• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

autor
holky, nejak to tu vazne vazne :grinning: jeste ze vas vidim na fb :sunglasses:
27. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, velmi davno som tu nebola. Marija, gratulujem k Stellke. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, dalším novým přírůstkům-drobečkům přejeme hodně zdravíčka :slight_smile: také se snažíme, ale nic :unamused:
22. říj 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ahoj :wink: tak drzim silno pasticky nech aj vam sa zadari cim skor :wink:
26. říj 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám doma prcka z ledna 2008, ráda bych se přidala do diskuze...je možné ji ještě obnovit? :wink:
1. lis 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karrinn, myslim, ze sem uz takmer nikto nechodi. :unamused:
2. lis 2010 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deina a máte diskuzi na jiných stránkách....proč jste skončily? :confused:
2. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem, ani som sem tak casto nechodila, kedze som sa pridala neskor (mala som mat marcove babo, no ale vyklulo sa von uz v januari)... tusim su niektore baby na FB a na konika uz akosi nemaju cas.
2. lis 2010 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deina
@karrinn tak tak, kocky sedia na FB a tu prazdno, hlucho, tma :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak naše zlatíčka začali už dávno oslavovať tretie narodeniny, tak Julovej Terezke Katarínke a Elenkinej Nelke atď atď prajem všetko všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti... nech nám naďalej Januárčiatka tak krásne rastú do šikovnosti, múdrosti, krásy a zdravia :slight_smile:
3. led 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sue pripajam sa ku gratulacii :wink:
16. led 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem oslavencům gratujuji ke 3. ročkům a přeji, aby se měli moc krásně,aby se jim líbilo ve školce a měli plno kamarádů...
Ivoškovi přibude sourozenec konečně se zadařilo, termín září 2011 :wink:
19. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my sa pripajame ku gratulacii vsetkym januarovciatka :slight_smile:
a lifi gratulka k tehulkovanie, nech je vsetko v poriadku :slight_smile: drzte sa...
20. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka gratulacia k tehu :wink: drzim pasticky aby vsetko dopadlo na vybornu!
21. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marija děkuji, konečně ze zadařilo...mysli na mě! v pondělí jdu k dr,, na kontrolní HCG v úterý jsem měla 194 a to bylo 14dní po početí...
21. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusa děkuji, vidím, že tebe už další mimi kope v bříšku, tak hodně štětsí i tobě!co to bude?
21. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka myslim na Vas! Daj potom vediet ako si dopadla :wink:
21. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marija ano písnem sem!
21. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka super tesim sa :wink: skoda, ze to tu uz nieje take aktivne ako kedysi. Chyba mi obcas pokec so vsetkymi januarovkami! Ako sa ma Ivosek? Krasny je!
21. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marija mě to také chybí, Ivošek od ledna chodí do školky, je tam moc rád, takže mám oddych doma...jen mě trápí teď penízky, v záží mi dali výpověď z práce z důvodu rušení organizace a tím paádem ti ji můžou dát i na RD takže jsem skončila na ÚP, kde budu mít 2m 3400kč a pak ještě míň a tím pádek sehnat práci nemůžu a peníze nejsou...a jak vy?
21. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka to ma mrzi... no Melinka vzhladom k svojim chorobam do skolky nechodi a neviem ci v septembri nastupi... asi nie. Vyzera to tak, ze to skolky pojde ako takmer 5 rocna. Uvidime. Stella rychlo rastie, uz ma o chvilku 6 mesiacov :wink: je kojena a spokojna. Ja som obcas total unavena a vycerpana, ale si hovorim, ze to je udel kazdej mamy :wink: s peniazmi je ako kedy. Raz zle, inokedy este horsie. Ale si hovorim, nech su deti zdrave a ostatne zvladneme :slight_smile:
21. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marija melinka je stále nemocná, to mě mrzí, no čekám kdy onemocní Ivošek ze změny, přece tam je ve školce více bacilů a tak...tále měl průdušky, ale od listopadu je to fajn, konečně...tak se mějte holky hezky a zase někdy pokecáme :dizzy_face:
21. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej baby tato tema este funguje ja odpadnem :grinning: :grinning: to je super :slight_smile: . ja som si pozerala prave svoje oblubene temy a naraz som zbadala tuto a ze dnesný datum posledný prispevok:grinning: :grinning:
sue ty si to ako vsetko pamaatas :slight_smile:
marija,selu az teraz som zistila ze mate uz aj druhe deticky to je uzasne
a lifinka tebe tiez aby sa podarilo vytuzene druhe babatko
21. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj lenusa , no teda baby gratulujem. aj ked trosku oneskorene :grinning:
21. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miskinadamko miska dekuju a @lifinka lidus tobe moc gratuluju k tehotenstvi, moc ti to preju :dizzy_face:
28. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@selu jejda moc ti děkuji, konečně, no v pondělí jdu na UTZ jsem zvědavá zda bude srdíčko už vidět, a jak vy holky zvládáte to?Co porod byl ok?Tak máš dvě holčičky!!!Krásný!!!
29. led 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ahojky, tak jsi představ, jak jsme se bavily o nemocech, tak jsem to přivolala, skončili jsme až na pohotovosti a to v sobotu o půl jedné v noci, nemohl dýchat no jasná laryngitida, naštěstí to dobře dopadlo, ale ze stresu mě dost bolelo bříško, ale taky už dobrý....a vy jste zdraví?
29. led 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskinadamko a jak vy? nechcete miminko?No mě dali na rodičáku v září výpověď a v lednu mi skončil 3 letý rodičák a jsem na pracáku a těhotná, takže vůbec nevím, jak to utáhnem :unamused:
29. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marija, jej to byla zpráva pro tebe a napsala jsem jí sobě!že by už těhu demence? :grinning:
29. led 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lifinka lidu, tak my zvladame tak nejak vselijak :grinning: nekdy je to narozcne a z toho je u nas doma strasna sranda, akorat uz ty druhe miminka nemaji bohuzel tolik pece a klidu jako ty prvni :sweat_smile: Jinak porod byla rychlovka, prijela jsem do porodky otevrena na 10 cm s kontrakcema po minute a za 15 minut byla mala na svete :grinning: myslim, ze takto by mela rodit kazda mamca a ne trpet X hodin bolestma :sweat_smile: tak paaaaa a drz se a preju prijemne tehu a budu sledovat zpravicky od tebe :wink:
29. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek