• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak taky koukamna oblohu no...co kdyby bylo hnusne tak to plati nebo ne ? :confused:
21. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo platí zalezeme někam dovnitř :grinning:
21. črc 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsme dvě jdu se taky chystat at nemáte šok :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak my už jsme doma. Jaroušek začal být zlatej, jen jsme vylezli z Národa. Hezky hačal v kočárku, v autě dokonce usnul a teď si tu hezky hraje. Potvůrka. Asi záviděl ostatním, že si tam můžou sami tak běhat.
No jsem zvědavá zítra na tom koupáku, jak to zvládnem. A představte si, manža je v kuchyni a vaří :grinning: . Asi budu častěji odpoledne pryč :grinning:
21. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všechny nové tváře jsou moc sympatické, tak snad příště pokecáme víc :frowning2:
21. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my uz jsme taky doma a premyslim co k veceri hodte inspiraci :wink:
vsechny jsme vas moocc rada videla bylo to moc prima aspon vidim o co jsem prichazela :wink:
21. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku manža vaří rýžový nákyp s meruňkama :wink:
To jsme rádi, že se Ti s náma líbilo.
21. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky super....to bylo..přišli jsme o půl 7 domu,omlouvám se komu jse neřekla ahoj atd.....,myslela jse že skončíme jen u vodotrysku a vrátíme se ale malá chtela jít s jarouškem,tak jsme je šly vyprovodit a pak mašírovala domu..pak jsem ji koupila v zelenine bezlepkový křupky jahodové..vyborný...snedla jsem ji celý balík :grinning: ,jak budu ma meste hned ji je musím koupit..jsou vyborný...

holky zítra v 9 přijede Oli a jdeme zkusit ten aqaupark..kdo se přidá?..... :grinning: :grinning: čím více tím lepe.... :wink:
21. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak jsem ted udelala játra na cibulce,jen s chlebíkem tak jdem papkat..tak pa pa

a přihodte fotky se srazíku.....
21. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti do pv do akvaparku jdete jo?ja sem ted chystam vlozit fotecky musim je vybbrat a zmensit mam jich celkem 57 takze nevim jak vyberu :grinning:
21. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sraz byl super!!
Ráda jsem vás všechny poznala. Doufám, že se takhle budeme scházet často :wink:
21. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotečky vloženy ode mě zde v albu paa denousek :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak srazík byl užasnej...asi nejvíc teda jsme si to užli v klidui se zuzkou a edit.... :slight_smile:
ale příští rok se už taky nasběháme :grinning: to k tomu patří
a jajk jsem šla domu po ujezdu.mrkla jsem do fit klubu linie..a ve dvoře je tam posezení a teda taky supr.jsou tam blbitka hl.pro menší děti..nic vysokýho a hl.obovský pískoviště i s nářadím :grinning: takže tam by to bylo pro dětičky asi i lepší :wink:

jinak jste všecky moc hezký mamče..a hl.sympatické :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jonuško tam je to super.....jak jsem tam chodila cvičit tak si ta deti vyhrály i Klárinka když mi ji hlídaly.....a taky si tam mužeme neco dát.....takže příští sraz mužeme zkusit tam a uvidíme......mužeme to pořádat pokaždý jinde pokud je teplo.....aspon bude pro deti zmena.....horší to bude v zimu...
21. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky se připojuji k tomu, že srazík byl super, a všechny jste sympatické, žádná blbka ani nic podobnýho mezi náma není , prostě fakt super maminy a dětičky také.

Denoušku,, nádherný fotky a super popisky, já jsem do svého alba vložila jen ty dvě, ale jsou jakési zastřené, rozmazané, tak se omlouvám , ale mrkněte. dala jsem i 2 fotky z koupáku do alba Matláček.

zítra se taky chystáme s verdikem na koupák, ale nevíme ještě kam, tak je možné, že se ukážeme v Krasicích, tam jsem ještě nebyla , tak můžeme zkusit, tak se tam potkáme marti, snad

papa, jdu něco dělat a pak spinkat, tak dobrou
21. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted mě t taky napadlo že zima bude asi naprd..co? :confounded:
babička ted uspává já si dělám špagety...kašlu na dietu mám na ně chut :grinning:
holky tady je takovej klid....... :confused:
21. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko ja spagetky miluju!!skoro pporad je do sebe cpu :grinning: miluju je snad na vsechny spusoby.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dadli dekujiza pochvalu ...ty mas ale taky trosku vic fotecek ne...ja jsem vybrala jen ty nej ale jeste jich mam vic no :slight_smile:

jinak zitra bych taky premyslela o tom koupaku no....ale teda nevim jaky bude teplo avy to mate uz dopolko tak nevim no...ale v akvacu v pv je to suprovy....uzjste byli v ol?taky bombovy., :grinning:
21. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy chci mrknout na fotečky..u dadli jsem mrkla ale denousku já je nikde u tebe nevidím:???kde jsouM?? :grinning:
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko v tom albu miminka pv viz prispevek vyse :slight_smile: dnes v 19.28 :wink: uz?? :grinning:
21. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla....no krásný fotečky...jen teda nejsem zrovna fotogenickej typ :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku, fotečky paráda, akce srazík neměla chybu, tak jak píše martina musíme toho využít dokud je hezké počasí, jak přijde podzim a zima , už to nebude ono , takže se doufám, co nevidět sejdeme znovu, už se těšíme s Adámkem :grinning: :grinning: :grinning:

dadli asi taky prubneme ten koupák v krasicích a aspoň se tam uvidíme s martinou a olinkou a dětma, ráno si zavoláme, pokud se někdo ještě přidá , tím líp :slight_smile: :slight_smile:

taky bychom mohli udělat srazík na koupališti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak zatím pa, musím ještě dožehlit nějaké věci, ale vůbec se mi nechce :wink: :wink: hezké sny a klidnou noc
21. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky 1.me boli v krku asi to studeny pivko v narode :grinning:
2. bud pojedu za vama kdyz to rano bude ok ze je tojen z pivka a nebo me kamoska zvala na strazisko :confused: tam jsem jeste nebyla co je to novy..no....takuvidime

jsem rada ze se fotecky libi ja jsem takovej fotomaniak mam fotak proste vsude :sweat_smile:

jonusko jak ze nejsi fotogenicka co kecas schvalne ted hned pridavam jest jednu tvou fotku kde ti to fakt sekne jo :wink:
21. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jujda ted jsem si vsila ze na fotecce kde prichazi dadli s Martinkem a verdik s Adamkem jsem uvedla ze je tam jen dadli s martinkem :grinning: omlouvam se,upraveno :sunglasses: mejte se uz fakt du :sunglasses: dddoobbbrrrooouuu !!!!!!
21. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

jo sraz neměl chybu bylo to super :grinning: :grinning: :grinning: příště musím vzít i Elu :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude prcky aspon trochu hlídat a my si můžeme víc pokecat :wink: jsem ráda že jsem poznala nový super maminy :wink:

Deny fotky super ale příště si vem brýle :grinning: :grinning: :grinning: ty moje tlustý nohy to je hnus velebnosti :cry: :cry: :cry:
Jak jsme přijely k našim tak Any básnila o Johance a miminku(Onráškovi) a pak jěště o Marečkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
má tady kamoša a ten se jmenuje Marek tak si to asi nějak popletla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra má být pařák já bych jela taky na koupák ale nemám auto :cry: :cry: :cry: takže mě musí stačit bazén doma :angry:

Tak zatím čus :grinning:
21. črc 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami to si delas prdel ne :cry: jaky tlusty nohy?...ty ses teda vtipalek ze :grinning: ja jeste uvidim co zitra no...kdyz me nebude bolet v krku ta bud pv,strazisko nebo vyhrivanej bazen na zahrade :slight_smile: ale jelikoz nesvitilo ted slunicko tak asi moc vyhratej nebude ze :grinning:
21. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , dobré ránko
Jonusko, ty jsi kočka ve skutečnosti i na fotkách, takže klídek, jooo? :grinning:

tak jedeme s verdikem na koupák do Krasic do aquaparku, vyzkoušíme ho. jela bych i na strážo, ale tam jsem pořád, tam pojedu zítra ráno, ale budu tam jen dopoledne, pak jedu do práce

tak kdo se přidá ?? v 9 h v aquaparku
22. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak vidím že jste si srázek užili.fotečky krásný jste jedna kočka větší než druhá :slight_smile: .No já plánuju jet příští týden na Stražisko ke tchánům a vzít holky na koupaliště (sice mají bazén na chatě ale bude to změna) třeba tam někoho potkám kdybych někoho nepoznala tak se hlaste. :wink: :sweat_smile:

já mám hroznýho pečení takže sem vždycky kuknu dočtu a letím.Už jsem si říkala že to nebudu přehánět ale vždycky řeknu jo upeču a je to :sweat_smile: :wink: .
tak pa
22. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

denousku díííík :grinning:
kalean ty si děláš asi prcku s nohama co?? :grinning:
já jsem teda taky pořád nespokojená :angry: se vším....

ted musím rychlo uvařit at mají zbytek rodiny co jíst a pak jdu k tetě n obídek.kluky budu mít až odpoledne :grinning:
ale na koupák nepujdu....vyrochním se taady v bazenku..,
tak si to užijte na koupáku... :wink:
22. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na koupák bych šla moc ráda, ale do vody nesmím (což je děsný) a na slunko bych taky neměla. Takže budu zase sedět doma a občas skočím na zahradu pod sprchu. :slight_smile: Pěkně si to na koupáku užijte vy i dětičky, já si budu ještě chvilku lahodit, jak je ta moje malá hodná a nenáročná :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek