• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jeje Zuzi,
to jsi měla teda dneska náročný den. Ale všechno dobře dopadlo a to je hlavní. A s tou špatnou matkou, ani na to nemysli... já měla děsnej pocit, z toho, že Jája se oprudil a kožní říkala, že tam má kvasinky, tak jsem si připadala fakt neschopná, přitom jsem přebalovala často. Ale jsou věci, které prostě neovlivníš. Jsi skvělá maminka.
23. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Reni, to je krásný...Johanka je moc krásná princeznička s nádhernejma kukadlama.
Prosím tě, moc se omlouvám, ale zapomněla jsem se té doktorky zeptat na ty náušničky. Bylo toho dneska moc a asi jsem taky bylo trošku mimo :frowning2:
Ale už je to v pohodě. Zase se mi zvedla nálada, když jsem před chvílí odsála z jednoho prsa 80 ml. A to jsem si myslela, že mi z toho úleku zmizne...
23. črc 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí já jsem Romča... :grinning: ale to máš jedno :grinning:
nevadí..nás stejně ještě očkovat nebudou.vidím to až někdy na podzim...
zrovna převlíkám postele.
večer hodím fotečkx do albíčka z bazenku..paráda. :wink:
23. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, já su ale jojin :grinning: A to jsem si říkala...Romča nebo Renča...jsem si to spletla s jednou kamarádkou. Omlouvám se, odteď už jen Romča :wink: :wink:
23. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziii :grinning:
já bych taky zítra mohla....tak nějak po obědě zas kolem 14hod.tak kdyžtask napiš ju?
já jsem dnes utahaná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Jonuško to bylo na mě ta otázka kde bydlím??

zuziku neblázni, jsi skvělá mamka, takové myšlenky hoď za hlavu!!! :wink:

Dnes u nás byla verdík s Adámkem a ještě jedna naše kamarádka Janča s Davídkem a bylo to skvělý!!! Dětičky si krásně pohráli, mezitím se vyspinkali, vycákali v bazénku :slight_smile: :slight_smile: zase to musíme někdy zopakovat!! :grinning: :grinning:
Sárinka vypadala, že odpadne večer brzo, ale ještě tady řádí s hračkama, tak uvidíme....

Fotečky ze srazíku z Národa jsou super, fakt se Vás sešo hooodně!! Mrzí mě že jsem nemohla, my se byli fotit v tom ateriléru, to nešlo odložit,měla jsem to už 2 měsíce objednané.... ale příště to snad vyjde :wink: a určitě bych zašla i na koupák!!! Aquapark je fajn, mě se líbí i na Stražisku :wink: ale můžu dojet kamkoliv, autíkem není problém :grinning:
23. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
teda Zuzi, to byl den, já bych byla na mrtvici, ale někdy se to tak semele. a neboj , jsme všechny dobré matky, já si taky myslela že jsem hrozná, když nám nešlo kojení, když jsme měli v 6 měs . antibiotika, tak jsem si říkala že to nezvládáme, že jsem špatná , ale jsou to jen hloupé pocity, ale to je i tím mateřstvím.

reni, verdík z té vaší dětské párty nepřišla na masáž, omluvila se že po 3 plzních není schopná :grinning:
Já byla dnes ráno zavést martinka na stražisko a dopo jsme stihli i koupák, pak jsem jela na 12 do práce. Mě se líbí nejvíc na stražisku a pak v aquaparku

tak kdy dáme srazík?? kdy můžou ty co nemohly ????

Martinek dnes spí , po druhé , u babičky, poprve to zvládl v poho, horší to bylo se mnou, nemohla jsem usnout, pořád jsem na něho myslela. dnes už je to lepší, a taky jsem volala babičce a ptala jsem se na jednu věc a úplně jsem se zapomněla zeptat co martinek, tak jsem volala znovu, a říkám, já jsem hrozná matka, celý den ho nevidím a zapomenu se zeptal :grinning: tak se mamka smála , pač poprvé jsem volala každou hodinu :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, to video je super, fakt paráda
23. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško krásný :wink:

Dadli, jj plzeň je plzeň :grinning: :grinning:

Já můžu po,ut, středa.... čtvrtek máme roční prohlídku s píchancem :frowning2:

Verdíku, nechala jsi tady 2 mističky :grinning:
23. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee zuzi to je mi lito to si musela mit sok fakt jako kdyz se kocar prevratil ..to je desny...ale zvladla si to dosta uzje dobre vid..a zanetek sssnad taky brzo zahoji chce to casek to zvlednete urcite neboj...vim ze se to lehko rika ze ale uvivis za par mesicu malej povyroste a je to uplne o necem jinym :wink:

jinakjsem dnes byla na Strazisku na koupalisku a PARADA!!je to tam fakt dobry ,,potkali jsme abinku taky se koupinkali :slight_smile:

tak se mejte pekne a brounoc :wink: :sunglasses:
23. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Reni jo na tebe... :wink: ale stejně jsme nejeli nakonec do lutotína bylo děsný vedro...
až jindy..
ted je dusno uplně šílený co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

vy jste teda Reni řádili....že Verdík nedošla na masáž :grinning: :grinning:

Jonuško nádherný video..je tom moc krásný..... :wink:

Začínám balit jedeme na chaloupku,vyzvedneme za chvíli zedníka a tatka bude makat,ale večer domu,pač musíme zedníka zavést zpet do PV....a v sobotu pojedeme zase na chaloupku...bude se slavit muj svátek a švagrové svátek.

Holky jak jsem předpokládala..malá má trošku rýmu z toho koupáku..tak uvidíme ...ch joooooooooo :angry:
24. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Jonuško fotečky v bazénku super. Mě Jája v kruhu nechce být.

Marti u nás mám rýmu já :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, jestli se ti teda bude chtít odpoledne někam vyrazit tak já jsem pro. Kolem té druhé se mi to určo hodí. Stačí napsat kdy a kde.
24. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Zuzi...mužu tak v pul3zasejc...ju?
mámdnes dojít teda já??dá se tam u vás někam zajít na kafi nebo tak?asi budu mít mladšího :wink:
24. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, o půl třetí, bezva.
řekla bych, že tady u nás nic moc není...kde by se mohl malej taky trochu zabavit. Max. tak na Hloučeli nebo dobrý je to taky u Koziček, ale to je až vedle Sandry.
Nebo víš co mě napadlo? Tady v parku u hvězdárny je pro děcka udělaný takový hřišťátko, dá se tam posedět s kočárkama a i malej se zabaví. Ale teda kafe si tam nedáme...ale to bysme určo přežily :wink:
24. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak starší má teplotu.takže jen vyběhnu na město.musím si koupit konečně barvu a ještě něco pokoupit...
a je tu manža tak s nima počká abych mphla jít sama.tak se omlouvám a pujdem jindy jo??
snad nedostane horečky .. :confused:
24. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, to je samozřejmost...domluvit se můžeme na kdykoliv jindy. Hlavně ať je malej zdravej. Opatrujete se
24. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, byla jsem dnes na kontrole v 30tt a vše je v pořádku! Malá je velká akorát a předčasný porod nám zatím nehrozí :grinning:
24. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak Honzík má 38,5.tak jsem doma.já byla jen na chvíli v bazenku,a taky jsem prala od rána..
tak Zuzi příště.myslím že to má z horka...
Edith tak gratuluji k poradně...mal bude macík co?nebuj Tomík měl 4kila malá 3,80kg a taky vylezli :grinning:
kolik ti řekli míry???Johanka měla v 30.tt 1450g... :grinning:
24. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, on tam dnes nebyl můj doktor a zastupoval ho Kincl a ten mi řekl, že míry a váhy jsou v normě a já se na víc neptala. Mám totiž tendence se pak srovnávat s kamoškama a to není moc dobré :wink: Zatím to nevypadá, že by byla nějak velká, ale uvidíme :grinning:
Kámoška rodila první dítko 4,50 a druhé 4,7 a taky to přežila :slight_smile:

Tak ať se ti Honzík brzy vyléčí!

Zuzi - jsi dobrá, že to všechno zvládáš. Řeči o tom, že nejsi dobrá matka hned vypust z hlavy, jsi dobrá mamka!
24. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme dělali i zábaly :confounded:
24. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - nezávidím ti, ale asi nás to jednou taky čeká. Nemoci jsou na houby.
24. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že to má ze sluníčka.uvidíme.asi bude krušná noccc :frowning2:
ale jinak dobrý.zvládnem to.
lepší než když byli oba nemocní a malá byla maličká to bylo děsný....
24. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky.....

jonusko to me moc mrzi ze ma malej teplotku...snad to bude dobre brzo abudet mit krasnou noc..my jsme zase des byli s Vojtikem na pohotovosto rekla jsem zkratka na zahrade tatkovi at ho hlida a znate chlapi....vojtik prepadl z houpacky jako z takove te co stoji na zemi pro 2 ale male detska a narazil si celo....asi 15 min predtim spadl a moncl na jedne strane to jsme se jen smaly aby si neudelak jeste na druhe pak ho dam hlidat chlapovi a 2 min na to bum prask řev a moncl na cela prvne jsem se lekla jestli nema prorazenou lebku! ale prestal hned rvat radsi jsme snim jeli udelali mu rentgen to bylo neco ho tam udrzet rval rval a rval :frowning2: me ho bylo tak moc lito....
po obede dnes nespal a sel spat az v 10 hod!to je teda dnes vydrz :grinning: snad to bude ok taky ta noc no rano bude celej fialovej vlozim vam pak foto ke me do albe sak se meknite ale azzitra :slight_smile:

zuzi snad uz je malymu dobre hm.....

mejte se zatim pa
24. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha uz vidim ty pravopisne chyby paarrddoonnnn uz jdu spat :zipper_mouth: :grinning:
24. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak má pořád horečky.ale dnesmje trochu lepší..má trochu i rýmu.
denousku to jste si užili co...taky jsme byli po pohotovosti s hlavou už několikrát.. :angry: kluci no
já si dnes konečně barvila vlasy ty sříbráky už byli vydět.ale padaj mi ty vlasy p porodu ještě...abych nebyla za chvii plešoun :grinning: :grinning: :grinning:
ted lilo a už svítí zas sluníčko paráda :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Denoušku jejej, tak hlavně, že je malej ok. Ale ono je to hned. Jsou to divoši malí.

Jonuško, tak ať je malému brzo líp. Aspoň, že se trošku ochladilo.

Malej se vzbudil, dáme sváču a jdem na písek.
25. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči....mrkla jsem ti na fotečky..řekla bych že je malej celej ty :grinning: :grinning:
na písek??dneska pořád lije.. :confused:
Honzíkovi už je mnohem líp paráda
a já ted dojela od sestřenek...a mám migrenu..z auta..poslední eta mi to tak dělá zle i po tom kousku cesty.tak lůežím :pensive:
25. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek