• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky nemužu spát.něco na mě leze sakriš..není mi dobře a malá ted měla 39,asi po tom očko...jen doufám že na ni nic neleze.takže budeme taky doma.už kvuli malé a at nenakazíme někoho dalšího.papa a dobrou :frowning2:
30. črc 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tady někdo čumákuje :wink: :grinning: Doufám, že jsi jen měla nějakýho povzbuzováka a že se ti nějaká potvora nemoc vyhne. Kluci jsou z toho venku tak ať to teď nedostaneš ty a můžete si užívat venku. Ať to malá zvládne dobře, posíláme hromadu pusinek na uzdravení.

Ondra má po těch atb trošku průjemčíček...dneska v noci při kojení po....i polštářek, na kterým ho kojím :grinning: Už vím, jaký to je, když se řekne "pokaděnej až za ušima" :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak se nám už podařilo 3 x čůrání na nočníček a taky 2 x kakání...tak jsem šťastná jak blecha. Doufám, že nám to půjde čím dál líp.
30. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
jej Zuzí, tak to mě mrzí s průjmíkem. Tak snad bude brzo líp. Jinak teda super s číňákem. Jsi dobrá. Já se k tomu nikdy neodhodlala, tak snad u druhého :grinning:
30. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska odjíždíme ke tchýni a vrátíme se v neděli. Sice je na dovče, ale budeme vegetit ve Východních Čechách v jejím domečku a jezdit po výletech. A taky se švagrovou pojedem oslavit neteřinky rok. To to letí.
30. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kukám, tady to dnes žije, asi jste všichni u vody. Já balím na víkend a dopo jsme byli venku. Jarýsek konečně jezdil na odrážedle. Doma ho to nebavilo, tak jsem venku koukala jak drandil :grinning:
30. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky takový pěkný počasí...holky se válí u vody :wink:
Mně malej usnul, což se docela divím...včera spal za celý den 2 hodiny...tak jsem se pustila do ukízení, když už musím být doma. Ale zase to tady budeme mít pěkný. Teda to vypadá, jako bych měla doma bordel :sweat_smile: Ale neee, se snažím :slight_smile:
Za chvíli si udělám něco na oběd...mám hroznou chuť na nudle s tvarohem.
30. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já tak peču až se mi posr.... trouba!!!!!! :frowning2: takže budeme mít fin výdaje protože to nejde opravit a musíme koupit novou to bude peněz!!!!!!

Jinak jsme zatím zdraví ťuk ťuk,mám tady mamku takže děti jsou z babi ,a já sama.Se mnou nechtějí být jen babi babi ráno otevřou oči, a hned babi poď ven a co budeme dělat to takže já jsem doma a uklízím,zavařuju atd. A vy tady řádíte poctivě dočítám no někdo jezdí ne koupaliště někdo je nemocinkanej taky se chodíte očkovat no vidím že je tady pořád veselo.
Denoušek na dovče,hned bych jela. :slight_smile: :slight_smile:
tak pa
30. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jonuš no já bych se stěhovala hned ,ale není to tak jednoduchý já bych chtěla 3+kk a za ten všude chtějí i z inkasem kolem 8-9tis a to je dost když ještě tady by jsme museli aspoň 1 tis platit tak je to 10 tis a to je dost ještě splácíme no jo asi to tady budeme muset ještě vydržet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :frowning2: tak marodime já v noci 38,5 zimnice jak blázen.dneska už dvakrát teplota a malá taky.ted měla 39,5...jsem hotová.všechno mě bolí a maláí jen hoří.naštěstí ji to rychle vyhoupne a rychle spadne po syrupu...jen teda poradte on ji dr.očkoval v uterý...nevím jestli má chřipajznu se mnou nebo jestli má reakci na hexu :frowning2: :frowning2:
30. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Romi, to je hrůza...co jsi to chytla za bacila? Doufám, že budete brzy v pořádku. S malou neporadím, protože vůbec netuším...může to být asi to i to. Ale myslím, že kdyby to byla reakce na očkování, tak že to bude rychleji pryč než chřipka...ale možná se pletu
30. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky,
jonusko, tak to je na prd, jestli te zkolila chřipajzna, a malá to může mít z očkování, to tak i časově sedí.

my byli 2 dny na stražisku u našich, celý den koupaliště, večer zavařování okurek, hrůza. ale dnes jsem odjela po obědě z koupáku do práce a tam mě šíleně rozbolela hlava, nikdy mě nebolí, neznám to, bylo to tak hrozný že jsem z toho zvracela, musela jsem zrušit klientky, včetně verdíka a tak ležím, skoro vůbec jsem nepila, tak to bude ono. tatka večer dovezl martinka a ten taky zvracel a má teplotu, asi je přehřátý, pač ho děti vzali odpo na koupák a určitě ho nepohlídali,tak uvidíme co se vyklube.

tak dobrou, jdu spinkat.

verdíku, omlouvám se za dnešek, vynahradím ti to, kdyby to jen trochu šlo, tak bych tě zvládla, nedodělala jsem ani rozdělanou paní.
30. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli...mě taky děsně bolí hlava.myslím že je to nějaká viroza.taky mi bylo zle od žaludku a horečky.kluci byli na koupáku beztak to tam někde chytli.normálně mě bolí celej člověk i prsty....děs :unamused:
30. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky nestrašte, já byla taky dnes na koupáku, zatím žádné příznaky, jen průjem... ale to je z toho, že jsem celý den nic nejedla a pak si u mamky dala kafčo a na to jogurt :grinning: no jak jsem stará tak jsem hloupá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuziku asi jsem ve svých znalostech hodně pozadu, ale vy už chodíte na nočníček? Takoví prcouši?? To asi nebude klasickej nočník co??

Jinak holky hlásím úspěch, Sárinka už třetí večer usíná sama v postýlce!! Konečně!!!!! :grinning: Dám ji kaši, vykoupe se, pak mlíčko ode mě a pak jí zpívám asi 5min ukolébavky a pak ji dám do postýlky, sice chvíli protestuje, vyháže všechno co tam najde, ale pak si lehne, vykládá si a pak usne!!! Já jsem šťastná jako blecha!!!
Zatím přes noc ještě prseno dávám, říkala jsem si, že to ještě nebudu hrotit před dovčou, přece jen by se jim nelíbilo, kdyby tam řvala v noci jak tur :wink: takže po dovči už fakt odstavuju i v noci!! Mám rady od Dr, tak to snad zvládneme!!

A ještě hlásím, že na roční prohlídce máme 9,20kg a 75cm...
30. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko to bude nějaká viroza u tebe nebo ze sluníčka a u Johanky to bude reakce po očkování nejspíš, tak ať jste brzy fit holky :wink:

dadli vůbec se neomlouvej, nic se neděje, hlavně ať je tobě líp a Martinkovi taky, jestli jsi houby pila tak to může být i tím a u Martinka to vypadá na úpal nebo úžeh, docela to fakt peklo , tak ať se z toho vyspinkáte
my byli od rána u kámošky na bazéně , tak to bylo fajn,Adámek se po obědě vyspinkal v kočárku a pak jsme se rochnili v bazénu i s tatínkem :slight_smile: :slight_smile:
kristyan tak holky pořád jen babi, babi, aspoň máš klídek na pečení a můžeš si udělat co potřebuješ, takže bude nová trouba :slight_smile: :slight_smile:

zuziku máte stříbrné auto, míjela jsem tě kterýsi den autem u sidl svobody :slight_smile:

tak jdu spát, marodi ať se z toho vyspinkáte a je zas dobře, pa a dobrou , klidnou noc :wink:
30. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky

Jonuš brzo se uzdravte ty i Johanka at můžete v úterý na srazík :slight_smile:

Kristy to znám nečekaný výdaje :angry: :angry: :angry: ale trouba to bede dost peněz co??Já nemám taky pořádnou troubu a asi dlouho mít nebudu chtěla bych novou kuchyň ale jaksi peníze prostě netiskneme :frowning2: takže si musím zatím vystačit s tím co mám.Trouba je asi 40 let stará taková ta hnědá potvora co určitě měly všechny babičky ale peče dobře.Já mám sporák celej plynovej i troubu ale tam nepeču nic všechno se tam spálí :cry: :cry: :cry:
No nic musím šetřit :grinning: :grinning:

My jsme dnes byly celý den na dvoře u bazénu tak doufám že taky nechyxtneme nějakej úpal nebo úžeh ale snad nee

Kolči tak si to v Čechách užijte :wink:

Zuzi ten nočník to taky neznám jak to funguje??????????? :confused: :confused:

Renčo tak vidíš to půjde to spaní musí si jen zvyknout hklavně nepolevuj :wink: a s tím odstavením to bude asi větší boj co?????

Kde je Abinka????????dlouho se neukázala :frowning2:

Tak hezkou sexuplnou noc :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady jsem...

Omlouvám se že nepíšu nějak nestíhám balení a vše kolem stěhování.Za tři týdny to propukne no přesnějí víkend tak nějak 15-16 to myslím je :unamused:

Když jsme u těch věcí co se sypou tak mě 3 týdny před stěhováním odejde pračka :rolling_eyes: :angry: No a aby toho nebylo málo tak včera mi odešel telefon. :rolling_eyes: Mikrovlnka stávkuje nevím co se dějě.My si naonec zbalíme pár švestek a bude :grinning:

Dnes jedu do Pv musím koupit malému tříkolku.Sousedi si jí pořídily a mladej včera celý odpoledne prořval a v lepším případě provzlykal :unamused: Měly jsme jí v plánu koupit ale až se přestěhujem ať taháme co nejmíň krámů.NO synáček zavelil a maminka skáče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kolči tak si to tam užij....

Nemocinkaní se uzdravte.

Jo a nevíte holky kde se mám v PV na tu kříkolku podívat???Chtěla bych tu s rotační tyčí.Mám v plánu skočit do prioru a nebo do Arkády nic jinýho mě nenapadá :unamused:
31. črc 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, teda spíš dopoledne...nějak jsem se s malým ještě neurvala :slight_smile: Normálně je zlatej, ale dneska je nějakej divnej. Pořád kňourá a taky jsme měli první hysterák. Kroutil se dlouho, pak se probudil, tak jsem ho dala pořádně se vyprdět a vykakat, zase řev. Tak jsem mu odsála nos, páč tam měl soplíky tak jsem si myslela, že se mu špatně dýchá....opět řev, tak jsem ho chovala a drncala, pak přebalila...nic, tak nakonec jsem přiložila k prsu a zklidnil se. Asi měl teda žízeň. Možná taky ty atb....ale už to bude dobrý, dneska je snad bereme poslední den.
Tak za hodinku valíme do nemocnice na kontrolu kyčlí a pak na kontrolu k Mikuláškové.

Ten nočník je takovej speciální pro malý mimča. Vypadá to jako takovej klobouk...na to se mimčo posadí, resp. je opřený o mě tělíčkem a nožky mu držím pod kolenama, v takovým klubíčku. Slouží to jako pomůcka k tzv. bezplenkové komunikační metodě. Ta spočívá v tom, že sleduju signály a zjistím, kdy bude malej čůrat nebo kakat a rozbalím ho nad ten hrnec, resp. kamkoliv jinam (nad záchod, na travičku venku, nebo nad lavor). Zatím se nám to celkem daří...ikdyž včera nám to nějak uniklo a měli jsme čururůůůůů na sedačce i na koberci :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Verdiku, máme stříbrnou mazdu 3...jela jsem nakoupit do Makra, takže jsem to asi byla já :slight_smile:

Abi, ať vám to stěhování dobře dopadne a ať zvládneš v pohodě to balení. Je to určitě hromada starostí.

Dneska asi vyrazím do města, teda podle toho jak se bude malej tvářit. Vypadá to, že je tam chladněji než včera. Zítra má být zase pařák.
31. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziii já nestíhám s tím nočníke,m...to jsem fakt neslyšela :grinning:
a hlásím že už jsme z nejhoršího venku.není to ještě nic moc ale jsme bez teplot :wink:
31. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, tady v tom jsem trošku exot...ale prý je to dobrý, no hlavně se v tom malej tak moc neválí (když se nám teda povede do nočníku i kaki kaki :slight_smile: ) A taky se prý potom naučí rychleji na normální nočník.
Romi, bezva že je vám lépe...za chvíli budete úplně o.k.
31. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak mě je mnohem líp, jen mě trochu bolí žaludek, ale prcek celou noc hořel 39, tak jsme byli ráno u dr. a Koryčánka zastupuje Mikulášková, tak jsem ji vyzkoušela a taky jsem ji řekla, že ji všichni na koníkovi chválí , a je fakt dobráá, moc se mi líbila, máme pít pít a pít , celý dopo prcek spinká, ale hoří stále a pít ani jíst nechce, tak snad to zvládnem , musím to pití do něho nějak dostat.
Zítra jdeme na svatbu švagrové, tada máme jít, tak uvidíme, pokud nebude ok, tak budu doma , my to máme nějaký zakletý ty svatby, před naší svatbou měl taky 39 horečku po Priorixu tetra .
31. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzii to je fakt zajímavý... :wink: pak mi to musíš popsat :grinning:
dadli...ty chřipajzny jsou hroný nebo co to je.malá ještě včera horečku 39 a dnesky jsme dobrý.ale mě ještě ta hlava třeští jako blázen.ted to chytla asi moje maka.hruza..
31. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....tak mi grilujeme s našima a jsme už opravdu dobrý.malé se spustila trochu rýmečka jinak o.k.
dadli a co malej jak mu je??
31. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk holky,mimiskum pusinky na uzdraveni.MY mame novinku,Jarys chodi,juchu,konecne,je to prca.
31. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

zuziku tak díky za vysvětlení, je to zajímavý a určitě je to dobrý do budoucna jak říkáš s učením na nočník.

My dnes byli hned od rána na teniskomercu, chlapi tam měli turnaj ve squaschi a bagmintonu a já byla s malou skoro 2hodinky na bazénku, měli jsme ho jen pro sebe, bylo to super, jestli jste některá byli na hotelu na bazénku, je fakt velkej, sice je tam hloubka, ale to nám vůbec nevadilo :wink: :wink:
Pak se maličká prospinkala, byl tam raut, tak jsme se nadlábli (hlavně já, Sárinka baštila ovoce...) a pak jsme se přesunuli do jedné restaurace na zahrádku a byi tam do 8-mi. Jsem utahaná jak kotě, ale ta moje upírka ještě teď řádi s hračkama... jsem zvědavá kdy usne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kolci gratulujeme k chození :slight_smile:

Jo a taky máme NOVINKU, už krásně chodíme samy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky gratukluju k chození... :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, prcek měl do 17 h pořád skoro 39, pak jsem dala čípek a zatím je dobrej, ale nechce mi nic pít, pořád ho tím otravuju, už jak mě vidí s flaškou tak dělá neee, zkouším hrníček, lžičku, nic nezabírá.
Já jsem ok, byla jsem taky asi jen dehydrovaná, atd.

reni a kolči, gratuluju k chození, tak a ted to teprve začne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi jakou chcete trikolku??my jsme dnes jednu prodali byla uplne na prd uz bych nekoupila trikolku s koleckama na prednim kole :unamused: malej na ty slapky nedostane ted mame v planu kupovat asi tuhle http://www.mihaj.net/trikolka-smile-plus-eanY560035-skup50.php tamta predesla me vazne hooddne zklamala :frowning2:

jinak ctu ze jste nejak vsei nemocinkani to vam teda nezavidim tak se brzo uzdravte :wink:
31. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazadárek Denoušku už jsem koupila.Zrovna tu se šlapkama na kole,ale neřeší to vím že každý říkal že to je na prd,ale pepes ve Verbně ty kopce stejně neušlape a je zhnilý jak veš takže pro mě to je jedno....

Koupila jsem pikolo..
1. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi jo ja vim ze neuslape ale pozdejise prece bude ucit slapat ze..no ja jsem ji prodala hlevne proto ze ze spodu jsem mela misto tycek co vedou od vodici tyce az ke kolu tak tam byli lanka a pekne debilne se s tim zatacelo :angry:

ty mas taky jakko s vodici tyci jo?a mas z spodu lanka nebo tyce?tak hlavne at se malymu libi....
1. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek