• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte :grinning:
tak my jsme byli dneska jen na krátké prochajdě.nakrmit kačeny u rybníka a honem domu.foukalo děsně.malá mi tedkom už spí ale na ni brzy a probudí se ještě asi..
staršího mám u tchýně a ml.se dívá na pohádku
Kolči..jojo to jsou ty začátky..prča je snima :grinning:
ahjky zobpusinko...šmoulíci u nás nejdeou...my máme spidermana,želvy ninja,harry poter atd... :angry:
ale Tomík ten ml.má rád i hurvínka děsně,tip a tap,shreka ...
hodím fotečky Tomáška z dneška :wink:
6. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
6. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé Jonuško, to je krásná pohádka. Chudák čáp. :sweat_smile:
JInak u nás už se spí od čtvrt na osm, usínal s pohádkou z internetu -D :grinning: :grinning: :grinning: (přes tu chůvičku to fungovalo, juchuu)
6. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se taky spí a jonuška to asi potáhne durch spí od 7...a Tomáš už taky asi pul hodky to je zázrak :grinning:
6. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

tak malá včera usla už o půl 9 a vzbudila se až v 6 a noc předtím spala tak nonstop od 9 do 7 do rána...takže paráda...

já balím,za chvíli odjíždíme na chaloupku,tak se tu mejte všichni krásne a užívejte sluníčka... :wink:
7. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :confused: nikde nikdo
já byla dnesjen s malou u kámošky na kafi.měla jsem odpoledne volný..kluci byli u tchýně paráda.přišli oba děsně u navený a myslela jsem že budou chrupkat brzo...ale kdepak.ti mají ještě energie :angry:
7. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee jonuko to je bombovy ta pohadka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak jsem byla 2celé dny a 2 noci bez Martinka, byl u babičky a super to vzládl, jen mě bylo trochu smutno. Ale včera jsme měli kolaudačku bytu , přišlo 13 lidí /i Verdik/ a bylo to fakt super. jen tatínkovi je dnes mooooc zle a spinká :confounded: ale štve mě to,pač jediný víkend máme volný a trčíme doma.

papa v úterý na srazíku
8. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,

Dadli Martínek je šikulka, že to zvládl, a ty taky. Mě se taky děsně stýskalo, ale i jsem si odpočala. Jejda, tatínka vám to zmohlo jo? tak třeba navečer aspoň dáte procházku co :wink:
8. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky se máte taky bych potřebovala aspon jeden den bez dětí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: achjo
tady je pusto tedkom že?já byla dneska celej den doma.malá špatně spala tak jsem hotová.jo a v uterý dotazím...:slight_smile:doufám :grinning:
8. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Daši volala jsem ti na mobil,ale asi nemáš signál nebo jsi vyplá...chtel ajsem se zeptat zda v uterý navečer nemáte volné místo na vířivku.Tatka je doma,malou dáme k našim na noc,tak si chceme udelat večer jen pro sebe.... ješte ti zavolá..nevím zda tu budeš na koníkovi... :wink:
9. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky:slight_smile:tak máme druhej zoubek :grinning: jsme zubejda:slight_smile:
9. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
marti no vy si budete tak uzivat jo :slight_smile: to se nekdo maaaa :wink: parada zavidim :grinning: manza jde zitra po 14 dnech uz do prace zase budeme sami :frowning2:

jonusko gratulujem k zoubinkum :wink: za chvili te Johanka pekne pokousinka :grinning:
9. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

my jsme byli v sobotu v Aquaparku v OL :wink: ale nic moc myslela jsem si že to bude lepší :frowning2: tobogány moc nejedou až na jeden takovej trychtýř ten teda jede až dost :grinning: :grinning: :grinning:
Ela se nesklouzla ani na jediné skluzavce nebo tobo takže příště už nikam nejedem :angry:
Any ale jezdila na té malé žluté co je vevnitř a pak jsem s ní sjela i tu velkou venku :wink: trošku si lokla ale dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jonuško tak ted to půjde už jak na drátku ty zoubečky uvidíš :grinning: :grinning:

zítra se srazem nevím ptorože mám hodně lítání musím Ele nakoupit věci do školy atd. a nevím jak to budu stíhat :frowning2:

kde se všichni flákáte??????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že Ela je podobný srab jako já :grinning: :grinning: Já tobogany a podobrné atrakce taky moc nemusím a to se strašně ráda koupu, potápím, dělám ve vodě stojky a kotouly, ale skluzavky ne,ne,ne.
Loni jsem byla s manželem v Itálii v obrovském Aquaparku a celý den jsem si vyčitala, že jsem vychodila peníze. Na tobogán jsem šla 1x a hned jsem si narazila rameno (asi strachem) a tak jediné čeho jsem si užila byl proti proud a umělé vlny, ale to jsem mohla zůstat u moře :grinning:

Ty jo, ty děti tak strašně rychle rostou. Zoubek k zoubku a chvili je tu pubeťák :slight_smile: což je moje noční můra, protože jestli naše malá bude jako já, tak si teda užijeme :grinning:
10. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
kalean......jojo ted už bude jeden za druhým:slight_smile:
edith..taky nemusím ty tobogány:slight_smile:ale ten protiprou d joooooo :grinning:
si říkám kde všecky jste??já zítra dorazím...zasejc kol té pul4???? :sunglasses: :wink:
10. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
jonusko, zdravím zubajdu :grinning: :grinning: :grinning: Jak už mají zoubky, tak už pápá kojenátka,najednou vypadají jako batolátka

editah, já taky nerada skuzavky, kolotoče, atd, nic takového mě neláká.

zítra přijdu 15.30 v národě, ju holky?? jako obvykle.

taky hlásím, že jsme třetí den přes den bez plínek , ale na nočník si nesedne a nesedne, to je hrozný řev, tak čuuurame jako chlapi, pěkně ve stoje, a to mu jde, i dnes ve městě, koukne mezi nohy, a to je signál, tak jdeme na to, někam ho opřít :grinning: Takže taky řešení, ale nee pro holky , :grinning:

na kakaání mu musím dát plínku, dnes se mu chtělo a plakal a plakal, nechtěl nikde sedět, tak jsem dala plínku a čupnul si a kakal :grinning: :grinning:

marti a stihneš zítra před vířivkou za náma na kávičku?? nebo se budeš připravovat ?? :grinning:

dnes jsem byla ve městě a potkala jsem verdika, tak jsme dali kávičku v atriu
10. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli tak to je šikula malej náš taky chtěl brzo hnedka jen na záchod jako táta:slight_smile:))tak ytam budu v pul 4 :grinning:

mě se motá hlava i na labutích a byla jsem s malím na tom dětským kolotoči na té klasice dokola a fuuuj jsem to rozdejchávala celej den pak :grinning: :grinning:

dadli a to máte nějakej salon::kde,?
10. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, já byla dnes u našich a ve este..nikoho jsem nepotkala..byla jsem tam kolem 10-11 hodiny.
Tatka domalovává.....tak jsme mu tu nechteli překážet..

Zítra to nestihnu pravdepodobne..pač na 4 povezem kobliha k mým rodičum,pak zavest zpátky auto a povalíme na tui vířivku....je to dáši ze šampánem...aby táta vedel skrz řízení.....a jinak tatka se už nemuže dočkat a to mooooccc!!! :grinning: :grinning: A po vířivce půjdeme na večeři tak se tak těším že si odpočinu :grinning: :grinning:

Jinak selátko se vyvedlo,přišli skoro všichni..bylo nás zhruba 30-40..všecko se spapalo,vypili 2 bečky.....paráda....

Musím jít tatka chce z něčím pomoct a volá me asi po 150... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky

Taky vám pošlu jednu pohádku, kdyby jste se nudii l.. Je to na 20 min. Natáčela jsem to já před 3 rokama. :grinning: Věnuju se totiž natáčení amat. pohádek teda prozatím. :sweat_smile: Já jsem v hl.roli ...ten kluk s tou mlynářskou čepicí :D Teď jsme natáčeli další pohádku ale ta není sestříhaná...ještě zatím..jak bude hotová...doufám, že dojedete na premiéru :grinning: na kterou vás tímto zvu. :slight_smile:
Jinak odkaz je: http://www.edisk.cz/stahni/24994/Kamen.mpg_216.97MB.html
Je tam nekvalitní obraz, aby jsme to dostali vůbec na netík.

Jinak Fildík se právě probudil ...tak jdu za ním a zítra se pokusíme dojet. :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, v rychlosti jen hlásím, že zítra budu v 15,30 v národě a když bude pršet tak v byvalém Lerku.
Už se na vás těším!!!
10. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,

ahojky, tak já ještě nevím jestli zítra dorazíme. CHtěli bychom ale celkem mě málej oči, tak jestli to zítra nebude dobrý, tak nedojedem. Třebas mastička přes noc zabere.
10. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno
ahojte :wink:
tak myslím že asi bude lerk co??prší pořá.se ted chystám na město.a myslím že odpol.dotazím na chviličku pak jdu ke kamošce na kafi ale do 6mám čas :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk, tak my nejspíš nedorazíme. ještě uvidím, malej je děsně protivnej, ale asi ho štve, že musíme být doma když prší. Tak uvidím ještě. Oči mě pořád bolí, ale zas nesvítí sluňo, tak mi je nebude dráždit. Uvidím odpo, co malej.
11. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči a co máš spojivky????nebo jsi alergik?to je naprd co...taky sedíme doma a děcka se nudí :angry:
11. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuš spojivky :frowning2:
11. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, to počasí je naprd. Jsem unavená jak hrom a malej by řádil :frowning2: Tak jsem ho šoupla do postýlky, a že se jde spinkat. A on normálně usnul...sice aspoň na 4 x, ale teď je chvíli klid...aspoň můžu ukuchtit něco k obědu. Ale teda zatím nevím co.
Odpoledne dorazím...teda ráda bych, ale jestli bude lejt tak nevím nevím.
11. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak už neprší a je fajn, verdik říkala že nedojde, tak zatím je nás málo, ale to neva, kafe vždy bodne. Kolči vezmu ti ten ručník, už ho mám nachystanej v předsíni, ale ještě se může stát že i tak ho zapomenu :grinning: no snad už nee.
11. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Je Dadli a nevíš jak dopadli u dr. s Adámkem?
11. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak my teda dorazíme, pr stejně musím na nákup "není tu čím by psa uhodil". A Jarýs se aspoň vyřádí
11. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek