• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Zuzík jaký máš kočárek??at tě pak poznám:slight_smile:)))))))))

edith ho dfotéšku pupíku.... :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, červenat se nemusíš, je to pravda. Jéé a okna jsem neumývala co jsem byla těhu...takže už to fakt potřebovaly...a hned je v kuchyni víc světla :grinning:
S tím vedrem ti nezávidím...je to fakt hnus. Mě stihlo taky pár horkých dní...ale tohle je už moc. Takže odpočívej co to jde.

Jonuska, mám zelený Peg Perego...myslím, že ho mám i v albumu, ale v šedé barvě. Neboooooj, určitě se nemineme :grinning:
14. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško holt dnes není trend mít tři děti...ale já bych celkem i tři chtěla, pokud teda ostatní nebudou stejní divoši, jako Jaroušek. Manža je ze čtyř bráchů a je to skvělý, jak si všichni rozuměj a jsou velká rodina.

Zuzi půl sedmý je v pohodě ne, to nechápu co řešili...

ke srazíků - já můžu čtvrtek, pátek. Zítra máme ještě doma taťku.
14. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to byla čína co...jruza..děcka se bály.mě bylo odpol.tak strašbě zle.jsem nemohla dýchat tak už vím proč...doufám že zítra bude hezky.nypustili jsme bazen tak at ho užijem.. :slight_smile:
Zuzi mezi 1-2tu budu
holky nevíte o nějakém přivýdělku????
14. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda bylo něco....sákriš a já jsem umyla ty okna :slight_smile:
Jonuska, tak kde se domluvíme?
15. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....tak já mužu po 2hod.jestli ti to taky tak vyhovuje.musím po o totiž polsat ještě balíčky.no a sejdem se třeba na zmrzku na městě?pak mužem do parku nebo se domluvíme kam.... :slight_smile:
na hloučeli bude asi mokro co??
15. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, vyhovuje...tak se teda domluvíme třeba na půl třetí ve městě před fontánou (myslím tu s vodou, néé hospodu :grinning: ) Ikdyž je to v podstatě hned vedle sebe :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi budu tam..v pul už se těším.....beru io kluky a jednohoodevzdám na kravařce...tak toho nebude aspon moc:slight_smile:)))jsme domluvený.ted ještě letím n apoštu..papa zatím :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
S jonuskou (teda s Renčou, doufám :grinning:) jsme si udělaly takovej minisrazík. A bylo to super. Ondrášek spal jako zabitej celou dobu...od dvou, co jsme vycházeli z domu, až do teď...a to teď ještě dospává v kočárku. Johanka je krásná okatá princezna.
Třeba se k nám někdy nějaká přidáte. Je tady teď taková malá návštěvnost...ale asi to bude dovolenýma a tak různě. Doufám teda, že jste si nezaložily nějakou novou diskuzi...jako třeba, že se nechcete se mnou a jonuskou bavit :wink: :grinning: :grinning:
Tak já jdu něco málo udělat než se brouček probere úplně...
15. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Zuzi tak to je supr, že jste si to užili. Ty jsi teda šprýmař s tou diskuzí :grinning: :grinning: :grinning: Já se ráda přidám někdy, dnes jsme ještě měli doma taťku, ale od zítřka už je zase v pracovním procesu, takže budem rádi, když budeme mít nějakou změnu - třebas prochajdu v PV :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdáááár už jsme doma.Během zítřka dočtu :sweat_smile:
Denoušku botky bohužel nedovezly tak snad jindy.
15. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé abinka je doma....doufám, že jste se měli báječně...
holky, teda mně se to nějak rozjelo...malýho jen kojím a dneska jsem odsála už 200 ml. Mám pořád ty prsa takový tvrdý a malej to nestihne vypít. Něco mu dám dneska navečer na dojezení, ale zbytek budu muset asi vylít. Noo možná to zkusím zamrazit, prý se to může a vydrží to 3 měsíce. Určitě se nám to bude hodit, až zase bude nějakej ten růstovej spurt :slight_smile:
Jo a dneska jsem malýho vážila a má 4700 g (plus mínus). Takže od minulého převážení, před 14 dny, přibral 500 g...a 250 g za týden už je lepší než těch 570 z minulka :grinning:

Oli, určitě tě ráda uvidím...můžeme se klidně domluvit...mám pocit, že se tady stejně mluvilo o dalším srázku. Jooo a látkování je super, baví mě to. Ale ty tvoje svrchňáky jsem ještě nepoužila, ty moje bohatě stačí, takže ti je vrátím. Každopádně díky.
15. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi zkus zamrazit, já měla mlíka celkem dost a zamražovala jsem. Pak se to hodilo, když jsem potřebovala jet do školy a hlídali naši. Takže určo nevylívej. Nikdy nevíš, kdy se to bude hodiit.
Váha pěkná :wink: A za svrchňáky není zač :wink: To je dobře, že tě látkování baví. Mě baví i to věšení plínek :grinning:
Teďka řeším jestli nekoupit nějaké ty noční plíny... protože Jaroušek se mi v těhle hicech hrozně oprudil z těch papírovejch Tesco plínek. Přesně tak jak psala Kristyan, na zádech ten rantl... tak jsme přešli na Huggiesky, cena děsná, ale změna byla vidět hned. Bohužel ty látkové si na noc na Jájovi zatím moc představit nedovedu. Dnes po dvouhodinovém spaní měl totálně pročuranou Baby Lucy s vkládačkou :confused:
15. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak u nás se už spí...hurá.tak mám chvíli pro sebe :grinning: :grinning:
Zuzí to jsem ráda že se ti to líbilo....bylo to bezva :grinning: zopáknem. :wink: a představ si že jsem přišla domu jako že si vlezu do bazenku s dětma a zjistila jsem že špiním :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mám smulu.asi jak jsme se o tom bavili...tak ze dni z koupání nic nebude.myslím že klasická MS to není.ale radši...
já jsem hotová..z toho vedra uplně mimo....
holky a c sraZÍK VŠECHNY????? :confused: co??
15. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to zkusím, jen musím najít nějakou vhodnou nádobu nebo tak něco.
Já teda na noc taky ještě dávám papírovky, ráda bych dávala látkový taky, ale zatím právě taky nemám žádnou extra savou. Malej docela dlouho v noci spinká, klidně i 6 hodin, a to teda nevím nevím co by vydrželo :grinning:
Baby Lucy taky mám, zdají se mi bezva...mám ji vypranou teprve 2x, a prý dosáhne nejvyšší savosti až po 10 vypráních. Takže to bude ještě lepší.
Malýmu se taky udělalo cosi na zadečku, teda mezi půlkama, takovej červenej flek, vypouklej a tvrdej. Tak mám strach co to bude...douvám, že je to jen opruzenina.
15. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dávala do Avent kelímků http://www.sambaby.com/2393-doplnky/16425-avent-zasobniky-pro-uskladneni-mleka-kelimky/. Využívám je i teď na zamražení a nebo když někam jedem, tak mu tam dám křupky atd..
Tak to nevím, snad je to jen ta opruzenina.

Taky jsem pro srazík i ostatních, nějak to zas flákáme...
15. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska, malej je taky jakejsi podezřele klidnej. Spal až do šesti, to jsem ho vzbudila na jídlo. Nakojila jsem, a dokonce jen z jednoho prsena :grinning:, a hned zase usnul. Nevím, možná to bude tím horkem, že je tak spavej a hodnej nebo těma kapičkama na prdíky.
Ty jo, jestli my jsme to s tím špiněním nepřivolaly :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tyto už jsem taky viděla...nejspíš si je pořídím. Asi si zítra nebo v pátek udělám procházku do města a zkusím je koupit. Vím, že je mají na Kravařce.
15. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi měly jsme se krásně....
To je super že se ti to kojení tak rozjelo jste šikulky :wink:
Srazík bych taky brala :grinning:
15. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tesco plínky jsme používaly a malá byla opruzená jako hrom...takže jedine pemprs...ale určo vy co látkujete,nedáte dopustit...

Holky zítra ráno jdu k našim..takže budu na meste,musím pokoupiti nejaký vecičky,tak třeba nekterou z vás potkám..i když vás teda asi nepoznám....dnes celý den se rochnila v bazenku a ted jsme přišly ze zahrádky u koziček,byly jsme 4 rodiny s mimouškama,tak super....chtela jsem jít do aqauparku,ale z tým divochem si jaksi netroufám... :frowning2: :wink:

a kamoška ty aventky má taky a nemuže si je vynachválit...a ted do toho zamražuje příkrmy,vozí v tom křupky a td..

Jinak zdravím všecky dovolenkáře :wink:
15. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla s Tesco plínama spokojená, ale jak začaly vedra, tak špatný. Pamprsek jsem se bála, protože ty malýmu vadily, když byl mimi, tak jsem testla Huggiesky a dobrý zatím.
15. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme pemprdy ...a někdy i huggies koupím.jinak jsou taky dobrý clevery nebo z lidla.taky jsem byla spokojená.já jsem na akce...jak jsou akční tak nakoupím...
Zuzi vidíš jak máš hodný miminko :wink: a holky malej je tak malušenkej.ted jsem viděla že ta naše je už pořádnej kus baby :grinning:
15. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi to nevadi :wink: ale moc dekuji
15. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zuziku tak paráda, pěkně jsi se rozkojila a mlíčko nevylívej, já když měla taky víc odstříkáno , tak šup do kelímků přesně těch, co ti olinka poslala v odkazu a jak se pak mlíčko hodilo a ty kelímky skvěle využižej :slight_smile:
tak pidisrázek dobrý, to je fajn, já teď jsem dlouho nepsala, ale vše poctivě dočteno, my se v těch vedrech ráno sbalíme a šupky k vodě :slight_smile: :slight_smile:
včera jsme byli s dadli na stražisku, dnes ve vrahovicíh, bylo nás tam víc maminek a naše prdítka, dětem se napustily bazénky, když jsme je chtěli dostat na deku a měli zábavu, bylo to mooooc prima
Adámek nechtěl vůbec z vody, brečel a dral se zpět do vody a to voda nebyla nijak teplá,dnes jsme řádili s dětmi ve velkém bazénu,přes oběd se pěkně vyspinkaly v kočárkách ve stínu a pak zas hurá do vody :grinning: :grinning:
takže zuziku nějak nestíháme psát,nic jiného za tím nehledej,jsme rádi , že jste tady s námi a už se na vás těšíme

k plinkám nám nějak pampersky neseděli, takže jsme věrni huggieskám, trénujeme na hrnec, ale nějak se Adámkovi zatím nelíbí :wink: :wink:

oli, tak už jste zpátky a dovča hezká, to jsem ráda, těším se na fotečky a zážitky a Jaroušek byl tak zlatý u babičky, tak to je skvělé :slight_smile: :slight_smile:

tak zatím pa, mějte se, užívejte sluníčka a bazénků, dobrou noc
15. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím že co zadek jiný potřeby :grinning: :grinning: :grinning:
ta bouřka zase teda byla.jsem se bála jsem strašpytel na tohle.. :grinning:
15. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdik, já jsem si s tou jinou diskuzí dělala přeci jen srandu :wink:
Jonuska, tak ten šedej kelímek co jsi říkala jsem včera našla v tom boxu z porodnice, tak ho zkouším a uvidíme.
Bouřka byla velká, ale já to zaspala...a malej taky, sice mu trvalo dýl než usnul, ale pak spal až do 4 hodin...super, jsem nějaká moc vyspalá :grinning: :grinning: Pak zase spal do půl osmé, to nás vzbudil nějakej dobrák hrozným řevem z vrtačky...brrrrr
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já teda vyspaná nejsem....Tomík už chtěl o 6vstávat a malá taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzík jojo je dobrej ten krémek..a pak teda ten imazol-.krém nebo pasta.. :wink:
já ted ráno šupám na socku...vubec se mě tam nechce.nesnáším uřady :confounded:
16. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk.... :confused:
16. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky zdraví vás Praha....tady je ale zase pařák...zrovna jsme se vrátili ze ZOO a supeeeer...malýmu se tam moc líbilo...

Jinak se máme dobře, ale hodilo by se trošilinku chladnější počasí bo ty vedra fakt nemusím

tak pa pa a užívejte léta :grinning: :grinning: :sunglasses:
16. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško na které jsi byla sociálce,tam z apriorem? já tam byla dnes taky a desný ty fronty....v druhé řade stála maminka s kočárkem s dvema detmi...taková hubená.....tak nebyla jsi to ty třba když píšeš že jsi tam byla....já tam byla od 10 dopo do skoro 10.45 hodin
16. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek