Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Tak vsichni vitejte v nove diskuzi x-)
seluautor
27. srp 2010
holky, nejak to tu vazne vazne 😃 jeste ze vas vidim na fb 😎
deina
2. zář 2010
Ahojte, velmi davno som tu nebola. Marija, gratulujem k Stellke. 🙂 🙂 🙂
lifinka
22. říj 2010
ahoj všem, dalším novým přírůstkům-drobečkům přejeme hodně zdravíčka 🙂 také se snažíme, ale nic :-|
marija
26. říj 2010
@lifinka ahoj 😉 tak drzim silno pasticky nech aj vam sa zadari cim skor 😉
karrinn
1. lis 2010
Ahoj, mám doma prcka z ledna 2008, ráda bych se přidala do diskuze...je možné ji ještě obnovit? 😉
deina
2. lis 2010
@karrinn, myslim, ze sem uz takmer nikto nechodi. :-|
karrinn
2. lis 2010
@deina a máte diskuzi na jiných stránkách....proč jste skončily? =-)
deina
2. lis 2010
Ja neviem, ani som sem tak casto nechodila, kedze som sa pridala neskor (mala som mat marcove babo, no ale vyklulo sa von uz v januari)... tusim su niektore baby na FB a na konika uz akosi nemaju cas.
marija
10. lis 2010
@deina
@karrinn tak tak, kocky sedia na FB a tu prazdno, hlucho, tma :-N :-p
sue
3. led 2011
...tak naše zlatíčka začali už dávno oslavovať tretie narodeniny, tak Julovej Terezke Katarínke a Elenkinej Nelke atď atď prajem všetko všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti... nech nám naďalej Januárčiatka tak krásne rastú do šikovnosti, múdrosti, krásy a zdravia 🙂
marija
16. led 2011
@sue pripajam sa ku gratulacii 😉
lifinka
19. led 2011
všem oslavencům gratujuji ke 3. ročkům a přeji, aby se měli moc krásně,aby se jim líbilo ve školce a měli plno kamarádů...
Ivoškovi přibude sourozenec konečně se zadařilo, termín září 2011 😉
lenusa
20. led 2011
Aj my sa pripajame ku gratulacii vsetkym januarovciatka 🙂
a lifi gratulka k tehulkovanie, nech je vsetko v poriadku 🙂 drzte sa...
marija
21. led 2011
@lifinka gratulacia k tehu 😉 drzim pasticky aby vsetko dopadlo na vybornu!
lifinka
21. led 2011
@marija děkuji, konečně ze zadařilo...mysli na mě! v pondělí jdu k dr,, na kontrolní HCG v úterý jsem měla 194 a to bylo 14dní po početí...
lifinka
21. led 2011
@lenusa děkuji, vidím, že tebe už další mimi kope v bříšku, tak hodně štětsí i tobě!co to bude?
marija
21. led 2011
@lifinka myslim na Vas! Daj potom vediet ako si dopadla 😉
lifinka
21. led 2011
@marija ano písnem sem!
marija
21. led 2011
@lifinka super tesim sa 😉 skoda, ze to tu uz nieje take aktivne ako kedysi. Chyba mi obcas pokec so vsetkymi januarovkami! Ako sa ma Ivosek? Krasny je!
lifinka
21. led 2011
@marija mě to také chybí, Ivošek od ledna chodí do školky, je tam moc rád, takže mám oddych doma...jen mě trápí teď penízky, v záží mi dali výpověď z práce z důvodu rušení organizace a tím paádem ti ji můžou dát i na RD takže jsem skončila na ÚP, kde budu mít 2m 3400kč a pak ještě míň a tím pádek sehnat práci nemůžu a peníze nejsou...a jak vy?
marija
21. led 2011
@lifinka to ma mrzi... no Melinka vzhladom k svojim chorobam do skolky nechodi a neviem ci v septembri nastupi... asi nie. Vyzera to tak, ze to skolky pojde ako takmer 5 rocna. Uvidime. Stella rychlo rastie, uz ma o chvilku 6 mesiacov 😉 je kojena a spokojna. Ja som obcas total unavena a vycerpana, ale si hovorim, ze to je udel kazdej mamy 😉 s peniazmi je ako kedy. Raz zle, inokedy este horsie. Ale si hovorim, nech su deti zdrave a ostatne zvladneme 🙂
lifinka
21. led 2011
@marija melinka je stále nemocná, to mě mrzí, no čekám kdy onemocní Ivošek ze změny, přece tam je ve školce více bacilů a tak...tále měl průdušky, ale od listopadu je to fajn, konečně...tak se mějte holky hezky a zase někdy pokecáme x-)
miskinadamko
21. led 2011
jeeej baby tato tema este funguje ja odpadnem 😃 😃 to je super 🙂 . ja som si pozerala prave svoje oblubene temy a naraz som zbadala tuto a ze dnesný datum posledný prispevok😃 😃
sue ty si to ako vsetko pamaatas 🙂
marija,selu az teraz som zistila ze mate uz aj druhe deticky to je uzasne
a lifinka tebe tiez aby sa podarilo vytuzene druhe babatko
miskinadamko
21. led 2011
aj lenusa , no teda baby gratulujem. aj ked trosku oneskorene 😃
seluautor
28. led 2011
@miskinadamko miska dekuju a @lifinka lidus tobe moc gratuluju k tehotenstvi, moc ti to preju x-)
lifinka
29. led 2011
@selu jejda moc ti děkuji, konečně, no v pondělí jdu na UTZ jsem zvědavá zda bude srdíčko už vidět, a jak vy holky zvládáte to?Co porod byl ok?Tak máš dvě holčičky!!!Krásný!!!
lifinka
29. led 2011
@lifinka ahojky, tak jsi představ, jak jsme se bavily o nemocech, tak jsem to přivolala, skončili jsme až na pohotovosti a to v sobotu o půl jedné v noci, nemohl dýchat no jasná laryngitida, naštěstí to dobře dopadlo, ale ze stresu mě dost bolelo bříško, ale taky už dobrý....a vy jste zdraví?
lifinka
29. led 2011
@miskinadamko a jak vy? nechcete miminko?No mě dali na rodičáku v září výpověď a v lednu mi skončil 3 letý rodičák a jsem na pracáku a těhotná, takže vůbec nevím, jak to utáhnem :-|
lifinka
29. led 2011
marija, jej to byla zpráva pro tebe a napsala jsem jí sobě!že by už těhu demence? 😃
seluautor
29. led 2011
@lifinka lidu, tak my zvladame tak nejak vselijak 😃 nekdy je to narozcne a z toho je u nas doma strasna sranda, akorat uz ty druhe miminka nemaji bohuzel tolik pece a klidu jako ty prvni :-N Jinak porod byla rychlovka, prijela jsem do porodky otevrena na 10 cm s kontrakcema po minute a za 15 minut byla mala na svete 😃 myslim, ze takto by mela rodit kazda mamca a ne trpet X hodin bolestma :-N tak paaaaa a drz se a preju prijemne tehu a budu sledovat zpravicky od tebe 😉

Začni psát odpověď...

Odešli