• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti nebyla já tam jenom načíhla vzala papíry a šla pryč..ale byla jsem tam taky v tu dobu :grinning: měla jsem takový barevný šaty fialový..jen jsem nakoukla..a študovala fronty :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak dneska jsem strávila skoro celý den na koupáku ve Vrahovicích...teda od 11 do 4. Nekoupala jsem se, jen jsem šla v podstatě pokecat se ségrou. Malej byl celou dobu v kočárku ve stínu, moc se mu sice spát nechtělo, ale byl hodňoučkej. Já jsem občas vylezla sednout na sluníčko...a trochu jsem se spálila...na sluníčku mi to nepřišlo (přece se nebudu mazat, když jsem skoro pořád ve stínu :grinning: ) Já jsem fakt blbka...a to už bych prosím měla mít rozum :grinning: :grinning: No neva, není to tak hrozný.
A dokonce jsem malýho kojila poprvé na veřejnosti :wink: . V tom horku chtěl častěji, budila jsem ho (když náhodou usnul) aby nebyl dehydrovanej. Protože včera jak jsme byli s Jonuskou venku, tak spal docela dlouho a pak doma neměl vůbec mokrou plínu. Takže od 2 hodin až do večera...tak jsem si říkala, že má asi málo vody. Dneska jsme teda kojili častěji. Jonuska mě to naučila...hodila jsem přes sebe plínku a bylo to...fakt nic není vidět...ikdyž by možná někdo něco rád viděl :grinning: :grinning: hlavně ti mladíci co tam vedle nás seděli :slight_smile:

Marti...jestli byla hubená a kočár byl takovej béžovo fialovej tak to byla Jonuska :slight_smile: Má takový hnědý polodlouhý vlásky...
16. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem fakt nebyla já..měla jsem kočárek venku s našima.... :grinning: nemám na fronty nervy.a stejně to musí prvně manža potvrdit v práci...
my jsme byli dneska celej den na dvorku.máme tam bazen...takovej trocha větší.tak si děcka užili
16. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík všem :slight_smile:

Holky nějak nestíhám diskuzi, na tuto sobotu chystáme oslavu Sárinky, tak nějako nestíhám, domeček dát do kupy, zahrádku taky, pokojíčky nachystat pro případné nocležníky... :grinning: takže vyplazenej jazyk mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky máme bazének, zatím jen menší 1,60 x 1m ale příští rok chci ten kulatej čtyřmetrovej ať tam můžu "skočit" i se Sárinkou :grinning: :grinning:

Holky tak se zatím mějte krásně, užívejte sluníčka a jak bude po oslavách tak písnu a hodím fotečky. Ale ten rok utekl straaašně moc rychle, je to hrozný :frowning2: ale zároveň krásný :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam dotaz kdyz jsem si nikde na socialce nic nehlasila a tak jako delku materske mam to automaticky na ty 3 roky a tech 7600kc??nevite nahodou?dekuiji
17. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku já mám pocit že se mužeš rozhodnout do 21.měsícu věku dítěte..kolik je malímu???protože když si to nenahlásíš tak mám takovej pocit že ti dají automaticky 4etou..radši s na to zeptej pokud chceš jen na 3roky.at není pozdě :wink:
17. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm no prave ja sem tam nedostanu a uz nevim kde se mam zeptat slo by to jen telefonicky?mame 19m ...ale myslim ze automaticky by to melo byt na 3 roky ne :confused:
17. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuška má pravdu, pokud to necháš být dostaneš automaticky na 4 roky. Telefonicky to nejde. Musíš vyplnit nějaké papíry a podepsat je.
17. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak kde se pečete u bazénků na zahradě nebo na koupalištích?? :grinning: :grinning:

zítra už se nám ochladí o deset stupňů zas dolů,má být 18 stupnů, tak to ještě o víc a déšť, tak zas takový velký skoky teda být nemusí
zuziku tak ve vrahovicích jsme byli den před tebou, škoda, mohli jsme tě tam s dadli potkat, tak snad zas někdy příště a v tom vedru , tak jak říkáš, dávej malému pít častěji, taky jsme kojili venku, prostě pít je potřeba :grinning: :grinning:

jedeme zítra na oslavu do opavy, tak bude veselo, odpoledne jdeme vybrat ještě dárek,ale vůbec se mi na město nechce v tom hicu, ufffff

Milá Sárinko, neboť teta s Adámkem jede pryč, tak ti už nyní dopředu přejeme k tvým krásným 1.narozeninám, hodně zdraví, lásky, štěstí, pořád tak báječné a milující rodiče, ať jim rosteš do krásy a pro radost a máš spoustu skvělých kámošek a kámošů, hodně dárečků a pěkně to oslavte. Dáreček od nás dostaneš až se uvidíme osobně , tak ještě jednou KRÁSNÉ NAROZENINY A VELIKÁNSKOU PUSENKU :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda dneska jsem měla pernej den...ráno jsme byli ve městě, v prioru, koupit ty via pohárky a taky kamarádovi pro dcerušku nějaký hezký šatičky. Pak jsme se zastavili jen na skok doma (teda na kojení :grinning: ) a hurá s malým k doktorce s tím zadečkem. Se mi to nějak nezdálo, tak raději...poradnu máme až ve středu tak jsem nechtěla nic nechat náhodě.
Dorazím do nemocnice a myslela jsem, že Mikuláškovou zastupuje někdo v nemocnici. Jenže zastupuje Koryčánek, tak mu zavolat, a zase rychle šupak k němu...ještěže je to tak blízko. Tak jsme vystáli tu frontu a zjistili jsme, že to není žádná zapařenina, ale prý nějaký absces. A že to bude chtít asi rozříznout a poslal nás k mudr. za Donu. No dobrý...Prý je to infekce, nějakej streptokok nebo stafilokok, teď přesně nevím...a že se to těm miminkům může projevovat třeba rýmou nebo zánětem očička nebo, jako u nás, takto mezi půlkama.
Takže jsme udělali zase přestávku doma a frčeli za Donu k dalšímu panu doktorovi. Naštěstí mu nic neřezal, napsal nám mastičku a máme dělat zábal z heřmánku, a do pondělka uvidíme. Buď se to prý přes víkend ztratí nebo rozleze a bude muset řezat. Brrrrr, je mi malýho celkem líto, ale snad ho to moc nebolí. Nějak nekřičí, tak doufám, že to bude dobrý. V podnělí vám dám vědět jak to dopadlo.
Zítra frčíme na tu svatbu tak doufám, že bude ještě slušný počasí.
To je zase román, se omlouvám :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak my jsme byli dneska taky vevrahovicích ale u kámošky na bazénu.děcka se vyřádili vyblbli tak paráda
Zuzík vidíš teda..tak držím palec at ta potvora zmizne :wink: a na svatbě si to užijte
Renco tak malé všechno nejlepší a hlavně zdraví to je nejduležitější Klikněte zde pro nejlepší obrázky, animace a glitter pro Lidé.cz
17. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím že sem nejdou kopírovat obrázky..škoda :unamused:
tak nic
17. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , uf uf, ale dočteno. Omlouvám se ,ale nějak jsem neměla čas se připojit a přidat se. Ted jsem u našich, malej spí, tady nemusím skoro :wink: nic dělat, tak jsem tady :grinning:

dnes jsem byla na koupáku tady na Stražisku a potkala jsem se s Abinkou, tak kluci řádili chvíli spolu a pak nám půjčili super kruh i se stříškou do velkého bazénu.
Verdíku, voda byla mnohem teplejší než v to úterý, takže paráda, a vody je tam po kolena, když si v tom malým na krajíčku, Martinek tam celý den jen stál a hrál si u rantlu s vodičkou. takže lepší než vrahovice

Zuziku, já celý léto kojila jen venku a venku, na koupáku, v restauraci , v parku, na náměstí, všude, je to úplně normální , tak neboj, je to i krásný, spoustu lidí se usmívalo od srdíčka, nikdy se na mě nikdo špatně nekoukal

k tomu bytu , my platili za 2,5+1 10tis. a ted máme o pokoj víc a taky víc , celkem 13tis. - což je hodně a co se týče rodinného rozpočtu, tak s dvěmi dospělými dětmi a prcekem .... je to .... síla :grinning: počítala jsem to ted , každou věc jsem zapsala a bylo to víc, než jsme vydělali :grinning: tak nevím jak jsme to udělali :grinning:

SRAZÍK - myslím tím fakt VELKEJ SRAZÍK, žádnej mimi :grinning: by jsme fakt mohly udělat a přijít všechny. pojdme se domluvit na určitý den , dopředu at můžeme všechny. Ted má být do středy ne moc teplo, ale to je asi pro vás brzo, že?? já kvůli práci preferuji ÚTERÝ - kterýkoli, a časově nám to většině vyhovuje kolem 15:30 h?? až se děti vyspinkají . můžete ??? kdo může tohle úterý 21.7. v 15:30??????????????????????????
17. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Dadli tak to je slušná pálka teda za ten nájem.

Přemýšlím, že taky s Jájouškem vyrazíme někam na ten koupák - sice teda budu mít depresi ze sebe...ale zas se schladím že jo.... jen teda nevím ani kde je ve Vrahovicích a ani kde je na Stražisku? Na Stražisku je to teda lepší jo?

V úterý můžu. :grinning:
17. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

Kolči já měla taky depku jak sviňa,ale když jsem pak viděla ty ženský různých tzvarů pěkných i nepěkných tak to ze mě trošičku padlo držela jsem se víc ve vodě a bylo mi dobře :grinning: Příští rok už to bude lepší :wink:

úterý taky beru...kdo dál :slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já beru taky uterý...mě je to jedno.kdy.takže klido v pul4.
sice mám depky.z postavy taky ale z té naší situace která se nechutně vyhrocuje ale dojdu.potřebuju přijít na jiný myšlenky.... :wink: :slight_smile: :unamused:
17. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi se chystáme do Vrahovic po nedeli jak bude hezky.
V uterý nemužu,má přijít kamoška s manželem a malým,popřát Pétovi k narozkám opoždene.

Dnes jedeme popřát Sárince k narozeniná...tak se moc těšíme..... :wink:
18. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,děkuji za přáníčko....

sms mi došla dnes....pač my byly včera v klužu,a je tam špatný signál.....taky Jarouškovi pusenky posíláme...pak se domluvíme kdy dorazíte po nedeli....
Koblih usnul tak se jdu chystati...a pobalit malé veci,spí dnes u té babičky...snad to zvládne beruška.

Včera mi malá usla po obede až ve 13:40 a spala 40 minut za celý den.Nevím kdy se dočkám,že bude spát po obede ty 2 hodky aspon.Spí max.hodku.....acho jooo...není jak vám holky pa pa
18. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..mě spí malej po obědě jak kdy...někdy hodku a pul někdy vydrží i 2,5.ale z toho nespí vubec a spát v noci mi začal až ve 2letech.tak nebuj.a malá ta mi spí max hodinu :grinning:
18. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Klárinka to určitě zvládne a vy si to hezky užijte.

My byli dnes na houbách, ale našli jsme jen dvě bedly a dva hříbky a malýho pak chytl amok, chtěl chodit po lese a ne být v nosítku, takže bylo po sbírání. No aspoň si obalíme ty bedly.
18. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky no ja prave jedu ASI v utery do pv na tu socialku ale jeste s kamoskou co ma 2 deti tak ja radsi ne at nedostanu zase sprdaka ze vam tam taham nekoho ciziho :confused: :zipper_mouth:
18. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku já nevím ale myslím že je to jedno když tam bude někdo kdo sem nechodí??ne? :wink:
holky to počasí mě dožírá.....hruza.teda mužu dejchat vzduch je parádní ale zbytek :rolling_eyes:
Johanka má zítra 6.m tak máme mini narozeniny :slight_smile: toto uteklo :sweat_smile:
před chvíli jsem byla v porodce...
18. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
denoušku nezačínej s tím zase, kámošku klíďo vem sebou. :wink:

Jonuško jak říkáš, vzduch super ale pršet by nemuselo :angry:
18. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a málem jsem zapomněla:

Sárince přejeme vše nejlepší k prvním narozeninkám, ať je pořád usměvavé, šťastné a zdravé sluníčko.

Johance gratulujeme k půlročku, Jonuš užívej si dokud je to mimi, hrozně to utíká :wink:
18. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky ja jsem psala vzkaz normalne sezapsal a ted tady neni :unamused: sama to nechapu..

psala jsem ze pojedem do pv dle toho jestli manza dostane vyplatu páč fakt nemame ani halir ted no :frowning2: stavba hold neco stoji a cekame na prijem korunek.....a kdyz mu prijdou tak pojedu vyridim si aspon tu socialku a dame to i sobedem v narode...tak by jsme si vas nekde nasli .-.))) tak treba jo uvidime no...
18. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

tak se nám to stanování protáhlo až do pátku :grinning: bylo to super počasí hezký až na ty 2 šílený bouřky.Jsme spálení a já mám hlavně spálený uši :grinning: :grinning: :grinning: chodila jsem pořád v kšiltovce a ušiska ven a tak jsem dopadla.

Anet byla u tety protože naši měli odpolední a neměla jsem jiný hlídání ale zvládla to :stuck_out_tongue_closed_eyes: horší už to bylo s tetou ta se bez ní nešla ani vych..... :grinning: :grinning: :grinning:

ve středu jsme si zajeli pro Elu k druhé babičce a byla tam 2 dny s nama.Byla pořád ve vodě nebo někde lítala je to super že se o ni člověk nemusdí skoro vůbec starat :wink: :wink: :wink:

Jinak ty nájmy to je masakr já bych to nedala ani za prase :frowning2: :frowning2: :frowning2: nevím co by jěště chtěli haj.... :angry:

Sraz snad zvládnu jestli budu mít přibližovadlo :grinning:

tak zatím pááááááá musím si vás jěště dočíst :wink:
18. črc 2009 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
verdik taky v utery může, řekla jsem ji at pisne sms i renči, tak pak dám vědět, jestli může, pokud do té doby nepřipojí se . zatím to vypadá že nás bude hodne,huráááá. a marti , fakt to nějak nepůjde?? ani na chviličku??? kdo máte telefon na holky , která tady nejsou připojeny a ještě neví o srazu ,jako zuzik, editah, atd, tak jim pisnete sms.

jo a ještě KDE????? tak hodte nápady. někde kde nám nebudou utíkat, možná i nějaké hřiště a kávičku si vezmeme s sebou do termosky
:grinning:
19. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak hlásím že maličká spala u babičky krásne...stejne jako kdyby spinkala doma,tak super...Jsem ráda...konečne mužeme nekam zajít,když neco bude..... :wink: Třeba na večeři jsme nebyly ani nepaatuju..

Ve středu hlásí pařák,tak se chystáme do auaparku.... :wink:
19. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já si vás poctivě čtu, takže o srazu vím...ale tentokrát se mi to vůbec nehodí. Tak od 12 hodin něco mám a netuším do kdy to bude. Uvidím ještě jak to bude všechno vypadat, možná bych mohla dorazit, když skončím dřív...ale neslibuju nic
19. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já určo dorazím...já myslím že ten národ nebude špatnej.... :wink:
19. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek