• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Nauzdárek tak jsem se koukala na fotečky jsou úžasný.mrzí mě že jsme nemohly konečeně taková sešlost a my se nezúčastníme.
22. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi to je škoda..ale myslím že spácháme srazík zase za brzo tak se taky poznáme..:slight_smile:
my zítra asi pojedeme k sestřence...Renči kde tam bydlíte? :slight_smile: :wink:
22. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky ja bychtakjela na koupak ale jak jsem vcera vecer psala ze me oli v krku tak dnes je to jeste horsi :angry: doufam ze kdyz vylezu na zahradku tak se to na slunicku v teploucku trosku zpravi no...

abi vsak kdy se stehujete?to se jeste urco srazik stihne i dvakrat :grinning: byla prca..
22. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mrzí mě že sem nepřišla,když vidím ty fotky,tak to muselo být super,ale za 1.se fakt bojím nebo stydím nebo co? a za 2.si MM vzpoměl že pojedeme koupit barvu na malování,tak fajn,konečně se bude doma taky něco dělat,jsem si řekla.V Hornbachu jsme se dohádali skrz barvu,tak se jelo domů bez barvy,a prý si mám zavolat malíře :angry: .Tak jsem byla nasraná jak hrom,a jen v duchu jsem si říkala,jestli by mi nebylo líp v národě.S.... mu na celý malování.
22. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee normo ty ses jak ja ja se taky stydim nebo co :grinning: ale za chvili sem si zvykla holky sou fajn, tak priste jo :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normo ti chlapi jsou všichni stejní. :unamused:

Denoušku nejdřív za 14 dní a nejpozději do měsíce.ještě přesně nevíme.Už toho te´d bude dost balení vyřizování tak nevím jestli bude čas.Uvidím nemůžu říct předem.
Jo a jinak aby jsme těch starostí neměly dosttak se nám včera vys...pračka :confounded: Nemohla ještě 14 dní počkat??? :sweat_smile: Takže budu prát u sousedky :sweat_smile: Koupit novou pojedem ale necháme jí už ve sklepě na 14 dní to nemá smysl tahat nahoru. :slight_smile: Si přioadám jak debil no ale nahodila to sama.No nic já teda valím přeáchnout nějaký to prádýlko :sweat_smile:
22. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi,to máš pravdu,že jsou všichni chlapi stejní.Teď jak jsi psala s tou pračkou,tak mi byli ještě včera v Globusu reklamovat mikrovlnku,a bez ní si připadám jak bez ruky,pořád roztahovat hrnce a ohřívat na plotně,no děs :angry: .

Deny,příště už dojdu,musím sebrat odvahu :wink: .
22. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mikrovlnka tay stávkuje tak doufám že aspoň ta vydrží těch 14 dní :grinning:Bez ní bych už s to mohla fakt hodit od valchy k plotně :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak už mám vypráno i pověšeno :wink: Teda ale zatěch 14 dní budu mít pěkný mozole :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky musím říct, že srazík byl super...určitě to musíme zase brzy zopakovat. Všechny holky jsou moc fajn, no a miminka...ani nemluvě :slight_smile:
Dneska nějak nemám co dělat, asi jsem měla s holkama vyrazit taky na ten koupák. Tak příště...
Norma, neboj, mě už přece znáš :wink:
22. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vložila jsem nějaké foto ratolestí do alba,tak můžete juknout.
22. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
pár foteček ze včerejšího srazíku a dneska z aquaparku:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=413920&vReferer=
22. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli pekný fotky...jsem tak zničená.....z toho koupání že se těší do postele..Klárinka půjde za chvíli už taky....spala jen tech 40 minut... :angry:
22. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mi povídej, mě se chce spát už teď :grinning: jinak teda jsem doma zjistila postupně, že jsem se kapku spálila, postupně se mi udělaly červené fleky na nohách, takže mám rudá záda, rudé ruce a rudé nohy. Tam mi to vůbec nepřišlo :frowning2: . Kámoška mi poradila na ty záda jogurt, tak jdu muže poprosit ať mi to tam napatlá.
22. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...Zuzi tak si měla napsat.... :wink:
stačí když ráno napíšeš a domluvíme se.
naši kluci byli na koupáku ve vrahovicích.mě se teda nechtělo byla jsem jen tady u nás.máme tu menší bazen tak jsem aspon namočila..
22. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vypadá to, že jste si to pořádně užily...a hlavně dětičky. Napíšete nám pak jen tak v rychlosti jaký to tam je?Já tam ještě nebyla tak jestli to má cenu...

Jonuska, jak jsi psala, že půjdeš do bazénu doma, tak jsem tě nechtěla moc otravovat. Aspoň jsme si odpočinuli od sluníčka. Malej byl dneska hroznej, pořád mrčel, vůbec nespal, tak jsem snad celý den kojila. Navečer jsme byli s taťkou ve Floridě na pohárku...to taky celou dobu koukal. Teď jsem ho nacpala nutrilonem, protože pořád řval, a zatím ještě nespí. Leží v postýlce a kouká a nic...tak jsem zvědavá kdy usne.
Zítra valím dopoledne zase na kontrolu na chirdu s tím zadečkem a odpoledne máme poradnu. Tak zjistím kolik jsme zase přibrali. Jo a potom mi přijde kadeřnice na melír. Už se těším.
22. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzik ono bylo dnesky fakt horko tak jsou ty dětičky takový.umrančený...
jéé pak nám hod fotéšku s vláskama.my zítra teda jedem k sestřenkám.tak si pokecám dlouho jsme se neviděli.a kluci si vyhrají :grinning:
taky jsem ještě v aqua parku nebyla.ale ani mě to teda neláká...
22. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ručník mám, asi Olinky? tak pak se nějak domluvíme kdy ti ho dám

Martinek byl taky utahaný a málo vyspaný , takže v 18 h šel spát, tak se uvidí do kdy.

Holky, dneska mi jedna známá říkala že používná při menzes kalíšek, já vůbec nevěděla co to je, znáte to?? byla šíleně nadšená, tak jsem mrkla na net a vypadá to zajímavě, ale nedokážu si to představit, posílám odkaz, mrkněte i na názory
http://www.kalisek.cz/index.php
22. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
olinko, ručník má dadli u sebe, já tam zas nechala misečku :grinning:
já jsem taky mrtvolka z toho sluníčka , Adámek ani nechtěl večer koupat, což normálně nedělá, vzal si polštářek a že jde spinkat, udělali jsme tedy rychlou spšku a šupky do postýlky a to má být zítra ještě větší vedro, uf, uf :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale zas to koupání zopáknem, bylo to prima, že holky a prdítka byly taky spokojený, jsou to naši vodníčci
zítra jedeme k Sárince, tak se těšíme :wink:
normo , škoda, že jsi nepřišla, nakonec by ti s náma bylo v národě líp, jak na nákupu barvy, tak příště :wink: :wink:
zuziku jinak mně se v aquaparku líbilo, byli jsme s dětma hezky pod stromama v chládku, pak vždycky do vody a pak si zas hráli na dece nebo na průlizkách, po obědě jsme je uvozili v kočárku, dali pod stromy a spinkali všichni jak andílci , takže jsme si stihli dát v klídečku kafčo, pivko i langoše :grinning: :grinning: :grinning: , líbilo se mi tam víc jak ve vrahovicích a byli tam maminky s miminkama stejně tak starýma jak je Ondrášek, takže bys to mohla někdy zkusit s náma :wink: , zítra ať vám to dobře dopadne u dr a napiš jak rostete po poradně
tak pa, zítra se nespalte a užijte si sluníčka a vody, dadli večer u tebe, těším se, papa
22. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky...

oli fotecky sou krasny se mate ze jste se koupinkali fakt..me jen boli porad v krku tak se lecim no....

jonusko v pv v akvaci je to fakt bombovy suprovej relax bych rekla :slight_smile: ja jsem tam teda byla loni to mel malej asi 6 mesicu tak to prospal v kocarku a mamca radila na skluzavkach :grinning:

dadli ten kalisek ja nevim uz jsem se o to zajimala loni,cetla jsem o tom na netu ale prisjde mi to takovy ja nevim krapet nechutny nedokazu si to predstavit....vyjmout ho ze sebe vylit do wc a utikat ho umyt do koupelny :sweat_smile: je to zajimavej vynalez no....akorat to teda usetri mozna korunky kdyz se to da pouzivat opakovane no...

verdiku nedelej chute na langosa :angry: ted mam na nej chut :frowning2: :grinning:

zuziku tak co malickej kdy usnul to je asitim pocasim ne?je moc dusno fuj fuj no...

mejte se ..
22. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadar :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda vy jste se měly :grinning: já zas dostala chut na pivo ale to namáme takže jsem si nalila červenýho :grinning: :grinning:

dnes byl teda hic a dusno my máme doma v baráku 25st. :angry: :angry: ale ted se nějak blýská tak doufám že nepřijde v noci nějaká hrůza :frowning2:

Dadli to je teda hovadina ten kalíšek si to teda nějak nedokážu představit :grinning: zlatý tampony a pičvaty :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi ty se máš já taky potřebuju nutně něco s vlasama :wink: budu muset taky brnknout své kadeřnici at ze mě zas udělá člověka :slight_smile:

Fotky z koupáku jsou ok úplně vám závidím jak jste se tasm rochnily hlavně prcci :wink: já dnes Anet lákala do bazénu ale prostě tam nevleze říká že je to studený a že se bojí :frowning2: ale myslím že kdyby byla v nějakým brouzdalištu tak by řádila :slight_smile:

Nějak se mě motá škopek to bude z toho vína :grinning: :grinning: :grinning: no nic jdu radši do sprchy a spát protože jestli příjde nějaká bouřka tak zas budu čumákovat do stropu a neusnu :angry: :angry:

dobrou...
22. črc 2009 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupák vám opravdu závidím, šla bych hned :slight_smile: No nic, letos vydržím a příští rok si to s malou vynahradím, doufám že bude vodnice po mamince :grinning:

Menstruační kalíšek jsem používala nebo se o to spíš pokoušela. První mensturační cyklus jsem ho nosila zaroveň s vložkou protože jsem si nebyla 100% jistá, že ho nosím správně a vytahování a nasazování chtělo určitý cvik, ale naučila jsem se to. Jenomže mi nevyhovovala jeho čištění když jsem třeba někam šla a ani v práci to nebylo to pravé ořechové. Ale říkám si, že když budu na mateřské tak se k němu možná zase vrátím.
Já totiž tampon nesnesu a vložka mi taky nepřipadá zrovna hygienická. Menstruační kalíšek není pro každou, ale většina těch, které s ním začnou už u něj zustávají, aspoň takový mám pocit z různých diskuzí. :wink:
23. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Dadli a Ilčo, moc díky za ten ručník. To bych nebyla já, kdybych někde něco nenechala... :sweat_smile:

Jinak v tom aquaparku to bylo fakt fajn - brouzdaliště pro děti super i ve velkém bazénu se malému líbilo. Bylo tam i hřiště pro prcky a hlavně stromy, takže jsme byli hezky ve stínu. Malej byl nadšenej. Fakt jsme si to užili. Já se teda příště víc namazat, asi se namažu tím Jarouškovým, protože ten naštěstí není spálenej vůbec.

Jo a ten kelímek mooncup, taky jsem to zkoumala, hodně holek si ho chválí na netu, ale já si to nějak nedovedu představit, přijde mi to hrozně velký a taky mám pocit, že mi to tam musí vadit :confused: . Škoda, že je to tak drahý....jinak bych to možná zkusila, ale dát takovou pálku a pak aby mi to leželo ve skříni, to se mi nechce.
23. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jste si to na koupáku užili :wink:
taky potřebuju něco s vlasama...hodně mi jich po porodu vypadalo :angry:

taK MENSTRUAČNÍM KALÍŠEK..NO JÁ BYCH TO ASI NEMOHLA MÍT.UŽ KVULI TOMU ČIŠTĚNÍ A PŘIJDE MI TO DIVNÝ....už jen jak to budu vytahovat atak.. :unamused:
já ted ani mensky nemm..tak jsem spokojená :grinning: :grinning:
a nejradši vložky,když se mění často jsou v pohodě :wink:
23. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky

tak mám umytý okna a zvládla jsem to i s Any sice mě pořád šmrdlila skla ale je to aspon trochu čistý :grinning: :grinning: a vidíme ven :grinning:

Jěště jsem si přečetla o tom kalíšku a připadá mě to takový nechutný :confounded: ale když to někomu vyhovuje tak proč ne.Záleží asi na zvyku já jsem zvyklá na tampony a jsem spokojená.Ale nejradši bych celý menses vymazala :cry: :cry: není jak chlapům :wink:

Jonuš mě taky skoro všechno vypadalo a padá dál :frowning2: :frowning2: snad nebudu za chvíli plešatá :cry:

Jdem poobědvat a pak šupnu Anet spat a půjdu asi chvíli do bazénu to vedro je hnus :angry:
23. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme před chvílí přišli od doktorů...a to jsme jeli pouličkou už v osm hodin. Nějak nám ten den nezačal nejlépe...nastoupím do autobusu, stojím u kočáru, mám ho zabržděnej a držím ho. Najednou šup, cyklista, brzdy, letím já a letí kočár. Kočár se převrátil na bok...holky ani nevím jak jsem malýho chytila. Takže celá vyklepaná, málem jsem i brečela...no hrůůůůůůza.

Pak jsme došli k tomu chirurgovi, a že bude lepší mu to trošku vypustit. Takže bylo řízi, řízi...samozřejmě s takovým řevem, že jsme byli slyšet ani nevím kam. Něco mu z toho vylezlo a že už to bude dobrý. Tak jsme šupali domů (samozřejmě pěšky, protože do pouličky už nesednu). Za chvíli volala sestřička od mudr. Mikuláškové jestli nechceme přijít dřív než v 1...tak jsme hned utíkali zase tam.

Nooo mrkla na zadek, a zjistila, že tam má ještě hromadu čehosi vevnitř v té ráně...tak, že mu to se sestrou vymáčknout...jenže ono to jaksi nešlo, asi je to ložisko hlouběji nebo co. Že se jí to vůbec nelíbí, že to vypadá na antibiotika, ať něco nezanedbáme...Ale raději mě poslala dolů ještě ke kožnímu na konzultaci, co si o tom myslí on. Ten mu udělal stěr, dal nám nějakou vodičku na desinfekci a že počkáme do pondělka na ty výsledky. Že raději do něho nic cpát zatím nebudeme, když nevíme ještě co to přesně je.
Samozřejmě, že domů jsme jeli zase s hrozným řevem, tentokrát z hladu. Pak ještě do lékárny....všichni nás pouštěli, jak jsme řvali :grinning: a hurá domů. Nakojili jsme a malej usnul jako dřevo, nevím asi tím vyčerpáním....vyřval se teda opravdu notně...

Já si jdu udělat něco na jídlo, protože jsem krom jednoho toustu neměla od rána ještě nic. A jdu studovat všechny ty mastičky a kapičky...ufff já jsem dneska vyřízená.
Jo aby toho nebylo málo tak má zánět v oku (taky prý z toho stafylokoka jak z toho má i ten zadeček). Takže kapeme jakýsi antibiotický kapičky. Holky, připadám si jako hrozná matka....ale já se o něj tak starám...
23. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A až bude chvilka tak si vás dočtu...jinak pěkný den
23. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi neblázni žádná hrozná matka nejsi :wink: jseš normální jako každá jiná.To že malej něco chytl za to nemůžeš a že jsi ho nestihla nakojit to se taky stane :slight_smile:

chudák malej řezat a jěště vymačkávat to muí být hrůza ale bud ráda že to má když je malinkej kdyby něco takovýhio měl třeba v půl roku to by bylo myslím horší.Jak jsou děti větší už je to horší je udržet atd.Ele protahovali oční kanálky když měla 6m a říkali že jdeme pozdě že se už dost bránila :cry:

A to v té pouličce to bych taky měla asi šok ale zvládla si to takže žádný kecy o hrozný matce jo :slight_smile:
běž se v klidu najíst a jak se malej vzbudí už nebude o ničem vědět :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzíku....teda toho cyklistu bych uškrtila... :angry: :angry: :angry: :angry:

a nebuj to se prostě stává dětem.jsi dobrá mamča a nebuj vše se zpraví.a t záněty v očenku jsou hodně častý...
my jsme dnes celej den n advorku u bazenu..pohoda... :slight_smile:
Zuzi mužeme se domluvit zase na některej den jen tak na prochajdu nebo někde na kafi :wink: dobře se mi s tebou kecá :slight_smile:
a kdo by se přidal klído.. :grinning:
tak běžím zase do vody papa
23. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, bolelo ho to myslím jen, když to dělali. Teď už je to určo v pohodě a krásně spinká. Máte pravdu, asi bych tomu nezabránila. Teda doufám, jinak bych se trápila...kdybych mu to nějak zavinila. Ale myslím, že nee.

Jonuska, určitě někam vyrazíme. Ale spíš jak budeš moct ty...máš přece jen víc dětí :grinning: Takže já se přizpůsobím. Zítra mám ale volno...teda chtějí přijet tchánovci mrknout na malýho, ale to bude dopoledne a na chvilku (teda doufám :confounded: )
23. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek