• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky krystian :wink:
jak se máte??už se budete stěhovat sem do PV?
28. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem si říkala, kolik vás nebude na srazíku a nakonec jen tři....
já jsem se dnes musela omluvit ze srazíku, ráno mi umřela babička a tak ani nebyla nálada, v pátek máme pohřeb :frowning2: :frowning2:
jinak renci fotečky krásný, moooooc vám to sluší a Sárinka je modelka, takže tatulda se má co naodhánět pak těch nápadníků :slight_smile: :slight_smile: , nakonec jsi na sraz nedorazila???
jonusko to už je fajn, že je klukům líp a malá asi byla trošku uplakaná z toho očkování, to bude dobrý
zuziku v pondělí jsem asi zahlédla manžela s Ondráškem v nemocnici, čekal s malým v autosedačce, tebe jsem však neviděla, žřejmě si čekala v lékárně, tak nakonec máte ATB, to zvládnete a bude zas dobře, asi by jste se jinak té potvůrky nezbavily :wink:
oli tak u nás s focením v ateliéru je to stejný, jak u vás, můj nechce a tak asi to vyřeším, jak to říkala renca, dárek a bude to a přitom je šikovný chlap, že kami :grinning: :grinning: :grinning:
kristyan nestíháš, že je jenom kuku, kuku :slight_smile: :slight_smile: pečeš a pečeš, dala bych si teď něco sladkého , mnam :grinning:
zatím pa, mějte se krásně a ty si to denousku užij u toho balatonu a hlavně ať tam dorazíte :grinning: :grinning: , pa a dobrou
28. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak srazík byl pidi,ale byl fajn, holky si pokecaly, pač jim prcci spinkali, a já běhala za Martinkem, ale byl celkem hodný. Napřed jsme je s Kolčou v parku uspaly, ale Martinek se po půl hodce vzbudil, tak jsem si to kafe v klídku nedala :grinning:
pak za náma došel tatka, čekal kopu krásných maminek a my tam byly jen 3 ... krásné
:wink:

reni , celé album jsem táhla, ani se mi pod ten golfáč skoro nevlezlo, no tak příště :wink:

tak zas v úterý a uvidíme, dojde kdo dojde, klido mužeme posunout srazík na 16 h , at stíhají i spáči :grinning:

kolči díky za plínku .... já totiž neměla , tak mi musela půjčit :grinning:

tak papa , dobrou, zítra asi pojedu na celý den na stražisko k našim, mám úplně volný den , tak ho chci
28. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak se mi to odkliklo......

tak ho chci využít. pač dnes jsem byla celé dopo v práci , ve čtvrtek jsem celý den a v pátek taky celé dopo. ted makám 14 dní skoro denně,pač kolegynka je na dovči

tak kdyby jste některá jela na stražisko, na koupák tak se uvidíme, má být sluníčko , ale jen 24 st., tak snad to bude dobrý

jééé marti, já nevěděla, že anička je tvá švagrová, dnes mi to u masáže říkala a já čuměla jak puk :grinning:
28. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

mě taky mrzí že jsem nemohla dorazit :cry: :cry:

Zítra jedu k té zubařce bude dodělávat Ele ten zub :frowning2: to zase bude au au :frowning2:
já bych taky měla zajít když tady všichni chodí ale já se bojím :cry: ale fakt musím sebrat odvahu a objednat se naposled jsem byla když jsem čekala Anet :wink:

Renčo fotky jsou parádní :wink: ale u nás taky nějaký takový focení nepřipadá v úvahu my by jsme se asi nevlezli ani do záběru hlavně já a Ela. :grinning: holky já už nevím jak na to aby shodila nějaký kilo včera jsem ji vážila a myslela jsem že mě klepne má 31,3kg v 6 letech :cry: :cry: :cry:
Fungujou jěště nějaký ozdravovny nebo tak něco????????????musím se zeptat mudra.
Přitom ted je pořád venku,jezdí na kole běhá ale neshodí prostě nic. :cry: :cry:

Verdiku vám by to tááááááááááááák slušelo :grinning: :grinning:

Jé Marto nechceš ho poslat i k nám potřebujeme taky vymalovat :grinning: :grinning: si ale říkám že to ted stejně nemá cenu
protože Anet je čunátko a zdi taky :grinning: :grinning:

Příště se budu snažit taky dorazit a vezmu i Elu(jestli se teda nevtěrkne k někomu na prázdniny) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Deny není jak vám :grinning: :grinning: hlavně už dojedte v pořádku a bez poruch :wink:

Kolči budeme se těšit že se někdy objevíte :grinning:

Anet se dnes počmárala lihovou fixou od hlavy až k patě :slight_smile: má fakt hezký tetování který vydrží jěště tak 2 dny
to budeme zítra u té zubny za špindíry :angry: :angry:

pááááááááááááá
28. črc 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem do alba foto :wink:
28. črc 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste?????????snad už všechny nespíte?????
28. črc 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se nasmála fakt...malá je dobrá mě tohle dělá Tomík.on čmárá po sobě i po zdech :angry: to nerad vidí tatka..
já jdu ještě zítra k zubejdě...byla jsem dnesky po 2letech a nic moc.ale ten přední bude asi pěkně bolet :frowning2: už ted plaču
a s klukama jdeme v pátek.vypadá to že jsou už z nemoci venku.uvidíme.
já jsem se ptala jestli ozdravovny jsou našeho dr.protože náš Honzík nechce nic jíst max.buchty makový a rohlík se sýrem :angry: a on mi řekl,že jsou ale jezdí se i s rodičem a hradí se..tož tak
28. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš já jsem Kamča ale to je jedno :grinning: :grinning:

ona taky nic nechce všechno z jídla vyštárá hlavně maso,cibulu,papriku.... jí jdou jenom jogurty a suchý rohlíky jo a sladký jídla :wink:

to je na prd to se mě teda platit nechce já myslela že to hradí pojištovna :angry: :angry:
28. črc 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé teda kalean kamči,... :grinning: omlouvám se :grinning:
honzk taky nechce a maso vubec...sladký jídla v tom se štárá taky a zeleninu :confounded:vubec
týjo ale radši se dr.zeptej ona už pujde do školy?možná je to jen u malích dětí ten doprpvod....
kuklajsem ti na fotéééšky :wink:
28. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím se zeptat :wink: jo v září jde do školy a nechcu aby se jí děti posmívaly :frowning2: n budu to muset nějak vyřešit :confused:

Lili je stará jak Johanka a má task 6kg a to ji nekojí je na um už od 14dní :cry: ale už skoro leze po 4 a s pomocí se postaví i v postýlce čertík jeden :grinning:
28. črc 2009 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak zkouším tu buchtu rafaelo tak doufám, že se povede
29. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..hlásím se zubaře mám za sebou.hurááááááááááá.na pul roku klid :grinning:
kolči na tom nejde nic zkazit :wink:
kalean....tak už nastoupí do školy...mazec co?nás to taky čeká příští rok.teda pokud nebude mít odklad.chodí do logopedické třídy na husák ale už se lepší :slight_smile:
a Lili je podle nás teda drobček..ale to je jedno hlže zdravej.naše taky sedí už chviličku ale moc se jí nechce hnedka stoupe.ted začla na kolínkách se houpat :wink:
29. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kluci už dobrý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,

jéé Oli taky peču tu buchtu rafaelo,jsem na ni zvedavá.Malou jsem dala hajat,vypadá že usne....tak aspon usne brzo odpo a jak se vyspí tak ji zavazem k mým rodičum a vyzvedne až ráno :wink: ..snad to beruška zvládne.....a my jedem na ten tatarák do Olmika.... :wink:

Tatka maluje..jdu povesit prádlo a vařit obídek pa pa..venku je krásne... :wink: byly jse venku už od 8 od rána... :wink:
29. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško tak já tu buchtu vytáhla a polila tou šlehačkou z kelíkmku? je to dobře...a má ji jak to vychládne dát do lednice nebo jak..díky za odpoved
29. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo polít a nechat vychladnout.no nemusíš ji dávat do lednice mužete hned jíst ale já ji nakrájím a dám ještě vychladit chvilinku...mnam
29. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, vy děláte chutě s tou buchtou, budu ji muset taky zkusit . a neteče ta šlehačka z buchty pááá???

kaelan, malá je fakt číslo, taky jsem se nasmála, to je krásný , úplně to vidím . No 31 kg v 6 letech je asi hodně, ale ono se to v pubertě asi vyrovná, ale určitě by to chtělo změnit stravu, ale žádný light jogurty, to ne, to děti by neměli, víc zeleniny a mín cukru, to se ale lehko radí, to asi i víš, a praxe je jiná, já vím, mám neteř takovou, ale ta je furt na hranolkách, nanukách, fast foodech , kofolách, atd - hrůza , žádná zelenina , ovoce, takže tak

tak já ráno v 8 vyjela se všemi dětmi k našim, pěkně mrchtali, ti dvá velcí, nechtěli vstávat, cestou jsem jim koupila snídani, ale nepomohlo to :grinning: , néé, už jsou v poho .
29. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, ted jsem koukla na foto, ona není tlustá, je taková velká, nemá špeky, to nic není, to bude v poho, malá je kouzelná s tou kéérkou, je hrozně moc roztomilá :wink:
29. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem se dívala na fotečky kalean ona teda na tu váhu nevypadá...náč Honzík má 23kilo.ale on je teda vychrtlon :angry:
nestíká ono se to do toho vsákne do té buchty...já to tozrírám peřím na ní :sunglasses:
29. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak buchta hotová a je mňam, ale dám jí do té ledničky, bude pak ještě lepší myslím. Doufám, že bude chutnat i manžovi.
Jinak Jarýsek už je taky v postýlce, dala jsem mu oběd dřív. Zas je ukňouranej, ach jo, ty zuby ho fakt trápěj fest. Navíc máme v ložnici komára a nemůžeme ho odchytit a jedinej kdo je poštípanej je malej. :angry:
29. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hl.mě ta buchta nepřipadne tak moc sladká.... :wink: mám ji od holke z diskuze z dámy... :sunglasses:
29. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško buchta vybornáááá..díííky za receptík!!!

ráno peču znova!! :grinning:
29. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jdu taky péct rafaelo buchtu,jen jsem se chtěla zeptat na kolik st. to pečete a jak dlouho asi?A plech se nemaže?Díky.
29. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekla jsem to na 170 st.a dozlatova..to poznáš..a plech jsem vymazala a vysypala.....
29. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ak vidím že má uspěch buchta.my taky kokos nemusime,ale tady je takovej jemnej.... :wink:
já peču věechno na pečicím papíru...
29. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá se vzbudila po hodince..schrupli jsme si i s tatkou a pobalím ji veci a zavezeme ji k babičce i dedovi.....už ted mi je smutno :frowning2: :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zítra mám jen mladšího prdoliu.už neměli teploty od večera...takže super :sunglasses:
Zuziiii nepujdeme někam?třeba na ten ujezd tady?je tam veliký pískoviště a malej by si vyhrál...kdo chce s náma..? :slight_smile:
má být zítra horko.tak by to šlo třeba až k té 4hodině :wink:
29. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško já mužu až od pondelí.....zítra jedeme na chaloupku a vrátíme se v nedeli...... :wink:
29. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska jsem se jaksi nedostala...byl s náma doma taťka tak jsme si ho museli užít. Malej pořádně zlobil, za celý den spal celkem 2 hodiny a usnul až před chviličkou. Nevím jestli z těch antibiotik nebo jen z tepla. Pořád by jedl, ale zdá se mi, že jaksi hůř saje a usíná u prsenka. Asi nějaký horší období.
Romi, zítra nic nemám, ale nějak to nebudu s malým pokoušet. Mudr. říkala, že na ty antibiotika nemáme chodit na sluníčko, mám sice slunečník, ale zítra má být velký vedro tak asi budu raději doma. Možná až večer vyrazím na procházku. Noo uvidím podle počasí, kdyžtak ráno napíšu. Ale podle toho dneška to spíš vypadá, že si budeme užívat chládečku v bytě.
29. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek