• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
já jsem taky pro ten Národ, jak píšou holky, ne každej nakoukne předem, tak ať tam není někdo smutnej sám.
Kristy já budu v PV asi dřív, tak když tě potkám někde okolo Národa, tak mávnu a půjdem třebas dřív tam ju :wink:
17. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Oli kdyžtak půjdem dřív já mám času dost budeme spát u tchyně v PV tak mě čas netlačí.Oli od kdy tam budeš v PV jen tak orientačně
17. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tak od půl třetí, ale ještě půjdu na poštu a do potravin
17. srp 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to si myslím že se potkáme .Kristýnka má ráda výlohy takže mi budem šmejdit kolem výloh na městě. :sweat_smile:
17. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky taky dorazím:slight_smile:v pul4teda:slight_smile: :wink:
17. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

tak já nevím jestli přijdu protže je u nás tichá domácnost :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale jak se nas..... tak vemu auto a Anet(Ela je zaase fuč) a přifrčím za vama :wink:
17. srp 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean doraž určitě:slight_smile:)))na chlapa se vybodni:slight_smile:
já zasejc nemužu spát... :angry:
17. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já dorazím určo.Jaké je v Pv počasí u nás vylízá sluníčko takže zase bude pařák.

Marti tak dneska večer jsem si vzpoměla na tebe Kája nechtěla večer spát v postýlce a pořád volala mamííí mamííí tak jsem tam pořád chodila jak blb a měnila hračky na spaní hned panenku pak zase medvídka za chvilku rybyčku no děs .Usnula o půl desáté a to normálně spí v osum :unamused: za to dneska si pospala ráno do 8 to u nás není zvykem mi tak max do 7-7.30

Klaelan no určitě přindi se odreagovat ti chlapy jsou někdy na chuja já to znám

Já bych chtěla vidět jak vypadá ideální manžel - ství to by mě fakt zajímalo :wink: :wink: :wink:
18. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

hihi ideální manžel neexistuje - hele to by byla i nuda ne :grinning:
18. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky dorazíme, doufám, že Jajda zas nebude protivačit, v noci se budil - zas zubany :angry: , ale zatím je v dobré náladě
18. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi se pomalu chystáme k odjezdu budeme chvilku u babi a pak půjdem na město tak kolem 2-3 tak pa pa v národě.
18. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky určitě dorazíme...
18. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak po 14 dnech vás dočítám,nešel nám internet.

Vidím,že srazíky dodržujete pravidelně,no už bych taky mohla konečně někdy dorazit,ale jak tady někdo psal,já mezi vás nezapadám,neboť už se všechny znáte.Já znám jen zuzika a to od vidění.

Jonuško,já jsem byla v Kralicích na hodech,neboť tady bydlím,ale tebe jsem tam neviděla.
18. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc se omlouvám, že jsem tak odbíhala za tou ségrou a kamarádkama. Dlouho jsem je neviděla (teda ty kamarádky) Nevěděla jsem, že tam budou...
Malej byl už pěkně protivnej, odpoledne vůbec nespal...tak jsme přišli domů, okoupali se, najedli a hurá do pelechu...teď už spinká. Jdu si dát něco na večeři a trošku tady poklidit. Mějte pěkný večer
18. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo...měla jsem malou jen v malích golfáčích a s malím jsem bla na kolotoču..seděli jsme asi tak do 7 na tech lavečkách hnedka z kraje.. :wink: prosímtě já neznala nikoho a už mám docela přehled..tak doraž příště určitě :wink:

Zuzi...malej byl hodnej..ta naše spala jen chvilinku a já myslela že usne a prd.ted si tady pořád svlíká ponožky a prská :grinning:
jo a kluci se dívají na strašidla z vykíře :grinning:
18. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kuk...??? :wink:
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je dnes zase vedro. Doufám, že jste všechny na koupáku a užíváte si :slight_smile:
Romčo jakto, že vy jste doma?
19. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko ahoj..no malá je umrčená zoubky..měl jsem tu kámošmu na kafe,pak jsem vařila a tomáš ted spí...ale budem jen na dvorku asi..dám jim bazenek a bude :wink:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi taky skočím na zahradu pod sprchu :slight_smile:
Co jsi vařila?
Já jen rychlou houbovou polévku a k tomu salátek, v tom vedru se mi nechce ani vařit ani jíst :grinning:

Chudák malá, nechápu proč se děti nerodí už se zubama :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli rýži a vepřo na přírodu....a já měla teda dneska hlad:slight_smile:))
no taky nevím...hruza.ale už vypadá líp....ted si hraje babula
edith nechtěla by si dudynek 0-6m od sauvinex....novej,jen vyvařenej..malá ho nechtěla.nechce dudyny.stál 150v prioru dám ti ho za 90kč...ružovej moc pěknej šupnu ho do albika tak mrkni..je jako nuk
19. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechci malé dávat dudlíky, teda jestli to bez toho půjde :wink: Ale děkuju za nabídku, jsi hodná.

Já budu dělat maso k véči, přijde nám návštěva a tak budou medailonky z panenky, pečené brambory a k tomu hromada salátu caprese. Taťka totiž letos pěstuje rajčata a máme jich tolik, že už je cpu skoro všude :grinning:
19. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha jj škoda nevím kam ho udat... :grinning: malá taky nechtěla a ni tedkom nechce.nosím jeden ale má ho tak jen na kousání.ale neví co s tím... :wink:
jééé salát caprese to je co????z rajčat asi popiš... :wink:
19. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to strašně jednoduchý salát z rajčat a mozarelly - oboje nakrájíš na kolečka. Pak se to zakape olivovým olejem, balzamikových octem a ještě se může nahoru přidat pesto genovese (z bazalky, piniových oríšků a oliv. oleje). Je to hotové hned a hrozně dobrý :grinning: :grinning: A taky dietní a zdravé. Já to mám často k večeri s opečeným chlebem. :grinning:
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to musím zkusit...já dělám ledovej salát s rajčaty a mocarelou..tu miluju.do toho kuřecí kousky oprančený..oliv.olej,sul.a takovou zálivku z toho kuřete..no jako obídek moc dobrý :grinning:
včera jsem měla žravou večer:slight_smile:))
malá měla dnes poprvé jogurt...a chutnal.ji...hurá.odpol bud emít přesnidávku zkusíme trochu jahodově...tak doufám že ji snese :wink:
19. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem jsem hrozně ráda že jsem vás poznala jste všechny super. :grinning: :slight_smile:
Olču a megee znám ,ale jonušku ,zuzika,editah jsem neznala a jsem ráda že jste přišli takže ještě jsem nepoznala renču a zobpusinku tak snad příště.

Fotky co možná nejdřív vložím ale nevím jak je mám dát do toho našeho albíčka ze srazíků takže kdyby jste některá věděla tak já vám je pošlu na mail a vy je tam vložíte. :wink:

A ještě bych navrhovala rozlučkovej srazík z Abinkou než se nám odstěhuje je to přece jen zakladatelka tématu.Vím že za náma bude jezdit ,ale třeba já jsem ji dlouho neviděla .
Takže Abi jestli bys chtěla tak navrhni termín a nějak bychom to pořešili ju.

Dobrou noc du hajat pa pa

Jo a ještě novinka dneska jsme byli u zubařky z Kristýnkou trhat jedničky nahoře obě naranu byla statečná , už se jí dlouho a hodně kejvali a nechtěla jíst asi 2 dny pořád mrčela že ji to bolí a tak jsem volala zubce a jsou ven .Tak jsem ráda že je to za náma a do první třídy půjde z novejma.

Tak pa pa a dobrou
19. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky, taky jsem ráda poznala nové tváře...
To bude dneska zase pařák, zrovna přemýšlím co vymyslíme. Včera mi kamarádka co má chatu na Stražisku říkala, že ten koupák je nově spravenej a že je to tam prý bezva. Jsem to vůbec netušila, jezdili jsme tam dřív, ale teď to musí být teda ještě lepší.

Kristyan (Ivi, že? teda doufám :grinning: ), s tím rozlučkovým srazem pro Abinku souhlasím, tak třeba se uskuteční. Určitě toho má na zařizování hodně holka jedna :slight_smile: ale my budeme moooooc rádi, když si na nás čas udělá.
S tou zubařkou je to bezva, máš prostě šikovný holky. Teda ale ta mladší je pořádnej ďáblík...říkala i ségra jak tam seděla s těma kamarádkama :grinning: :grinning: Ale zase lepší živý dítě než nějaká leklá ryba že jo? :wink:

S těma salátkama jste mi udělaly celkem chutě, jsem si uvědomila, že té zelenině moc nedám. A přitom máme plnou lednici od tchánů ze zahrádky. Budu muset rychle taky nějakej ukuchtit. Stejně nevím co na oběd, nic mě nenapadá...
20. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi - rozlučka s Abinkou je orpavdu super nápad, i protože jsem se s ní ještě neviděla.

Zuzi - já teď jím tuny zeleniny se sýrem, nic jiného totiž skoro nemůžu :grinning: :grinning: Na stražisku je to super, kdybych nebyla těhotná tak jedu hned. Už se nemůžu dočkat příštího léta, to tam budu pečená vařená :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krystian taky souhlas s rozlučkou..a kam se vlastně stěhuje???? :confused: škoda že jsem tě abinko ještě neviděla....tak honem to musíme napravit..já dojdu kdykoli kamkoli :grinning: :grinning: :grinning:
taky budu muset na to stražisko ještě zajet asi fakt :grinning:
20. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,zdravím..nestíhám tak jen v rychlosti....

odpo jdeme na koupák s malou do koupelek...
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já taky tak nějak jak martinka s Klárinkou, nestíhám, pendlujeme na koupalištích, v aquaparku v OL, na bazenéch u známých a na chatě, takže pořád někde, musíme využít ještě toho sluníčka a teploučka :grinning: :grinning:

dnes jsme byli na městě dopoledne, jen něco nakoupit a zítra zase jedeme na celý den na bazén, malý je ve vodě jak doma , jako všechny děti a nechce z ní ani ven :slight_smile: :slight_smile:

jinak jsme byli s dadli v neděli v chropyni a taky moooooc hezký pro naše ratolesti, kluci jezdili s tatínkama na větší skluzavce, my s dadli jen zavírali oči,jak jsme se o ně báli :grinning: :grinning: mám fotečky, tak pak je přidám do alba
jinak renca se sarinkou jsou u more, proto nebyli na srazíku,určitě se mají krásně a v září na srazík už dorazí, dadli byla na dovci taky a mně pustili maminku z nemocnice,takže jsem byla u rodičů, trošku ji rozveselit s Adámkem, tak příště dorazíme určitě

rozlučka s abinkou by byla fajn, tak uvidíme co na to písne abinka :wink:
zatím pa, jdu na kafíčko , malý ještě nespí , ale snad na chvilku zdřímne , do večera by nevydržel a pak přijede tatínek a někam vyrazíme k vodě, papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek