• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Romči jojo, říkaj to, že je po mě :grinning:
U nás pršelo až před chvilkou :confused:
25. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud jste kolči???
Tomášek spí,byl utahanej to znamená že usne aspon v 10nejdřív :angry:
malá si hraje s hrazdičkou..a naši jeli ke známejm takže nuďo teda
25. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme v Lešanech, u Kostelce na Hané :wink:
Jájoušek tu řádí, spinkat půjde doufám v osm. Dneska jsme sami doma, taťka jel do Brna koukat na závody motorek.
25. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky ...vojta byl hned jak kdyby se nic nestalo po tom padu ale tak pro jistotu jsme jeli na rentgen ale vsechno v pohode...on nikdy skoro nebreci kdyz spadne takze by jsme ani nepoznali jestli to je nebo neni vazny :sweat_smile:

jinak holky je to pocasi dnes takovy nevyspitatelny co..taky jsme byli napisku my ho mame prikrytej takze ve slunecne chvilce jsme tam vlitli a pak jsme byli u babí ,,,

zatim se mejte
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak mi přijeli od pátku z chalupy...počasí docela fajn,akorát včera na pár přehánek....no malá vyřádená,pořád venku i déšt ji nevadí....no číslo.... :grinning: Rýmečku mela jen den ,dva tak dobrý...
včera jak se prcinka řechtala,tak jsem zjistila že má stoličku venku..paráda..ani o tm nevíme

No nic,jdu vybalovat,zapnout pračku....zatím pa pa :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak hlásím žeu nás už dobrý.dnes už neměl teplotu a udělala se mu vyrážka tak to vypadá na tu 5.nemoc..tak hl.že tak.
já mám dneska spací den a bolí mě zub celej víkend.takže v pondělí nebo uterý mažu k zubejdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ted se bojím
ted se chYstám na buchtu rafaelo..je výborná
26. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Jé Jonuš nechceš hodit recept??????Já taky pořád něco peču :grinning:
A nemyslíš 6 nemoc?????????o 5 jsem neslyšela :wink:
26. črc 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hodím receptík-rafaelo buchta-Suroviny:

* 2 hrnky polohrubé mouky
* 1 prášek do pečiva
* 1 hrnek cukru moučka
* 1/2 hrnku oleje
* 1 hrnek mléka
* 2 celá vejce

Vše smícháme a těsto vylijeme na plech. Celé posypeme směsí z 1 hrnku kokosu a 1/2 hrnku cukru moučka a upečeme. Ještě horkou buchtu polijeme šlehačkou

to jsem vyčetla na netu..ta pátá nemoc je u dětí školkovýho věku a ta šestá jen u dětí do 1.roku...
26. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš to zní zajímavě, . Já dělala dneska takovou obyč jen s meruňkama
26. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a je hrozně dobrá.....pak se to nechá vychladnout a ještě líp na chvíli do lednice :wink:
merunkovou měla teta včera taky dobráááá
26. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes taky pekla meruňkovou buchtu, ale nevím jaká byla protože jsem ji kvůli cukrovce ani neochutnala :grinning: Ale manžel se olizoval a naši taky, že asi tak špatná nebyla.

Už jenom 6 dní v práci a začíná mi mateřská!!! Už se docela těším, konečně se budu pořádně flákat :wink:
26. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Edi, už se Ti to krátí :wink: . A co vlastně děláš za práci?
26. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem mzdová účetní + co je potřeba, protože pracuju u tatky ve firmě :slight_smile: Prostě jsem holka pro všechno a docela mě to baví, protože každý den v práci je trochu jiný.
V pátek jsem měla sraz s kámoškama těhulkama a jsem jediná, která se na porod vyloženě těší, protože si myslím, že nic nemůže být tak děsný jako tahle stresující diabetická dieta. Už se nemůžu dočkat až si dám kousek buchty nebo třeba čokoládku :wink: Ale taky díky té dietě vím, že jsem schopna ji dodržovat a že to není taková hrůza, takže se pokusím se po porodu zase nerozjíst, musím zhubnout, abych snížila riziko cukrovky.

Manžel včera kontroloval moji těhu průkazku a zjistil, že jsem za těch skoro 8 měsíců přibrala jen 3 kg!! Ještě, že jsem nabrala před těhotenstvím a mám z čeho brát :grinning: :wink:
26. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš fajn. No ta cukrovka je blbá, já se toho taky bála, protože jsem po 6tém měsíci hodně přibrala, tak jsem si vyžádala ten těst na cukr, dr. to neplánoval nějak mě tam poslat. Jen 3 kg. Tak to je fajn. Mých 19 kg asi netrumfneš teda :grinning:
26. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky edith máš ještě pár týdnu...už bude brzy den D... :wink: já jsem s malou nabrala 10 s klukama přes 20.s prvním 23 :grinning: :grinning: :grinning: to byla vorvaň :grinning:
tak a jsem to zakřikla Honzík měla zase přes 38,takže zítra mažu k dr.stejně mám jít s malou na 6.měsíční :wink:
26. črc 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky jsme dorazili dnes od babiček ze stražiska, bylo fajn, byli jsme na selátku v hodpůdce, i martinek dostal ždibíček a chutnalo mu, ale víc jsem mu nedala . jinak dnes celý den skoro nic nejedl. to je poprve. tak nevím , ale jinak je ok.

holky, vy jste teda pekařky, já mám v mrazáku už týden list.těsto a hroznou chut na štrudl a nejsem schopná ho upéct. ted dělám topinky na večeři s ostrou zelen.směsí a na zítra vařím játra na cibulce s rýží, pač chci jít dopoledne do města, něco pokoupit a pocourat. takže kdyby jste mě zahlídly některá tak do mě kopněte, půjdu tak kolem 10 - do 11h cca.

a nedáme ten srazík ?? v úterý nebo ve středu?? já můžu oba dny a renča psala, že taky. a co vy???

editah, já bych nevydržela neochutnat, tak to jsi fakt dobrá, ale myslím že ždibíček jsi mohla, to by snad nevadilo, nééé ???

jonusko, at se prcek uzdraví, posíláme puseny :wink:

v sobotu ráno martinek šrábnul tatku do oka, ten byl 2 dny vyřízenej, tak jsme byli dnes v OL na klinice oční, tak tam měl dírku ale už se hojí, ale nemůže otevřít oko, a mooc to bolí, tak tatínek hajinká :wink:
26. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dadli,
jé tak to jste se měli.
Teda Martínek je drak, takhle zranit tatínka.
Srazík by bodnul - můžem út i st. Tak kdo dál?
26. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli tento týden budu moc na srazík dorazit, protože nevím kolik bude v práci po dovolené práce :slight_smile: Ale pokud to jen trochu půjde tak přijdu.

Dadli - kdybych ochutnala tak se nezastavím :grinning: Raději svoje chutové bunky nedráždím.
Chudák tatínek, tolik si vytrpí :grinning:

Romčo - já nabrat 20kg tak bych asi ani nemohla chodit a jen bych se kulila. :slight_smile: Ale zjištuju, že většinou hubené holky přiberou víc než ty prostorově výraznější, asi si tělo musí dělat tukové zásoby. :wink:
26. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..tak tu buchtu zkusím...mna...jak je tam šlehačka tak to musí být super....to se zase nadlábnem..tatka je buchtovej,takže taky se furt peče...ted jsem včera delala buchtu HRK-HRK....tak se jenuje a taky vyborná a hlavne je hned proto hrk hrk....každej se olizoval....je to jako by piškot..a na to je glajda..s mandarinek,šlehačky a pudingu bez vaření a je fakt výborná.... :grinning:

Tatka má od zítřka dovču,tak dopo vezeme malou k našim a my s tatkou jedem do Olmika do Hormbachu atd...chci poličky Klárince do pokojíčku,novej koberec a záclonu detskou.....dnes jsme ji koupili stoleček a židličku z ikei a v uterý budeme malovat obyvák a předcín....
A ve středu navečer dáme koblížka k rodičum na noc a jedee posedet do Olmika na tatarák a pivečko :wink: ,tak se moooc těším....A od čtvrtka jsme na chaloupce do nedele.....
Takže do středy jsem v Pv ale nevím jak mi to bude vycházet časove,třeba se urvu a když bude srazík tak doletíme :wink:

Dadli tak Martínek je šikulka,že tak odrovnal tatínka :sunglasses:
26. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mužu taky uterý i středu.jen v uterý jdu k zubejdě..tak uvidíme v jaké budu kondici... :confounded:
bude mi toho dělat hodně.mám jako vždy kámen a taky kazík budde :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ted je mi z toho zle..bojíííííím
tak buchta byla supr.je rychlá a moc krásně voní když se to peče :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Marti, buchtu HRK-HRK jsem taky dělala a byla výborná, úplně jsem na ni zapomněla, je z takového toho receptového časopisu, že?? ukradla jsem ho mamce :grinning:

holky , já nic nevydržím, dala jsem si 2 dvojky červeného se slepým tatkou na terase a jsem úúúplně opilá :grinning:

tak holky , at se pohneme se srazíkem , tak zase v to úterý?? v národě?? zase 15.30?? a co kdyby ty srazíky byly vždy např. v úterý ve stejný čas na stejném místě a kdo přijde,ten přijde, vždycky bodne kafe , nééé, pro toho kdo má čas, a myslím si že vždy tam některá z nás přijde, co vy na to????
26. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli taky mám lítačku na městě, tak se možná potkáme :wink: A teda Martínek je číslo :wink:

Holky já zatím můžu úterý - středa, tak co, který den? A hlavně kde? Nedáme koupák? Má být celý týden krásně!!

Marťo teda ta buchta taky vypadá dobře jak to píšeš :wink: Já pekla piškotovou buchtu s tvarohem a meruńkama :wink:

Dnes dovezla Sárinčina prababička dortík, no výbornej, dala jsem si hned dva kousky, na dietu jako dělané :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Edit já se na porod taky těšila, je to ten nejúžasnější zážitek (alespoň pro mě)... :wink:
26. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah, já přibrala při prvním 19 kg,při druhém 20 kg a ted při třetím 22 kg :grinning:
26. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak já si dnes dala nealkoholické pivko a taky se mě po něm motala hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: takže po 4dcl vína bych asi už i zpívala :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli jsem se tě chtěla zeptat,měl Martínek nějakou reakci na ten Synflorix?Díky.
26. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky bych brala ten srazík třeba vždy uterý... :wink:
tak u nás je trochu dusno..Honzík má 38,5 a Tomík má 39... :fearful: hruza..to bude zasejc noc teda.
naštěstí jim to po nurofenu klesá.a moje mamka má dovču takže mužu dorazit na srazík.mamka pohlídá.
já si dát ted 2sklenky vína normálně bych měla zitra i kočku :grinning:
26. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak zítra má být pod mrakem, tak se bud sejdeme v národě , pač ve středu má být horko, tak to dáme nějakej koupák, ju?? já půjdu určitě, záleží kam,jela bych i na stražisko.

normo, martinek na synflorix reakci neměl vůbec žádnou, až pak na priorix tetra, to měl 2 dny 39horečku a pak jako když utne
27. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Dadli to je super nápad s tím úterkem. Protože jinak se dycky domlouváme děsně dlouho... a já bych fakt brala srazík každý týden. Bo občas je to na té vesnici na bednu. Pořád to samé dokola... žádné kámoše a kámošky tu nejsou...
15.30 v út je ok. A nebo v tu středu zas někde na koupáku taky není problém. Já si teda asi vezmu místo plavek tričko - bo ještě auwa, ale ot neva, aspoň nebudou vidět špeky :grinning: :grinning:

Holky prosím vás, kam chodíte s prckama k zubaři?
Dadli Ilča myslím říkala, že jdete někam do Kostelce? Byli jste tam?
27. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

Jonuš ta šlehačka se na to nalije jen tak bez šlehání že jo?Já už to mám totiž upečený tak doufám že to mam dobře :grinning: :grinning:

Kolči já chodím s holkama ke Zlámalové je u hl.nádraží naproti Alberta.Má tam 2 ordinace a všechno nový.Je tam s ní taková mladá a ta je taky dobrá ale ta Zlámalová je k dětem lepší. :wink:
Ty chceš jít s Jájou?????? já jdu s Eli ve středu tak jestli chceš mohla bych se zeptat.A nebo ti písnu číslo do IP aby ses domluvila :wink:

Jdu dělat rizoto z kuřete ale holky to stejně jíst nebudou jak je znám :frowning2: :frowning2:

zatím pá
27. črc 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kamčo tak pak dej vědět jak se povedla. Taky se na ni chystám.

Holky a jak se dělá ta HRk HRk :grinning:

Kdyžtak mi prosím písni to číslo do IP ju. Chci jít s Jájou. A bere ještě nevíš? Kdyžtak se jí zeptej jestli bere mrňata jo? Kujíííííííííí
27. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek