• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
cauky holky tak co kolik se vas seslo fotecky pekny ... :wink:
5. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, tak to je dobře že jste už v pořádku, tak příště už dorazíte na srazík :wink:

Kolči mně zůstalo trochu břicho (měla jsem vždy propadlé :grinning: ) a boky a stehna, ale asi to dobře maskuju :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... já chodila poctivě 2-3x týdně na spiining, zhubla jsem, zpevnila si tělo no a pak mě chytli záda, tak jsem skoro 2měsíce nebyla cvičit a je to hooodně poznat :frowning2: ale kašlu na to,radši budu v pohodě, někdy je horší když na to člověk pořád myslí a trápí se tím.... :unamused:

Zobpusinko snažíme se scházet každé úterý v 15.30hod většinou venku v Národě na zahrádce a když je škaredě, tak v bývalé kavárně Lerk vedle lékárny jak je po pravé straně od Radnice když k ní stojíš čelem.. snad budeš vědět :wink: . Tak se můžeš kdykoliv přidat, vždy si tady písneme kdo asi přijde :grinning:

Dnes celý den pomalu balím, ještě peru a u toho žehlím, jedeme sice jen na 4dny, ale znáte to, pro dětičky musíte vzít všechno :wink: pak budeme 6 dní doma a to další balení bude horší, pže to bude na 14dní a tam už bereme opravdu všeeeechnooo :confused: :wink: :astonished:
5. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni tak propadlé břicho jsem teda neměla nikdy :grinning: takže těžká závist. No ale kus toho špeku půjde prostě pryč, v září uklízím učení do sklepa a volný čas padne na cvičení. Ted se pokusím omezit sladký aspoň.
5. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík se vyvedl, jak tak koukám na fotečky, my příště :wink:
Adámek měl po těch koupalištích průjem, tak si říkám to je z vody, nechali jsme mu dietku a bez mlíčka , jen čajík černý, bram., rýži , banány atd, však to znáte a dr mi řekla ať mu šupnu smectu, pokud to zvládne, tak i smectu jsme zvládli, průjem skončil , dali jsme mlíko a jakoby zas na novo, tak nám dr dělala výtěry vše negativní i já jsem byla pro jistotu, taky nic , jenže pořád má řídkou stolici, není to až jakoby voda , ale třeba včera měl v těch plinkách 6x, takže zítra asi s ním znovu zajdu k mudr,ale neboť zastupuje dva doktory, tak to bude asi na dlouho u ní, uvidíme....říkala, že než se obnoví ta rovnováha ve střevech tak to dlouho trvá.....nemáte zkušenosti???

jinak renci děkuji za misečky, dadli mi je dnes předá na masáži, psala jsi , že vyrážíte na malou a pak vellllkou dovču, tak to se už asi neuvidíme , tak si to užijte a napiš aspoň sms, jak se máte u moře a jak to zvládá Sárinka, pak se určitě zase sejdeme

oli kašli na špeky, přednější je zdraví a spokojená maminka se šťastným miminkem a tatínkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dala jsem si závazek, že každý večer tady budu běhat na hřišti na ovále a ještě jsem nebyla ani jednou a než začnu bude už podzim , chacha
je pravda, že něco bychom dělat měly, neboť jak jsou to pořád stejné pohyby a nosíme ty prdítka, tak já tedy docela fest cítím záda , už kvůli tomu, že mám tedy ochablé svalstvo

zobpusinko, tak se na tebe těšíme na dalším srazíku :slight_smile: :slight_smile:

nevím co mám na zítra vařit, šup nějaký nápad :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, Ilčo jejej, průjmík vás trápí. Tak to mě mrzí. Tak snad to nebude nic vážného.
Já dnes dělala cuketu, brambory a k tomu jsem mu šupla kuřecí maso.
Ilčo pošleš mi prosím recept na tu žemlovku a ten rýžový nákyp. Kujííí

Já se chystám na brusle. Škoda, že se pořádně nedá v Lešanech. :frowning2:
5. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdíku to bychom měly začít zase chodit na squasch co ty na to? Ale žádný to pinkání a nahrávání jak jsme to hrály, prostě si pořádně dát do těla :grinning: :grinning: Tak od září nebo od října...
Já budu chodit ještě i do angličtiny a na spiining, tak to musím nějak aby mi to vyšlo :wink: :wink:
5. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k tomu jídlu, mě malá jako přílohu nechce nic jiného než těstoviny... brambory plive i rýži... takže jsme na těstovinách a nejraději má k tomu plnou misku zeleniny, jakékoliv, brokolici, mrkvičku, hrášek, květák.. :wink: a maso taky nic moc nesní.... a na oběd nesní nic co je na lžíčce, všechno chce papat sama ručenkama, je to srandovní a docela jí to jde a sní toho hodně, tak ji nechávám zatím :grinning: :grinning:

Verdíku dnes Sára měla hovězí maseno, kolínka a mrkvičku s hráškem na másle :wink:
5. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni mě Jája zas strašně dlouho nechtěl těstoviny, nakonec mu zachutnaly takové ty hvězdičky do polívky a teď už sní jakékoli.
To je šikulka, že papá sama ručenkou: jája by to akorát všude poházel :angry:
5. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, tak Jarýs zas ještě nespí. Spal po o dvě hoďky do dvou. No pozitivní je, že si v postýlce hraje a neřve.
5. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady se normálně už spí...nechápu... :grinning: :grinning:
Jonuška měla dneska zeleninku s rýží a masíkem a mnamka chutnalo ji...a konečně pijem čajík.a jedem z flašky.z hrníčku ji to ještě nšlo na to má čas.
zobpusinko....proč zobpusinko vlastně?? :grinning:
jinak jsme dobrý.byli jsme dneska zanýst moč v nemocnici...tak sme se provětrali nebylo horko ani sluníčo nesvítilo..kvuli atb.tak je mi hned líp.a už ani nekašlu hurá.
byli jsme koupit Jonušce čepičku na zavazování na ouška ta naše je jí už malá tak novou.dneska fučelo hnusně--
5. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stále se nespí a už i řve. Tak já nevím, nechat ho vyřvat? když tam jsem s ním nepomáhá to, čtu mu nepomáhá to, prostě chce do obýváku :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale přec emusí být unavenej, když je od dvou vzhůru ne?
5. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči..já nevím.jsem nechala kluky když to nešlo nešlo to.co pustit pohádku?já pouštím někdy na noc pohádku.takový ty krátký a jak to askončí spí nebo usnou u toho...třeba ho něco trápí...co teplý mlíko?
5. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako na cdčku pohádku?
5. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si prohlíží knížku, ale tu s tenkejma listama, tak snad ji neroztrhá :angry:
5. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááá, spíí. Já jsem teda ale k.o. A to jsem se chtěla učit. No musím aspoň chvíli. Fakt nevím co ho to popadá teďka. Zkusím koupit pohádky na cdčku teda. Akorát musím koupit i magneťák, pr přehráváme cd přes dvdčko nebo počítač.
5. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to je taky malej dráček....že ty deti mají takový období...musím zaklepat že mi si to snad odbyly do tech 10 esícu tu hruzu...od té doby před 9 položím a je za chvilinku tuhá :grinning: :grinning: (tuky-tuky-a to pořádne)....a to dnes spala dopo od čtvrt na 11 do půl 12..což se divím,pač se vzbudila ráno až v7 zase a pak chrupkala od 4 hod. a to 45 minut....

Jdeš Oli zítra na ten koupák? asi ne co? bude studená voda,bylo nic moc..ale od zítřkla hlásí krásne.....já jdu na celý den k našim,mamka bude hlídat,musí pokoupit a jdu do kosmetiky po dlouhé době..a v pátek jedem ráno na chaloupku do nedele...v sobotu delá manžílek selátko...tak se moc těším......zapíjí svobodu až ted sice z rodinných duvodu...nebo spíš už bude slavit že si mě vzal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já bežím na kutě.....
5. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci pouštím někdy na dvd ale na netu právě jsou takový na noc...povídavý.pár jich máme taky na cd...
mají rožlou lampičku a většinou usnou :wink:
5. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau :slight_smile:

tak u nás už se taky spí Ela ted vypadla od pc :wink:

Kolči Anetka zase 5krát za 10 minut volá že chce čurat a tak já lítám posadím ju na hrnec ale skoro pokaždý ze sebe něco vytlačí :grinning: :grinning: usnula taky až kolem půl 10 a to šla před 9.
A s tím řevem u Jáju já bych ho asi nechala chvíli vyřvat ale kdyby ječel moc tak se tam jít podívat pohladit,přebalit.... a pak bych zase odešla. :wink:
A máte to nějak vedle sebe ty pokoje??????????Jestli třeba nevidí světlo a proto tam chce a řve :frowning2:

Marti sele bych si dala taky ale hlavně pivko :grinning: :grinning: ale já si dám do nosu příští sobotu to jdeme na svatbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jonuš super že už jste zdraví :wink:

tak zatím páááááááááá
5. srp 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
reni mi máme masenko na mrkvičce a těstoviny, taky je má nejraději, ale i rýži,moc nemusí brambory.

Jonusko, super, že už jste z toho venku, bylo na čase :grinning: venku zas bude hezky

ted ráno jsem zavezla Martinka k babičce na stražisko, jsem celý den v práci a i zítra dopo a večer máme kolaudačku, asi 10 lidí, tak tam bude až do soboty,prdolka malinká a já jsem z toho nervozní, nevím jestli to zvládnu :frowning2: už ted je mi smutno, budu určitě furt volat

holky honem nějakej tip, tatka má příští týd. dovču a já taky, jako že nejdu vůbec do práce, a nikam nemáme naplánováno jet, pač svatba a stěhování spapalo všechny penízky, ale já bych chtěla alespon na jednu noc někam na výlet, s koupáním. pořád serfuju a hledám, ale toho je tolik, že nevím .
6. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak u nás se vstávalo v půl deváté. No aspoň, že nestraší od šesti, když usíná pozdě.
Jonuš z počítače to nemám jak pustit, pr ho máme v obýváku a on spí v ložnici, ale napadlo mě, že prohodím chůvičky a pustím mu to přes chůvičku :grinning:
Kamčo právěže to mě taky napadlo, tak jsem včera vypla telku, všude zhasla a nechala lampičku jen v ložnici a stejně chtěl do obýváku :angry:
Dnes zkusím tu pohádku. To není možný, tak krásně usínal v osm sám, bez řevu...
Marti na koupák nejdu, ono i dnes je tak nějak polozataženo. Tak snad nebude pršet, ať může být drak venku.
Jéje selátko, tak to si to moc moc užijte.

Tak my jdem pro rohlíky. zatím.
6. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, právě dělám tu hrk hrk buchtu od Marti...vypadá fakt skvěle, už se mi sbíhají sliny :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se na tu hrk hrk chystám, ale až bude mužík doma, pro sebe jí péct nebudu, né teda, že bych ji nesnědla :grinning: , ale končím s cukrátkama :grinning:
6. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mě nejspíš trefí, firma, která pěstuje stromečky, keře atd.... se nějak rozrustá a stavěj vedle naší bytovky cosi, už od šesti :angry: :angry: :angry: :angry: , až bude malej spát po o, tak budu muset zavařít okno, bo to je rambajz až hrůza.
Jinak s Jajdou je sranda, už chodí skoro pořád i doma a leze jen přes prahy :slight_smile: To bude manža v pátek koukat, jak lítá dráček náš.
6. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já bych dneska spala jak dřevo, ale soused se rozhodl, že začne v 6!!! ráno sekat dřevo :slight_smile: Ježiš jakou já jsem měla chuť vylít na něj kybl studené vody, ale chudák je to srarší pán a ještě by ho trefilo :grinning: Někteří lidi fakt nejsou soudní.

Mamka si pamatuje, že já jsem jako děcko milovala pohádky na deskách, které četl Karel Hoger, prý jsem na nich naprosto ujížděla a nechtěla jsem nic jiného :slight_smile: A když mi bylo asi 6 tak mi taťka koupil komplet kazet včelky Máji a já jsem chtěla poslouchat furt dokola jen jednu pohádku z těch všech asi 20 (pamatuju si ji, byl to díl o tom jak sršni napadli včelí úl :grinning: ). Všem jsem tím tak lezla na nervy, že taťka raději prodal kazeťák :grinning:
Ale nikdy jsem u těch pohádek neusnula. Ani dnes neusnu u TV.

Hrk, Hrk bude první co upeču po návratu z porodnice, budu tak natěšená na sladké, že ji asi sním sama :wink:
6. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahofa holky...taky se na vás těším...doufám, že to klapne dojdou v úterý dopolko penízky, abych stačila vybrat :wink:
Jinak taky máme dnes cuketu ale zelí prozměnu :slight_smile:

A nesnaží se tu některá o miminko? My se snažíme o druhý ale nejde nám to...prý mám zvýšenou hladinu mužských hormonů... :grinning: Si přpipadám jako chlap... Pořád přemýšlím, jak jsem k tomu přišla... :angry:
Taky bych chtěla nějak začít sportovat....nechcete některá chodit do volejbalu? :wink: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah já měla zase strašně ráda šmoulíky na gramofonu.... škoda, že už je nemáme...Poslechla bych si je zase... :slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmoulíky já Jájovi pouštím přes pc a on u nich tancuje :grinning:
6. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se nasmála, dítko si doneslo nočník, chtělo vyslíct a hačnout si. Pak zdrhlo a čuru udělalo v koupelně na dlaždičky :angry: :grinning:
6. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Oli to mi máme furt....nevím jak ji na tom nočníku udržeti..... :angry:
6. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek