlozit ked bude mat maly cca 3-4roky, resp. by sme chceli druhe dieta kým pojde do skoly.
13. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
TAk este aj takto Eli,prajeme Nelinke vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A samozrejme aj mojej princeznej...
14. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

všem oslavencům přejeme hodně zdtravíčka :wink:
Marija, moc gratulujeme k těhotenství, super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chtěla jsem se zeptat jestli jste některá řešila prasklý plášť u kolečka od kočárku, kdo máte typ Atlantik?Jsem na netě bezradná a malej je nemocný má laryngitidu, takže když venčím psa nechci ho tahat pěšky ach jo, plášť u kolečka je prasklý a já nemůžu jezdit...neznáte některé stránky na netě?Díky
14. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby dakujem :wink: :dizzy_face:

Gabou k doktorovi idem 23.12 :grinning:
15. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marija, gratulujem, no to je krasne. :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my este takmer ziadny darcek pre krpca nemame, kupili sme mu autosedacku, no ale to je take... prakticke, nie pre radost, hracky sme este nekupovali. Tiez nechceme vela, lebo to nemam kam davat, ale nieco mu uz vyberieme. A najlepsie aj hned nieco k narodeninam by sme mali kupit, ale nemam ziadne napady.
15. pro 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marijka, tak to budou krásné vánoce!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Lifinko, mně prasklé kolečko na Atlantiku opravil můj skvělý bratr :wink: ale ten vnitřek jako - dušu, jak my tady říkáme :sweat_smile: plášť je ten venek?? Nebo jak?
15. pro 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lifi a co má Ivošek, laryngitidu? jééjda..ale Vendeska je taky nemocná..v noci kašle úplně šíleně..mám na to robitussin a dr. ještě poradila fenistil, že ji to prý na noc zklidní či co..uvidíme..jsme stokrát za noc hore a pak oba do práce, no pohodička před vánoci prostě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příští týden mám dovču, tak aspoň, že tak..

Deina a vy jak to zvládáte se dvěma??
15. pro 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nelinko, všechno nej nej nej k druhým narozeninkám!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fotečky krásné, Nelinka je už velká slečna a parádnice :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, co takhle obnovit nasi tabulku kdysi davno delanou :wink: suply bychom tam prcky pri narozeni, v roku a ve dvou...co vy na to? ja vim ze casu je ted malo, ale bylo by to hezke :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro, Luci!! :dizzy_face: Ujmeš se toho?? :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám chci říct, kdo ještě shání dárekčy - hračky, tak že v Albertu (bývalá hypernova) mají hračky za polovinu ceny :wink: tak to jen, kdo by chtěl ještě nějakého tipa..já jsem tam Vendulce koupila dřevěné rybičky jak se chytají magnetem na udici za 130Kč a taky dřevěnou krabičku, kde je vkládačka takový medvídek s oblečkama za necelých 50Kč, pak korálky s náramkem na gumičce (Vendy je velká parádnice :grinning: ) za 25Kč a 15Kč, babička jí koupila káču za asi 40kč..no fakt parádní ceny :sunglasses: Vše ale dostane asi až na narozeninky, protože na vánoce už je toho moc :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co máte v plánu dávat dětem na narozeninky?? Vendy furt otravuje s tím houpacím koníkem, ale už mi na to přijde "velká" :sweat_smile: tak nevím, no..líbí se mi to první kolo - odrážedlo bez šlapátek, např.

http://detske-potreby.kupteonline.cz/dino-bikes-kolo-odstrkovadlo-detske-r-100-cevene-20141

ale musela bych kukat po nastavitelných řídítkách a větší nosnosti..Vendy už teď váží 15kilo :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. pro 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilku budeme stejně kupovat asi i větší autosedačku :astonished: teĎ máme jen do 18ti kilo a mysleli jsme si, že to bude tak do 4 let :grinning: :grinning: :grinning: ale naše Vendy má trošku větší rozměry, no :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi, pokusim se vzpomenout na pristupove heslo a klido to udelam, ale myslim, jsme to delaly tak, ze to tam kazda pridavala sama, ale fakt ted nevim to heslo, jdu neco pozkouset :slight_smile:

jinak my na narozeninky asi prave uz kolo i se slapatkama, akorat ta nase mispule je furt takove prtave mimino, ma kolem 80ti cm a 11,5 kilo v plince a pyzamu :grinning:
a super tip na alberta, mame ho za rohem, asi hnedka zitra kuknu :slight_smile:
16. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - toto byla dřív Hypernova, ale přešlo to na Alberta..takže takový větší obchod jako, tak snad tam budete mít taky ty hračky..fakt suprové ceny, ale už dost přebrané :sweat_smile:

Vendy má těch zmíněných 15kilo a 95cenťáků :astonished: :grinning: :grinning: no obřík, já to říkám pořád :grinning: jednou přišla s babí za nama do školky, když jsme šli s dětma na procházku a byla stejně velká, jak tříleté dětičky, ne-li i o malinko větší od některých :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhu hehe to jsem ja lucik :grinning:

takze mile damy - slecny :grinning: prihlasit se jako lednovky08 heslo to iste a jit do moje alba, otevrit to s tim miminkem v balicku a pak uz jen sup pridat fotku a nezapomenout se odhlasit :wink: a prehlasit zase na vas bezny nick :wink:
16. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi takze hypermarket albert ze, zitra ficime na nakup tak to projedu :wink:

a no a co ze je vendy vetsi, vsak ma byt po kom :wink:
16. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiha, tak Vendy je fakt ako mala skolkarka, ved ma podobne miery ako nas Misulo. Neviem, kolko presne meria, okolo 94-95cm a k tomu 13kg. Ja som si vzdy myslela, ze aky je vysoky na svoj vek a minule, ked sme boli kupovat autosedacku, bol tam jeden chlapcek, ktoremu rodicia kupovali tiez autosedacku. Taky o vyse pol hlavy vyssi od Miska, ovela vacsi, mohutnejsi, myslela som, ze ma asi 4 roky a on mal dva. :grinning: Misulo bol normalne ze drobcek pri nom.

No, dve deti, da sa. :slight_smile: Ked je Matko pokojny, tak je dobre, ale bohuzial ho casto bolievalo brusko. Teraz sa zda, ze uz bude dobre, musim si poklopat... Posledne dva dni bol u babky, lebo Misko ma riadnu nadchu, aby to od neho nechytil a mne to bolo take divne, ze mat doma jedno dieta, nuda. :sweat_smile:

Ake fotky idete nahadzovat? Ako dvojrocnych?
17. pro 2009 v 01:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marija moc moc gratuluju, ani nenapíšeš a frkneš to do profilu a my máme hadat:slight_smile:
no hlavně at vše probíhá jak má a moc Vám to štěstíčko přejeme
17. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabinko moc moc dekuju za super typ na ten hyperAlbert :grinning: jezdime kazdy ctvrtek na nakup, tak jsem vzala hracky utokem, samozrejme strasne prebrane, presto mam dva ulovky, jupiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

deini, jojo, do tabulky jestli nemas Misulu fotku jak se narodil, pak rocni a ted dvouletou...i bambulik se bude snazit tam dat vsechny tri, vid Kaci :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
si piš, ale musíte si počkat do února, ale jen do začátku :wink:
17. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky! Mozno si na "nas" este pamatate :wink: Chcela by som vam zapriat krasne Vianoce a detickam aj krasne druhe narodeniny (ak si dobre pamatam, "rodit" sa zacali januarcata uz pred Vianocami). My sa mame fajn, este si vegetim doma, z Ninky a Sofinky je jasna "particka" :wink: , co jedna, to aj druha (mladsia) - takze sa Sofia dokonale vyzna vo vsetkych druhoch Barbie, Hannah Montana, H2O, CS Superstar atd... :slight_smile: , odvrava a uraza sa rovnako ako jej starsia sestra, vynecha(va)la poobednajsi spanok, konecne sa nekoji :wink:
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek