• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

lifi je mi to luto :frowning2: drzkajte sa..... sme vsetky na facebooku,pridaj sa...
17. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lifinka no nezavidime no nech pol roka vam rychlo ubehne :wink:
23. únor 2010 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a mate deti este niektore s plienkami?ja to uz asi necham naleto lebo nas maly sa nepyta cikat len kakat
23. únor 2010 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska, my jsme v plenkach porad :wink: a taky to nechavam na jaro/leto a to se mala nepyta na nic, je ji to uplne jedno :angry:
24. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej facebook a tu nikto :slight_smile: ale viem podla seba ze tam sa clovek dozvie viac :wink:
26. únor 2010 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky!!

Dlouho jsem se neukázala, tak se omluvuju..ale opravdu není čas :zipper_mouth: do toho dětičky v práci zlobí, Vendulka doma zlobí :sweat_smile: tak toho mám opravdu už jaksi nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale minulý víkend jsem si aspoň trošku odpočinula - jely jsme s kamarádkama na relax a welness víkend pro ženy (sice jenom od soboty ráno do nedělního oběda, ale i tak to stačilo a bylo so suprovní :sunglasses: ) a včera jsem byla s holkama na kafíčko posedět večer..ale i tak jsem jakási špatná..taky mám jaksi zahleněné ucho, bolí jako čert a neslyším na něho..už pár dní, tak přemýšlím, že zítra zajedu na ušní, ale bojim bojim :fearful:
Vendy začala zase posmrkávat, teprve se z toho pořádně dostala, tak taky nanic :rolling_eyes:
Jinak slavíme tak trošku úspěch - Vendy chodí už týden na nočník..jako, zatím moc nehlásí dopředu, jenom je bez plenky a já ji prostě hlídám, ale teď se nám i stalo párkrát, že zavolala: "kakám" a já vydrž, vydrž a ona fakt vydržela a udělala to až do nočníku nebo záchodu :sunglasses: ale z toho i párkrát samozřejmě nevydrží, ale i tak to považuju za obrovský úspěch u nás, protože jsem myslela, že s jejím odporem k nočníku se do této fáze ani nedostanem :sweat_smile: Myslím, že pomohla paní doktorka..byla jsem tam s Vendy, že měla jakousi malou vyrážku na bříšku a prý, že je to z plenky asi..a povídala si s Vendy a říkala jí, že taková šikovná holčička by už mohla chodit na nočník nebo záchod a že tu plenku svoji aby dala nějakému miminku a tak..no normálně zapůsobila tak, že jak jsem pak dala Vendy na nočník doma, tak se vyčůrala bez reptání :grinning: jo a taky jsem ji pak lákala na kokinka :sweat_smile: ale fakt to pomohlo :wink:

tak se všechny mějte moc moc hezky, já už čekám na jaro jako na spásu :grinning:

Lifi - držím pěstičky, ať to bez tatínka zvládáte!! A kdyžtak si mě najdi na FB :wink:
28. únor 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
selunko no co to nevidím v profilu, gratuluju
9. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kati dik :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, vim, ze jste vsechny na FB, ale myslim, ze se to hodi vic sem, jen jsem se chtela pochvalit, ze uz jsme bez plinek, je to jen par dnu, ale male se velice pekne dari, i v noci si zavola, ale nekdy ma rano jeste pocuranou plenecku, ale i tak myslim, ze uspech, taky se naucila krasne smrkat, takze ac mame ted rymu jako tram, tak s tim bojuje perfektne a furt vola "mamiko utrit soplik" takze to jsou posledni novinky u nas, doufam, ze brzo nekdo pisne i sem, at nam to tu tak neupada, ikdyz novy vzhled stranek me zatim moc nedostal :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky..

Selu - no toto..ty jsi těhulka?? :dizzy_face: moc moc gratulujeme :slight_smile: A taky gratulka Mišce k takovým úspěchům!! Je to holka šikovná :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju gabi, za jedno i za druhe :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
občas nakukuju, ale myslela jsem původně že jsem najela na jiné stránky, vzhled mě nějak dostal:D
Kačenka už taky říká mamííí soplík učít a sama si nese kapky a chce stříknout, ale taky to trvalo než se to naučila
a s plínkama jsme jen ven a v noci a v polední spaní jí má už skoro suchou, zatím to tak necháme, jsme rádi, že chodí doma stále, možná kdybych začla trénovat dřív, úspěch by byl dřív, ale jak říkám, nic nehrotím, vše přijde
Luci, takže Mišku chválím a doufám, že těhu v pohodě:D užívej si to:D
29. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ji kaci na ven davam tu trenovaci plenecku a sundavame a curame na listecky, taky premyslim uz o odstraneni plenecky po obede, protoze ji ma uz 4 dny suchou, ale nahoda je svina :grinning: nemam jeste koupenou tu proticuraci podlozku, mam ji jen objednanou, ale uz do velke postele, tak ji ju jeste na chvilku prelozim na pul, az ji budu mit, protoze postel jeste neni ani objednana u stolare, jaxi nestiham :grinning:
30. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. bře 2010 v 15:12 • zuzanocka
ahojte babule, viem ze sem asi uz velmi nechodite, ale ak predsa, tak dajte nejaky tipy ako oducit od plienky, lebo nas maly tomu velmi dobre rozumie ze sa ma vypytat ale je proste pohodlny, a vie ze tu plienku nakoniec aj tak dostane :unamused:
selu velka gratulacia :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska, zkus sebrat a vydrzet i treba 10x denne ho prevlec, nekdy to deti delaji jen po urcite obdobi jakoby natruc, u nas to tak nebylo, misa potrebovala jen cas aby ji to docvaklo, drzim palecky, urcite to taky zvladnete :wink:
4. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska aj ja by som plienku nedala a hotovo a len by som prezliekala, jeho to prestane bavit dufam, ze sa vam to skoro podari
5. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak jak říkají holky, pár dnů jsem sundávala mokré tepláčky a punčošky a během týdne to malé seplo samo, ikdyž jsem občas měla pocit že se to ta opica nenaučí a naučila:D
5. dub 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby presne tak to robim, len on miesto toho aby sa vypytal to drzi vsebe :confounded: myslim ze sa nepokaka, a vzdy potom popoludni ked ideme von mu ju dam, este doma sa do nej pokaka, a je spokojný. a ze sa vycikal do teplacikov oznami az ked uz cika.
mam pocit ze aj ked tomu rozumie nie je na to pripraveny a ze asi skusim znova tak o 2-3 týzdne, lebo mam pocit ze ma z toho stres ,lebo ked je v teplakoch tak len tak trosku cika, za cely den mozno iba 2krat a ako nahle mu dam plienku tak je v tom momente plna, a tak ked ho sledujem mam naozaj pocit ze to na neho posobi stresujuco a potom je celý den neuveritelne mrzutý. ono je to mozno aj tým ze chodi do jasiel a tam mu jednoducho tu plienku daju a nebudu ho prezliekat kazdu hodinu. takze mame asi najvacsiu sancu sa naucit az v lete,lebo potom uz pojdeme v septemri do skolky. idete niekto este od septembra do skolky?
ja este nie som na 100% rozhodnuta ci od septembra alebo januara, kvoli tomu ze planujeme , druhe babo koncim, skolu, tak keby som si nasla pracu tak pojde uz od septebra a a ak nie tak urcite uz od januara
6. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, ja som tu nebola už celú večnosť. Detiská nám riadne odvtedy vyrástli. Ale niektoré som našla na facebooku. Máte tam nejakú skupinu a môžem sa k Vám opäť pridať? :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska, tak v tomhle pripade bych ho vazne nestresovala, abys mu jeste nevytvorila nejaky odpor k tomu, aby pak automaticky chodil na zachod, nebo nejake trauma nebo neco, nechej to na to leto jak pises :wink: Jinak ja bych malou rada mela od zari ve skolce, ale budu uplne happy, kdyz mi ji vezmou od ledna, ale pocitam s tim tak ani ne na 50% :unamused:
14. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
selu,
tak my mame vyhodu v tom ze sme sa prestahovali na dedinu, kde mame kusok skolku aj skolu a problem nie je, ked chcem mi ho zoberu od semtembra alebo potom od januara.
som rada lebo v meste dostat dieta do skolky da zabrat.
s nocnikom sme si dali teraz pauzu a veselo a s kludom cikame aj kakame do plienok.
kupila som aj cvicne ale nepomohli. takze sme na pamperskach.
pocula som aj take rady ze kupit take najlacnejsie plienky a nechat v tom dieta ze tak sa nauci.aj by som to skusila len ako by vyzeral maly.urcite by bol cely cerveny a zaparený, lebo jedine plienky z ktorých sa nezapari a pri ktorých nemusim pouzivat krem su prave pampers.no uvidime ked sa trosku otepli ci si to nerozmysli.
teraz je hrozne pocasie.dokedy bude prsat :angry:
15. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Selu, gratulujem a prajem spokojné tehu. Nám prišlo akurát včera vyrozumenie že Lili berú do školky od 1.9.2010. Máme v dedine a viem že sú aj fajn učitelky mladé a hlavne vedia urobiť deckám program. Ale tiež máme problém s plienkami na spanie. Cez deň je to v pohode ale na obed a na noc ked sa ide spať tak ma plienku. Ma sice take dni že povie že nechce ale vačšinou sa pociká....
15. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki a jak dlouho ti po obede spi? misa tak ty dve hodky a to ji dam vycurat pred spanim a pak hned jak se vzbudi a pocurala se jen jednou kdyz byla nemocna a usnula na ctyri hodiny, tak myslim to lili do zari zvladne natrenovat ;- a dekuju za gratulku, zatim se nam s pidimimi dari dobre :slight_smile:
19. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babulky, tady je velice hezky clanek o plinkach http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/kojenec-a-batole/3023-pomoc-nocnik ...ma to dve stranky :wink:
30. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak hlásim, že čakáme druhé bábätko :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to vůbec nežije kočky:slight_smile:
petasllov: obr gratulace, ať jste v pořádku a miminko ve zdraví roste, za chvíli budou další maminky simuska, marija, selunka, zase bude veseleji
28. črc 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No inak tu fakt uz nikto nechodi??? :slight_smile:
29. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marija jéj, tak vy už máte fazuľku? gratulujem :slight_smile: dúfam, že sa aj my dočkáme v dobrom zdraví ďalšieho anjelika :zipper_mouth:
8. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov tak tak :slight_smile: uz sme sa dockali a nic neboj, aj vy sa dockate :sunglasses: drzim palceky!!!
11. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek