• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Abi to je naprd s těma pupínkama, tak musíme udělat brzy další, než se nám odstěhujete
21. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky.pocasi je celkem pekne tak uvidime jeste jsme meli jet plavat do Ol jezdime ale manza ma nejakou praci v dilne tak bych stejne doma trcela sama ...takze asi bych mohla dorazit..jen ted nevim kdo tam vse bude ja vas totiz ani nepoznam neva :sweat_smile:
videla jsem se akorat s kolcou no to byl jajousek jeste takovy prditko ted uz je to kus chlapa tak jsem fakt zvedavá no... :confused:
21. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak já asi na 90% dorazím :grinning: :grinning: říkala jsem mamě a že prý to zvládne sama :wink:

ale jenom s Anet protože Eli je zase na prázdninách a pochyxbuju že by se mnou chtěla jet :stuck_out_tongue_closed_eyes: u prababičky je to lepší :grinning:

jdu něco ukuchtit a doufám že mě Any usne kolem té půl 1 a jak se vyspí a R dojede z práce tak povalím směr PV :grinning: :grinning:

těším se na vás snad vás poznám a nebudu ze sebe dělat blba před někým jiným :grinning: :grinning: :wink:
21. črc 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dorazím s malou a Tomáškem.to je ten mladší-starší by se nudil tak bude v bazenku s babi.. :wink:
denousku..já vá s taky ještě neznám.jen zuzika.chodí tam někdy dost maminek,ale myslím že ne tolik má nás tam dnes dojít hodně co? :grinning: jsem nervooozní :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže....my to máme ted doma trochu složitější.tak je manža u matky.přechodně...a ted mi volal že není v práci.a že si bere kluky po o,i přes noc.takže příjdu sama. :wink: s kočárkem teda
jen nevím bude to divný co budu bez kluku na noc,bez obou :sweat_smile: co já budu dělat...?
21. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej Jonuško, tak to mě mrzí. Tak snad o s manžou nějak vyřešíte. Přece jen sama s třemi dětmi, to by nebyla sranda :frowning2:

Kaelan superrr, hele grupu mamin s kočárkama si nespleteš :wink:
21. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco....sama nebudu.jen než něco najdem..pronájem..
taky myslím..že vás ale poznám z foteček.budu ještě před tím na městě tak kdyžtak se hlaste :wink: :grinning:
21. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak super, vypadá, že nás bude celkem hodne. Já taky byla na prvním srazu nervozní, to je normální, ale není z čeho, takže v poho.

verdik snad taky přijde.

tak se sejdeme přímo v národě na zahrádce, v těch 15.30, kdo nestíhá tak klidně at dorazí pozděj, hlavně at dorazí, alespon na chvilku, ju ?? tak se těším. papa
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško tak to je dobře.
21. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já hlásím, že taky dorazím...už mám všechno vyřízené, takže odpoledne máme jen pro vás :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,

ted mi volala moje sestra,že dorazí po obede,tak nebude vadit kdyby pak došla se mnou do Národa,možná nepůjde,ale kdyby náhodou,tak vám to píši,aby jst enebyly překvapené s kým jsem došla...mimi teda nemá ale je to moje dovjče.... :wink:

Ale jinak Oli to platí..ve čtvrt u radnice...těšíme se...jdu koblihovi ohřát polívečku...pa pa
21. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli to chapu dobre takze prijdou

ja :grinning:
kaelan
zuzik
kolca
martinataylor
jonuska
dadlina

jeste jsem a nekoho zapomela?? :confused:

snad teda dorazim ale vypada to ze asi jo....odvoz prave nevim co bude ale kdyz tak bych sedla na bus ..muze se jezdit s prkama busem bez kocarku ne? :confused: kocar tahat nebudem ...prijedem jen na chvili tak nepotrebujem...stejne ho mame jak cune :grinning:
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu jeste vlatne nase tehulenka editah ne :confused: promiinnn :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to nás tam bude :grinning: :wink:
jj ještě edith hlásila že přijde
denousku muže se jezdit bez kočárku :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko jo to sem si myslela asi muze ptz kdyz ty deti uz kocar nepotrebujou proc by ho tahali ze :slight_smile: jen si tak rikam ze v aute je potreba sedacka a pak aspod podprdelnik a v buse se to nejak neresi co....
21. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet už chrní tak budu čekat v kolik dorazí R z práce :wink:

jo a jak se tam leze do toho národa normálně ze předu nebo se dá i někde ze zadu jak je ta zahrádka??????
21. črc 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan z boku jak je ta zahrádka :wink:
21. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny my máme kočár taky jak prase ale co jsdou to děti ne????
21. črc 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
o našem kočáru ani nemluvím :grinning: ale naštěstí golfy beru jen do města, tak je Jája nestihne tak zaprasit
21. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad tím jsem taky přemýšelal že se to v autobuse neřeší....ani pásy nic..... :confused:
ale bylo by to divný brát s sebou okaždý podprdelníky... :grinning: :grinning:
holky ještě peru a věšám a dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted mi kluci probudili malou tak jsem vzteklá.ještě že je nemusím brát s sebou.ten starší je dneska v kondici :angry:
21. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi no ja jsem ostuda uz to melo byt davno vyprany jenze to je dycky hned za 2 dny zase spinavy kdyz si v nem stoupne v botech ze...a mame oranzovej tak je to strasne videt..ale to neva mi kocar nepotrebujem stejne vojta bude porad na skluzavce :slight_smile: doufam ze se usadlime nekde blizko toho domecku ke stolecku :grinning: mozna tam budu prvni jeste uvidime kdy se vzbudíme no...
21. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík kolčo já abych tam nebloudila :grinning: jěště jsem tam nebyla :wink:
21. črc 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuskotak to si tatinek s babi asi uzijou co :grinning:

kami ja sem tam byla vojtovi setam libilo .-) je tam pohoda a na obidky tam dobre vari mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku...jen at si užijou :grinning: :grinning: :grinning: já budu mít poprvé od porodu jen jedno dítě...hurááá.a s malou je to pohodička.ale Tomášek je dost maman doufám že mi ho večír nepřivedou :grinning:
21. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonučko já měla taky strach nechat Anetku týden u tety myslela jsem že bude volat at si pro ni dojedem a ona si prý ani nevzpomněla :grinning: :grinning: :grinning:

Anet má nejradši dědu :grinning: na nás jaksi kašle :frowning2:
21. črc 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši nějak se začalo mračit snad nebude pršet :cry: :cry: :cry:
21. črc 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna taky koukám na ty mraky, ale snad z toho nic nebude. To by mě fakt nasr....
21. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vyrážím do města, doufám že nebude pršet a všechny se v národě potkáme!! No a kdyby pršelo tak já tam budu stát s deštníkem a kdyžtak vyrazíme někam jinam, třeba dovnitř do atria. Každopádně, deštník mám v kabelce a v 15,30 jsem v národě ať lítají třeba hromy, blesky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vevnitř v atriu je to taky dobrý....byla jsem tam i s klukama... :wink:
ale ono se mračí celej den tak snad z toho nic nebude
21. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se jdu chystat at se mě neleknete :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek