• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a kamarádky z Náchodska :-)

3. února 2014 
@iruska já taky rodila v Náchodě a taky spokojenost :slight_smile:
9. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak - ahoj holky :slight_smile: To je krásný číst, jak probíráte těhulení. :slight_smile: My jsme pohlaví vědět chtěli, ale malá se dlouho nechtěla ukázat. Předvedla se až na 4D Uz.
9. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klarisak to je Adélka šikulka, ta naše potvůrka se ještě neplazí. Zatím jen píďalkuje :slight_smile:
9. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda, tak jak jste přežily velikonoce ? u nás to dopadlo dobře, dokonce nám i svítilo sluníčko celý den :slight_smile:
9. dub 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak u nás taky sluníčko :slight_smile: i když docela foukalo. Byli jsme u babičky, tak jsem se parádně přežrala :grinning:
9. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fram no tady taky foukalo, ale dalo se to :slight_smile: už máte nějaký zoubek?
9. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak první zoubek jsem našla 2 dny po sedmiměsíčních narozeninách a myslím, že teď se klube další :slight_smile: A ťukťuk, kromě horšího večerního usínání to je zatím bez problémů. Co u vás?
9. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fram no mi zatím nic, ale myslim si ze brzy najdeme, zaciname mit prave problem s usinanim, dneska jsme brečeli min 15 min nez usla a dudlik vyhazovala a strkala si prsty do pusinky. tak uvidime
9. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak jj, přesně takhle začaly zuby u nás :slight_smile: Ona mi vždycky usínala krásně, v poslední době se to zhoršilo. Dnes jí to trvalo půl hodiny. A někdy i brečí a musím pochovat - na to jsem nebyla zvyklá :sweat_smile:
9. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fram jo mi taky jsme meli usináni v pohodě, polozila jsem dala jsem pusu a spala, a ted jak pises ty rev a nekdy i uklidnit v náruči, pak teprve usneme :slight_smile:
9. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :wink:
tak máme po Velikonocích...hurá
10. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale dnes je tady celý den mrtvo... :confused:
10. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@mojsha všechny asi po velikonocích odpadli :grinning:
U nás je dnes zatím krásně, doufám, že to vydrží do odpoledne až půjdem ven.
11. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram ahoooj, už jsem si myslela že to tady všechny baby vzdali :slight_smile:, u nás je taky hezky, musím na nákup pač doma je totálně prázdo, ostatně jako vždy...vypadá to že dnes bude sluníčko svítit o 106
11. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha taky jsme vyžraný :slight_smile: Děda vzal malou ven, takže pádím nakupovat :slight_smile:
11. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram ok tak zatím papa
11. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska si udělám brambory na loupačku :grinning: mám na ně strašnou chuť :wink: a pro malého tu mám bílou klobásku s bramborem.... a odpol půjdeme ven ikdyž fouká tak to jde vítr není tak ledovej :wink:
11. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem právě snědla těstoviny s tuňákem, malá bude mít bramboru s dýní a králíkem :slight_smile: Těším se ven, zítra už má být hnusně :unamused:
11. dub 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram já ani na předpověď nekoukala jak má být, je to děs než se to počasí ustálí :unamused:
11. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... tak opravdu , dnes sluníčko v nedohlednu :confounded:
12. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u nás taky leje a leje :angry: Je to hnus, budeme celý den tvrdnout doma.
12. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram nj s dětma být doma je děs, včera jsme byly 3h venku tak jsme si to asi vybrali...
12. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha a hnusný počasí má vydržet :angry: Zítra budeme muset aspoň na nákup.
12. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda, tak jak se máte ? to počasí mě dostavá :frowning2: ja chci aby bylo hezky, nic me nebaví a porad bych jen spala :frowning2:
13. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak ahojda , tak já se mám celkem dobře,ale jak říkáš počasí na prd, ještě že aspon neprší ale je fakt že by mohlo být tepleji...
13. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem z Broumova a mám roční holčičku
3. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek