• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tady je taky zamračeno, tak jsem zvědavá co z toho bude. Jarýsek dneska spal zas už dopoledne, takže půjde asi i odpo. Tak to možná nestihnem na půl čtvrtou a dorazíme později.
28. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky...jak se vede co nam docela drsně
my mame hlidani na 2 dny tak jsme si vcera naslepo vyjeli k balatonu do madarska jen ja a manza ale na slovensku se nam pokazilo auto :confounded: tak nas jeho bratranek musel odtahnout....jo manza rano rychle vstaval poshanel novy dily spravil auto a dem to zkusit podruhy :grinning: snad uz tam dojedem teda....ale jako na slovensku bylo taky krasne :sweat_smile:

jinak tady teda pocasi nic moc ze ..dneska bude urco prset ...

tak se mejte pa
28. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Denousku tak to je fakt pech :wink: ale u Balatonu je krásně, aspoň co si pamatuju, jako děti jsme tam jezdili :grinning:

Sára je po obídku ale ke spaní se teda nemá nějak :unamused: tak to určo nestíháme na půl 4, ale budeme se snažit dorazit aspoň později - taky podle počasí.
Tak holky kdo dnes jdete?????????

A musíme se pochlubit, už víc jak týden nemixuju obídky, papá vše krásně v celku, ale chce jíst sama rukama, takže oběd nám trvá půl hodiny a nejlépe venku pod pergolou, kde vše padá na zem, pže jsme pak obě dvě jak čuňata :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Reni super pokroky s papáním. Já krmím Jáju lžičkou a i tak jsme jak čuňata a o kuchyni ani nemluvím... představa,že by jedl sám, mě děsí teda. To se budem muset odstěhovat na zahradu. Stačí mi když sám svačí chlebík nebo rohlík, to dost často má lučinu ve vlasech :angry:

My dorazíme pokud nebude nějaká čína. Uvidím v kolik malej usne. Dopo spal 45 minut, takže odpo si tak tu hoďku a půl dá myslím. Zkusím ho dát spát v půl druhé, aby chrupal do tří, dala bych mu sváču a dorazili bychom.
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojk y tak malá má už 8kilo a 67cm.a taky nás dneska už očkovali první hexa konečně..malá je šikula a vubec neplakala..jsem právě hleděla :grinning: :wink: tak a už začneme papatvšechno pomalinku :wink:
a taky na náušničky se mužem objednat huráááá
ještě nevím jestli dneska dojdu uvidím ještě jak to budu mít s hlídáním kluku..
28. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško teda 8kg? To je kus ženský :wink: my měly v půl roce 7,50kg.. ale je fakt, že to až tak velký rozdíl není..

Jsem zvědavá teď ve čtvrtek kolik bude vážit, jdeme na roční prohlídku :wink:

Holky hodila jsem fotečky do alba, byli jsme se fotit v ateliéru, tak kdo budete chtít, tak mrkněte :grinning:

Malá ještě stále nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kolči Lučinu bych už taky mohla dát?? Už nevím co pořád vymýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak já dorazím, ikdyž mi malej usnul v 9 ráno a spal do 11 , tak nevím co s ním. ted spát nebude a do večera nevydrží. půjdu tak ve 14h vyrazím do parku a uv idíme, třeba usne v kočárku, a když ne, tak mi ho pomůžete natáhnout, zabavit :wink:
28. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já hlásím, že dorazíme...snad nebude moc pršet
28. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Reni jojo Lučinu, žervé nebo máslo :wink:
28. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Dadli vidíš, dobrý nápad. Pokud mi neusne doma, tak pojedem dřív a zkusím ho taky uvozit. Se dneska prcci domluvili asi
28. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Reni ty fotky jsou nádherný. Taky bych něco takového chtěla, ale manža řek, že se fotit nebude. A já bych chtěla i jeho tam. :frowning2: Přitom nevím o co mu jde, je to pěknej chlap, co mám říkat já :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo kolči, tak se potkáme někde , jak drndáme prcky, :grinning:
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolči děkuju :wink:

Taky máme jedny známí, kde chlap se prostě fotit nepůjde a hotovo, tak jsme to vyřešili tak, že dostali k narozeninám dárkový poukaz do fotoateliéru a bylo to :grinning: přece jen je to dárek a to už neodmítne :wink: tak to taky tak zkus :grinning: :grinning:

To ten můj problém nemá, kdysi za mlada :wink: dělal modela, to měl i hustý dlouhý vlnitý vlasy (kolikrát si říkám,že to ani není možný, když mu všechny vypadaly :wink: ) a já se taky docela ráda fotím, nevadí mi to. A Sárinka bude asi modelka, vyloženě se u focení předvádí, dělá ksichtíky a schválně cení zoubky, no fakt modelka, anebo hééérečka? :grinning: :wink:
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
reni, fotečky krásný.
já mám taky , ale není čas je zmenšit a vhodit sem, mám je v albumu i se svatbou, vezmu je s sebou
28. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Reni dobrý nápad, zpracuju naše, ať mu to daj jako dárek :grinning:
Téda to bych tvého netipla na husté dlouhé vlasy :wink: , můj je plešoun od 18ti :grinning:. Mě focení nevadí, ale musím maskovat špeky :grinning:
28. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky včera můj manža potvora sprostá prohlásil, že mi špek na břiše vyrostl :confused: :confused: no totok
28. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dítko uloženo, tak jsem zvědavá. Zatím leží... Ach jo a já bych se měla jít učit, ale se mi dnes fakt nechce. Asi vynechám. Ještě 16 otázek :angry: :frowning2:
28. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já dorazím,manža dělá do 4takže dojdu pak...už se na vás těším :wink:
28. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
chjo, tak dítko už se ozývá, že chce z postýlky ven :frowning2:
28. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no jdu nachystat věci a asi teda ho pojedu uvozit do PV
28. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes bohužel nedorazím, nějak mi hapruje cukr a je mi blbě :frowning2: Po obědě jsem musela jít domů z práce, protože se mi motá hlava a není mi vůbec dobře. Ach jo, a to jsem se tak těšila :angry:

Tak si to pěkně užijte, budu vám hlavně přát aby nepršelo.

Jinak doufám, že příští úterý se uvidíme!!
28. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Edith tak to je mi líto.....snad se ti udělá líp :wink: už to máš za pár....vidím jak tě to pěkně trápí ta cukrovka.a tlak míváš dobrej??
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak u nás se taky spí.všichni...tady je klid :slight_smile: a venku je trochu chladnějc ale pršet myslím nebude :wink:
28. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak upírka usnula až teď.... to jsem zvědavá kdy se vzbudí :wink: pak dorazíme za Váma!!

Edit nevadí, tak příště, hlavně ať jsi ty v pohodě :wink:

Dadli jj vem je sebou, jsem zvědavá :grinning:
28. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak já píší od švagrové,detičky usnuly,tatka doma maluje...dnes nedorazím...nestíhám to dnes...tak příští týden..... :wink:

Reni,lučinu malá muže,to mi říkala i mudr...a dávám malé i detské sýry....i když od roka muže vše díte,hlavne nesolit a nekořenit moc.....

Dnes na obed mela zeleninovou polívku,a rajskou s tesovinou a kuličky se sekané a jak ji šmakovalo.... :wink:
28. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
renči tak jsem jukla mooc vám to sluší a malá je hezounká....
taky bych měla chlapa překecat na něco takovýho :grinning:
28. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak bohužel manža se zdržel v práci nemám hlídání a stejně malá je nějaká plačtivá.asi to očkování.ale příště dorazím
28. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,

Romi to je škoda, že to nevyšlo. Tak příště.
Dnes teda účast nic moc - Dadli, Zuzík a já. Ale já si stihla pokecat a vypít kafčo juchuu, pr Jarýsek spinkal.
28. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malá mi už spinká je ale pořád neklidná.a kluci ještě nespí.ale bezteploty.tak že by konečně??
tak to jste tam byli jen 3...škoda že jsem nemohla dorazit... :frowning2:
28. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
28. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek