• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jo holky a nemáte nějaký dobrý receptík co z cukety pro prcka?
27. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem taky pro srazík v úterý...

právě jsem došli od doktorky a máme antibiotika. Podle toho stěru, co malýmu dělali ve čtvrtek, vyšlo, že tam má nějakýho toho stafylokoka nebo co a protřebuje to přeléčit. Ach jo, tak malýho a už ho trápíme antibiotikama. No ale nic se nedá dělat. Navíc mu musím ten hnis vždycky trošku vymačkávat. Tak uvidíme jak to bude snášet. Už nás doktorka upozornila, že bude mít průjem, možná nebude jíst. Před chvílí jsem mu dala první dávku tak jsem zvědavá.

Jinak víkend nic moc počasí, ale super bylo, že ho tatínek strávil celý s náma. Což je co říct, při tom jak teď rozjíždí tu firmu, tak tam musí být skoro pořád. Ale to nebude taky na dlouho.

Jdu se konečně trošku najíst :wink:
27. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty buchty jsem taky koukala...obě vypadají velice dobře. Určitě taky nějakou zkusím...teda pokud sem hodí Marťa recept :grinning:
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úterý beru, uteču dřív z práce nebo prostě dorazím o chvilku později.
Taky jsem pro sraz každý týden, moc se mi to líbilo.

Zuzi - hlavně když ty antibiotika pomůžou a malej bude OK.

Nějakou buchtu bez cukru náhodou neznáte? :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči máš ho tam :grinning: :grinning: :grinning: to číslo samozřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi to je pech co ale jestli ti ATB pomůžou jak píše Edit tak to zvládnete uvidíš.Hlavně at je Ondra v pořádku :wink:

Holky se tady perou o pc protože se nám spálilo DVD tak pouštím Anet pohádky na pc a jsou velký bitky :grinning: :grinning:

Edit nemáš to ehký já bych to asi nevyxdržela ale ty seš borec že to tak zvládáš :slight_smile: Můžeš si udělat max.ovocný salát to je taky dobrý a hlavně v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami díky.

Holky tak u nás pokračuje období růstu zubů. Malej je protivnej, vzteklej, odmítl oběd a chtěl jít spát. To jsem zvědavá kdy se vzbudí.
27. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoijte holky
Kalean jo nalije se jen nešlěhaná rovnou z kelímku :wink:
edith moje babi pekla i s um.sladidlem :wink:
já taky beru uterý.... :grinning: doufám že mě zubejda :grinning: :grinning: :grinning: teda moc nezničí a dojdu
byli jsme dneska s klukama u dr.mají viroza oba teploty.tak musí ležet.a potkala jsem Dadli...já jen z dálky protože jsem si nebyla jistá..a Dadli se hlásila :wink: tak to je supr...dadli..stejně vypadáš teda fakt moc dobře... :wink:
ted jdeme zase do města musím na socku a na metalku...
27. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Zuzí, tak hlavně aby Atb rychle zabrala a snad nebude ten průjmík.
27. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej už spí dvě hodiny, doufám, že se aspoň vychrupe do růžova.
27. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Zuzi to mi nějak uniklo atb jo????tak papej hodně bílejch jogurtu a ty jogurty...s bifidem at má malej od tebe vlákninu a tu floru.. :wink: už se na vás těším zítra :wink:

naši kluci tedkom spali už jsou vzhuru a vysvětluji jim že nesmí ani k bazenku na dvorek... :unamused:
27. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - s umělejma sladidlama péct jde, jenomže v těhu je nesmím, takže jsem zase nahraná :wink:

Ale co, nějak to vydržím.

Když vás tak čtu, tak chci být taky miminko, abych mohla spát i přes den :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak v rychlosti ta buchta Hrk-Hrk....

Na testo: 2 hrnky polohr.mouky,1 hrnek krup.cukru,3/4 hrnku mléka,3/4 hrnku oleje,2 vejce,1/2 prášku do pečiva

vše zamíchat,nalít na vymazaný a vysypaný plech a upect.

Pudin ková poleva:2 mandar.kompoty,1 šlehačka,1 ztužovač,1 pudink bez vaření,

Všechny suroviny nasypat a nalít do misky s víkem,zatřepat pořádne a hmotu natřít na piškot a buchtu dát do lednice...

VYBORNA!!!!!!Přeji dobrou chut.... :grinning:
27. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak hrk hrk zní taky super, tak musím nakoupit šlehačky a kokos a bude se péct :grinning:
27. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak u nás se už usíná. Zas měl hysterák a chtěl do postýlky, jak jsem ho tam dala tak se uklidnil a usíná. :confused: takže večer bude veselý... bo půjde spát buhví kdy. Zuby pitomý
27. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli naše spala dopo odpůl 11 a to jen 30 minut,tak usla o půl 5 do půl 6....ale štest že v 9 je tuhá i když spí tak pozde....od soboty zase nevydrží do obeda....m.á to pokaždé jinak
27. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže zítra v 15.30 v Národě?? Kdyžtak bych dorazila za Váma později, dnes mi malá vstávala po obídku až o půl 4 totiž :wink:

Kolči tak to já jsem sice taky na vesnici, ale pořád jsem někde v čoudu, nebo někdo u nás, takže se nenudím, spíše naopak, mám problémy s časem :grinning: :grinning: nějak nestíhám vše co bych chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni mi tu právě nemáme žádné známé, minulý týden jsem byla 3x v PV, tak měl manža řeči... ale jak je Jarýsek větší, tak potřebuje společnost. :slight_smile:

Juju zítra v půl čtvré v Národě. My tam budem.
27. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Jonuška má zoubek..... :grinning: hurá,ani jsme to nijak nepostřehli nekadila snad už týden bez teplotek takže supr...
jen ti kluci no snad budou brzo v kondici..
já taky beru zítřek teda.. :wink: jen hlásí pršot tak snad nebude ... :unamused:
jo ta buchta hrkhrk bude asi taky dobrááááá :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči a jezdíte na kole? Tak když budu doma :wink: tak se můžeme domluvit a klidně se přijet navštívit!! Přes pole to máme fakt kousíček!!!!! :grinning:
27. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar

tak buchta od Jonušky je fakt výborná :grinning: po plechu se jenom zaprášilo jediná kdo ji nejedl byla jako vždycky Aneta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás sice kokos nefrčí jsem se divila že jim to chutná ale je to fákt moc dobrý :wink:
jěště musím někdy vyzkoušet tu od Marti :slight_smile: ale jestli budu pořád něco kluhnit tak se za chvcíli neunesu :angry: ]-

Kolči my jsme taky hodně doma ale aspon k nám skoro každej den chodí naši,nebo my jezdíme tam takže se nenudím :wink: když mám auto a R je v práci tak jezdím k bábě do Hluchova a když ne tak taky sedím doma.Přes léto je to v poho horší je to v zimě :frowning2: klidně se taky zastav na kole jezdíš a k nám to taky není tak daleko :grinning: :grinning:

Zítra asi nedorazím i když bych moc ráda :wink: no jěště uvidím co na to vedoucí dne :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a Anet už nemá plínu ani na odpolední spaní :slight_smile: Juchůůůůůůůůůůů včera spala od 12.30 do 15.45 a vůbec se nepočůrala.Ale jak se vzbudí to je splav jak blázen :grinning:

Tak hezkou noc :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš gratulace k prvnímu zoubku :grinning:
27. črc 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Reni to je super, moc děkujem za pozvání. Na kole jezdíme :grinning: A vy pak zas můžete přijet k nám :wink:
Kami juchuu, tak to my někdy dorazíme. K vám to máme taky kousek.
28. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holka.tak zubejdy mě pěkně potrápila :grinning: ale dobrý 2malí kazi na stoličkách.odstranila zubní mámen.a zítra jdu ještě dodělat přední zoubek....
jo a dorazím teda ted jdu s Jonuškou na poradnu 6.měsíční ...a oufám teda že mamka nic nemá aby mi hlídala kluky.mají ještě teploty
28. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko taky se chystám k zubaři se mnou i se Sárinkou :wink: jezdíme do Olomouce...
To máte brzy zoubek :wink: my na něj čekali až do 11-tého měsíce :grinning: :grinning: a během měsíce vyrostli hned 4, takže probděný noci a protivný dny, takhle to nějak probíhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kolci jj můžeme se domluvit dnes na srazíku :wink:

Holky já si nevím rady s tou naší upírkou, přes den už se nám podařilo kojení odbourat, má ode mě jen snídani a pak večer po kašičce na spinkání, to mi u prsena usíná, jinak řve jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v noci je několikrát vzhůru a dožaduje se kojení, už jsem ji párkrát zkoušela nechat tak, ale ten její řev se stupňuje a stupňuje, přejde v dávení se a navalování... no prostě se to fakt nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koupila jsem sunar ten banánkovej, pže nutrilon jí nechutná a jen si cucne a pak řve a řve a nechce flašku, prostě jen a jen prseno... už si nevím rady, jsem rozlámaná jak jí v noci kojím v leže, pže v sedě usínám a když ji dám do postýlky tak se vzbudí a zase řev a řev, tak jí musím dát k nám do postele :frowning2:
Domlouvala jsem se s přítelem, že se bude muset nějakou noc objetovat a já bud spát v pokojíčku aby mě Sára neviděla a že jim navařím mlíčko a bude se jí snažit dávat flašku, pže já už tahle fakt dál nemůžu :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Omlouvám se za ten román, jsem se nějak rozepsala :confused:
28. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni a nezkoušela jsi Hami? To Jájovi chutnalo víc než sunar. My jsme teda neměli problém s odstavením, večer a ráno už nechtěl, cucal jen v noci, tak jsem mu párkrát dala flašku a pak už nechtěl ani flašku a spinkal.
28. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já už jsem dneska k.o., a to je teprv dopo. Jarýs už měl dva hysteráky, kouše se do ruky a je vidět, že ho zubany bolí, tak chystám homeopatika, pr to se nedá. Brouček můj.
28. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči zkoušela jsem víc značek, problém je v tom, že ona bojkotuje flašku a dudlíky jako takový, tak to bude těžký... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dudlík nemá od narození, máme 4 druhy doma, všechno plivala a čajík se naučila z pítka z Nuku... ale mlíčko nechce :frowning2:
28. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
renci....to jsem měla s tomíkem.odstavovala jsem ho v roce apul...kvuli tomu že jsem byla těhu..kojili jsme i 3krát v noci a přes den snad i 6krát..pomohlo mi že jsem si prsa zalepila..jako že mám bebí to se mu nelíbilo a vyměnila jsem mu to za flašu.no trvalo nám to 3m....jo a zubní pastou jsem si je natřela.taky jsme si užili :unamused:
28. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni já mu to mlíko dávala do Avent hrnečku, flašku s dudlíkem taky neměl.
28. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady se to nějak mračí, teď jsme přišly se zahrádky domů, jdu chystat obídek, pak půjde spinkat (doufám) a pak se uvidí jaký bude počasí na ten srazík :wink:

Jonusko 3 měsíce?? Tak to mě asi odvezou a přítele taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak ten avent zkusím taky. Je fakt že čajíček pije z pítka z Nuku, taky bez dudlíku, tak uvidím...
28. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek