• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dadli...já jsem tam byla i s dětma a malou :grinning: :grinning: :grinning: malá ale nespala :grinning:
27. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko a já chtěla ze srandy napsat, nebyla jste to některá z vás??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
báááf,
uáá holky už se mi to blíží, bojím. Ale aspoň už mám posudky od vedoucího a oponenta a ty jsou v pohodě. Takže minimálně obhajoba snad bude ok. Ještě abych si vytáhla dobrou otázky.
Tak prosím prosím ve středu 2.9. držte palečky od 8 do 10 hodin. Moc moc děkuji

Pusu všem mimčům a batolátkům a zdravím maminy :wink:
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, to víš, že budeme myslet......táááááááááááákhle moc :wink: :grinning:
28. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - budu ti držet palce i pěsti :slight_smile:
Když bude dobrá obhajoba tak pak půjde všechno jak po másle.
Hlavně nestresuj, je to jen zkouška a navíc jde opakovat :wink: Ale ty to zvládneš. Dej nám pak vědět jak krásné známky jsi dostala!
28. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
Oli budem myslet to víš že jo.jsi stejně dobrá :wink:
Dadli..možná už jsem to já nebyla já jela s malou domu tak po pul 10.stáli jsme se známíma u altánku:slight_smile:
já miluju taky tyhle letní akce..se něka dostanu.nemáme hlídání..pro všechny :confounded:
28. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Olinko určite na tebe budeme myslet s Klárinkou......ale ty jsi šikulka určo to zvládneš....pak určo dej vedet a musíme se pak sejít. Bobánci si už dlouho spolu nepohrály a jestli bude pekne mužeme zajít zase na koupák.....

Jinak já balím,upekla jsem buchtu rafaelo,naložila masenko,malá ted usla a jak se vychrupe tak jedeme na chaloupku do nedele..tak se tu mejte pekne všichni,má být chladneji ale krásne...tak si to všecky užijte..pa pa
28. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
olinko, tak den D -středa!!!!tak už teď máme s Adámkem nachystané palečky a budeme na tebe taky mooooooc myslet, ty to zvládneš levou zadní :slight_smile: :slight_smile:

já byla dnes na městě dopo i s prckama od švagrové a teda na sluníčku to opět peče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak asi to bude ještě na bazének
jinak já se na tu školičku půjdu s dadli podívat,ale jak říkám, Adámek teď bez maminky ani ránu a jakmile se vzdálím, už mě hledá,takže to nebudu nijak lámat přes koleno
trošku mně dadli překvapila s tou cenou ,100kč bez jídla :unamused: , kdybych tam chtěla dát malého třeba někdy na půl dne, tak to by pěkně naskákalo, uvidíme, jak to omrknem :wink: :wink:
jinak se mějte krásně o víkendě, ještě nemáme plán co budeme dělat, ale určo něco podnikneme
tak pa, kristyan už se někde s holkama válí u moře, renci se sárinkou těm to pomalinku zas končí, tak pak holky budou vyprávět , mějte se :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Školka je sice super, ale 100,-kč na hodinu bez jídla je fakt dost.
Ségře hlídá dceru kamarádka za 200kč na den a to ji dá i jídlo :slight_smile: A věnuje se jen ji a svému dítěti.
Asi bych to taky brala jako nouzovku, ale doufám, že moje tchýně bude poctivě fungovat jako babička a bude hlídat přes den a když budu chtít jít někam večer tak zase poslouží naši :grinning: :grinning: Mám to pěkně naplánované, co?! :wink:
28. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, teda dneska jsem pořádně zmokla. Vychytala jsem to jak jsem ráno šla pro pečivo. A teď už se to snad nezastaví. Vypadá to, že budeme s prckem celej den doma.
A to jsem si pořídila nové nosítko Manducu tak jsme chtěli vyrazit na výlet.
S tou školičkou se mi to zdá taky docela dost...

Dadli, mohla bych si pak u vás objednat tu whirpoolku? To bude pro manžu překvápko. Jen mám takovej pocit, že nám na výročí taky něco naplánuje. Ale to neva, aspoň si sebe pořádně užijeme :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzííí to máš parádní:slight_smile:....si to užijete :wink:
my taky sedíme doma a děcka protivní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
edith...a tchýně je doma?tak to máte supr.já jsem rozhodlá že jak pujde malá do školky kluci už budou ve škole.možná i dřív.že bych hlídala dětičky od rána do těch 3-4.než mi kluci dojdou domu...praxi mám.. :slight_smile: a sedět doma od roku a pul jonušky nemužu za 3800... :confounded:
29. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky posíláme pozdrav a pusenku z Vrbna pod Pradědem už jsme až na nějaké muchy zabydlení moc se nám tu líbí...malej je tu moc spokojenej má tu babičku tak pořád řádí..

Tak se mějte krásně...
29. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Abinko, tak se pěkně zabydluj a užívej si nového domova a at se vám tam vše pěkně a spokojeně žije !!!

Oli, taky budeme držet palečky, kdyžtak přijd ještě v uterý na srazík a my tě popliveme :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, pošlu ti interní poštou telefon, tak mi pak pisni kdy budete chtít přijít, ju??

Holky , včera jsem byla na trawesti show v H-clubu, no já to moc nemusím, ale šly kámošky, tak jsem šla taky , ale byla to bomba, mělo to divadelní ladění a děj a super komentáře, fakt mě dostaly, celý sál se 3hodky neskutečně chlámal, fakt dobrý.

Verdïku, ta školička je nejdražší právě jen na tu hodku, pak čím víc tam dítě je tak je to levnější. například každý den 7-18h na celý měsíc s jídlem je za 2.200,- což je super, pač jinde je to od 5 do 10 tisíc. ale takhle tam dítě asi nikdo nedá. no uvidíme, zjistíme, je to jen návrh a na zvážení každého. mě to zatím nadchlo a oslovilo, ale uvidím.

holky, v úterý platí srazík?? já dojdu určitě, pokud nebude pršet a už se těším.
29. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tak to na celý den na měsíc je dobrá cena...to joo.... :wink:
29. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Dadli na srazík bych dorazila ráda, bylo by to fajn rozptýlení. ALe my se vracíme od našich v pondělí večer a vezu i naše, pr budou ve středu hlídat, tak by to bylo blbý je tam nechat a vzít malýho a jet pryč. Tak holt až ten další týden.

Jo a k té školičce, já bych tam chtěla Jáju dávat (pokud se to mě i jemu bude líbit), jeden den v týdnu tak na dvě hoďky, ale 200 kč týdně je dost palba. To je 800-1000 měsíčně. Tak doufám,ž e bude možnost nějaké speciální ceny, třeba za tu pravidelnost.
Podle mě je to hodinový hlídání drahý, protože není jistý, jestli víte jak to myslím. Třeba bude možná dohoda za lepší cenu, když budou vědět, že tam třeba bude každý čtvrtek nebo tak... uvidím.
29. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi to je super, že se vám tam líbí. Jen škoda, že je to tak daleko :frowning2:

Jajda si taky užívá babi a dědy, je pořád venku, večer usíná po položení do postýlky. Včera si dokonce vyžádal spánek už v šest večer :confused: :confused: :confused: . Akorát nechce moc obědvat, pr mu rostou minimálně tři zuby :angry:
29. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi Manduca je super, jakou máte barvičku?
Jen jsem se ttěšila, že v ní budem tahat Jáju i teď, ale on tam prostě odmítá být. Ale asi kdyby se unavil, tak by tím zavděk vzal.
29. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, i přes ten hnus venku jsme se vypravili na procházku...vzali jsme to směrem spar, ale začlo pršet hodně tak jsme udělali nákup v bille a kolečko kolem sídliště :grinning:
A nahlásila se mi tchýně...že prý, když Luba hraje fotbal, tak než přijede, že se na nás přijede podívat :unamused: Ach jo, jezdíme tam každej týden a ještě jí to nestačí...

Oli, manducu jsem nakonec vzala béžovou...líbila se mi ta modrá, ale říkala jsem si, že tahle bude taková neutrální a víc se ke všemu hodí. Měla jsem ji půjčenou od kámošky a nadchlo mě to. I malýmu se tam líbilo. Ale myslím, že jak začne capat tak už tam taky nebude chtít.

Abinko, užívejte si čerstvého horského vzduchu, ale přijeďte se na nás občas podívat. Ať se vám tam líbí...

Dáši, díky
29. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák, už mám po návštěvě a musím vám říct co jsem se dozvěděla...Jak jsem si pořídila to nosítko tak tchýně prý "tak už budeš moct jezdit na bruslích a malýho vozit sebou". Já jsem myslela, že snad špatně slyším.... :angry:
Fuj, udělalo se mi špatně, když jsem si jen představila, co by se stalo, kdybych s ním spadla....
29. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - tvoje tchýně je srandistka :wink: Já si přestavuju hrůzu kdybych spadla na bruslích a dítě bylo v kočárku, ale kdybych ho měla v nostíku tak si to ani přestavit snad nedokážu. To je spíš horor na druhou.

Fuj, to je skoro to samé, jako když jsem tady na nějake diskuzi četla jak jedna "matka" vzala svoje mimčo na vodu do kánoe a aby jim náhodou nevypadlo, tak ho měla v autosedačce a tu přivázanou k lodi!!! Živě jsem si přestavaila co by se stalo v případě převrácení, a že se občas převrátí i opravdu dobrý vodák.
29. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda mane, to je hrůza...to snad ani nemůže normánlního člověka napadnout...
29. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..zuzi teda tchýně má odvahu hruza :angry:
a to v té lodi děsný.kolikrát se otočí lodka jim uplave..no konec prostě.. :confounded:
29. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc děkuji za přáníčka :slight_smile: máme se tu opravdu skvěle...určitě se za váma přijedu někdy podívat.te´d jsem naslibovala spoustu návštev po rodině ale hned jak to bude možné tak frčím do pv :grinning:
mějte se krásně mažu zase něco dělat... :wink:
29. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko a proč jste šli tak daleko??hlavně at se vám tam dobře bydlí a jste spokojeni....až doedeš uděláme ten srazík??holky tu mysleli že bysme ti udělali rozlučkový jakoby :wink:
holky ta nae malá je drak.dneska zase tak křičel až z toho kašlala ona snad bude operní zpěvačka nebo co :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přítel odtud pochází...moc se nám tu líbí jen s prací je to tu horší...no určitě musíme to pak naplánujem aby vás mělo co nejvíce čas :grinning:
30. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi my jsme se ještě ani neviděli a už jsi pryč škoda.tak určitě dojdu na srazík až tu budeš...jinak v uterý asi taky dorazím.už nám začne školka..to bude paráda :slight_smile: :grinning:
30. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko a tomasek uz jde taky do skolky?
30. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nám začne škola :frowning2: :frowning2: :frowning2: mám z toho hrůzu :cry:

včera jsme se byli podívat na Bouzově na balony :wink: bylo to hezký ale bylo jich tam jenom 17 já myslela že jich bude víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

myslela jsem že dnes budeme rodit ale wajtince se nějak nechce tak su zvědavá kdy si to rozmyslí :grinning:
holky kdyby jste věšděli o někom kdo by měl zájem o labradora tak dejte vědět :wink: doufám že jich nebude moc a že je snad prodáme :wink:

tak páááááá
30. srp 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami - moje neteř jde zítra taky prvně do školy, ale ona je fakt ďábel. Celá rodina se bojíme, že zruší nejen učitelku, ale celou školu :grinning: :grinning: Nebo, že nám ji po dvou dnech pošleme domů, že je nezvladatelná. Nejsi sama kdo má ze školy hrůzu.

Jak to vidíte zítra? Dorazíte?
Já jo, teda pokud někdo z vás půjde :grinning: :grinning: Má být opět krásně.
31. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah, já taky zítra na srázek přijdu a ráno jsem volala s verdikem a taky půjde, má být krásně, snad nebude až moc horko.

já už se těším, že jim začne ta škola, obědy atd. už je to hrůza, jak finančně , tak časově, ty prázdniny, furt jen vařím, a tasím prachy na koupák, atd. ale zase nervy s učením, no ty si nevybereme, holt dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek