Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Tak vsichni vitejte v nove diskuzi x-)
simuska153
7. únor 2009
Bambulik, super kraaasne fotocky - Kacenka pozuje ako modelka a tie jej bozske kukadla.....na to, ze uz mala vtedy kiahne a horucku vyzera uplne v pohodicke..... 🙂 🙂 🙂
Neterka mala kiahne ako 1,5 rocna, viem, ze si rozotierala tekuty puder po celom telicku a myslela si, ze sa kremuje 🙂 🙂 🙂 ...tak drzim palce, nech to Kacenku svrbi co najmenej....neskusala si nejake homeopatika na ukludnenie?
simuska153
7. únor 2009
Lucka, s tou sunkou to prekvapil Dr. aj mna - tiez uz som Adamkovi zo 2x prihodila koliecko kuracej sunky k masku....tak tiez teraz neviem....vyslovene mi povedal, ze ziadne udeniny, ani sunku do 1,5 roka...
deina
7. únor 2009
Zlata Kacenqa, tvari sa statocne na oslave, uplne vpohode na to, ze mala kiahne aj horucku. 🙂
ssissi
7. únor 2009
Leni, ešte mi napadlo, ak chcete do tatier - tu sme boli s mužom, keď som bola tehu. v šiestom mesiaci, je to iné ako hotel - také rodinné, my sme tam šli deň po svadbe, "svadobná cesta", keďže do zahraničia som už nechcela. Bolo to v septembri a mali sme celý penzión pre seba. Veľmi slušné, všetko nové, pekné. A také priateľské - 1 deň sme mali takú náročnejšiu túru - 8 hodín, náš havo si, chudáčik, zodral labky, tak sme ho ďalší deň chvíľku nechali v penzióne a majiteľ nám ho ešte aj vyvenčil, taký zlatúch. Dole má aj takú vírivku a saunu, také menšie, ale totál súkromné, veľmi sa nám tam páčilo. Je to hneď pod starou lomnicou. Len procedúry a tak, samozrejme nehrozia. Ale ak by ste chceli, tak neďaleko je veľká lomnica, tam je napr. hotel praha - možnosť vstupu do bazéna, wellness a tak, skúste sa poinformovať
http://www.penziontatras.sk/fotogaleria.php
lifinka
7. únor 2009
ssissi, krabici už od plinek nemám, tak ani nevím, co písali? 😃 No ono se budou opětovně asi špatně oblíkat nazpět, ale nějak to zvládnete, musíš je vykroutit a malou vysušit 😉
ssissi
7. únor 2009
pardon, nedaleko je nie veľká lomnica, ale stará lomnica. Vo velkej l. je ten penzión.

Simi, to je tak všelijak. Možno dr. nie je zástanca údením vo všeobecnosti, tak s deťmi zachádza tak opatrnejšie 😉.
seluautor
7. únor 2009
simus, ja ji skoro pravidelne kupovala na kazdy tyden, bud na chleba, nebo do rizota, zapecenych testovi... :-N ze by nejake ty pripravky, ktere se pouzivaji k udrzeni trvanlivosti???
lifinka
7. únor 2009
Katuš, i přes neštovice a horečky, to Katušce moooc slušelo, já jsem stále unešená těmi kukadly, však víš...nepíši to už poprvé, že? 😃
bambulik
7. únor 2009
jinak dort měl úspěch a za všecko děkuju Lucce selu, za recept, za rady a i za to že vždy byla na příjmu když jsem potřebovala rady porady

a díky za Kačku, je statečná babula, ikdyž jsou to nervy.
simuska153
7. únor 2009
Lucka, je to mozne, urcite je tam aj vela soli....takze zatial radsej vynechame....ved doteraz maly jedol neslane, bez cukru a chutilo, tak to nebudem silit, este sa nezdravych veci v zivote naje 😉
seluautor
7. únor 2009
simi, jako taky vubec nesolim, nesladim, ikdyz je nekde napsane ze osolit, tak to nedelam, pouzivam svuj selsky rozum a porad si rikam, ze dodneska nevedela jak slane chutna, tak ji to prece nemuze chybet, jo a jednou jsem ji brokolici posypala strouhanym syrem a plula to, takze ji to stejne asi nechutna :-p

katuldo, ty bys to zvladla i sama, jsi sikulka sikovna, ale potesila me ta pochvala, dekujiiiii x-)
lifinka
7. únor 2009
všem přejem dobrou noc, zítra jedem k mé mamce, manžel jede na 4dny na cvičení, tak se mi tu nechce být a aspoň projdem s Ivoškem město, jaksi mi po odstěhování chybí...papa v pátek 😉
seluautor
7. únor 2009
pa lifiiiiiii, uzijte si to s Ivoskem a doboru klidnou noculu 😉
simuska153
7. únor 2009
Lifi, tak si to uzite, aj ked bez ocina, nech mate pekne pocasie a oddychni si 🙂 🙂 🙂
lifinka
7. únor 2009
pa selu

paaaaaaaaaaaa mějte se a žádné nemoci až se vrátííííme 🙂 🙂 🙂 jinak běda vám 😃
ssissi
7. únor 2009
Baby, a taká bryndza, to je slané dosť, nie? Naša dr. je napr. zástankyňa toho, že do roka vôbec nesoliť, od roka s mierou, ja nesolím naďalej vôbec, ako vy.
Ale už sme jedli aj bryndzu, teda nátierku z nej (tak po domácky, len s maslom, veľmi chutila) a bryndza má takú dosť slanú chuť, tak som váhala, či tá slanosť je nejakým prehnaným solením pri výrobe, alebo to vzniká nejakým tým kvasením bryndze??

Lifi, plienku vykrútiť a malú vysušiť, budem si to pamätať 🙂 .
lifinka
7. únor 2009
ssissi, hlavně nééé naopak :-x :-x :-x
ssissi
7. únor 2009
Lifi 😃 😃 😃
lifinka
7. únor 2009
tak jsem se ještě tak dívala na fotky než půjdu spát a to jsem neměla dělat, brečím......................ufffffffffffffffffff |-|

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
simuska153
7. únor 2009
|-| 😢 😞
seluautor
7. únor 2009
lifi, mam husi kuzi a slzy v ocich, ta veta s tou prababickou, ze se o ni v nebi postara me uplne dojala |-| |-| |-|

ja uz jdu taky spinkat a musim jit jeste pohladit to nase male stvorenicko do pokojicku |-|
lifinka
7. únor 2009
tak jsem tu, nejde to jít teď spát, že já se na to dívala...někdy je zlej osud 😞 to jsem navodila atmosféru, co?
seluautor
7. únor 2009
lifi, je to osud, jak pises 😢 ...musis myslet na Ivoska a snad klidneji usnes |-|
simuska153
7. únor 2009
bohuzial, zivot je niekedy strasne kruty....o to si musime viac vazit to stastie, co mame...
lifinka
7. únor 2009
ach jo........selu...to teď uděláme všechny.... |-| papa
lifinka
7. únor 2009
simi, je to tak...my taky bojovali za Ivoška aby se nám to povedlo celé 4 roky...
caramelka
7. únor 2009
Ahojte,

dakujeme vsetkym za krasne blahozenia x-) Tak sme to dnes prezili, 14 ludi v jednej obyvacke a to nieje muzova rodina z tych najtichsich. :-N :-x Fotit sa takmer nedalo, tocili sme hlavne na kameru, ale dala som aspon tieto fotky http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...

O tyzden nas caka dalsia oslava, tentoraz s mojou rodinou. Snad pokojnejsia 😃 😃

Kati, Kacenka je krasna, ani by som nepovedala, ze ma osypky. Nech ju to skoro prejde, chudatko malinke
simuska153
7. únor 2009
tiez to poznam...u nas to bolo podobne...
simuska153
7. únor 2009
Adelka, krasne fotocky, skoda ze ich nie je viac....a zajacik mal u Lilinky uspech?....
lifinka
7. únor 2009
caramelka, krásné tak si nám udělala aspoň úsměv na rtech...

tak jdu do hajan 😉

simi, tak to jsem netušila...tak vidíš, víme o čem mluvíme, co?papa jdu pohladit Ivonečka 😉

opravdu už všem dobrou nočku 😉

Začni psát odpověď...

Odešli