• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

21. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, já si pamatuju a princezny máš nádherné

chtěla bych s Kačenkou popřát krásné Vánoce, hlavně zdravíčko, hodně lásky a pod stromečkem svítící očíčka nadšení našich dětiček
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638804&vReferer=

a všem dětem vše nej k narozeninám, ať už prosincové Nelince a Terince a všem co budou následovat v lednu a končit v únoru:slight_smile:, uteklo to jako voda a gratuluju i novým těhulkám a snad zase nějaké přibudou, je to zase něco nového a krásného, co nás v životě posouvá dál.... no nic, trochu jsem se zamyslela....
23. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata a deticky prajeme vam krasne a pokojne prezitie vianocných svitkov :dizzy_face: :slight_smile:
24. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez sa pripajame a prajeme krasne a pokojne Vianoce:slight_smile:))
24. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dlho som tu nebola tak dodatocne aspon vsetko dobre do noveho roka prajeme vsetkym co este konika nevimenili za fb :grinning: a ak ste este niektora maniacka akvarka na fb tak si vas rada pridam :wink: napiste len ip dakujem :wink:
28. pro 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

verim, ze ste prezili prijemne sviatky a prajeme vsetko dobre do noveho roka!
30. pro 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem-PŘEJEME KRÁSNÝ NOVÝ ROK,hodně zdravíčka a další sourozence :grinning: prostě ať je ten rok 2010 lepší a lepší...........Lída a Ivošek :slight_smile:

manefan ahooojky!!!!!!!!!!!!!!!fotky super :grinning:
30. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

prajeme vsetkym vsetko len to naj,naj,naj, vela zdravia a stastia a nech sa vam vsetkym splnia vsetky priania :dizzy_face:

Ps.: prestahovala som sa podobne ako Marija do Augustoviek 2010 :wink: :grinning:
30. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to simuska moc gratulujeme k těhulkování :grinning: :dizzy_face:
2. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co je nieco vo vzduchu ked ste vsetky tehotne? :grinning: tiez velmi gratulujem a hlavne nech ste zdravííí :dizzy_face: .jaaj tak uz je tu januar zacina narodeninový maratoon :slight_smile:
3. led 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte babulky,
prajeme Vam vsetkym krasny novy rok, kopec zdravia, stastia, lasky a pohody a tehulkam krasne bezproblemove tehulkovanie a nam netehulkam skore tehulkovanie :wink:

Simuska gratulujeme...

A baby ktore nevieda Linde sa narodila Stellka :slight_smile:
4. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,,,,tiez sa pripajame a zelame krasno rok 2010 :dizzy_face:

Simuska,moc gratulujeme....
Dufam,ze neni nic vo vzduchu,lebo ja este nechcem :wink:
A samozrejme gratulujem aj tu Linde ku krasne Stellinke,,,
4. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujeme pekne :slight_smile: , ja tiez zelam tym co chcu - rychle tehulkovanie, a tym co nie - nech ich bocian zatial obchadza :grinning:
A velmi gratulujem Linde ku Stellinke, zelam vela zdravicka a nech princeznicka rastie ako z vody.
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gratuluju simusce k miminecku v brisku a taky vsem co se na to chystaji, at se to brzo podari :wink:
8. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože sem chodím již minimálně tak přeju nám všem prosincovým, lednovým a únorovým :slight_smile: miminkům, vlastně už slečnám a frajerům vše nej ke dvoum ročkům,užívejte si to
10. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,

chtěli bychom všem oslavencům popřát krásné 2. narozeniny hodně zdravíčka a pohody Lída a Ivošek :dizzy_face:
11. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktiez sa pripajam :wink: :slight_smile:
16. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!

Nějak to tu řídne..škoda..ráda bych pokecala co a jak naše už dvouleté ratolesti :dizzy_face:

Přeju taky všem nej nej nej k narozeninkám a aby jste si to užili hezky tak jak naše Vendy aspoň - vylezla jí stolička :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stolička = zub, kdyby někdo nechápal :sweat_smile: :grinning:

Taky bych měla dát nějaké aktuálnější fotečky, ale na to nějaknezbývá už vůbec čas :sweat_smile: no, snad brzo :wink:
27. led 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj gabi, zrovna dnes som na vas myslela, ako sa mavate ako praca, domcek.... :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni :dizzy_face:

No, je to náročné..přijdu z práce a začíná mi druhá směna s tou naší dračicí :grinning: :grinning: Ale dá se to..ještěže mám pořád jenom ranní směnu, tak už po jedné hodině, o půl 2 většinou, jsem doma a buď letím ještě domů nebo už k našim a čekám na princezničku, až se vzbudí..Je ještě pořád zvyklá spávat v kočárku, tak to je náročné pro moji mamku, když ji musí uspávat po venku, ale doma prostě neusne, tak jsem ráda, že aspoň v tom kočíku ano..
Domeček..no, snad brzo začneme už..už máme i staveb. povolení, tak už "jenom" taková maličkost, jako jsou peníze a můžeme začít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Musíme si vyřídit hypotéku a snad na jaro začneme..letos o vánocích mám třicet, tak jsem si dělala z MM srandu, že je chci oslavit v novém domečku :confused: :grinning: ale to že asi těžko :pensive:
Vendulka je kouzelná, ikdyž je to dračice a zlobidlo :grinning: :dizzy_face: ví dobře, kde máme v kuchyni vařečky a že s ní taky může dostat po zadečku, když zlobí :grinning: Ale úplně si nás omotává a dostává tam, kam chce tím jejím tulením, říká, jak nás má ráda s tatínkem a babičku s dědou taky, no, tak se na ni člověk nemůže dlouho zlobit :sweat_smile: :dizzy_face:

Holky, nezapomeňte jít letos s dětičkama k zápisu, jestli je chcete dát ode tří let do školky :wink: My to zkusíme, ale jelikož má Vendys pořád ještě plenky, tak nevím nevím :sweat_smile: Jinak do školky chodí občas za mnou, dětičky si ji oblíbily :grinning: ale až bude muset chodit i ona, tak ji dám do jiné třídy..už vidím ten řev :grinning: :grinning:

Budeme kupovat novou autosedačku, protože madam má už 95cenťáků a 15kilo a do té staré se vejde už jen taktak..bude si ji brát od MM brácha pro syna, tak my koupíme novou.

Jak vy, Leni s Vikinkou a s bydleníčkem?
28. led 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a máte někde fotečky z vánoc a narozenin?? My ještě ve foťáku od bráchy..nějak se k tomu nemůžeme dokopat..fotil hlavně on, tak čekáme, no :sweat_smile:
28. led 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky gabou, vidím, že máš na pilno :slight_smile: , neboj domeček bude, když se zadaří na jaře začít stavět a vyřídíte hypotéku, tak i ty narozky můžeš oslavit v novém :wink:.Já mám letos také 30. My už jsme tu 2roky, vlastně jak se malý narodil...ale řeknu Ti stále se něco dělá, prostě domeček :slight_smile: .Ohledně zápisu, já si právě říkala, že musím jít, je u nás v květnu zápis do MS, tak jsem zvědavá, jak dopadnem,Ivošek je sice už 3-tí měsíc bez plín, ale spaní je s plenkami, takže to musíme dořešit.Představ si, že jsem dostala od kolegyň z práce zprávu, že snad práce do konce roku anebo do podzimku skonší!Jsem z toho nanervy, tak jsem plánovala druhé, abych nešla do práce a teď tohle, snad neskončím na pracáku, hned bych šla na druhé, ale MM odjíždí do 14dní do Afgánistánuna půl roku,takže vše je špatně... tak leda s jiných chlapem :grinning: Tak mám dilema!Ivošek je také číslo a jak píšeš, že když Ti řeknou mám Tě rád, anebo Tě pusinkují a objímá, je to krása, jednou mě tak dostal, že jsem i brečela štěstím :dizzy_face: Iv, je strašně ukecanej kluk...a druhé neplánuješ? :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak to mate teda pekne perne uff nezavidim, ale aspon, ze si skor doma a mozes byt s Vendy cele poobedie to je super. Mne sa do prace nechce, riesime druhej bejby, tak dufam ze sa podari rychlejsie ako Vikuska... Takze na jar chcete zacat to je paradicka, ono ked su peniazky tak to ide pekne rychlo, tak mozno do roka budete aj byvat uvidis ako budu spolahlivi majstri a vsetko naokolo... My sme zacali v novembri 2008 tahat hrubu stavbu a teraz riesime krb a omietky, ale stojime kvoli zime, hned ako sa otepli ideme nato...chceli by sme sa do vianoc nastahovat, len uver dochadza tak uvidime ako sa to doriesi, ak chces mrkni fotecky stavby http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/lenusa/

Fotecky vsetky mam na facebooku, neprihlasi sa tam? Sme tam vsetky konikove babule...ale ak nie skusim vecer nieco dohodit sem....

Tak sa drzte...a tesim sa na fotecky....
29. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lifi, ahoj Ivosek je aky krasncky velky chlapece :slight_smile: boze a ako to vydrzite pol roka bez tatinka? ja som cela bez seba aj ked je v robote cez den, ze sa ho nevieme dockat :unamused:
29. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenusa, u nás je to taky tak, v čas, kdy se MM vrací čekáme u okna, kdy otevře bránu a jde domů :dizzy_face: ,je to těžké, musíme to přežít, snad na něj nezapomene, MM říkal, že to snad nevydrží ho nevidět takou dobu :frowning2: Nejhorší bude den odjezdu, nevím, jak to zvládnu psychicky..... :confounded: třeba i s pocitem, že ho už nikdy nemusím obejmout.... :cry:
Dnes jsme byli na karnevale přidám foto :wink:
31. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky!!

Leni, já na FB nejsem a ani nechci být..je to žrout času a já ho opravdu nemám nazbyt :sweat_smile: jsem ráda, když se objevím někdy tu na koníkovi :wink: ale už tolik lidí tam je a vlastně jenom tam, že možná časem se tam taky objevím :sweat_smile:
Tyto fotečky vaše jsem vlastně viděla..jenom jsem si nebyla jistá, jestli už náhodou nebydlíte..no, taky ještě práce tam máte, ale až to bude, to bude paráda, co? :wink:

Lifi - Ivošek je už velký chlapisko, fakt!! Úplně jsem hleděla :confused: :confused: Moc krásný a strašně dlouhý mi přijde..a to Vendy měří ještě o pár cenťáků víc :fearful:
Jinak, je mi jasné, že domeček nebude hotový hned celý a budou pořád nějaké dodělávky..ale jenom to, bydlet sami, to bude lahoda :sunglasses: teda, snad :grinning:

Tento týden mají děti v našem regionu jarní prázdniny, tak jim to fakt vyšlo, i se sněhem..je ho snad čím dál víc :astonished: a dětiček ve školce je míň, tak mám už od zítra taky volno, tak je to super..chtěla jsem učit Vendy na nočník, ale za včerejšek a dnešek už byla aspoň 10x počuraná, tak to asi nemá cenu ještě..ještě nemá pojem, že čurá :confounded: :confounded:
No, tak teď když budu mít trošku čásek, tak bych mohla dodat pár foteček :wink: Jsme s Vendys jakési nachlazené obě, tak dovolenku asi proležíme :confounded:
1. únor 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lifinko - držím ti pěsti, ať to bez TM zvládnete!! Taky si to vůbec nedovedu představit :sweat_smile: :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kde jste všechny???

tak za 4hodiny budeme už bez tatínka :frowning2:(( strašně to uteklo a za chvíli se budeme loučit na půl roku :cry: :cry: :cry: papa
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek