• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky se máte jak všecny dovolujete a koupáky... :cry:
20. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

my byli včera taky na Stražisku teda naši,holky a já R byl doma protože má nafučenou hubu :frowning2: :frowning2:
Ela už se naučila plavat tak jsem ráda protže jěště před týdnem by do vody bez kruhu nebo rukávků nevlezla :grinning: :grinning:
ted je u babči v Hluchově a já jsem s Anet zase doma ale bavíme se po svým jsme pořád na dvoře hraje si s pesanama a pořád běhá na boso .Mám strach at ju něco nepíchne máme plnou trávu včel :angry: :angry: :angry:

Wajtinka bude mít štěnátka koncem srpna takže kdyby měl někdo zájem o labradora tak ví kam se obrátit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Se srazem pro Abinku souhlasím už se těším na Chosínka a hubenou Abinku :wink: :wink:

umyla jsem ted zeme a je zas chvíli čisto no minimálně do rána než vstane Any a vylije na zem pití.....

normálně chrápeme až do půl 9 ale večer to usínání se nějak pokazilo usíná až po 22h a to ju dávám lehnout kolem půl 9 jenže pořád volá že chce čůrat,kakat,pití... už mě z toho hrabe :grinning: :grinning:

ted se pořád díváme na atletiku mě to tak baví a Any už je z toho taky zblblá pořád běhá a startuje si to :grinning: :grinning: :grinning:

tak hezkou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my jsme se včera vrátili z beskyd , nádherná příroda, hotel, bazén,okolí, úplná bomba, ale personál, ochota, služby atd. šílený, prostě na to kašlou a proto tam ani nikoho nemají. Tatka taky to kazil, pač se mu ta dovča nehodila , chtěl ji zrušit kvůli moooc práce, ale já zaplatila zálohu, tak jel, za trest :cry: takže nic moc, pěkně mě to mrzelo.

dnes jsem byla celý den v práci a zítra mi přijede kámoška z |Prahy na celý víkend i s dětmi, tak pojedeme zítra odpo na stražisko na koupák a zůstaneme tam u našich a večer něco ugrilujeme, pokud nepřijdou ty slibované bouřky

jo a na Madonnu jsem udala lístek přes kámošku, nějaké Monice a ta jela s náma a je to ta , která otevírá na brněnské tu školičku, takže mám na ni číslo a vše z první ruky, a mám pro vás i letáčky, v úterý vezmu na srazík, jsem se rozhodla, že tam martinka budu dávat pravidelně každý čtvrtek dopoledne , ze začátku na hodku, pak dvě, tři, a udělám si dopo pro sebe, budu chodit cvičit atd. tak je tam můžeme dát všechny a budeme mít srazík bez dětí a dáme si kávičku v klídečku :grinning:

rozluškový srazík s abinkou by byl super , snad si najde chviličku, co abinko????
20. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak mi odjíždíme opet na chaloupku do nedelě...

stou školičkou super..taky tam chci Klárinku dávat určite.....tak se mejte ,jdu balit pa pa
21. srp 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....tak zase já:slight_smile:)))))
Dadli tak jste si to užili parádně...tiše závidím :slight_smile:
marti mějte se krásně na chatičce.
my budem zítra slavit tatkovi narozeniny.a mám trápení zase...takže nic moc :fearful:
21. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, přeju krásnou oslavu...a všem pěkný víkend
U nás bude dneska uklízecí a nakupovací den. Už mám danou pračku, uklizeno po snídani, nachystáno na oběd...taky mám velkej úklid v baráku, tak to zmáknu až dojde taťka od holiče. Pak musíme na velkej nákup...lednice je jaksi vymetená :grinning: Zítra jsou v Měrovicích hody tak jedeme na oběd ke tchánovcům a juknout se na ty tři kolotoče :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajooooj,
vítám Dadli z dovči, to je škoda, že jste si to moc neužili. Super s tou Monikou, já tam také chci zkusit dávat Jáju třebas na dvě hoďky a chodit cvičit.
Já jsem už u našich a snažím se narvat si do hlavy to pitomé učení, holky já se tak těším, jestli to v září klapne a udělám to, jak budu mít najednou mrtě času a pustím se pořádně do cvičení a umeju okna a tak a bude pohůdka a klídek a žádný stres a budu si jen užívat manži a broučka našeho. Tak zatím pa, nevím kdy zas nakouknu.
Pusu batolátkům a mimískům
23. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: nikde nikdo...kde jsou??? :grinning: :grinning: :grinning:
já ted tlačím palačinky..mnamka:slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zas máme další krásné dny.
Dorazí zítra někdo do národa? Já jo :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nedorazím...bohužel:(
ještě teda uvidím ale nevypadá to..
24. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já taky bohužel toto úterý nedorazím, bude mooc horko, tak půjdu s prckem bud někam na koupák nebo ke kamošce na chatu, tak se omlouvám

jo , taky koukám že je to tady nějaké mrtvé, jonuska a editah to zachranují, to jsou asi ty prázdniny, no počkejme jak budou plískanice, to tady budeme všechny :grinning: :grinning: :grinning: budeme si dávat kávičku přes koníka a pokecáme.
24. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, ani já zítra nedorazím, taky se omlouvám, ale ještě si užijeme ty poslední teplé dny u bazénku u kámošky :slight_smile: :slight_smile:

my jsme dnes byli s dadli na městě a pak dali kafíčko v národě, kluci si řádili po svém :grinning: :grinning:
a na ty plískanice, mlhy a brrrr počasí se taky vůbec netěším, asi se odstěhujeme na nějaký čas za sluníčkem, cha, cha, kdyby to tak šlo :grinning: :grinning: :grinning:
jinak fotečky z ateliéru už mám, ale marně sháním album na foto 15X21, mají jen svatební, dnes jsem byla i v OL a taky neměly, kdyby jste některá věděla o takovém albu, děkuji dopředu, tak pa, hezký večer a zítra si užijte sluníčka a koupání
jo , olinko, to učení ti nezávidím, ale už to máš za pár a pak bude pooooohodička, tak šprtej :wink:
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já teda taky vůbec netuším jestli dorazím. Jedeme se ségrou na koupák tak nevím jestli se stihneme vrátit.
24. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím vás.

Já taky nedorazím dneska jsme byli v OL a zaplatili last minut dovču takže v pátek odjíždíme k moři :wink: :slight_smile:
Už budu pomalu chystat věci prát a tak .
Samozřejmně budu myslet na Oli u zkoušek a držet palce.

No na ty plískanice se teda vůbec netěším to teda néééééééé :sweat_smile: Já mám ráda teploučko . :wink:

Jinak nic nového jsme zraví a dneska se poprvé Kájinka vyčůrala na nočník ,ale to byl omyl sedla si na něj v koupelně a já začala napouštět vanu a ona se vyčůrala myslím si na popud té tekoucí vody. :grinning: :grinning: :grinning: Za jiných okolností by se tam nevyčůrala opička jedna. :wink: No musím se přiznat, že to nějak nehrotím to odnaučování. Myslím že ješte má čas,a taky jsem četla že se to nemá nějak drmatizovat do dvou let nějak nutit,takže to nějak neřeším.Když jsme venku a namá plínku tak to zkoušíme ,ale nejsem na to zaměřená.

A co u vás nového je to tady fakt mrtvé nějak to flákáme že!!!!!!!!!

Tak se mějte pa pa
24. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky jen vas tak zdravim toho casu neni,,jinak myslim ze abinka uz je bohuzel odstehovana :frowning2:
tento tyden mame u nas v kostelci hody no...posledni teply tyden asi ze....snad jeste bude aspon na koupani..

jinak my a nocnik to je smichu...akorat reknem lulu kdyz na nem sedime a to je vse....skutek utek no :frowning2: :frowning2: :frowning2:

mejte se pa
24. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na srazík nedorazím nakonec určitě...frčíme se ségrou vyzkoušet aquapark v Krasicích...ještě jsme tam ani jedna nebyla, tak jsem zvědavá
Užijte si všichni krásného počasí
25. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si dnes taky udělám jiný program, přece nepujdu na kafe sama :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyyy :wink:

Hlásím se ze slunného Chorvatska, máme sebou notebok, tak jsem Vám jen chtěla hodit zprávičku :grinning: :grinning:

Máme se skvěle, cesta proběhla bez komplikací, Sárinka spinkala skoro celou noc, ubytování krásný, moře slaný a docela teplý akorát jsou vedra, 36 ve stínu, ale my jsme stejně pod slunečníkem :wink: :wink: anebo v moři...

Sárinka je úžasná, pije vodu v moři, na každého dělá kukuč a mrká a díky ní jsme se seznámili s pár lidma :grinning: :grinning:
Natírám ji 50-kou ale stejně je jak cikánka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady se tomu člověk neubrání...

Všechny moc moc zdravíme a těšíme se na srazík až dorazíme. Jestli bude trochu času tak hodím pár foteček do albíka, ale to neslibuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ahojky!!!!!!!!!
25. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak já byla dnes s kámoškou v Chropyni na koupáku a jak už výše psala verdik, je to tam pro prcky uplně nejlepší, voda jak kávička, málo lidí a brouzdaliště parááádní, takže jsme moooc spokojená.

Oli, noo taky ti nezávidím to učení, mě to stačí tady s dětmi a mám z toho nervy, já bych to už určitě nedala, jsem tak ráááda že se nemusím nic učit ,mimo to co mě baví. tak držím palečky a smekám, jsi fakt dooost dobrá.

chci péct tu buchtu rafaelo, ale nemůžu ji najít na které stránce byla,sem si ji hned nenapsala, že to pak najdu a nenašla

reni, tak si to užívejte, jste šikulky , že to tak sárinka zvládá, opatrujte se
25. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ahojky..zadej si ji do vyhledávače a najdeš....jo a dej místo jedné té šlehačky dvě.je to pak mnamkovější :astonished: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak včera koupák úplně super. Je to tam krásný a pro děti bezva. My jsme sice do vody nechodily, ale i tak se nám to líbilo. Měli jsme takovej ten půlstan, takže si tam malej krásně lebedil ve stínečku a já se sestrou jsme se pěkně slunily.
Trochu měl dojal teda ten langoš co jsem měla...za 48 kč teda pěkná hrůza, málo sýru i tatarky :frowning2: Ségra měla hrancle, který celý vyhodila, prý nebyly dobrý, tak nevím...ale veliká spokojenost s aquaparkem.
Zítra možná frčíme zase, podle počasíčka.

Vy jste asi všechny taky někde za sluníčkem, že tady skoro nikdo není. Jo Romi, kdyby jsi chtěla vyrazit na procházku tak se klidně ozvi.

Oli ať ti to učení jde, myslím na tebe :wink:
26. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Jonusko, ale přes vyhledávač jsem ji taky nenašla, tak jsem si tipla str. 110 a tam byla zmínka že je buchta dobrá, tak jsem jela po stránkách zpět a našla ji na str. 107, takže jsem šikulka :grinning: dnes ji ale nestihnu upect, nemám kokos a jdu na 16 do práce, zítra vezu Martinka k našim a jdu do práce- dělám celé čtvrtky, tak asi až o víkendu :grinning:
26. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě holky napadlo, kdo chcete zkusit tu školičku, já určitě, že by jsme příští týden domluvily jedno dopoledne a zkusily dát děti na hodku nebo dvě na zkoušku a sedly by jsme někde poblíž na kávičku a čekaly co bude, děti se celkem znají, tak by to mohlo být snazší, co vy na to. s verdíkem jsem se už domlouvala, ta by do toho šla, zkušebně :grinning:
co třeba ve středu 2.9. , v úterý je první den , to tam bude asi dost zmatek, tak ta středa 9-10h?? zjistím co budete potřebovat, cenu??
26. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže hodina za 100 bez jídla. vezmu vám v to úterý letáčky na srázek, snad už nás bude víc a nebude takový pecen. pa a pisněte kdo v tu středu jdete, at to tam můžu domluvit. pa . nevím teda jak moc dopředu to potřebují vědět, možná stačí i den, zatím tam nával nebude, si myslím, budeme první vlaštovky, alespon budeme mít jistotu, že nové koště dobře mete a budou se moooc krásně o ty naše "hodné " děti starat :grinning: a taky tím, že se s majitelkou díky Madonně znám tak to bude protekční a budou na ně hodnííííí :grinning:
26. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ted jsem se vrátila akorát z masáže od dadli..no nádhera,super...má ručičky ze zlata :wink:

jinak jestli bude zítra hezky tak dchci odpo taky do aquaparku..tak se tam zřeba zuzík uvidíme......

a se školičkou počítám...snad to naši prtata zvládnou.... :wink:
26. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Tak mě se školička taky zamlouvá ,ale teď jedeme na dovču takže to budu řešit až později .Určitě bych byla ráda dát tam děti a pokecet u kafíčka bez odbíhání.

Už mám vypráno a vyžehleno a zítra to pomalu začnu hromádkovat a v pátek hurááááá k moříčku :slight_smile:
Smozřejmě myslíme na Olinku a až přijedeme tak už biude mít zkoušky zvládnuté :wink: :slight_smile:

Tak holky užívejte sluníčka a pa pa pa ještě kouknu než pojedem.
26. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky školička 100na hodinu????????? :confounded: :confused:
jj Zuzi..šla bych třeba příští týden.bude volnějc.ted toho mám nějak moc... :unamused: zase starosri
byla jsem dnes s jonuškou na druhé hexa a zatím bez teplot tak snad bude o.k. :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky jen vas zdravim...byli jsme dnes cely den v pv v akvaparku a pohodicka je tam fakt krasne potkali jsme kaelan musela na nas teda volat jsem si ji nevsimla

:sweat_smile: ale pohoda...a ted uz jsem unavena tak jdu spinkat ale kdo zitra jdete akvaparkovat tak si to uzijte paa
26. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak jak řekla deny my jsme taky byly v aquaparku a je to tam pro ty prcky fakt dobrý :grinning: líbí se mě tam že si můžu dát deku přímo k tomu abrouzdališti a krásně na Anet vidím a nemusím za ní pořád někde lítat :wink: :wink:
Holky si to užily Ela plavala jak o život a Anetka nechtěla vůbec z vody a jely jsme spolu i na té vlnkaté skluzavce a to se jí taky líbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak já vyzkoušela všechny tobogány ale ty jsou na prd protže vůbec nejedou až na žl.skluzavku :frowning2:

ta školička to je fakt lidová cena :cry: :cry: :cry:

Kristy tak si to užijte už podruhý :grinning: :grinning: se někdo má tiše závidíííííííííím :grinning:

jsem taky z té vody unavená měla bych žehlit,vytáhat myčku ale dnes na to se.... dobrou :wink:
26. srp 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Marti děkuju mooooc, to nejvíc potěší. :slight_smile:

kristyan užij si dovolenou a mějte se moc krásně, a štastnou cestu

ta školička není tak hrozná, ta 100,- pokud tam dáte prcky jen občas, něco se naučí a budou mít obrovskou změnu, ale uvidíme v reálu. pokud se tam bude martinkovi líbit, což si myslím že určitě, tak ho tam chci dávat jednou týdně dopoledne na 2 hodky, asi úterý 9-11h. ale je to jen plán, uvidí se.

čtvrtky jsme bez prcka, tak jsme byli s tatkou na pivku ve fiestě a cestou zpět jsme šli přes park u metra a byl tam koncert Mnága a zdorp, a lidí a točili pivko, tak jsme tak chvíli zůstali a ted jsme došli, je krásně teplý večer. vůbec to ted neznám, jsme večery zavření doma s prckem. ale představte si byly tam 2 kočárky se spícími prcky, ted ve 22h a dunělo to tam o sto šest, no chudáčci.
27. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek