• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj, úterý mi vyhovuje, pokud se nestane něco nečekaného tak taky dorazím. I ten čas je super, teda pokud platí, že se potkáme po 15hodině :slight_smile: Národ je fajn, hřiště by pro mě bylo problém - nejsou tam toalety :wink:
19. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith to tě chápu..já nemohla s dětma nai na hodinku někam na hřiště..hruza to byla.. :grinning:
tak jak se cítíš??
19. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...nikde nikdo :slight_smile:
tak zítra to platí?v tom národě teda?nebo mát eněkdo ještě nějakej tip? :wink:
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

jen v rychlosti...

Sárinka moc děkuje za přáníčka :slight_smile: ... oslava byla super, ale počasí strašný, tak jsme byli s dětma doma a chlapi chlastali venku.... ale snad byli všichni spokojení :grinning: . Sárinka dostala hooodně moc dárečků!!! :grinning:

Na srazík nemůžu, v úterý máme dopoledne roční prohlídku a odpoledne jedeme do Olomouce se fotit do ateliéru, takže se to fakt nedá přesunout :frowning2:

Navíc jsem musela dnes jet uspat koťátko, nějak ji doklovala slepice.. jsem z toho hodně špatná, pořád brečím a vidím ji tady... byla tak roztomilá, měla jen 7 týdnů, křížená s perskou kočkou... no ale nedá se nic dělat :frowning2: :frowning2:

Holky užijte se srazík a zatím ahojky...
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko - cítím se dobře a v pohodě ani si nepřipadám těhotná, jen s tím záchodem je to hrůza :grinning: V pátek jdu na velký utz v 30tt tak doufám, že všechno bude v pořádku. Moje malá strašně málo kope a tak jsem občas nervozní, ale mamka tvrdí, že ani jedno z jejich dětí ji moc nekopalo tak se tím trošku uklidňuju :wink:
20. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith..neboj všehno bude v pohodě-to se máš naši kopali děsně.a malá potom ke koncitak moc že to bolelo.
já myslela že těhu potřetí bude brnkačka ale užila jsem si teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: za odměnu mám prdelku :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
reni, sárince přejeme s martinkem taky vše nej nej k 1.roku, hlavně at je zdravá a spokojená. Mrzí mě že nejdeš na srazík, ale vždy někdo nebude moct, to se nedá nic dělat

takže platí srazík, zítra v 15.30 v národě na zahrádce
20. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
super, v 15.30 jsme tam.

Jé Edi koukám, že se rozhodujete mezi Editkou a Anikou. Také jsem o Anice přemýšlela.
20. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni to mě mrzí s tím koťátkem :frowning2:
20. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni to jesmutný s kotátkem.. :frowning2:
naše malá už dělá taktak všelijak :grinning: ,to jsou zase pokroky.i se udrží chvilku v sedu :grinning:
20. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,já snad zítra dorazím,ale nic neslibuju,už teď jsem z toho nervózní :dizzy_face: .

Zuziku nedávala jsis dnes náhodou zmrzku ve Floridě?Já seděla vevnitř a mám dojem že jsi to byla ty?

Snad jsem dnes viděla i Marťu na městě,ale to jsi nejsem vůbec jistá zda to byla ona,šla bez kočárku sama.
20. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé super normo, tak konečně tě poznáme. A nervozní nebuď fakt. :wink: Těšíme se
20. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak si srazík pekne užijte,my budem zítra od 16 hodin slavit ....takže jindy...

Normo jo jo byla jsem na meste,pokoupit a vyřídit novej řidičák kvůli příjmení,i když nejezdím :grinning:..mela jsi na me huknout..já vás holky nepoznám,když vás neznám.... :grinning:
20. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolca - mi už se nerozhodujeme, protože manžel rozhodl :slight_smile: Bude to Editka, Aniku si necháváme na druhé dítě :wink:

Zítra se na vás těším. Super mi to vychází - na 2 jdu na kosmetiku, pak hodím courku po městě a dorazím za váma do národa. :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Norma, jo jo, byla jsem to já...šli jsme od doktora (kterej měl mimochodem dneska dovolenou...a to nám v pátek řekl ať přijdeme dnes na kontrolu) tak jsme se otočili a šli procházkou domů. Tak jsem se aspoň zastavila na zmrzku.
Ze srazu nemusíš být vůbec nervózní, taky hromadu holek neznám...ikdyž já teda ještě nevím jestli dorazím :grinning:
Holky když mi to časově vyjde tak určitě.

Oli, pro jistotu hodím do kočárku ty svrchňáče, kdybych dorazila.
20. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ok, hodím do kočáru tu plínku. :wink:
20. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...tak hlásíme učast zítra....... ; :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jupíííííí dlouho jse vás všecky nevidela.....Malá usníná kole 13 hodiny a spí do 14 hod.tak to pekne stiháme......snad to tak bude... :angry:
20. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak my nedorazíme.Malej má po sobě pupínky prý je to vyrážka ze sluníčka...dostali jsme fenistil a musíme být doma. :frowning2:
20. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem taky nervozní jak před randem... :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar

tak já asi taky nedorazím protože máti má okurky na zavařování tak budu muset makat :cry: :cry: :cry: :cry: ale třeba se
na to vys.... a pojedu do národa na kafe. :grinning: :grinning: :grinning: jěště uvidím jak to dopadne.

Tak kde a v kolik kolem té půl4 někde u národa nebo v parku????

budu se sdnažit udělat maximum tak ráda bych poznala ty co neznám :wink: :wink:
20. črc 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kalean...já znám jen zuzku..uplně mě ted z toho zítřka stávají chlupy na těle :grinning: ale těším se na vás.myslím že srazík bude v pul4v národě :wink:

my jdeme ráno na logopedii.pak musím prát a prát.. :rolling_eyes: .a budu se těšit na odpol... :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v půl čtvrté v národě na zahrádce ju teda.
Kaelan to zmáknete ne do tý doby ty okurky. :wink:
Jonuško také se těšíme :wink:
20. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkky tak premyslim ze bych se za vama zitra mrkla my nic nemame zatim :- kdo tam vse bude?a mete teda sraz v 15.30 v narode jo?premysli o doprave tak mozna jo ...
20. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči naši jsou v práci a přijedou až kolem 15h takže to budeme dělat až odpo :frowning2: :frowning2:

Verdiku neměla jsi dnes chlapa ve večerníku???????????????? já myslím že jo je to fakt krásnej chlap :grinning: :grinning: :grinning:

deny a ty nemáš řidičák? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak snad zítra možná bych ale dorazila pozdějš uvidím jak to budu stíhat a jak to všechno dopadne ta okurková mánie :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami ja si myslim ze ridicak je uplne jednokdyz proste clovek ,,nejezdi,, ne ....
20. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste musis mit k ridicaku auto vis...a rozhodne se neminim ucit ridit s malym v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes: i kdyz ted pomallinku zacinam pac vim ze musim ale proste s malym v aute radsi ne
20. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé úplně jsem se zapomněla pochlubit :grinning: Any už je týden bez dudlíku nemá ho ani na noc prostě vůbec :wink: :wink: :wink:
řekla jsem jí že ho paní zubařka spláchla do záchodu a nedala jí ho chvíli řvala a pořád se ptala kde je a já zas že ho paní........ a jsem tak ráda že to nebylo horší to odvykání :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádný scény se nekonaly :grinning: :grinning: :grinning:

Je to šikula plínky zvládla taky ze dne na den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a začala prostě chodit čůrat na hrnec sama :wink:
20. črc 2009 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean tak to je supr...s dudynem a těma plínama taky...náš Tomík taky asi od března bez plín..jen teda na noc...hurá... :grinning:
denousku taky doraž.... :wink:
20. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš bez plín je už od vánoc to se naučila fakt celkem rychle ale Ela byla jěště rychlejší :grinning: :grinning: :grinning:

Deny já vím jak je to s tím ježděním a nejěžděním u nás to má tak máti řidičák má asi 10 let a neřídí vůbec ani od nás k nim což je asi 1,5km :grinning: :grinning:

Ale snaž se právě kvůli malýmu něco se nedejbože stane a budeš muset jet ale jesli máš někoho pořád po ruce tak to je jiná :grinning: :grinning:

valím do hajan dnes ty kráčmery vstávaly už v 5h :cry: :cry: :cry: sem myslela že mě jebne ale já ležela až do půl8 pustily si zas DVD Eli ueělala kakao Any si namočila kalhotky do nočníku pak ho vylila na koberec prostě skvelej začátek dne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 23:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Kaelan supr, Anetka je šikulka.
To je blbé s těma okurkama. No třeba to přesunete ne? :wink: Už jsme vás dlouho neviděli :frowning2:
21. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek