• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holkymáme klasiku tříkolku..tu železnou nebo z čeho to je a supr..jen teda se musí naučit šlapat no.takže to není pro malí děti...ale vidím často mamče ja řídí tu trojkolku s tyčí.
já mám dnesky den blbec....nic mě nejde.nálada taky nic moc.a nespala jsem v noci vubec malá se mi budila spustila se ji rýma,tak měla ucpanej nosík a tady objedno sousedi..rodiče odjeli na dovčua mladá měla mecheche...děsný no.takže noc hruza :confounded:
1. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzíí koukám na fotečky :slight_smile: hezkýý
1. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky :grinning:
1. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zobpusinka napis nam něco o sobě :slight_smile:
1. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zdravím zobpusinku

tak my bojujeme , vnoci zase 39 a vůbec včera odpo a v noci nepil, žádná počuraná plínka, ráno jsem volala do ol na dětské, že přijedu na kapačku a jestli tam s ním můžu být, pač jsem slyšela že v OL můžeš být s miminkem a dokonce i na JIP, ale doktro mě vyvedl z omylu, pry ne, nejde to, tak jsem tam nejela a seděla hadrovýho prcka a snažila se do něho dostat alespon lžičku, a pak se to podařilo, kolem 10 h, ale myslím že to bylo za 5min. 12, myslím že už byl dehydrovaný. už jsem do něho dnes nacpala po lžičkách 800 ml, a pár zrnek rýže, ale uplakanej je furt a celkem dost, ale teplotu už nemá vůbec, a to máme dnes svatbu, ne my, ale švagrová.
1. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak to je jako u nás..kluci taky tak.oni teda naštěstí pijí...trvá to tak 3dni.tak za chvíli budete mít pokoj.pak po tech teplotách přišla rýma a kašel... :unamused:
1. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

Tak my dnes byli celý den v aquaparku v Hranicích, skoro nikdo tam nebyl a jsou tam bezvadný brouzdaliště pro úplně nejmenší prcouše i pro ty trošilinku větší - jako je Sárinka... fakt super, zítra asi jedeme zase!! :wink:

Dadli tak vy máte fakt pech s těma svatbama co? Ale hlavně ať je Martínek v pořádku, je to fakt hrozný, pořád něco že? :frowning2: A s tou Olomoucí jsi mě taky dost překvapila, myslela jsem, že tam to jde :angry: . Ale myslím si, že když by na tom člověk hodně důrazně trval, tak by nic nenadělali, vždyť je to v rozporu s lidskýma právama upírat kontakt se svým dítětem :unamused:
1. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli, tak hlavně že už dnes Martínek něco koooonečně vypil , říkala jsem si, že nepíšeš sms tak asi dobrý a už řádíte na svatbě a ono zatím tohle, tak hlavní je ať je Martínkovi už líp a že nezvrací,však napiš co a jak, hlavně že nejste ve špitálu, to bude dobrý

my dnes byli na chatě, slavili jsme dvoje narozky, kluci řádili v bazénu a domů jsme taky dorazili v 20.00, malý lupl mlíčko a spí jak andílek
zítra asi bude pěkný pařák, chceme někam k vodě, uvidíme kam se vypravíme :slight_smile:

tak renci paráda , Sárinka už usíná sama, ještě vypilujete po dovči kojení a bude to, v hranicích vidím dobrý, tak jste se vyřádili ve vodě, taky tam musíme zajet , mějte se krásně a gratulace k prvním samostaným krůčkům, pa
1. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zobpusinko nezname se :grinning:
1. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denousku ahojky je to možný chodím ještě na jiný diskuse.. :wink: Jinak co bych tak o sobě napsala..jen, že kdyby mi Jonuska nepísla, že existujete, tak bych vás tu těžko našla... :grinning: Tak já jsem maminka z Přemyslovic...mám dvouročního Filípka ale to tam máte..tak pokračuju...mám skoro 25let no a teď se snažíme o druhý ale zatím marně. Jsem moc ráda, že konečně díky Jonuskovi můžu pokecat s maminkama z PV a okolí... Nějak se cítím na mateřské i když mám přítele sama... není s kým vyrazit ven...jsme tu krátce, tak tu ještě nikoho neznám...a asi dlouho nepoznám, na to jaká jsem v seznamování.. :grinning: :grinning: Tak piště co by vás ještě zajímalo...nějak mi došla slina :grinning:
1. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak z nemocnicí máme své zkušenosti!!! Byly jsme tam už 7x vždy za tom mohla nějaká viróza. Já mohla být s Fildou vždy! Mám nejlepší zkušenosť s dětským v Boskovicích..Jsou tam mlady a moooooccccc hodny doktorky aj sestřičky....fakt jen doporučuji pokud ovšem tam musíte.. já jsem tam už jako doma. :fearful: Byly jsme i jednou v PV ve 4 týdnech, kdy nám Filda přestal dýchat ale bylo to tam pro mě utrpení... jsou tam nepříjemní jak sestry tak doktoři. Raději nemluvím...to je na dlouhé vyprávění... :frowning2: Tak držím pěsťule at jsem brzy fit! My už měli aj 41 horečky :frowning2: :frowning2:
1. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zobpusinko....:slight_smile:
Johanka dneska bude mít poprvé příkrm...mrkvičku..jsem zvědavá co na to bude říkat..pak vám hodím fotečky..
Reni no vidíš jak krásně usíná malá a sama.Tomáš mi začal sám spávat až co jsem šla do porodky.měla jsem strach že to bez mě nezvldne a prej si po mě ani nevzdychl...měl akorát 2roky :grinning:
a kojení taky brzo zkrotíte.. :wink:
a všem chodícím i nechodícím přeji hlavně zdravíčko :slight_smile:
dadli jak je malímu???
2. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne všem, zdravím zobpusinku...
Romi, to jsem zvědavá jak se na to bude malá tvářit :wink: každopádně bude nejspíš vypadat jako malé chro chro :grinning: foto určitě pak přihoď.

Holky, zkoušela jsem dneska malýho vážit a teda fakt čumím. My máme otesánka. Váží už 5,8 kg :astonished: :astonished: Asi mám to mlíko fakt vydatný :grinning: Jinak dneska jsme bez plíny, malýmu se to neskutečně líbí, nic ho netlačí...paráda. Zatím jsme měli jednu nehodu na přeb. podložku, takže dobrý. Přidala jsem foto, jak ho na tom hrncu "trápím".
Včera jsme byli na bazénu u tchánovců...si vegetil pěkně ve stínu, bezva jsme si to užili. Dneska je hic, tak půjdeme na prochajdu asi až večer...teda spíš na brusle.

Ať zvládnete všichi rychle ty nemoci
2. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzíí mrkla jsem na fotečky..malej je fakt kusanec :wink: zase větší od srazíku..šikulky jste a ten nočník k to je supr.prosímtě jak to vychytáš?????to mě fakt zajímá... :slight_smile: a jak tam máš tu tuničku jak jset s manžou na svajbě taky ji mám :wink: je krásná ale já v ní vypadám pořád jako těhule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak holky zača jsem fakt cvičit každej den...s malou..to je posilováníčko:slight_smile:a myslím že jsou výsledky i znát :wink:
ted mi spinká pak bude krmení :grinning: se těšíííím
2. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přidala jsem fotečky mrkněte do albíčka..... :grinning:
2. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

všecky zdravím,dojeli jsme z chaloupky.....pak vás postupne pořádne dočtu,jen jsem to proletela...

Takže všem marodum brzké uzdravení.....
A gratuluju Jarouškovi a Sárince že už si to mašírují po tom světe uplne sami!!! :grinning: :grinning: :grinning:
A vítám nové tváře... :wink:
2. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, jak bude srazík v úterý, nebo když se sejdeme samy, to je jedno...tak ti to všechno povím, možná to bude i s názornou ukázkou (teda, když se nám to zrovna povede :grinning: )
S tím cvičením...taky se na to chystám, ale jaksi jsem to ještě nezrealizovala. Noo včera jsme byli na bruslích a docela jsme si i dali, ale chtělo by to ještě něco. Jeli jsme do Smržic po stezce a potom po té nové co na ni navazuje do Držovic, super projížďka. V půli cesty jsme si dali u babči pitíčko, malej v autosedačce spokojenej jak želva. Večer přihodím foto.
Jo Romi, fotky super...přesně tak nějak jsem čekala, že bude malá vypadat. A chutnala jí ta mrkvička? Nebo to spíš bylo všude kolem? :grinning:

Jo holky, malej už má 5,9 kg :astonished: :grinning: Zkoušela jsem ho včera vážit. Asi to moc přesný není (vážila jsem sebe a potom hned s ním, máme digitální váhu) ale přibližně to tak bude. Je to fakt macek.

Doufám, že už je všem nemocným lépe...
3. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,
tak jsme doma. Vybaluju, peru, uklízím , ale v tomhle vedru je to teda maso. Jsem mokrá totálně. A to včera říkali v rádiu, že dnes bude o deset stupňů míň než včera. Se nějak spletli. :angry:
Co zítra? Dorazí někdo?
Sárince gratulujeme k prvním krůčkum?
A co marodi, Dadli, Martínek? Jonuška?
3. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já zítra dorazím. V 15,30 v národě? Máte nějakou alternativu v případě deště? Je tady vůbec něco kam můžou maminky s dětičkama?
3. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

my byly včera s holkama a s našima na Stražisku :slight_smile: potkala jsem tam Renču se Sárinkou :wink:

Renčo jestli jsem tě nějak vyxděwsila tak se omlouvám vybafla jsem na tebe tak doufám že jsi se mě nelekla :grinning: :grinning: :grinning: a znám i tvýho přítele.Kdysi chodil s mojí švagrovou Lenkou :slight_smile: :slight_smile: a já pořád odkud ho znám :grinning:
Sárinka je kouzelná a viděla jsem i jak ťape :wink:

Zuzi Ondrášek je teda kus no vidíš a to jsi se tak bála toho kojení a ted máš z mlíka smetanu :grinning: :grinning: a ten nočníček to nemá chybu :wink:

Kolči to ti nezávidím já to nesnáším to vybalování a uklízení.Mě stačí když přijedeme z nákupu :grinning:

Jonuško já myslím že vypadáš skvěle po 3 dětech žádný cvičení nepotřebuješ jseš jak lunt :wink: Jak chutnala Johance mrkvička????????

Vítám Zobpusinku to bys mohla znát Abinku když jsi z Přemek.Mě jsi taky nějaká povědomá :wink:

Zítra dorazím pokud nebude nějaká hrůza.R má odpolední a stejně bych se s holkama nudila tak si aspon pokecám :wink:

Tak se mějte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já mám po srazíku..na dlouho asi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mám angínu a prudušky takže mám ATB,a malej tomáš mí podezření na zánět močáku
malá má zánět spojivek a rýmu
takže docela dobrý akorát musíme kapat a mazat očenko
a Honzík má zas 38,5 a leží
a to dr.řikal že je docela dobrej

holky jsem na rozsypání :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dadli co vy???
3. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši Jonuš to je mě líto

kdyby jenom děti tak se to dá zvládnout ale když i ty tak to musí být mazec se starat jěště o prccky :frowning2: držím pěsti at jste brzo fit :wink:
3. srp 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Romi, to jsou teda věci...přeju brzké uzdravení

Já na srazík dojdu jestli nějaký bude.
3. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska byli pro změnu na očním. Pořád mu hnisalo očenko, skoro od porodnice, nejdřív jsme kapali opthalmo septonex, pak jsme dostali antibiotické kapky, to taky nezabralo, tak jsem s ním zašla raději na oční. Mudr. mu vymačkala hromadu hnisu a pak ještě protahovali kanálek. Prý ho má zúžený, a dostali jsme další kapky. Holky, ten vám řval....no hrůza, hůř než když mu řezali ten zadeček. Tak doufám, že už máme oddoktorováno...
3. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy si teda všechny s těma nemocema opravu užíváte. Chudáci dětičky i jejich maminky.
To mě teda čekaj ještě zážitky :wink:
3. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemělo být dneska pod mrakem a chladněji? No nevím nevím...ty jo, já bych chtěla být meteorolog :grinning:
3. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, co ty? Vše ok? Malá už je velká, je to čím dál horší nosit ten pupíček že? No snad pokecáme zítra na srazíku...
3. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek