• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte, kde jste dneska?????
tak MADONNA měla nádherné show, ale těch lidí, to byl mazec, chtěla jsem se nacpat někam k podiu a po tlačenici u vchodu, kdy jsem byla jen 30 min. v těsném davu, bylo mi z toho zle, bylo to hrozný, tak jsem zvolila pohodlí na srázu na travičce, pěkně vedle občerstvení a záchodků, už jsem asi stará, pač představa být několik hodin bez wc u podia v davu mě děsil. Madonnu jsem viděla na velkých obrazovkách, a někde v dálce takový malý blondatý flíček, byla nádherná, štíhlá a celé dvě hodiny makala, tančila,běhala, paráda, v 51 letech bych to nedala, a ta postava, dnes jsem si kvůli ní dala na oběd salát, místo vepřa knedla zela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:Trochu mě zklamalo, že to tam nevřelo, publikum byl o nějaké mrtvé. Ale byl to každopádně zážitek.

holky, nemáte na půjčení některá cestovní postýlku?? na 3dny Pondělí až středa . jedeme do beskyd a na penzionu nemají postýlky. Kdyžtak prcek bude spát s náma, ale není na to zvyklí, tak bych raději chtěla postýlku.
14. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
Dadli...tak sisi to užila aspon takhle... :wink: já to viděla v TV a taky mě děsil ten dav...nedala bych to taky.jo a postavu má uchvatnou..taky hubnu...ani jsem dnes nevečeřela :grinning: postýlku bohužel nemáme:(
Zuziiii....tak návštěva uplně parádní..užili jsme si to ale jsem děsně uatahaná jsem od rána uklízela a pekla :grinning: :grinning:

pro holky..byla u mě kámoška co si píšeme deno deně už přes rok po skype.známe se z netu..taky má 2kluky a holčičku.holčinka má 1rok a 3m,kluky už mají velký...ale paráda......ještě jsme se neviděla jen po fotkách,dojeli až z čech byli v dinoparku vyškov.jen mě teda mrzí že nemáme svý že tu nemohli spát...bysme oíkali atakkk.škoda snad příště :grinning: ale jsem nadšená :wink:
14. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak zážitek určitě super a s tím davem to vidím stejně, taky bych to už nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a s tou postavou to joo,ale vem si že je to její práce a životný styl a určitě vše není přírodní :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ty už vůbec nemáš co závidět :astonished: :sweat_smile:

Samik byl zase minulý týden na U2 v Polsku a byl nadšený jak hrom, je to paradox, U2 je moje a přítele srdcová záležitost a teď i mého syna, po 18-ti letech, no je to mazec když si to člověk představí :grinning: :grinning:

Dadli postýlku sice máme, ale bereme ji do Croatia :confused: zkus Marťu :wink: :wink: A v Beskydech jsme byli 5dní v tom květnu (anebo červnu?? už nevím) a bylo krásně, tak si to užijte všichni!!!!!!! :wink:

Tak holky zítra tu už nebudu, vyjíždíme v 17hod, tak se mějte krásně a užívejte zbytku prázdnin!!!!!!!! pápá
14. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky...

dadli tak madona dobra rikas jo...jsem slysela ze dostala pul milionu pokutu ze rusila nocni klid :grinning: to je trapny co aby se vseci ne po.... prej mela hrala do 23.00 a nocni klid je od 22.00 ze ...to sou fakt trapaci ze to tak resi ach jo :unamused: jinak snad teda super a sehnali jste nekoho na tu volnou vstupenku?

zuziku bohuzel takovy maly mimca tady nikdo u nas nema...ted se narodili 3 ale ti koji ze :unamused: tak fakt nevim..a co malej to nechce??

jonusko ja jsem si psala s jedno holcinou 2 roky a ted jsme se taky videli poprve jsme stejne stare a mame stejne stary deti.. :slight_smile: takze pohodicka :slight_smile: dali jsme sraz v Brne v zoo a klidecek je to parada mittakovy znami..

dadli jinak je mi lito cestovni postylku taky nevedem :unamused: ma ji tchyne ale ta je takova jakasi chatrna ze kdyby se rozlozila tak uz ji asi nikdo neslozi :grinning: nam jednou pujcovala abinka ale ti se stehujou :frowning2:

abinko a vy uz asi zitra stehujete nebo ne?tak hodne stesti a at to jde hladce jo :wink:

mejte se lidicky...
14. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk.....nikde nikdo :confused:
my jsme dnesky byli na hodech v Kralicích nebyli jste tam některá???paráda dnik jsme měli a zítra se chystáme na makrely.
malá bude mít v pátek svátek..je Johany...malá je teda Johanka i v r.listě ale to neva.tak jsem ji koupila fifi z květíkova hadroovou je z ní hotová..a já jetště víc :grinning: :grinning:
kde jsteeeeeeee??? :sunglasses:
15. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , já jsem tady. my jsme byli celý den na seleti a já jsem ted sama , pač manžílek tam zůstal, nasral mě, měl původně jet se mnou domu
15. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Dadli to jste se měli na selátko bych šla taky........a to znám....chlap no :angry:
u nás je to pořád na bodu mrazu :confounded: ais to tak zustane...je mi tak i líp..samotné.zatím :confounded:
kdy jedete do beskyd??
15. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondělí ráno jedeme , tak máme zítřek na udobřenou :grinning: néé, mě to do rána přejde a on je v poho :grinning: Mě jen štvou ty kecy, že jede s náma domů a když sedám do auta, tak mi řekne že tam zůstane. původně mě přemlouval at tam spíme, v autě s malým, dobrý ne?? oni jsou fakt někdy na palici.
15. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím jak někdy myslí ti chlapi....něco se jim tam přepne a je konec :grinning:
my budem zítra dělast makrely a pojedu s bratránkem na přehradu..projít se a tak..
manža je prej nemocnej tak nevím :unamused:
jo a bolí mě šíleně zub.vrtanej.nechápu vždyt mi ho ted vrtala.. :angry:
jééé nevíš jestli je na Brněnské ještě ta kojenecká voda z toho kohoutku???jak tam bývala kdysi??
15. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem doma zas jako každej večer sama a nudím se šíleně..tak bych někam už zašla :frowning2: :angry: :confounded:
15. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ta voda tam myslím je stále.
zub ti asi blbě vyvrtala, nebo je jen podráždenej z vrtání a uklidní se
makrelky jsem letos ještě neměla, tak at se vydaří a pochutnej si. Zítra se asi na přehradě upečeš, má být pecen. já asi pojedu k našim a zajdu mrknout odpo na chvilku na koupák, ale nevím

ležím v posteli a mám nootebook, a už se mi zavírají oči, ale vím, že jak to vypnu a zalehnu tak mě spánek přejde. nějak nemůžu nikdy spát když milovaný manžílek není doma, nejsem v klidu
15. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se jdu vtěrknout k bráchovi do pokoje..aspon nebudu sama.já to mám taky tak.zavírají se mi oči a jak lehnu konec.přetáčí se pořád a nemužu usnout.tak papa a dobrou... :wink:
15. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou
tady je blbý, že to není třeba jako ICQ , že musíš vypadnout z tématu a zase zpět, než nalistuješ stránku atd. to je blbý, pač jak čekám než napíšeš, tak jsem zabrousila do jiného tématu a debilně jsem četla cizí diskusi a zabředla jsem do toho a přitom mě to nebavilo :grinning:
15. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli jo to je tady blbý......na dámě je to přehlednější a mužeš zamknout diskuzi.dácát ruzný obrázky a smajloše jsou tak suprový :grinning:
my dnes spácháme až se děcka vzbudí vejlet...přemýšlíme kam :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKY HOLKY,

tak mi přijely od pátku z chalupy..bylo nádherne,brali jse sebou i od manželovýho bratrance dcerku,tak má tu dve deti,ale jen do uterý...tak zítra jdem do mesta at se podívá a k našim na obed...

postýlku dáši nemám..mívám pujčenou..
16. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak my v sobotu a v neděli byli na Moto GP v Brně. Poprvé v životě Jájoušek vydržel způsobně hačat na dece několik hodin a s otevřenou pusinou bulvil na motorky :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky..ja mam za sebou taky narocnej vikend.....vcera jsem mela oslavu narozenin pekna litacka kolem vsech ale byla prca malej spal u babí tak pohoda :slight_smile: nejlepsi je nocni plavani v bazenu to je dycky fakt curyna :sweat_smile: a kdyz je i popito tak je to i o hubu :grinning: :zipper_mouth:

ale tak parada dneska jsme zkouseli malyho povozit v nove cyklosedacce a docela se mu to libi takze snad dobry no ale nasadit mu helmu to je dilo :grinning:

tak se zatim mejte mooccc hezky páčko!
16. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak my jsme výletovali nakonec.byli jsme na chalupě u tety v Šubířově...no krása..
holky jdu v uterý na srazík a užs ena vás všechny těším..a hl.bych chtěla poznat ještě abinku ,krystian a renču..tak doufám že dorazíte holky:slight_smile:) :wink:
16. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já na srzík dorazím určo.tak na všechny se moc těším hlavně na ty co ještě neznám(Jonuška.zuzik,renča,a zobpusinka.)a ty co znám taky ráda uvidím hlavně ty dětičky.Jo a UPOZORNĚNÍ všem účastníkům srazu naše Kájinka kouše a bije děti :grinning: :sweat_smile: takže ať ty vaše nepřijdou k úrazu je to hroznej čert já to pořád říkam že to není náhoda když se narodila 5.12

Tak se moc těším. :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
acho joooo holky, další trápení...tentokrát nějaká vyrážka nebo exém nebo jaká to potvora na pusince, krku, trochu ručenkách. Byla jsem dnes u Mikuláškové, ta měla dovolenou. Kožní taky, druhej kožní tam měl plnou ordinaci důchodců, tak to jsem nečekala. Nakonec jsem šla ke Štepánkové, co zastupovala. Prý to vypadá na atopák :astonished: :frowning2: Já už se z toho fakt zblázním. Dostali jsme nějakou mastičku (linola) tak uvidíme. Možná jsem prý ale jen něco snědla a malej z toho dostal vyrážku. O ničem ale nevím...
Zítra dorazím, tak vám to ukážu, třeba máte některá víc zkušeností než já...
17. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...já se na vás tak těším... :wink:
kristyan tak to máš dračici teda :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí nesmutni, atopák správně pozná jen kožní, u nás to na něj chvíli vypadalo, ale už to má dobrý. Zmizelo to časem, koupali jsme v Balneu.
17. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzíííí to muže mít z toho co jsi snědla.náš Tomík to mívá od mala...najednou se prostě celej osype.dám ti zítra název koupele a masti která nám pomáhá..jo a fenistil kapky.ale ty po poradě s dr.
jo a v balneu oupu všechny..max.spokojená
zítra splkneme už se na tebe těším:slight_smile: :wink:
17. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uzijte si srazik me by v tom vedtu ani cert na ulici nevyhnal...radsi pekne na zahradce k bazenku :slight_smile:) ale treba takovej srazik nekdy zase na koupaku to by bylo fajn :wink:
17. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku..to je škoda.já teda koupák nerisknu.minule jsme to odmarodili..tam si děcka všechno předají.at jsme fit.jak začne škola tak nám to zasejc začne.. :frowning2:
tak kdo všechno??já kristyan...zuzík :wink: zobpusinka psala že nemuže....abinko...co ty??jo a renča psala že dorszí ne??holky a nepujdem na ten ujezd?je tam pro děcka fakti lepší vyžití..než v národě..tak jak chcete...mužem si ale dát třeba sraz u atria a pak tam hromadně jít... :wink:
17. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky dorazíme. Dítko mi na zahradě prošlo růži :frowning2: vypadá jak ....no jak kdyby prošel růží, ruce nohy podrápané :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
17. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dorazím určo ,ale já už se nedostanu na PC když odjedu tak doufám že kdyby byla změna tak mi dáte vědět ju Olča má na mě číslo kdyby něco tak písnite ju.Já budu někde u toho atria nebo se slezem v parku a pak se rozhodne? no ještě dneska to můžete měnit já totiž ráno kuknu a jedem takže abych někde nečekala zbytečně.
17. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě je to docela jedno kam..ale ten ujezd mě láká:slight_smile:))tak pisněte..je tam obr písek a blbidla pro malí děti hlavně
17. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Dadli už je asi na dovči, četla jsem až teď , že potřebeje cestovní postýlku - já má jednu novou doma. A klidně ji půjčim, protože ji ještě chvilku nebudu potřebovat.

Já zítra taky dorazím. Nechala bych to ještě na ten národ a na příště se dohodnem na Újezdu, přece jen ne každá chodí na net každý den a ať nečeká někdo někde jinde :grinning:
Ale je to jen můj názor :wink: :wink:

Zuzi - to bude OK, moje neteř taky trpěla jako mimčo různýma vyrážkama a teď je naprosto v pohodě. Uvidíš co řekne kožní, nemá smysle se stresovat předem.
17. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro ten národ ať nejsou zmatky :sweat_smile: .tak já kolem 15 h budu tam někde se potulovat,kdyby jste mě někdo poznali tak mávnite ju mám modrej sporťák a v něm Kájinku a beru i Kristýnku tak snad mě poznáte :wink:
17. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek