• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší :slight_smile:
14. lis 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky abinko tak přesídlíme sem?
14. lis 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojte na novém, tahle stránka REGIONY, byla první kde jsem hledala nějaké maminky z PV, takže si myslím,že je tohle i lepší , pro nové ,které se budou chtít připojit :wink:
14. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík
14. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno maminky a miminka :slight_smile:

jj tady to asi bude lepší, četla jsem něco včera, že se nedržíme tématu....
14. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rovněž přeji krásné dobré ráno všem maminkám i miminkám do Prostějova.
Taky jsem moc ráda, že je konečně Prostějov zpět v regionech a ne jen v porodnicích.
14. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak cumim ze najednou to adminum vadi dyt jsme dycky kecali o cem jsme chteli no jo no...

jinak marti taky jsem cekala na materkou teda na rodicak ale furt nic..az dnes rano jupiiiiiiii uz mam penizky na uctu..
a co vy uz mate kacky?
14. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak nám už asi doopravdy rostou zuby. Jájoušek má nateklé dásničky a má teplotku. Asi nemůžem ven, když má teplotku, že?
14. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolca --
pokud je teplota pod 38, tak nám dr. říkala, že se může...ale uvidíš, jak se malý brouček cítí a se zoubkama pere.
na zoubky se nám osvědčil mundisal gel. je i protibakteriální...a uleví do pár sekund! tak se držte!
14. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gemi díky moc.
14. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mundisal gel..to neznám..díky za radu..potám se po tom..mám jen calgel a baby dent
14. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to taky neznam ja mam ten babydent a ten nam hodne teda pomohl...

prisla vam teda taky ta materska dneska???
14. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek taky jsem si říkala,že jim to do teď nevadilo.No jo přece je toho mají dost na prolezení :slight_smile:
Mě přišla :dizzy_face:
14. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jinak jsem ani nevěděla,že to chodí 10-ho. :sweat_smile:
14. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dnes vozí tchýně... poprve za dobu co se maličká narodila... :confused: ale když jsem jí řekla, že s ní chodím i přes 2hodiny po venku, tak prohlásila že to nevydrží tak jsem zvědavá, kdy se mi objeví u baráku.... :wink:

Já si v klidu vytřela zeme, stihla se naobědvat a teď mám chviličku.... tak jsem na netu...

Jo a ty gely na dásínká, hned si vše píšu, taky je určo budeme potřebovat. maličká už sice 3týdny slintá a kouše co má v ruce, ale než vyleze zoubek, tak to může i trvat. Odkdy máte zoubky??
14. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli prvni zoubek v 6 ti mesicich bez tydne :wink:
14. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

rencaasarinka -- tak jak dopadlo vození??? sice to babi (tchýni) trvalo, než se osmělila k prvnímu vožení, ale o to víc ji to třeba nadchne :slight_smile:

My měli u jedné slečny první zoubek v 7 měsících a u druhé v 10 měsících. Celých těch 10 měsíců jsem si u druhé nedovedla představit, jak berunka bude se zoubky vypadat a teď zase už ani nevím, jen s pomocí fotek, jak jí to slušelo bez nich!
14. lis 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
geminis??tebe jeste neznam...odkud jsi??ze mas v profilu jine zahranici :confused: ale puvode as od pv ze :sweat_smile:
14. lis 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky malá došla před chvíli sama bez drža od stolu v obyváku ke dveřím...to není možný....asi budu brečet jak jsem štastná
14. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, juwa. Klárinka je šikulka veliká. :wink:
14. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti uplne si to dokazu predstavit jakou mas radost!!!toto utika co....ted se ti mala narodila a uz beha...no vidis...za mesic s vama bude zdobit stromecek :grinning:
14. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo denoušku....hrozně to uteklo,ještě nedávno jsme spolu leželi v porodce a chtěli už domů...pamatuju si jak jsi lítala a já pro příkrmy at nám přibírají a pustí nás..je to jako včera a už to bude rok a miláčci budou slavit své první narozeniny v životě...ne nadarmo se říká,že to poznáš až na dětech jak to utíká ten život...

ještě vypilujeme to strašný spaná a budu nejštastnější máma :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer, zrovna jsem přišla z práce /chodím 2x týdně 16-20h/ a malej krásně spinká, je uklizeno a klídek, velký děti jsou u ex manžela a přítel šel ještě do práce,tak serfuju :slight_smile: Paráda.

renčoasarinko, my měli první zuby v 6 měsících, píšu zuby, pač nám vylezlo 5 zubů za 10 dní :wink: a z toho první za jednu noc a další 2 hned za 2 dny :slight_smile: zničehonic jsem měla zubatý miminko :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dadlino ty chodíš do práce a můžu vědět kam?a máš teda super že malinkej hajinká a máš vše poděláno,my přijely z chalupy,zabíjeli jsme prase a zítra brzo ráno jedeme znovu a zabíjí se druhý prase..no děs a doma jako po boju.... :grinning: :grinning: :grinning:
a zoubky nám Reni vylezli v 8 měsících ,spodní dva hned po sobě a zatím to je vše.... :sweat_smile:
14. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky takže jsme změnili téma? :angry: no koment

no ted jsem nějak nestíhala ale stejně nic nového dneska jsem byli vyspaní ve 4.03 teda mi né ale Kájinka :frowning2: myslela jsem že mě rajcne .No a zub máme přád jeden a nechodíme jen lezeme po čtýřech ale je rychlá jak nevím co hned je v pokojíčku a za chviličku ii slyším v koupelně no tajfun já to říkám pořád.
14. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem :slight_smile:

Jé, tak zoubky mám asi čekat až po 6-ti měsících, tak už se těším... ale stejně ten bezzubej úsměv je nejkrásnější :wink:

Geminis vození dopadlo v pohodě, jen přišli promrzlí, tak nevím, jestli se budev nejbližší době opakovat.... podotýkám, že Sárinka promrzlá nebyla, ta byla v teploučku :grinning:
14. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

dnes miláček spal krásně.Usnula teda až v 10,na mlíčko až ve 2:30 hod a pak až před 7...užasný.... :grinning:
Tatka tedka odjel zabíjet,my to nestiháme se tak rychlo vypravit...a je tam myslím pěkná zimenka.....

kristyan kájinka je pěkný čísilko...opravdu ti dává zabrat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
15. lis 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
marti takové nadšení že chodím do práce .. :slight_smile: chodím do své práce , mám centrum se službami, asi nemůžu psát konkrétně, aby nás nedostřihli že to je reklama :slight_smile: , nebo nevím. ale jsou to spíš obrovské starosti :wink:

prcek v noci dostal šílenou vodovou rýmu, /źatím ne zelená ani hlenovitá/tak jsme odsávali a kapali libenar, teplotu nemá, ale dr. mi řekl, že nesmím pár dní ven, ale to se mi nechce, tak já nevím. Je tam sice zima, ale sluníčko a mám pocit, že mu to udělá jen dobře, on tvrdí, že se chladem roztáhnou dutiny a že to sedne na průdušky, to bych nerada, pač jsme je měli v 6 měsících a 40 horečky, to byl děs.

tak co vy na to ?? šli by jste ven?? nebo chodíte ven, když mají prcci nudli u nosu??

jinak marti, nás čeká zabíjačka příští sobotu?? tak jsme si mohli vyměnit na městě jitrnice :grinning: :grinning: jako kdo bude mít lepší :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to by jsme mohli :grinning: :grinning: a já ven chodím když má rýmečku...lépe se ji tam dýchá a spinká...já bych doma určitě jen s rýmou nebyla....ale záleží na tobě.....malá i když to měla na průduškách takmi dr.řekla ven můžete,ale ne nas sluníčko kvůli antibiotikám..to bylo totiž leto...tak to je jasný..chodili jsme ráno a na večer,ale i když je nachlazená tak mi dr.řekne že ven může na vzduch,že ji to udělá dobře....tak to musíš zvážit sama... :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš jak to je..tisíc hlav,tisíc nazoru :confounded:
15. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,

no já bych taky s rýmečkou šla ven, zas taková velká zima tam není.

Holky je možné, že by Jájovi ty zoubky prosvítaly jakoby zepředu dásní? zvrchu zatím nic vidět nemá, ale zepředu tak do půlky bílé čtverečky dva...
15. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek