• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
super fotka kolčo

někdo se ptal na vodu, od kdy, já jsem minulý týden něměla, došla mi , tak jsem dala z kohoutku a od té doby už pořád, takže dávám ji už 14 dní a nic, myslím tím, žádný průjem atd. ikdyž ta Pv- voda je asi tvrdá, tak nevím :unamused:

prcka hlídám , aby se netukl, to je děs,j nic neudělám, ted přišel tatka tak než se rozžhaví žehlička, tak jsem mrkla sem :wink: papa
26. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolco dobrá fotečka :wink: Já mám malého u jídla snad jednou.Asi bych to měla napravit.
dadli Já te´d začala dávat tu kojeneckou u toho kaufu.
Co malý nezlepšil techniku padání????
26. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mi už hajáme asi 20 min tak mám pohodičku :slight_smile: večeřeli jsme opět kašičku z mlíčka.
Dneska udíme tak čekám na tu dobrotu no ted jsme byli ochutnat mmmm to je mnamka to by bylo aby mě nechytl žlučník nebo aspon bolení :grinning:
26. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi, on nepadá, umí si ze stoje krásně hačnout na prdelku, ted jak v pondělí po 2x omdlel, tak to se pokoušel vstát a ujela mu ručenka a on se bucnul do obličeje, tak proto mě to děsí, pač to nebylo nic hroznýho, žádnej šílenej pád

prý ta voda z Brněnské je úplně stejná jako z kohoutku , co nám prostějovanům teče, že je to stejný zdroj podzemní vody- sem slyšela :wink:

já ještě nemám album, pač mi to pořád hlásí ,že fotky jsou příliš velké, a já to neumím zmenšit, musí tatka a ten furt nemá čas, ted by měl, ale rozdělal víno , nakrájel klobásku a čeká na mě, že se mrknem na "soukromé pasti", takže hezký večer u telky :grinning: tak jdu .

kristyan , nedělej chutě

na ty klouby je super věc od české fy Nutra Bona - Gelasil
26. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my už taky spíme.
Teplotka se nám ještě před spaním vyhrabala na 38.2 a ještě se nám přidal průjem, tak paráda :confounded:. Už abysme se z toho dostaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K té vodě - náš táta, co se zabývá tak trochu těmahle věcma souvisejícíma s životním prostředím razí názor, že voda z kohoutku je lepší než voda balená. Je testovaná docela přísně a tu balenou vodu neumějí skladovat. Nevím teda, jak je to u kojenecké třeba z lékárny, ale té supermarketové bych moc nevěřila. Já jsem teda rapl a na kohoutkovou vodu jsem přešla asi až někdy po roce, ale kámoška třeba dává kohoutkovou snad od pěti měsíců a dobrý (je ze Želče). Na Mácháči na dovče dávala malýmu na pití normoš vodu se sirupem a nestalo se mu nic ani naší Míše, která pila ze všech jiných hrnků, jen ne ze svýho :grinning:
No, a k tomu nechávání Míši doma. Dělám to nerada a nechala jsem ji takhle teprve asi podruhý, ale když s ní nesmím ven a manžel mi přijde domů bůhvíkdy (včera kupř. v půl deváté), tak něco jíst musíme. Obchod je kousínek a opravdu mažu. Navíc jsem si jistá, že mi tu půlhodinu spát bude. Nejmíň. No, ale jak říkají holky, maximálně se vzbudí a pořve si, i když takovýmu traumatu bych ji vystavila nerada :unamused:. K té sociálce, zde možná bude skoro platit heslo Kovářova kobyla ..... bo hádejte, jaký mám povolání? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadlino, když ty přípravky se jmenují fakt hodně podobně, ale je možný je to ono, co jsem koupila :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiji,
o tom povolání bych mohla povykládat já ne? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, nojoo, jak jsem to napsala, tak mě to taky napadlo, že ty vlastně hádat nemusíš :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu mluvit z vlastní zkušenosti že
26. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, naštěstí to byla úplně jiná situace než takový ty klasický (aby si holky, proboha, nepředstavovaly bůhvíco :astonished:) :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no počkej až to napíšu jak jsi mi prošmejdila barák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za to nemůžuuuuuuuuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To na soudě si to vymysleli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale náhodou .... na takový šetření jsem chodila ráda. Sice jsem si připadala jak blb, když tam bylo všechno v pořádku a já jsem musela šmejdit, ale aspoň jsem nemusela řešit takový šílenosti jako u starých známých firem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky nedocitam bo sem z ol nakupuu ddeeessnnee unavena....

jen jdu odpovedet na dotaz ....tak v ol uz jsou na meste vanocni stanky a pohoda...na flore budou az od 13,12.do 21.12..

jinak chci maimu obednat krasnej dost co rikate na tyhle??

http://cukrarnakocourek.cz/cukrarskavyroba/DORTY.HTM#Dorty%20-%20dětské

jeste vas poprosim jestli nevite o nejake pekarne co muzu na netu zkouknout abych dort obednala...

ps. a prosiimm co ten foto altelier jestli uz jste mi nekdo odpovedeli tak sorry uz jsem dnes grogy diky paa
26. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
My jsme dneska vstávaly s tátou v půl sedmé :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nojo, včera vstávala v půl deváté, tak si to musela vynahradit :grinning: :grinning:
Dadlino, nedalo mi to a koukla jsem, cože jsem to vlastně koupila na ty klouby. Tak je to přesně tohleto: http://www.lekarnadomu.cz/Zbozi/chondromax-vanocni-baleni-2x120-tbl-darek-30111
27. lis 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,maminky a mimoušci,Kolčo malej je dlouhej po nás.My máme s manželem oba 182cm,takže má být po kom dlouhej :wink: .Není to žádnej drobeček no,jeho velikosti jsou 86,takže to dítě šatit je taky mazec :slight_smile: .
27. lis 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to že jiji,nechá doma malou samu,si myslím že na tom nic není.Já taky dám ráno malýmu mlíko a pak vezu Natálku do školky a jdu si nakoupit,a malej si hraje v postýlce,je pravda že spěchám rychle domů,ale dělám to tak co se Adámek narodil.A moje maminka,když sestra byla mimino,a neměla hlídání a potřebovala do města,tak dala ségru po jídle spát a jela si vyřídit co potřebovala a na otočku zpět.A když se vrátila tak pořád spala,a nikdy se nic nestalo.Bydleli jsme na vesnici v Křelově,a do Olomouce to byl kousek,ikdyž tohle já bych si asi vůbec netroufla.
27. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky to vám tak závidím, že to tak můžete udělat, u nás to nejde malej když se vzbudí a já tam nejsem tak začne šíleně řvát dokud mě neuvidí pak se uklidní, takže to u nás nepřichází v úvahu :frowning2: ...jinak si myslím, že na tom není nic špatnýho pokud nejdeš někam na hodinu tak proč ne...

Jinak Domča konečně pochopil že se z postele leze po nožičkách a ne po hlavě :grinning:
27. lis 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak znova jestel se vubec muzu zeptat kdyz mem nikdo nevnima..

1.potrebuju odkaz na nejakou cukrarnu tady v okoli at muzu malimu k narozkam nechat udeat dort

2.co vy co jste byli ve fotoatelieru muzu se zeptat na vic nebo ne

dekuji
27. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku o tom fotoatelieru jsem to tu psala předevčírem asi....musíš si to pročítat a ješte dorty pečou na drozdovické..a jsou dobré....

www.simonahavlickova.estranky.cz to je odkaz toho fotoatelieru,už to tu dávám aspon po 3
:wink: :zipper_mouth:

Jaroslava Koudelková

Výroba a prodej cukrářských výrobků.
Kontaktní údaje:

Adresa: Drozdovice 1194/39a, 796 01 Prostějov

Telefon: +420 582 333 221
27. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezlob se marti a prosimte koliv te to teda stalo kolik mas fotek a jak jste tam byli dlouho?diky pa
27. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme tam 2 hodky..a fotila a fotila a uvidí se kolik bude fotek ale nejméně dělá 20 ks takovej balíček,je to i na cd...když si klikneš na ten odkaz toho fotoatelierá tak je tam i ceník....my jsme platili jen zálohu 500 kč,když bude fotek 30 tak bude...ona jak budou hotové mi je pošle emailem a řeknu si které chci vyvolat a jinak budou na cd,takže si je mužu jít kdykoliv a jakoukoliv vyvolat jít sama pak....takže kolik budeme platit tad..nevím..fotky budou do 3 týdnů a chci si nechat udělat 4 kalendáře...takže až bude vše hotové tak to budu vědět..

A jestli jsi to chtěla stihnout do vánoc,tak už to není možný..bere na focení v prosince a fotky budou až v lednu..

V prostějově ještě fotí Koblížek...
27. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koblizek nam fotil na svatbe toho znam no...a na vanoce to nepotrebuju chci mit jen fotky co nejpozdejc v prosinci jako ze muzu rict tady ma vojta rok vis tak moc dik :wink:
27. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny, a nemáte nějakou známou cukrářku nebo prostě jen šikovnou paní, co peče dorty? Moje zkušenosti s těmahle zakázkovejma dortama jsou totiž takový, že je to drahý jak sviňa a ještě to není dobrý, bo je to samej margarín místo másla :angry:
27. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem s Adámkem vyrazila k dr, ale jelikož tam bylo hodně lidí , tak jsme to vzdali a jsme domluveni s dr na zítra
u nás je novinka jen se spaním, už nechce spinkat dopoledne a chrupká jen po obědě, ale zas večer je půl osmé, lehne a spinká, ale marti neboj néééé celou noc, to bych dala určitě vědět :slight_smile:
normo malinký se pronese, co, malý má taky tolik kilo, ale teda jsme starší, ale moje záda, pěkně je cítím a teď má fakt období, že chce jen mama, mama, kamkoli se pohnu už na čtyři a tradá za mnou , kluci všechno vyběhají :slight_smile: :slight_smile:

jiji tak vám se k tomu přidal ještě i průjem, to jsou radosti co ???místo abychom mohli s mimouškama ven, tak čučíme doma a už je to dlouhé doma i mně, tak když přijde můj z práce, těším se , že aspoň zajedu na nákup a chvíli provětrat, vždyť já mám zatím jeden vánoční dáreček, ale příští týden to vše napravím, dám malého k babičce a vyrazím :slight_smile: :slight_smile:
a s tím vánočním stromečkem, však budete mimo domova,tak proč to švagrogá nechápe, vždyť malá bude mít stromeček u rodičů :slight_smile: :slight_smile:
marti my jsme zas malému poskládali fotky a nechali udělat takovou knížku v pevných deskách , inzerují to na fotoalba, taky je to pěkný, pokud se potkáme ,vezmu ji, můj nějak na to focení u fotografa není, ale snad ho ještě ukecám
zatím pa, udělala jsem si kafíčko a vrhnu se na úklid ve skříních v obýváku, zatímco malý spí :slight_smile:
27. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes je teda spací situace kritická. Je tu od dopoledne na návštěvě můj pražskej strejda, táta ho včera dovezl (byl v Praze služebně), dnes ho vzal do PV a pak ho nechal u nás. Teď jsem na nějaký jednání s naším známým právníkem, pak ještě dorazí a asi v půl páté pojede domů do Prahy. Našla jsem mu celkem fajn spojení, tři hodiny a kousek . Míša slavnostně usnula v jednu a už je zase od půl druhé vzhůru . A to ráno vstávala v půl sedmé, tělíčko má oslabený určitě už těma několikadenníma teplotama. Budí ji kašel, to je fakt na mrtvici. Myslím a doufám, že dnes večer padne hodně brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Denoušku Krystian peče dortíky ne? :wink:
Holky u nás noc dneska děs běs. Třetí den přikrmování - k obědu zeleninka, večer rýžová kaše. Usnul do pár minutek v půl sedmé. Ve 21 hod se vzbudil s děsným řevem, pak se budil co dvě hoďky na dudlíka a ve čtyři byl vysmátej v postýlce, když jsem chtěla aby spinkal, tak řev....tak nakonec byl s náma v posteli, aby se tatínek aspoň trochu vyspal do práce. No a dopoledne se vykakal a to pořádně, takže to asi bylo to trápeníčko. Snad si střevíčka brzo zvyknou :frowning2:
Jinak jsme byli na rehabce a poslali nás na kontrolu. Primář říkal, že skoro dobrý. Ale ještě to vidí na dva měsíce prý. Takže ještě do konce ledna cvičení minimálně. Ach jo. Už to vidím, jak v únoru se mu zas nebude něco líbit :cry:
27. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda brouča dospává asi noc, pr spí už dvě hodiny v kuse. Zázrak nevídaný.
Verdíku my byli u dr. v pondělí v jedenáct, a ještě tam bylo asi pět nemocných, je tam nějak narváno teďka pořád.
27. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci to měl asi Jaroušek boleníčko z toho přechodu na pevnější stravu, zeleninka , kaše, asi toho je na ten malý žaludeček moc, ale to si zvykne, neboj :wink:
jo a přesně jak píšeš, u dr bylo lidí a lidí a to jsem tam šla v půl 12, že už tam nikdo nebude, tak jsme se domluvili na zítra na 12, snad to bude lepší :slight_smile:
ty budeš s Jarouškem ještě tak dlouho cvičit tu vojtovku a proč, něco se jim stále nelíbí, no oni vždycky něco najdou co se jim nebude zdát, ale já už jsem to pak probírala ke konci s neuroložkou a ta řekla, že pokud už nechceme chodit , tak nemusíme a naše dr to taky tak brala s úsměvem,však záleží na tobě a taky hlavně, jak to pak bude bavit JAROUŠKA ještě :slight_smile:
holky pečete všechny vánoční cukroví, posílám slíbenou chaloupku, kukněte, pa :slight_smile:
27. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo právě jsem byla celkem naštvaná, pr on umí všecko co má na šesti měsících umět, tu predilekci už taky nemá a hlavně mi to cvičení sabotuje. "Nemá čas" , potřebuje, prohlížet, zkoumat atd... cvičení na boku a na zádech ještě celkem ok, to snad i smysl má, pr celkem spolupracuje, ale na břiše ho prostě neudržím. Zatne ruce a nohy a jsem v háji. Otáčet se začal už na pěti měsících, takže já jsem spokojená. Je teda fakt, že to zatím umí ze zad na bříško jen na jednu stranu, ale to říkala dětská dr., že je to normální. Tož uvidíme no. Stejně přes vánoce toho asi moc nepocvičíme, protože pojedeme k babičkám a prababičkám atd...
Primář říkal, že je vidět, že preferuje víc i pravou ruku, - na bříšku pro úchop zvedá obě ruce, lépe však pravou... Nějak teda ale nevím, jestli ty cviky co cvičíme, by zrovna na tohle pomohly... možná ten na břiše, ale ten nám stejně nejde, pr ho neudržím.
27. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo chaloupka nádherná. Já dělala loni perníčky, ale tohle bych asi nezvládla.
27. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek