• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky,já nedorazím, omlouvám se,mám na půl 4holičku, tak to nebudu stíhat :frowning2: :frowning2: příště

malý je taky od rána umrčený, doma ho to nějak nebaví, u hraček vydrží chvilku a pak vymýšlí coby, kdeby se dalo vyvést, tak prosím vyházel skříň s oblečením v ložnici , prostě kam až došáhl, tak to lítalo, tak zas mám co dělat
ted už spinká, v noci má nějaké neklidné spaní, pořád sebou mrská a volá ne, ne, maminka, říkala jsem dadli, že má teď období pořád jen maminka, maminka, mamánek :slight_smile: :slight_smile:
tak zatím pa , jdu na nádobí a žehlit, ale vůůůůbec se mi nechce
včera jsme se potkali s martou a klárinkou u kozenek, takže jsme měli takový malý předsrazík, já, dadli a marta :grinning: :grinning: :grinning:
marti užijte si vířivku, šampíčko a večeři, je to fajn, když tak dáte malou k babičce a člověk chvilku vypne , taky bych to potřebovala, ale není kdo by hlídal :frowning2: :frowning2:
11. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky dorazím...s jedním klukem...tak kam mám jít do národa nebo do lerku????? :wink:
11. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím to vypadá že pršat nebude huráááááááááá :grinning:
tak já lítala po městě...a ted jdeme papkat.malá je děsnej žrout :grinning:
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo Jája taky krámuje skříně :angry:
Teď mi donesl klíče a odtáhl mě ke dveřím, ale tady už zase prší :angry: vb fffffm
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak předem se omlouvám všem, kdo byli nuceni přihlížet tomu divadlu co jsme předváděli v Národě :frowning2:
Připadám si jak neschopná matka, ostuda jak blázen....
Jarýsek ještě chvíli v autě brečel a pak usnul. Jak jsem ho přendala tak se vzbudil, tak jsem mu dala kaši do flašky, vypil ji, vzal si dudu otočil se na bok a usnul. Tak snad se z toho vyspinká. Snad to byla jen únava nebo zoubky. :frowning2:
11. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, co blbneš, vždyť je to dítě a to prostě občas řádí nebo brečí:grinning: Rozhodně to nebyla žádná ostuda a ty nejsi neschopná matka.
Srazík byl opět super, jsem vždycky ráda, když na chvilku vypadnu z domu :grinning:
11. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi no divadlo to bylo pořádný. Ale hlavně že už je líp, spinká. Sice v noci bude asi veselo,pr počítám,že do rána spát nebude. Ale hlavněže už nebrečí miláček můj.
Já jsem taky ráda, že můžeme vypadnout z Lešan a hlavně je úžasný vidět Jáju, jak má rád ostatní děti, jak je nadšenej a běhá za nima. A když stihnu aspoň v letu pokecat s vámi, tak jsem taky šťastná jak blecha.
11. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči, to snad nemyslíš vážně, každé naše dítě má občas takový den, sama to znám, taky máme takové umrčené dny, a byla jsi skvělá, nebyla jsi nervozni, byla jsi trpělivá, Jaroušek má super maminku, tak se netrap kravinkama, ju??? sraz byl super. jak se víc a víc poznáváme, tak se líp a líp kecá. jen já tím, že běhám , tak stíhám jen utržky :grinning:
jo a kolči, dlužím ti asi 16 kč, přeplatila jsi mi to, stálo to 74 kč. ale na přístí srazík nejdu, jedeme s manžílkem a martinkem na 3 dny dny do Beskyd . už se těším.

marta tady dnes asi nebude, ne, že by se utopila ve vířivce, ale užívá si líííbánky s manžílkem :grinning: aby z toho nebyla další Klárinka , nebo Klárinek :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

tak Martu jsem potkala dnes 2krát na městě a kupodivu mě poznala a hlásila se :grinning: :grinning: :grinning: šla i s manžou takže asi příprava na tu romatiku :grinning: :grinning: :grinning:

nakoupila jsem Ele papuče,cvičky a nějaký oblečení akorát nemám teplákovku :frowning2: nevíte kde mají nějaký slušný a za dobrý prachy????????

holky jěště nespí ale už se Any chystá přijeli jsme pozdě z Tesca a než jsem to poklidila tak byxlo půl9 :frowning2:

Zuzi vše nej nej k dnešnímu svátku :grinning:

mějte se kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

takže vířivka super!!!!!určitě si s miláčkama zajdete.....nádhera...přítmí,svíčky,hudba.....šáno...no nádhera.......krásný relax a všecko stím..

ted jsme dorazili z večeře a půjdee chrupkati za chvíli chrupkati.....Babička psala před půl 9 že Klárinka chrní.....tak taky paráda....

A co Kolči vyvádel Jaroušek....dnes musel být den D..pač jsem dneska s uplnou radostí dávala malou k našim..od rána ječení,brečení...řev..no hruza...ale asi další stolička..klube se ji třetí....no proste umrčená..den D....ale tím se vůbec netrap....to jsou všecky děti..nejsi vyjimka.....jsi šikovná maminka a Jaroušek krásný zlatíčko......hold ho neco trápilo..... :wink:
11. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
Oli prosímtě...no vyváděl ale to prostě už tak je.nemysli si Tomík má taky svoje dni..celý promrčí a já jsem pak na nervy.takže nic si z toho nedělej..děcka prostě namaj svuj den nebo je něco trápí.takže vubec se tady nemusíš omlouvat....tak nebuj.a co ted malej?spinká?? :slight_smile:

Marti..tak to jste si užili co..to musí být paráda :slight_smile:
jéééé ZUZI...vše nej k svátku..promin já dnes vubec nekoukla do kalendáře... :wink: :slight_smile:
Dadli prosím písni mi ceny u vás hl.té vířivky..do SZ.děkuji.. :wink:
11. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan nectes to tady neco bych potrebovala i kdyz to uz je ted asi pozde :frowning2:

prosiiimmm mate nekdo tel na kristyan dekuji
11. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak Jaroušek spal od půl šesté do šesti, teda asi třikrát se vzbudil. Ale hlavněže v noci třeba hoďku nestrašil. Dneska je zatím naladěnej dobře, tak doufám, že mu to vydrží. CHystáme se dnes poprvé k zubaři, to bude zas akce...nesnáší doktory...

Klárince od Martinky vše nejlepší k svátečků, hlavně žádné nemoci a hodné rodiče :wink:
12. srp 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Zuzce opožděně také vše nej k svátku :wink:
12. srp 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za přáníčka...
To náš malej byl včera zase zlaťoučkej, ale taky je každý den jiný...holt někdy je lepší nálada, jindy horší. Hlavně, že už je Jaroušek v pohodě. Ať vám to u zubaře vyjde, pokudmožno bez slziček.
My jedeme dneska s Lubou do Olomouce do multikina, bude hlídat babička...nooo, moc nadšená z toho nejsem, nerada ho opouštím, ale Luba to všechno domluvil a zařídil jako překvapení, tak to nechci kazit. Doufám, že nebudu myslet na to co se děje doma a užiju si to.
12. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

tak zubaře jsme zvládli. Kami ta doktorka je fakt moc fajn. Jarýsek řval jen trochu a to až když mu šáhla do pusy. Takže dobrý, čekala jsem horší divadlo :grinning: Pak jsme se stavovali ještě u kámoše Dominička, tak si kluci zařádili a bude po o spát jak andílek doufám. Jinak kámoška se přidá možná k našim úterkům. Domčovi byly v dubnu dva roky.
Zuzi určo budeš na malého pořád myslet, s tím počítej, ale i si to užiješ. Je dobré občas vypadnout, navíc s manžílkem. :wink:
12. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
kolči...to je dobře že je malý o.k.a u zubaře šikulka :wink: my chodíme s klukama na ndr..ted jen nevím jak sejmenuje.my jdeme příští týden s nima :grinning:
a máme naušničky..ale plakala babulka hodně....ted spinká tak až se vzbudí tak ji vyfotím a šupnu ji vám sem...sušííííííí :grinning:
12. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš my byli vedle nádraží. :wink:
SUpr, že máte náušničky, to bude kočenka :wink:
12. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jo poctivě dočítám ,ale nějak mám pocit že sem nezapadám :frowning2: vy už se hodně znáte a tak si máte co říct.

Deny co jsi potřebovala?
12. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi moc dekuji :slight_smile:

kristyan IP :wink:

kolci kam si sla s malym k zubarce?ja si myslim ze vojta by tu pusenku ani neotevrel :frowning2: a pricil by se ..
12. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi a co stehovani?probehne v sob?nebo se to posunuje..jestli jo tak by jste se mohli sob ukazat ..
12. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Kristy jejej co to povídáš, jasně že sem zapadáš, doufáme, že brzy dorazíš i na srazík.

Denoušku ke Zlámalové. No Jája brečel, ale pusinku pod lehkým nátlakem otevřel :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci a to je nekde v pv?vojta fakt jak vidi ciziho co jeste nevidel tak se schovava a stydi se :frowning2: a rozlisuje se detsky zubar a dospely? :confused:
12. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
Zuzi, taky vše nej nej k včer.svátku, no my jsme teda ostudy :unamused: Já vím že bylo Zuzky,psala jsem kámošce, ale nějak jsem si to s tebou nespojila, tak promin. to kino si snaž užít, stejně nic nezmůžeš, já si první kino vůbec neužila, hlídala dcera a my byli v Metru a já že budu na telef. jenže v Metru není žádný signál, tak já lítala každých 10 min. nahoru k šatnám a volala. samozřejmě že prcek celou dobu spal, ale mě bušilo srdíčko, byla jsem nervozní a tatka nasranej, ale fakt mi to nešlo. Ted už v poho. Tak držím pěsti at nejsi takovej magor jako já

Kolči, zubařka vedle hlavního nádraží?? a nejmenuje se Jančíková??

kristyan, další taková co má zbytečný pocity , prosím te , vůbec, my se taky pořád poznáváme a taky ta komunikace někdy vázne, pač se tolik neznáme, takže neboj, bud úplně v poho, nejde o to kdo koho jak dlouho zná, to vůbec. Mám taky kámošky s prckama, které by se chtěli připojit a bojí se že nás neznají a je to blbé, ale naopak. vždyt Zuzik, editah, jonuska,zobpusinka jsou taky "nové ".
a úplně v poho

abinka asi nemá čas , asi se balí, ale kuknout bys mohla, at se odreaguješ od těch krámů

my jsme dnes byli s verdikem a prckama u kámošky na návštěvě celé dopoledne, tak si prcci vyhrály, a bylo to super.
12. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no kolči my chodíme k té jančíkové..vedle zlámalky tu nemám rádas mučila mě jako dítě :grinning: :angry:
jinak my chodíme s klukama od prvních zoubku takže ted i jonuška pujde....a jsou zvyklý a pusu otevřou... :wink:
12. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě házím informaci, že mám jeden volnej lístek na zítřejší MADONNU , do prahy, a i volné místo v autě, odjezd zítra ve 12, návrat kolem 23h , lístek prodám za 700,- pokud máte někdo zájem nebo víte o někom kdy by chtěl jet, tak pisněte, ju ?? díky
12. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš ta Zlámalová tě nemohla mučit, je to taková mladá holčina, že by tě trápila její maminka?....
12. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: vážně???tak asi její mamka teda..ta byla drsná :grinning: :grinning: byla ještě na straé poliklinice a potom tam u nádru..aha tak to jo..třeba je hodnější :grinning:
12. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se dnes mám..prcka jsme vyzvedli u našich až kolem 11 dopo...a tatka ve 3 odjel s prckem na chalupu na odpoledne,tak já si ted vyžehlila,poklidila celý byteček a za chvíli mám scuka z holkama z práce.Budeme se loučit s jednou,že odlítá na půl roku do Austrálie......tak se těším že poklábosíme atd...moc my holky z práce chybí....byla jsme super parta....
12. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek občas kouknu co děláte a jaks e máte ale není čas....táta byl minulý týden v Praze tak jsem na to byla sama.Tento týden už je to lepší ale pr změnu je malý nemocný tak pořád otravuje a chce chovat.Stěhování v sobotu proběhne.Už jsem z toho vyfluslá...Chtěla jsem se s váma ještě scuknout ale vůbec nestíháme máme toho ještě moc...aby toho nebylo málo tak nějaká komplikace a je to...dnes se jdu odreagovat s ženskýma...chtěli aspoň na chvilku než odjedem tak se těším snad na chvilku vypnu...balím i ze spaní :sweat_smile:

Krystian mě to taky trošku příjde že nezapadám,ale u mě je to oprávněné přece jen se stěhuju...jen mě mrzí že jsem nestihla někdy za váma dojít...no ale já za váma přijedu jak se to trošku uklidní a dá do kupy :wink:

Tak se mějte holky krásně nevím jestli ještě stihnu juknout snad jo papa :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek