• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky,tak já zítra nedorazím,mám Natálku na táboře,tak malujeme,konečně :dizzy_face: .Chystáme ji nový pokojík,tak bude mít překvápko jak se vrátí.A ke všemu mi zemřel spolužák,tak nemám moc náladu,je to tragédie,nějakej haj.. ho srazil a ujel.

Teda zuzi,vy si taky vystojíte svoje s těma doktorama že?

Všem dětičkám a maminkám přejeme brzké uzdravení.
3. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky,
koukam ze y chystate srazik to my nedorazime mame tenhle tyden nabito....dnes jsem byla na socialce cekala se tam skoro hodinu!a za 5 min jsem to mela vyrizeno...sla jsem si jakoze po svatbe zmenit jmeno -uz to melo byt rok hotovy :grinning: nevedela jsem ze musim i tam a jeste jsem musela podat zadost na volbu rodicovskeho prispevku-no jako ze chci byt doma 3 roky volala jsem si tam a fakt by mi to dali automaticky na 4 roky kdybych neprisla takze super..
jinak jsme prodali trikolki s vodici tyci ze koupime bez vodici tyce a se slapatkama pod nohama a ne na prednim kole no a nakonec jsme dojeli domu s normalnim slapcim kolem :grinning: :sweat_smile: ta trikolka se nam zdala mla ze ja na chvili kolo se malymu libilo..

jinak pocasi je ted divoky co...v noci zacinal peknej ragan ale pak nic moc no..vyhlo se nam to...ale zase sem pry jsou vydatne deste no....

tak jestli budete mit srazik i priste tak to prijedem no :slight_smile:
mejte se
3. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zatím OK, břicho mi nezavazí, naštěstí i dobře spím takže fakt poho.
Dnes jsem byla naposled v práci takže zítra na sraz dorazím na 100%. Na mateřské nemám co dělat, dopoledne uklidím pak vyrazím na nákupy plen - když jsem u plen, neznátě nejakou dobrou značku plen? Obyčejné látkovky, čtvercovky i takové ty plenkové osušky. Mrkla jsem na nějake v Tescu a přes ty je vidět až do Prahy :grinning:

Půjde na sraz ještě někdo jiný než já a Zuzka? :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith já jsem kupovala látkový pleny v bambině..na svatoplukové.jsou tam levný,mají i osušky.ono jak se to vypere tak se změkčí...a mají tam i ruzný tištěný :wink:
to je škoda že nemužu dorazit zítra ale je mi mizerně :cry:
3. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi nahoře v Prioru maj barevný bambusový Kikko :wink:
3. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambusový jsou víc savé, chápu to dobře? Furt dokola pročítám různé rady ohledně látkovek a mám z toho hlavu jak škopek. Já chci mít látkovky a jednorázovky tak 60:40 v prospěch látkovek, ale uvidím jak budu zvládat to praní :grinning: Jsem teď nadšená za AIO látkovek, ale zas jsou hrozně drahé a prý nejsou vhodné pro novorozence, kdyby byly tak jdu do toho a na cenu nehledím. Přijde mi to úžasně praktické a navíc jsou krásné a barevné :slight_smile:

Do bambina se zítra taky chystám. Tak to vezmu - Prior-Bambino-Beruška. Už bych si ráda všechno dala do kupy do porodnice. Prý má být taška nachystaná 2 měsíce předem, já mám jen noční košile :grinning:
3. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi jojo tak tak, bambusové víc sajou a taky jsou takové příjemňoučké na omak. Maj tam i libšťátky čtvercovky.
3. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith taky pojedeš na látkovkách???jste dobrý holky....já jsem pohodlnější no :grinning: se třema malejma mám dost co dělat.kor ted...holky nášup teda.ted je mi trochu líp ale běhat kolem nich a ještě bavit malou.oni se nudí sedíme doma no...
nevíte něco o té dadli?????že nepiše? :confused:
3. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, já ted trochu nestihala. ale hlásím že Martinek je už od neděle úplně Ok, dne s už i normálně papal. tak jsem ráda,byl to asi jen úpal, úžeh, tak zítra dorazím na srazík

jonusko, to je fakt síla, mít děti nemocný když si nemocná ty, to je záhul, člověk by potřeboval v klídku ležet a nemůže, že?? tak se drž a my na tebe budeme všechny myslet a bude brzo ok .

včera jsem byla taky na stražu na koupáku, bez martinka, ten spinkal u babičky , tak jsem byla na koupáku , po obědě, než se prcek vyspal, potkala jsem se s Renčou, tak jsme trochu pokecaly, Kaelan jsem neviděla, pač tam bylo lidí hrooozně mooc

holky tak dobrou, já ted tady u PC popíjím vínko, mám druhou dvojku nevypitou a už se motám, já nic nevydržím, takže jsem dobrý parták do nějakého večírku :grinning:

papa zítra v národě, kdyby pršelo, tak v Coctail Café / bývalý Lerk/ , tak je to editah i pro prcky. ještě si zítra pisneme. verdik jde taky a myslím že i renča .
3. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak my pravděpodobně také dorazíme
4. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže malá se dnes vzbudila až v 7 ráno,místo v 6,tak zatí nehajá,takže půjde po obede.Takže jestli nebude pršet tak dorazíme taky
4. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak to je super :wink: že je malej o.k..asi fakt to vedro.Hobzík měl teploty taky jen včera a ted je klid,
Johanka má očenko lepší a mě je zas o trochu líp....
tak si užijte srazík i za mě....ale venku jak se dívám nic moc teda a prší..ale zasejc se líp dejchá :grinning:
4. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš tak to je dobře, že je vám líp.
Ty jo venku se to nějak zatahuje :confused:
4. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš tak to je dobře, že je vám líp.
Ty jo venku se to nějak zatahuje :confused:
Marti Jajda dneska taky šel až po obědě, myslím, že jak bylo to vedro, že je to víc unavilo. Pr mě včera usnul opět i ve čtyři odpoledne, a pak tu strašil večer do půl desátý :angry: Tak se těším, dnes, že půjde zas normálně spinkat.
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Kalean, ne, v pohodě, nelekla jsem se, jen jsem Tě fakt nepoznala a nemohla jsem Tě nikam zařadit, tak příště tě snad už poznám :grinning: :grinning:

Marodi se už postupně uzdravují, tak to je fajn, dnes počasí nic moc, teď zprchlo, ale dusno je pořád mi připadá :unamused:

Tak Sárinka mi už spinká po obědě tak měsíc, 2x za den to už nehrozí, ale zase si zchrupne na 2hoďky a já něco stihnu udělat, ovšem pokud se mi zrovna chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes usnula až před chvílí, tak pokud nebude vyspávat až do večera :wink: tak na srazík dorazím!!! :wink: Pak totiž jedeme na jedu menší dovču a pak na druhou větší k moři a přijedeme až v září, tak to bychom se dlouho neviděly :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Martinek taky usnul az ted, bude spát uričitě alespon do 15, tak to snad stihneme,kdyžtak dojdeme později, ale venku jemně prší, což není zas tak hrozný, ještě si pisneme, dle počasí, ju??
jdu si dát kafe a udělat zas měsícční uzávěrku, ach jo, tak se mi nechce, ráda bych si někdy fakt lehla po O.
4. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se dítko už probouzí a tady už neprší. A v PV je to jak z deštíkem?
4. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
V PV už zaky neprš!!
4. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a já mám zprávy před 2-ma minutama, že začalo pršeti a prý dost :frowning2:
4. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak?? neprší, jdete někdo?? mám valit?? malej se ted vzbudil, ale snad stíháme, když mu dám papat až tam. tak já to risknu, jdu ,musím stejně do banky a na e-on, tak kouknu jestli někdo bude v národě nebo ne, sejdeme se tam, a pokud bude hnusno, tak zajdem na kávičku do lerku??? uvidíme
verdik nejde!!!
4. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau tak já nedorazím u nás se jěště vyspává :frowning2: :frowning2:

tak snad příště až bude lepší počasí :wink:
4. srp 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak srazík se konal....dorazila Kolča s Jarouškem,Zuzík s Ondráškem,já s Klárkou,editah,Dadli s Marténkem,Renča se Sárinkou...snad jsem na nekoho nezapomnela....nejaké fotečky mám....ale málo..zapomnela jsem fotit :wink: .Pak je přidám.... :wink:
4. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fotky super, jen teda ze mě se mi chce blejt.. čoveče jsi mě měla odstřihnout nebo vyretušovat :grinning: končím se žraním :frowning2:
4. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zblázním, drak ještě nehodlá spát. To není možný tohleto :frowning2:
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky hezký :wink: Jen jsem Tě Marťo taky chtěla vyfotit a pak jsem na to nějak pozapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sárinka jen chvíli pocapkala a pak chtěla být v kočárku, se z ní picnu asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kolci hele co jsou to za řeči, vždyť to přece není tak hrozný, vypadáš dobře!!! Vždyť máš mimčo, tak máš právo mít nějaký ten špíček navíc ne?? Já mám pořád nějakých 4-5kg navíc a ty se mě drží jako klíště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a Sárinka usíná nejdřív v 9hod, tak jsem na to už zvyklá.... :wink:
4. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Verdíku poslala jsem ti ty mističky po Dadli jo? Říkala, že ti taky jednu nosí už měsíc, tak jich bude víc :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Jája trhá rekordy. Pořád je vzhůru. To mi snad dělá naschvál, když není manža doma.
Reni prosímtě, ty jsi kočka, a teda kde máš 5 kg navíc to teda nevím.
No já mám to břicho děsný, nohy jsem měla dycky, ty mě tak nes... ale to břicho a boky, no ale kdybych o tom nekecala a něco dělala, že jo...tak už nemusely být. No jestli bude Jardidlo chodit spát až takhle pozdě, tak teda fakt nevím, kde si mezi učením najdu čas. NO ještěže v září bude po státnicích snad... a vrhnu se na to tvrdě. Navíc jsme se s manžou vsadili o myčku, takže to je motivace velikááá :grinning:
Tak jsem zkusila vše, čtu pohádky jak šílená, ležím s ním ve velké posteli a prostě v ložnici řve a řve a řve...tak je zas v obýváku
4. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotečky super....a srazík vidím taky :wink: :frowning2: :frowning2: škoda no..příští uterý dorazím
tak děti jsou v pořádku...ale psst at to zase nezakriknu :confounded:
kolci...no nekdo holt po detech nepribira a nekdo jo a ne a ne s tim dolu...co :unamused: já teda asi problémy nemám ale taky mi vadí všechno..nebudu vypisovat :grinning: radši
hlavně že jsi pohodová mamina to dětátko pozřebuje asi nejvíc :wink:
u nás se usnulo ted...a kluci v pul..takže taky mi dali dneska zabrat tím jak jsme pořád doma tak se nudí.zítra pujdou na prochajdu.já s malou radši ještě den vydržíme
4. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, super fotečky :grinning: Kdyby jste konali nějaký srazík po prašulkách, tak dejet vědět na mailík: Zobpusinka@seznam.cz
Bych se pokusila taky dojít... jestli můžu.. :sweat_smile: :wink: Ať je vás víc. :sunglasses: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek