• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

babmbulik, holky držte se , musí to být děsné...teď jsem dostala sms od kamošky malý má také rok a má neštovice...hm,

nejhorší je, aby se neškrabali, ať nemají jizvy, ale vysvětli to, že?!!!!! :frowning2:
7. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci a ako sa to u neho prejavovalo :astonished:
My tiez papame sunku, toto som pocula prvy krat, nam dr. hovorila, ze mozme.....a od roka uz mozme fakt skoro vsetko okrem vysmazaneho a koreneneho...
zase ty moje chyby promiň Kači (bambulik) :grinning:
bambulik :frowning2: pevne nervy a hlavne nech je to co najrychlejsie prec Katuske drzime pastulky chudiatku :pensive:
7. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni, nevim :grinning: zeptam se, ted je na pifku :grinning:

jinak nam dokina povolila uz i tvaroh, samozrejme ne ctvrt kila za den :wink: a jak pises leni, ne smazene, korenene, pochutiny typu bramburky, tatranky...pry ji nekteri rodice tvrdi, ze ty deti bez toho nemuzou byt a ona jim odpovida "ale muzou" :grinning:
7. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my sa chceme pridať ku gratulácii Lili, nášmu poslednému januárovčiatku :slight_smile:
Hlavne nech je zdravučká a naďalej tým najúžasnejším dievčatkom pre svojich rodičov :wink:
7. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli, vy pristi tyden uz 14 mesicu ze, to to letiiiiiiiiiiii :slight_smile: ...uz vidim ty fotky se dvema svickama a nektere z nas v zahlavi s tt :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak sa opytaj, aj ten moj je prec, ale na vinku :grinning:

takze tvaroh uz hej, tak skusime..... a skusili sme aj brumika, to je taka detska pochutka plnena mliecnym kremikom a chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ozik aj ste sa s lindou vtedy stretli
7. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky díky za podporu

no jsou to takové pupínky mokvavé a musí se vysušit, takže týden nemám koupat, jen otírat, potíráme pudrem a genciánkou a ležíme na ní oba dva, protože se furt škrábe a strašně to svědí

no a prý ve větším věku pokud je někdo neměl je lepší očkovat, kamarád je měl ve třiceti a zůstaly mu jizvičky

no nepřeju to nikomu, ale na jednu stranu budeme to mít za sebou, dostat jsme to mohli kdekoliv, v obchodě, prostě kdekoliv
7. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad bude líp a líp a taky mě ubíjí že nikam nemůžeme ven, ale zase nejsem sobec, abych s ní jela třeba někam do obchodu...
7. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, ja mela ve skolce a dodnes mam jednu jizvicku u ucha :unamused: ...kazdopadne budes muj poradce na telefonu az se dostane i na nas :pensive: mam z toho uz ted hruzu :unamused: pac vim jaxi Misa skrabavala ekzemek :pensive:
7. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci s tím tady strašit a otravovat, ale všecko je možné, proto to říkám a potřebuju se trochu utišit, je to náročný docela, děcko řve, škrábe se, nemůžu mu víc pomoct
7. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chapu kaci, urcite neotravujes :wink: ...na telicku ma asi overalkove pyzamko ze, ale zbytek zakryt nemuzes :frowning2:
7. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
má spát v něčem lehkém a prodyšném, takže má body s dlouhým rukávem a kalhoty od pyžamka, ponožky, ale ty si sundává a nechce bejt přikrytá jak jí to svrbí
7. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nestretli :unamused:
7. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nepomohlo by dat na rucky treba ty lehke bavlnene rukavicky? asi si to predstavuju moc jednoduse ze, sama nevim, jak bych to prezila :confounded:
Leni, tak ste mali fajn dník :wink: .
Ja som dnes využila doobedné slniečko a šla som s Natkou von doobeda, inak chodievame až poobede. Tak som sa tešila, že aká krásna jar vonku a zas prší :unamused: . Poobede prišiel muž, tak sme museli trocha shoppingovať, ale div divúci, princezná nám vydržala v kočíku, a potom na rukách, možno staré zlaté časy sa zas vrátili :sweat_smile: .

Simuska, Adamkovi to asi tiež prišlo nejak ľúto, alebo čo :confused: :sweat_smile: . My napr. to štipkanie do ruky normálka robíme keď sa hráme cip-cip cipovička, žiadna bolesť, asi sa jej to celé tak ulútostilo, že čo to má byť, ako Adamkovi, keď si mu pripomenula, že nesmie. A to video, jj, naša potvorka tam, kam sa strká kazeta vopchá vždy rúčku, a čaká, že jej ju vytiahnem. Už sa teším, ako do toho priestoru začne hádzať predmety... posledné 2 kusy nábytku asi pôjdu preč z obývačky.

Lucka, aj ja myslím, že to nemusí byť navždy. Hlavne alergia na bkm. A môzeme to dostať aj my teraz, myslím :confused: . Len tak som myslela, ako definitívna diagnóza, také niečo.
Jej baby, ja tu mám pol hodinu otvorené okno s MK, ani som si nevšimla druhú stranu :sweat_smile: .
7. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas ted frci DVD, video, prehravac na ovladani TV, radia (nevim jak se to presne jmenuje) uz bylo i parkrat po rucicce, jenze mrcka mala vubec nevi, ze to znamena jako NE, za okamzik to udela znovu a jeste ma u toho vytezoslavny usmev, ze to zapla nebo vypla znovu :angry: Jo a jeste jedna prihoda, MM kolega v praci nasel v disketove mechanice u PC kalkulacku :sweat_smile: :grinning: och ty deti :grinning:
7. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. :slight_smile:

Kto sa pytal na tie plavajuce plienky? Nedavno som sa na ne pytala znamej a zevraj tie z DM su este lepsie ako Huggiesky. Chystame sa ich vyskusat az tak za tyzden, chceli by sme maleho vziat do bazena, ked budeme na dovolenke.

Simuska, tie licka mava vzdy trosku vyhadzane, dostal na to excipial, takze sa to trosku zlepsilo - ale teraz su horsie uz dlhsiu dobu a neviem, cim by to mohlo byt. My sice chodime s Miskom k alergologicke, lebo raz mal nejaky vaznejsi zapal priedusiek (odvtedy ho sleduje), ona si mysli, ze sa unho zacina prejavovat atopicky ekzem - ale neviem, vysledky mal zatial dobre, nepotvrdila sa ziadna alergia, len nejaku cast imunity ma slabsiu (ale ta sa este vyvija a moze sa uplne upravit). Skusim mu par dni nedavat surove jablko, ci to pomoze - a vyskusam nejaky iny krem...
7. únor 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boze muj, pisu jako tatar, samozrejme vItezoslavny :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lifinka, tie plienky, mali ste tie DM- babylove - taká tuším žltá papierová krabica?

Leni, ten pobyt - nie je to nič špeciálne určené pre dieťa, klasika pobyt v hoteli, ako keď ideš na dovolenku plus sú v tom procedúry a tak, ale také ako detská postieľka a tak, sa dalo dokúpiť. Pogooglim, hodím link, ak nájdem.

Bambulik, to asi viete - poriadne ostrihať nechtíky. A ak je to už desné, tak skúste niečo jemné vypýtať na ukľudnenie. Inak - ja som malá kiahne ako 3-ročná a pamätám si, ako som sa škriabala, hoci mi to mama zakazovala. Jazva mi neostala, tých mám plno z iných detských "divočín".
7. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kaci a nejake fotecky z oslavy by nebyly? :confused: :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrž prťka vydrž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deina, ja som sa pýtala na tie DM plienky, šlo mi o to, či sa musia vyzliekať tak, že sa roztrhajú, alebo či sa dajú stiahnuť a čo ja viem o 10 minút znova natiahnuť. Za hodinu pôjdeme možno aj 5, 10x z bazéna a je od veci zakaždým naťahovať novú jednorazovku. Ani klasika plavky sa do centier, či na kupko, nenosia v takom počte, koľkokrát pôjdeme do bazéna, že áno.

Leni, našla som, je to v Starom Smokovci, vo vysokých.
http://www.grandhotel.sk/
7. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, je to síla, co? ale za pár ní bude líp!!!Už aby to bylo,za vámi, co? :confounded:
ssissi ano žlutá krabice přesně tak :wink:
7. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, dala jsem nějaké fotky z oslavy do alba, jukněte, navzdory horečce 39,2 a neštovicím myslím že to šlo, ale moc jsme jí netrápily :frowning2:
7. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je kouzelna i pres vsechny ty neprijemnosti...statecna holka :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to som rada, lifi, že sa nemusia trhať, kúpime ich, ale neviem čo to tam píšu na krabici za sprostosti :grinning: , mohla som ich už mať doma :sweat_smile: .

Bambulík, kukla som fotky, torta krásna, princezná s copíkom ešte krajšia a ani nebolo vidieť nejakú vyrážku.
7. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek