• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a kamarádky z Náchodska :-)

3. února 2014 
joo, s docitanim je to kriz :grinning:

@mojsha no ja vloni mela taky pupik pres leto a teda fakt zadna slava, ale za ten malicky uzlicek to stoji :dizzy_face:
8. dub 2012 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek Zdravím :slight_smile:
@mojsha září je v nedohlednu, ale ono se to přehoupne :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak no ja to teplo taky ocenuji, pres zimu to bylo silene oblikat obe deti :unamused: koukam, ze mas dcerku moji jmenovkyni :dizzy_face: my mame Adrianku a rikame ji taky Ada a hodne lidi se prerekne a rekne ji Adelko :grinning:
8. dub 2012 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek jj vše se zvládne :wink: koukám že máš děti docela rychleji po sobě, to jsi dobrá :slight_smile: já mám Tobiáše a v září pádí do školky a nám se narodí další takže doufám že to bude vše ok
8. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha
@iruska holky, utece to ani nebudete vedet jak :wink:
8. dub 2012 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klarisak
@adisek
holky obě jména jsou moc hezká, máme podobný vkus :grinning: já tajně doufám v holčičku
8. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha jj, jsou brzo po sobe, ale planovali jsme to tak :slight_smile: prvni tri mesice to byl fakt mazec, navic Martinek trpel hodne na koliky, ale ted uz je to celkem v pohode a deti uz si zacinaji spolu hrat a maji k sobe hodne blizko :dizzy_face:
8. dub 2012 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek už se těším na malýho ňufánka nebo ňufinku :astonished: :grinning: Ty to máš tedy frmol, takové dva malé cvrčky po sobě :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruska ke komu chodíš k Mudr? už víš pohlaví? asi ne viď....já tedy ne :wink:
8. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha jeste nevite, co cekate nebo to nechcete vedet predem??? mne se taky libil moc Tobias, ale nakonec je malej po manzelovi
8. dub 2012 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek je výhoda, že k sobě budou mít blíž, když jsou brzo po sobě, my to mám dost rozdíl, přesně jako to mám jako já s mým bráchou a bylo to znát, když jsme byli malí, ale teď v dospělosti je to jedno, rozumíme si i tak :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vedela pohlavi u druheho mimca uz ve 12 tt a pak uz se to jen potvrzovalo, ikdyz ja tomu 100 procentne neverila, az kdyz byly vysledky z polodovky
8. dub 2012 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek ještě pohlaví nevím a jsem napnutá jak kšandy :grinning: u prvního jsem to věděla brzo a pak mi to potvrdila plodovka ale ted tu holku bych chtěla ale když ne tak se nehroutím je to jen spíš takové tajné přání aby to doma bylo vyvážené
8. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adisek my jsme puvodne pomyšleli nad Natálkou, ale pak jsme se rozhodli pro Adélku, jak to zvládas mit děti takhle brzo po sobě? ja mám materskou na dva roky, ale asi popadim na rok do práce, jelikoz to asi nedám takhle brzo po sobě :slight_smile:
@mojsha ja měla pupek také přes léto ale naštesti to lonské léto zas tak teplé nebylo takže se to dalo vydržet :slight_smile: držim palečky at je to mimi holčicka, ale hlavně at je to zdravé
8. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Chodím ke Špátovi a zatím bych teda neměnila...pohlaví nevíme...byla jsem sice na prvotrimestrálním screeningu, ale malé s sebou tak šilo, že měl doktor co dělat, aby změřil co měl :slight_smile: byla to sranda...a jinak jsem dost tlustá, takže to tipuju na utz v 20. nebo až tom dalším..uvidíme...nebo ještě 3D ale to nevím, nemám s tím zkušenost jestli to tam vidí líp?... :sweat_smile:
8. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha no ja mela vzdycky vnitrni pocit, co to bude a ve skutecnosti to byl vzdycky opak :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2012 ve 20:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruska já chodím ke Kestřánkovi :wink: a taky mi zatím z UZ nic kloudnýho neřekl, jen že rosteme podle tabulek,a navíc mi dělal fotky z UZ ale téměř nic na nich nebylo vidět pač jsem nešla čůrat a měla plnej močák :grinning:
8. dub 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek to já měla u malýho pocit, že to bude 100% kluk a ono jo :slight_smile: teď mám pocit na holčičku, tak uvěříme ženské instinkty :wink:
8. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak jo jo přesně tak at je to cokoliv jen at je to zdravé
8. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak stím pravým opakem to mám uplně stejně. :grinning: my jsme si pohlavý az do porodu rict nenechali, a ja vnitrne citili ze cekame chlapečka a docela dost lidí mi to potvrzovalo, ale opak byl pravdou :grinning: :grinning:
8. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak ja mela prvni materskou taky na dva roky a uz nejsem nejmladsi, navic se mi nedarilo otehotnet s prvnim mimcem, tak jsme nechteli uz nic riskovat a jsme radi, ze to je tak jak je :slight_smile: tak nejak to zvladam, da se to :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha My taky rostem dle tabulek, snad bude vše ok. S tm utz jsem na tom podobně, byla to spíš mlhovina než klasická fotka jak ji znám, ale stačí to pro zahřátí u srdíčka :sweat_smile: Někde jsem četla, že má být právě na utz močák plný, tak nevím, každý píše něco jiného. Já teda vždy na wc jdu, protože kdyby zatlačil víc, tak nevím jak bych to vydržela :grinning: a co si přejete s manžou, holčinku do párečku nebo je vám to fuk? Na Kestřánka slyším taky jen chválu...
8. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek já si netroufnu odhadnout co to bude ale těhu mám uplně jiný něž to první, fakt mnohem horší nevolnosti atd to u prvního nepamatuju
8. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adisek no ještě mám relativně čas, ta uvidíme jak se rozhodnem :slight_smile: , také u nás zaleži jestli dopadne ten baracek co chcem kupovat :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruska a už něco přibíráš? já mám asi 1.5kg nahoře a jím furt stejně, ještě mě nepřepadli extrémní chutě :grinning:
8. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha zatím ani ne celé kilo nahoře, já se držím, nemůžu si dovolit přibrat 10 nebo 15 kg. Měla jsem to i u malého, to jsem měla +5 kg a porodem jsem šla dolů 15kg. Měla jsem totiž těhotenskou cukrovku a byla na dietce, předpokládám stejný průběh....teď je mi navíc pořád špatně, už by to mělo přecházet a ono nic, je to úplně jiné než u prvního, tak uvidíme kdy si mimísek už definitivně zvykne a přestane zlobit :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruska jéé tak to ti přeju at ti je brzo lépe, mě to teda už přešlo :wink: já s prvím přibrala 13kg z 59kg na 72kg a po porodu jsem měla 57kg,ale teď jsem na tom podstatně hůř :unamused: nejsem tlustá ale oplácaná nyní mám 66.5kg takže jsem zvědavá co naberu :cry: uvidíme, ale je fakt že se vyhýbám hodně tučnému, jím zdravě ikdyž těhu nejsem ale kdo ví co si tělo veme za zásoby
8. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha no jo je to boj...ony si ty prďolky vezmou co potřebují :slight_smile: září je daleko, ale přitom blízko, tu dobu porodu bych přeskočila :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruska jj pravda, pro dnešek končím
tak dobrou holky ! a at vás zítra někdo vyšupe at neuschneme :grinning:
8. dub 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Dobrou, jdu si do pelechu číst :slight_smile:
Dobrou všem...a zítra snad neuschneme :grinning:
8. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek