• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jéje Marti tak to máš super veget.
I když já si dnes taky nestěžuji, malej je dnes celé odpoledne hodnej, asi si žehlí včerejšek :grinning:
Abi to je škoda, že to nestihneš před stěhováním :frowning2:
12. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystyan....my jsme se ještě neviděli tak honem šupšup na srazík...at se poznáme?a jak to u vás vypadá se stěhováníM? :slight_smile:
Dadli...pěknýho chlapa?kdo by chtěl se třema děckama... :confounded: :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , krystian a abinko, co blázníte?? jak nezapadáte!!!!!to si namlouváte jen vy uvnitř, my s dadli a rencou se už známe dlooooouho a leccos jsme spolu zažili,takže si máme pořád co povídat a scházíme se i mimo akce jako je sraz koník, ale jsme rádi , že jsme poznali další skvělé maminky a ještě větší radost máme, když si děti spolu můžou pohrát, neboť děti potřebují děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

abinka ta má teď plnou hlavu balení, skládání, takže má spoustu jiné práce a tak ti to abi na srazík nevyšlo, ale určitě zas na nějaký další dorazíš i s Chosínkem a krystian ta zas má plné ruce pečení, ale jak bude čas, zas s holkama dorazí, viď, vždyť je to na té zahrádce, když se sejdeme samý klučina a holky nikde :grinning: :grinning: :grinning:

dadli , tak se na ten zítřejší koncert pěkně vyspi a užijte si to, pak popovídáš, však pokud nic nebudeš mít , ozvy se v pátek, něco podniknem, můžeme za Sárinkou od lei třeba odpo :wink: :wink:

teda marti, tak paráda, podělala sis co je potřeba hezky v klídečku, táta se vyřádil s Klárinkou a ještě večer posezení s holkama, jak se píše v jedné chytré knize , i maminky potřebují jen čas sami pro sebe a já jsem pro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: člověk musí umět vypnout

oli, sice jsem na srazíku nebyla, ale Jarousek dováděl???vůbec si z toho nelam hlavu, Adámek když má den D, tak se dokáže děsně vztekat, křičet a klidně se válí i na městě po zemi a to bys řekla jaký je andílek, jsou to andílci s růžkama :slight_smile: :slight_smile: jinak u dr vše ok, všechny testy negativní, tak ještě se čeká na ty odběry z krve na alergii, ale už zase kakáme normálně, takže nevím, co mu nesedlo nebo proč totak bylo, hlavně že je to zase dobrý, v pátek jdeme na 18.měsíční poradnu, trošku se zpožděním, ale nějak dr nestíhala :slight_smile: :slight_smile:

popíjím vínečko, ještě kuknu co kde nového,jo olinko dnes jsme se byli fotit v ateliéru , táta souhlasil a nakonec se fotil víc než já, tak se těším na fotečky :slight_smile: :slight_smile: papa,dobrou a krásné sny
12. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!!

Omlouvám se, že píši až nyní...ale chůva byla u nás až do dneška, tak nebyl čas na netík. :sweat_smile: :wink: Jinak srazík byl super... jste všichni prima :slight_smile: Oli neblázni, každej prcek má svůj den ...žádnej není výjimka, takže vůbec se tím netrap! Jinak, taky jsem ráda, že mě konečně vytáhne někdo z domu. :grinning: I když je to kousek dál...než tady pochodovat po dědině. :grinning: Jinak ohledně toho zapadání do kolktivu, taky si myslím, že to není semnou ještě ono ale snažím se. Přeci jen se tu všichni znáte ohodně dýl... a já teď jen pár z vás ze strazíku a to ještě ani nevím s kým jsem pořádně kecala. Neznám totiž ještě všechny nicky. :grinning: No chce to čas...než vás všechny poznám ale srazík byl fakt super! :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

teda vy se máte.Hodný děti,hodný tatínky :grinning: já byla dnes zralá zas na Kroměříž :frowning2:
Ela vylila u pc pití,Aneta od rána zlobila jak prase.pořád se honily dělaly bugr :angry: :angry: :angry: a já skoro přišla o hlas jak jsem na ně hulákala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ela jakž takž poslechne ale Any nikdy :frowning2: je asi moc malá nebo si ze mě dělá prdel :grinning: :grinning: :grinning: a zkouší co vydržím :grinning:

Jé Dadli ty se máááááš tak pak aspon poreferuješ jaký to bylo :slight_smile:

Abi ty sem nezapadáš jo?????????????to byl dobrej vtip :grinning: :grinning: :grinning: máš toho dost co?????? až se to uklidní jak píšeš tak určitě doraž za nama jo :grinning: :grinning:

Kolči no vidíš jak to Jája u zubařky hezky zvládl.Tos byla taky u té mladé??Ona to je asi její dcera té Zlámalové.My chodily nejdřív k té staré a pak si nás asi nějak vymněnily nebo co. :confused:

Zítra valím k Balákovi pro prášky a s máti do města tak když někoho potkám tak se budu hlásit :grinning:

dobrou...........
12. srp 2009 ve 23:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku už se móóóóc těším na fotky :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 23:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaelan...no už se ztrácím....je to spoustu nových tváří.......s tím počítám jaks e přesunem a zabydlíme tak za váma dorazíme :wink:

verdik tak na ty fotečky jsem taky zvědavá....taky bych ráda překecela tatínka no snad se mi to jednou podaří :sweat_smile:
13. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak já přijela v 10 toršku více popito,ale co už :wink: :sweat_smile: tak jsem se tešila do postýlky,hned jsem usla.Ale jak naschvál,malá od půl 1 se vzbudila a furt plakala..takže jsem kní furt lítala,v náruči u me potichu,ale jak jsem ji položila zpátky tak řev a řev,tak jsem si ji vzala k nám do postýlky...a spala ale rozvalovala se,v 5:40 opet vzhuru,tak jsem ji udelala mlíčko a spinkala s tatkou a já si šla lehnout aspon na chvíli do pokojíčku na gauč....takže dnes jsem k.o... :wink: :unamused:
13. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes taky K.O., ve 3 ráno mě probudil telefon z bezpečnostní agentury, že byl na firmě poplach (ráno jsem tam hned volala ať si laskavě smažou moje číslo, protože mě už žádný poplach nezajmá) a já jsem pak usnula až o půl šesté. No v šest musím vstávat, abych si dala první snídani (kvůli té cukrovce). Takže teď jen sedím a hledím jak praštěná :grinning: Ale protože jsem ještě bezdětná tak si lehnu po obědě :grinning:

Mě náhodou připadá super jak se postupně poznáváme a ještě lepší je, že na každém srazíku poznám někoho dalšího. Na Abinku a Krystian se moc těším!! Před prvním srazem jsem měla trošku strach, ale ten pocit má asi každá znás, přece jen se vstupuje do něčeho cizího a nového, ale pak jsem byla nadšená, že jsem odhodlala a šla tam. Pro Zobpusinku to taky určitě nebylo snadné, ale zvládla to a navíc holkám přivedla "au pair" :grinning: :grinning:

Daši - tak ať se ti Madona líbí, dej vědět jaké to bylo.

Jsem teď trošku mimo, ale Krystian peče dortíky na kšeft? Já byc zrovna jeden dortík v září potřebovala (pro manžílka k narozkám) :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak včerejší kino proběhlo v pohodě...sice jsem myslela na to co je doma, ale to už k tomu asi patří. Malej byl spokojenej i s babičkou, asi ani nevěděl, že jsme byli pryč :wink: Ale docela jsem se odreagovala. Noo stejně nemůžu nikam na moc dlouho chodit, protože po těch 5 hodinách mi teda prsa pořádně nadávaly :grinning: Bylo to tak maximum. Jak jsme přišli tak to malej pěkně vycucnul (to byla úleva) a spinkal až do jedné hodiny.
Dneska je zase jaksi divně...mám nějakou blbou náladu jak není sluníčko...doufám, že se vyčasí

Jo a Jonuska, tvůj manžel je fešák :wink:
13. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - já jsem šťastná, že prší, aspoň nemusím zalívat zahradu :grinning: :grinning:
Takže Harry se ti líbil? Já jsem s tím filmem byla spokojená, ale raději mám knížky. :wink:
Vidíš tak jsi to dokázala ty i malej, to je super ne? :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzííí takže jste si kino pěkně užili paráda..taky bych potřebovala oddych :angry:
Dadli dnes madona že??užijte si to :wink:
mě je taky fajn v tomhle počasí aspon není dusn..i když by mohlo ršet jen v noci třeba
13. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: vy jste se na mě sesypali!!! No v úterý dorazím na srazík akorád si nejsem jistá kde je ten národ do Lerku bych trefila ale národ to se nechytám.Na madonu bych jela hned ,ale ten náš táta je pořád v práci takže s tím hlídáním je to pech.takže doufám že když se v úteý dohrabu tak tam budete komplet všichni protože nevím jak bude dlouho trvat kdy se dostavím na další!! :wink:

Editah jo jo nakšeft dortíky posílala jsem holkám fotky ale nevím komu asi Olči tak ať ti to přepošlou nebo bych ti to mohla poslat kdyby náhodou dej vědět.nemusíš si ho objednat jen kuknout pro inspiraci :slight_smile: .

jo a ten sraz v kolik a nepište mi kde je ten národ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A mám umytý okna héééééč už jsme skoro neviděli ven :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: a to je světla najednou.
13. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan...národ je divadlo..a z boku je zahrádka:slight_smile:to najdeš nebuj a je to v pul4..jak kdo stíhá :wink:
13. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé díky Jonuš snad to najdu a kdybych tam někde bloudila tak na mě mávinte ju.Budu to stíhat i dřív ,ale když to budu hledat tak možná přijdu poslední :sweat_smile: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako pujdeš kolem atria.....jako k divadlu a hnedka u atria jak je tam fontána tam to je.... :wink: nemužeš zabloudit..tak se budem těšit:slight_smile:)) :grinning:
13. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Edi pošli mi do IP mejlík, přepošlu Ti ty dortíky :wink:

Kristy jééé taky bych potřebovala umýt okna :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my máme nejakou krizi..asi.. :frowning2: :angry:

ona nechce být v postýlce a hotovo..řve ta jako tur...d rána mi usla až ted a to jsem ji musela dát do kočáru a jen jse ji přendala jak usla tak se vzbudila a začla řvát tak jsem ji ted vrzla zpátky do kočáru a spí..chápete to?
nikd ymi to nedelala..položila jsem a spala....co stím pomoooooc
13. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
martii.....to bude asi něco jak ěl jaroušek..prostě svuj den.mužou to být zuby cokoli.kluci to mívají taky.i když byli malí....prostě vydržet.vždyky jsem se těšila až večer usnou... :unamused:
13. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jejej, tak to máte taky veselo.
U nás dnes pokračuje trend posledních dnů, ráno se válel na zemi venku - ještěže měl pláštěnku, tak nebyl ani moc mokrej...jen protože, jsem mu nedovolila aby šel po silnici sám.
Teď zuřil, že jsem odnesla prázdný kelímek od jogurtu - že už ho snědl, že ještě není...prostě se vzteká kvůli naprostým kravinám
13. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Zdravím Prostějov :slight_smile: Já se v PV narodila,do 5 let vyrůstala ve Vrbátkách+každý víkend tam u babičky.
Rodinu mám v Mostkovicích,Vrahovicích,Držovicích.
Takře Prostějovsko je pořád moje srdcová záležitost :slight_smile: :slight_smile:

a rodinnou hrobku v Dubanech :pensive:
13. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jakoubko odkud jsi tedkom??? :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted Olomouc-Holice :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jkoubka...a jezdíš do PV??
to si Dadli madona asi moc neužije...ukazovali to v tv davový šílenství :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi...mužu se pozvat zitra ráno na kafi??????jestli něco nemáš..? :grinning: :wink:
13. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuska-už ne :frowning2: Babička už zemřela :pensive:
A za rodinou jezdíme ,tak 3 krát do roka
Ale,když chce jet malej vláčkem,tak sedneme a jedeme do PV :slight_smile: projdeme město a jedeme zpátky :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Romi, budu ráda...nic nemám
Napíšu ti do ip přesnou adresu...
13. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..

Taky se pokusím v úterý za váma přifrčet :wink: Doufám, že bude hezky. :grinning: Jestli mám zase dovézt hlídací tetu, tak stačí napísat. :grinning: Mě to přišlo vhod :grinning: Jinak koukali jste se některá na tu naší amat. pohádku co jsem natáčela? :slight_smile:
Ty okna bych taky brala... kdyby se tu někdo chtěl nabídnout :sunglasses: No nic končím jdem baštit. :wink: :grinning:
13. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zobpusinko...já jsem dse dívala na tu pohádku..jen jsem tomu moc nerozuměla protože děcka spali a měla jsem to potichu :grinning: ale dobrý jste :grinning:
13. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, píšu jen v rychlosti :wink: :wink:

Minidovolená v Hranicích byla super a teď postupně balím na další :grinning: Zítra ještě nákupy a v sobotu konečně k mooořiiii... vloni jsme nebyli, tak teď si to užijeme, jedeme na 14 dní :slight_smile: :wink:

Jinak srazík byl určo super, tentokrát jsem fakt nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zobpusinko pohádku jsem zhlídla, fakt super, máte to dobře vychytaný :wink: jen jsem to taky měla hoooodně potichu jako jonuska, dívala jsem se na to v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sárinka běhá a běhá, tak se jí to líbí, že chce jen chodit a chodit a nejlépe když si může do ruky vzít nějakou tašku, nebo naše boty, nebo prostě cokoliv co najde.. je to beruška :wink: A umí udělat opičku, pejska, tygra, auto, kačenku, jak tata chrápe :grinning:, kočičku, taky říká mama, tata, bába, říká "tady je" a taky spoustu těch svých specielních zkomolenin, kterým rozumí jen ona a její vrstevníci :grinning: :grinning:

Tak se tu holky mějte, já napíšu až se vrátíme - no a to už bude září :grinning: :grinning: a v to úterý 1.9. bych se mohla na srazík dostavit!!!
Budu se na Vás těšit a užívat si pobytu u moře. Tak pápá všem a všem prcoušům pusinku a ať jste všichni zdraví!!!
14. srp 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám doma skoro celý rozdělaný velký balení nutrilonu jedničky. Nevíte náhodou o někom, komu bych ho mohla přenechat? Ať to zbytečně nevyhazuju...
14. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek