• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a kamarádky z Náchodska :-)

3. února 2014 
najde se nějaká maminka na prochajdy :slight_smile:
13. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bydlím kousek za Náchodem,ale maminka ještě nejsem :slight_smile: Taky tu hledám nějakou kamarádku nejlépe taky v brzkém stádiu těhotenství. Jste tu nějaká?
26. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bassatorka ahojky koukam že tu moc maminek nebo budoucich maminek z náchodska neni co. odkud přesně jsi?
2. led 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak :Ahojda já jsem kousek od Náchoda :slight_smile: Přistěhovali jsme se sem v září a taky tady zatím moc kamarádek teda nemám :slight_smile:
3. led 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijir ja bydlim v broumově :slight_smile:
3. led 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak :No tak to bych z původního bydliště měla teda blíž :slight_smile: To jsme totiž bydleli v Polici :slight_smile: Teď jsme ve Studnici :wink: ....
3. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z Borové (nad Dobrošovem)
3. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kijir no to by bylo rozhodne blíže, ale třeba se nam tady povede najit nekoho poblíž :slight_smile:
@bassatorka jak už jsem psala snad se nám povede najit ekoho poblíž :slight_smile:
4. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nějaká těhulka nebo maminka z Náchodska na popovídání? :slight_smile:
6. dub 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já jsem přímo z Náchoda :wink: a v září čekám druhé mímo :slight_smile:
6. dub 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mojsha, já jsem tu nějaká osamocená...jen ty jsi zareagovala. V Náchodě se už asi nerodí :slight_smile: To se asi potkáme v porodnici jak tak koukám na naše termíny :wink:
7. dub 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mojsha
@iruska ahojda maminky, vítám vás tady na diskuzi, moc jsem maminky nechodi tak jsem tu dlouho nebyla :slight_smile:
8. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak ahoj, to máš pravdu, že tato diskuze je osamocená, asi holky řádí v jiných diskuzích :slight_smile:
8. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Jaroměře :slight_smile:
8. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iruska tak tu diskuzi trosku rozjedeme a treba nás bude více :slight_smile:

@fram vítáme tě :slight_smile:
8. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak jsem zvědavá, jak to ve dvou rozjedeme :slight_smile: Ty máš doma malou berušku, to si to určitě užíváš, ono to tak rychle uteče, to ňuchňánkové období, ani člověk neví jak...člověk je ze všeho vykulený a najednou už slavíte 4 roky jako náš malý lotřík...proto se nemůžu dočkat na naše druhé, v září to bude klepat na dveře :slight_smile:

@fram ahojda :slight_smile:
8. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruska máš pravdu, utíká to neskutečně :confused: až je mi to líto. Já jsem měla termín 7.září a malá vykoukla 25.8. :slight_smile: Úplně ti to těhulkování závidím :slight_smile: Hned bych si to dala ještě jednou :slight_smile: Kam se chystáš rodit?
8. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iruska jo mám doma témeř 7 mesicni roštandu, ted zacina regulerně lozit, takze se mám co ohánet a uz ted zkousi co si muze na maminku dovolit :slight_smile: v loni touhle dobou jsem se taky tesila, mila jsem i temer ve stejnym tydnu jako jsi ted ty :slight_smile: a ted uz se raduji s Adélkou :slight_smile: to jo utece to strasne rychle, je to jako vcera že jsem rodila
8. dub 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram zní to jako klišé, ale opravdu je třeba si to užívat, hrozně to utíká... tak to se malá těšila a nemohla se dočkat až uvidí rodiče :slight_smile: já si těhulková zatím moc neužívám, pořád je špatně, u malýho jsem to neměla skoro vůbec, tak aby mi to nebylo líto, si to užívám teď :slight_smile: jsem v 17. týdnu, už by to mělo přejít, tak se snad dočkám :slight_smile: Rodit se chystám do Náchoda...slyším různé názory, ono vždy záleží jaký je průběh porodu, pokud jsou komlikace, vždy je nějaký problém...já byla celkem spokojená. Měla jsem komplikace kvůli tlaku atd..ale dopadlo vše dobře a až na jednu dětskou sestřičku byly všechny příjemné a snažily se pomoct (malý nechtěl pít)..no uvidíme :slight_smile: ty jsi rodila kde?
8. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak jestli se máš co ohánět už teď, tak vyčkej času, období 1,5 až 2,5 +- to je mazec, umějí totiž už perfektně běhat, ale nemají ještě rozum na zastavení před schody, dírou atd:slight_smile: to bylo pro mě nejhorší, než pochopil malej nebezpečí a taky poslechl :slight_smile: To ti píšu, aby ses měla na co těšit :slight_smile:
8. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iruska jo to si myslim ze se mam na co tesit :grinning: ale zase to beru pozitivne :slight_smile: potrebuji shodit nejaky to kilco tak aspon budu mit moznost :slight_smile:

@fram já rodila v trutnově, elikoz v náchodě malovali a taky jsem byla spokojená. jak ja rikam zalezi koho chytnes za setricky a obcas zalezi i na lidech
8. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruska mno to se potkat můžeme :wink: zatím mi to září připadá v nedohlednu :slight_smile:
8. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak však koukám že jste diskuzi obnovili, já chodím ještě do TP září 2012 ale je tam asi 60 holek a když píšou tak jedna přes druhou a je toho mnoho na dočítání a už mě to nebaví :wink: skoro všechny jsou v těhu napřed takže to co mě čeká mají už zasebou tak moc není co dát do placu , tak tady bude výhoda že je nás mín a jsme z regionu a okolí tam je to z celé čr
8. dub 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem kousicek od Ceske Skalice :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha ja uz jsem parkrat koukala, jestli tu neni nejaka diskuze a ted narazila na tuhle :slight_smile: Ja jsem rodila obe deti v Trutnove, ne, ze bych proti Nachodu neco mela, jen manzel je byvaly Trutnovak, tak preferovat Trutnov
8. dub 2012 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek moje segra taky rodila teď v prosinci v Trutnově pač je v rámci okresu a byla spokojená, jen tam nebyly další maminky tak si neměla s kým pokecat a málo jí poradili s kojením :wink:
8. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha ja jsem tam byla taky spokojena, mela jsem stesti na porodni asistentku, stejnou u obou porodu a i lekari ok, vse bylo nastesti bez komplikaci a i maminky na pokoji v pohode :slight_smile:
Holky, ja uz se tak tesim az bude venku zase hezky :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek taky se těším na teplíčko :grinning: ale když si sebe představím v létě s pupkem tak mi smích trochu tuhne :confused:
8. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mojsha taky jsem chodila do diskuze TP zaří ale 2011 :slight_smile: a pak nás taky bylo už moc a ted tam občas zajdu ale nebaví mě to dočitat :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adisek ahoj, taky se těším už aby bylo zase tepličko, hlavně adélka se nerada stroji takže i pro ní to bude uleva až ji nebudu tak balit :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek