Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kolca
21. črc 2009
Abi to je naprd s těma pupínkama, tak musíme udělat brzy další, než se nám odstěhujete
denousek
21. črc 2009
cauky holky.pocasi je celkem pekne tak uvidime jeste jsme meli jet plavat do Ol jezdime ale manza ma nejakou praci v dilne tak bych stejne doma trcela sama ...takze asi bych mohla dorazit..jen ted nevim kdo tam vse bude ja vas totiz ani nepoznam neva :-N
videla jsem se akorat s kolcou no to byl jajousek jeste takovy prditko ted uz je to kus chlapa tak jsem fakt zvedavá no... =-)
kaelan
21. črc 2009
Ahojky

tak já asi na 90% dorazím 😃 😃 říkala jsem mamě a že prý to zvládne sama 😉

ale jenom s Anet protože Eli je zase na prázdninách a pochyxbuju že by se mnou chtěla jet :-p u prababičky je to lepší 😃

jdu něco ukuchtit a doufám že mě Any usne kolem té půl 1 a jak se vyspí a R dojede z práce tak povalím směr PV 😃 😃

těším se na vás snad vás poznám a nebudu ze sebe dělat blba před někým jiným 😃 😃 😉
jonuska
21. črc 2009
holky já dorazím s malou a Tomáškem.to je ten mladší-starší by se nudil tak bude v bazenku s babi.. 😉
denousku..já vá s taky ještě neznám.jen zuzika.chodí tam někdy dost maminek,ale myslím že ne tolik má nás tam dnes dojít hodně co? 😃 jsem nervooozní :-N
jonuska
21. črc 2009
holky takže....my to máme ted doma trochu složitější.tak je manža u matky.přechodně...a ted mi volal že není v práci.a že si bere kluky po o,i přes noc.takže příjdu sama. 😉 s kočárkem teda
jen nevím bude to divný co budu bez kluku na noc,bez obou :-N co já budu dělat...?
kolca
21. črc 2009
jej Jonuško, tak to mě mrzí. Tak snad o s manžou nějak vyřešíte. Přece jen sama s třemi dětmi, to by nebyla sranda 😞

Kaelan superrr, hele grupu mamin s kočárkama si nespleteš 😉
jonuska
21. črc 2009
kolco....sama nebudu.jen než něco najdem..pronájem..
taky myslím..že vás ale poznám z foteček.budu ještě před tím na městě tak kdyžtak se hlaste 😉 😃
dadlina
21. črc 2009
ahojte, tak super, vypadá, že nás bude celkem hodne. Já taky byla na prvním srazu nervozní, to je normální, ale není z čeho, takže v poho.

verdik snad taky přijde.

tak se sejdeme přímo v národě na zahrádce, v těch 15.30, kdo nestíhá tak klidně at dorazí pozděj, hlavně at dorazí, alespon na chvilku, ju ?? tak se těším. papa
kolca
21. črc 2009
Jonuško tak to je dobře.
zuzik28
21. črc 2009
ahoj holky, tak já hlásím, že taky dorazím...už mám všechno vyřízené, takže odpoledne máme jen pro vás 😃 😃
martinataylor
21. črc 2009
Ahojky holky ,

ted mi volala moje sestra,že dorazí po obede,tak nebude vadit kdyby pak došla se mnou do Národa,možná nepůjde,ale kdyby náhodou,tak vám to píši,aby jst enebyly překvapené s kým jsem došla...mimi teda nemá ale je to moje dovjče.... 😉

Ale jinak Oli to platí..ve čtvrt u radnice...těšíme se...jdu koblihovi ohřát polívečku...pa pa
denousek
21. črc 2009
tak jestli to chapu dobre takze prijdou

ja 😃
kaelan
zuzik
kolca
martinataylor
jonuska
dadlina

jeste jsem a nekoho zapomela?? =-)

snad teda dorazim ale vypada to ze asi jo....odvoz prave nevim co bude ale kdyz tak bych sedla na bus ..muze se jezdit s prkama busem bez kocarku ne? =-) kocar tahat nebudem ...prijedem jen na chvili tak nepotrebujem...stejne ho mame jak cune 😃
denousek
21. črc 2009
juu jeste vlatne nase tehulenka editah ne =-) promiinnn 🙂
jonuska
21. črc 2009
jejda to nás tam bude 😃 😉
jj ještě edith hlásila že přijde
denousku muže se jezdit bez kočárku 😃 😃 😃
denousek
21. črc 2009
jonusko jo to sem si myslela asi muze ptz kdyz ty deti uz kocar nepotrebujou proc by ho tahali ze 🙂 jen si tak rikam ze v aute je potreba sedacka a pak aspod podprdelnik a v buse se to nejak neresi co....
kaelan
21. črc 2009
Anet už chrní tak budu čekat v kolik dorazí R z práce 😉

jo a jak se tam leze do toho národa normálně ze předu nebo se dá i někde ze zadu jak je ta zahrádka??????
kolca
21. črc 2009
Kaelan z boku jak je ta zahrádka 😉
kaelan
21. črc 2009
Deny my máme kočár taky jak prase ale co jsdou to děti ne????
kolca
21. črc 2009
o našem kočáru ani nemluvím 😃 ale naštěstí golfy beru jen do města, tak je Jája nestihne tak zaprasit
jonuska
21. črc 2009
nad tím jsem taky přemýšelal že se to v autobuse neřeší....ani pásy nic..... =-)
ale bylo by to divný brát s sebou okaždý podprdelníky... 😃 😃
holky ještě peru a věšám a dokola :-p
ted mi kluci probudili malou tak jsem vzteklá.ještě že je nemusím brát s sebou.ten starší je dneska v kondici ]-(
denousek
21. črc 2009
hi no ja jsem ostuda uz to melo byt davno vyprany jenze to je dycky hned za 2 dny zase spinavy kdyz si v nem stoupne v botech ze...a mame oranzovej tak je to strasne videt..ale to neva mi kocar nepotrebujem stejne vojta bude porad na skluzavce 🙂 doufam ze se usadlime nekde blizko toho domecku ke stolecku 😃 mozna tam budu prvni jeste uvidime kdy se vzbudíme no...
kaelan
21. črc 2009
dík kolčo já abych tam nebloudila 😃 jěště jsem tam nebyla 😉
denousek
21. črc 2009
jonuskotak to si tatinek s babi asi uzijou co 😃

kami ja sem tam byla vojtovi setam libilo .-) je tam pohoda a na obidky tam dobre vari mnam :-p
jonuska
21. črc 2009
denousku...jen at si užijou 😃 😃 😃 já budu mít poprvé od porodu jen jedno dítě...hurááá.a s malou je to pohodička.ale Tomášek je dost maman doufám že mi ho večír nepřivedou 😃
kaelan
21. črc 2009
Jonučko já měla taky strach nechat Anetku týden u tety myslela jsem že bude volat at si pro ni dojedem a ona si prý ani nevzpomněla 😃 😃 😃

Anet má nejradši dědu 😃 na nás jaksi kašle 😞
kaelan
21. črc 2009
ježiši nějak se začalo mračit snad nebude pršet 😢 😢 😢
kolca
21. črc 2009
zrovna taky koukám na ty mraky, ale snad z toho nic nebude. To by mě fakt nasr....
editah222
21. črc 2009
Tak já vyrážím do města, doufám že nebude pršet a všechny se v národě potkáme!! No a kdyby pršelo tak já tam budu stát s deštníkem a kdyžtak vyrazíme někam jinam, třeba dovnitř do atria. Každopádně, deštník mám v kabelce a v 15,30 jsem v národě ať lítají třeba hromy, blesky 😃 😃 😃 😃
jonuska
21. črc 2009
jj vevnitř v atriu je to taky dobrý....byla jsem tam i s klukama... 😉
ale ono se mračí celej den tak snad z toho nic nebude
jonuska
21. črc 2009
tak se jdu chystat at se mě neleknete 😃 😃 😃