• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky rodííííííííííme zatím máme jenom jedno :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda kaelan, tak dýchej, dýchej :grinning: :grinning: :grinning: to musí být nádhera, pidi štěnátko, rozkošný určitě, že??? držím pěstičky.
31. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee kaelan tak co jak to vypada :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean jjééééé a jak?????
byli jsme na městě skákali tam parašutisti..viděla jsem tam verdik a prďolu od dadli s tatínkem :wink:
holkýýý máme třetí zoubek :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím jich je 6 :slight_smile: jsou 3 kluci a 3 holky a jedno porodila bohužel mrtvý :cry: :cry: :cry: bylo mě ho tak líto
ale jinak jsou krásný všechny zatím hodně světlý po mamince :wink: :wink: :wink:

chodím se pořád dívat no uvidíme jestli jěště nějaký budou :wink: ale už by stačilo :grinning: :grinning:

zítra držte Ele pěsti ani nemohla usnout jak se těší do té školy :grinning: :grinning: ale já myslím že ju to brzo přejde :wink:

tak pá zítra asi nedorazím no uvidím ale nebudu mít auto :frowning2:
31. srp 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
porodila jich 7 a 6 zůstalo :frowning2: :frowning2: sem to tam nějak blbě napsala
31. srp 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes dorazíme.platí národ o půl 4 opet?....snad nekdo příjde....
1. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky dorazíme...už se na všechny těšíme :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
hezky si užijte srazík. My tedda nedorazíme, mám tu babí a dědu, budou zítra hlídat.
Navíc Jája chytl od dědy rýmu a rostou mu zubany, tak je protivka.
Jo a dnes ráno super věc - posr... celou postel a bylo to i na zdi, ve vlasech.... měl průjem k těm zubanům a plína to prostě nepobrala :frowning2:
1. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak nevím jestli dojdu..je vedro.mám oba kluky a oni tam pak jen lítaj jak prdlý....takže chtěo by to větší vyžití pro ně..hl.pro staršího.tak ještě nevím... :frowning2:
1. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě malej usnul až před chvilkou...nějakej blbej den nebo co...tak ho nechci za chvíli budit. Pokud se vzbudí do tří hodin sám tak dorazím trošku později, pokud nee tak se nezlobte, ale budeme doma.
1. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nedojdu....něco na mě asi leze.bolí mě klouby a hlava mamka si vezme malou a budu ležet....škodááááááá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se ještě pořád spinká...takže se omlouvám, že jsem nedorazila. Taky mi psala Edit, že nedorazí....sakriš jsem si uvědomila, že mám číslo na Marťu a Dášu, jsem vám mohla dát vědět a omluvit sebe i Editku...nooo nějak jsem to zazdila...nezlobte se :sweat_smile:
1. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se, ale dnes mě bolí kyčle a špatně se mi chodí, takže jsem na srazík ani nevyrazila :frowning2: Mrzí mě to, doufám, že příští týden bude líp.
1. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holkýýý, to je lazaret :grinning: :grinning: :grinning:

srazík byl pidi, jen já , verdik a martinataylor, lítaly jsme za dětmi , ani jsme si nesedly, ale bylo to fajn, a zítra vyrážíme zrovna my tři s dětmi do té školičky, tak pak dáme vědět, ju???

pa a uzdravte se, Jonusko, snad to nic nebude, a Edi,mě taky šíleně bolely klouby, kyčle, stydká spona, to byl děs, ale už jen chviličku, kdy vlastně máš termín ???

Zuzi v poho, známe , vše se řídí podle dětí a budit ho kvůli srazu , to vůbec, at pěkně brouček spinká.
1. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
jé holky tak pak dejte vědět, jaké to je v té školičce.
1. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín mám 30.9., ale na poslední kontrole mi doktor říkal, že by byl raději kdybych šla v 38 nebo 39tt na vyvolání, kvůli té cukrovce. Ve čtvtek jdu na monitor tak se snad dovím víc.

Snad se bude dětem ve školičce líbit, bylo by dobré kdyby člověk mohl někam na chvilku dát dítko a mít čas sám pro sebe :wink:
1. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak já došla domu po 19 hodine....v parku si vyhrála na hřišti a pak jsme šli ješte ke kozičkám,tam jsem potkala kamošku co má 2 letou anetku...a ta mi říkala,že mají srazy ve čtvrtek na ujezde od půl 5,jestli se nechci přidat..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že dopo je tam cvičení pro deti od 1 roku,bud uterý nebo středa,tak to chci taky zkusit...

Musíme holky sehnat program pro deti na podzim,zima...nedovedu si představit co budu s KLárkou delat..když je zvyklá že ráno jdeme ven v 8 do tech 11 a pak odpo jsme od 2 do 7....to fakt nevím..

Bude chodit do školky,na srazíky na cvičení....fakt nevím...

A zítra školka..už jsem fakt zvedavá.....určo dorazím..kdybych tam nebyla přesne za 5 min.9 tak se nedivte...máme to s Krasic kus...musíme vyjít kolem 8 tak tam dorazíme do tech 9..přinejhorším budu mít pár minut zpoždení..ale určo letíme..jdeme stejne k našim a jdu i s hafanem,a ten jde pomalu....ale určo se mnou počítejte!!!!(Klárinka se ted budí kolem půl 8....ale já vstávám dříve at vše pobalím)....doufám že ji to vydrží..tuky tuky..místo vstávání v 6..ona teda se vzbudí tak brzy ale ješte usne u me v postýlce...dříve neusla a delala blbiny ale ted 2 týden usne a chrní do půl 8...tak uvidíme....
1. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Oli, tfuj tfuj na zítřek...určitě to dobře dopadne
1. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči, a nechceš jít zítra do školičky s náma??? jestli jo, tak za 5min. 9 na ZŠ dr. Horáka, bývalá Brněnská . ju??

jéé Editah, to máš fakt už za pár, tak pisni co zítra, jak to vypadá

Marti v 19 už Martinek spal, nooo skoro, a taky spíme asi už týden, cca do 7h - 7.30, tak to nechci moc zakřiknout, dokonce u našich ted o víkendu spal 2x do 8h, což je teda výkon. a to i bez mlíka, prostě nonstop, bez probuzení, doma se mi budí kolem půl 5 na mlíko, ale pak ještě usne, ale když se vzbudí na mlíko až kolem 6h, tak už většinou neusne.
1. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli myslím na tebe a držím palce ať ti to dopadne výborně!!!
2. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli....držela jsem od rána :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Editko..tak to máš za chvilenku....ale co dr.to názor.tak uvidíš....kámošce jeden řekl že vyvolají druhej že počkají..každopádně držím pěsti at je to rychlovka a vše v pořádku:slight_smile:taky mě pak děsně boleli kyčle.prej že mám z tech těhotenství už to tělo narušený i páteř..ale nebuj jak porodíš uleví se. :wink:
holky tak dens je mi mnohem líp.asi to byli nervy.....si myslím.někde se to odrazit musí :confounded:
dnes jsme šli ze školky d Tomáškem a malou na ten ujezd na písek.tam je to prostě supr.malej si pohrál paráda.a oni tam hlídqaí cvičícím maminkám dětičky.a jedna holčička asi tak 3roky plakala a že chce čurat ale jen se mnou...takže sem měla čurací premieru..s holčičkama to ještě neumím:slight_smile:)))) :grinning: ae stejně ná to nešlo...ale zkušenost dobrááááá :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!!!!

Tak jsme z dovči doma a nemůžeme se nějak od neděle aklimatizovat :frowning2: :frowning2: mimo jiné nám tu nějako chybí moře.. :grinning: :grinning: snad to bude brzy dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tak co školička? Taky jsem na to zvědavá, až bude Sárinka větší, tak bych ji taky sem tam zkoušela dávat mezi víc dětí, je to přece jen jiná zkušenost...

Jonuško jojo, Újezd známe, o tom jsem tu s Marťou psala už na jaře, chodili jsme tam cvičit a Marťa tam nechávala Klárku na hlídání a byla spokojená :wink:

Marťo to je pravda, budou potřebovat hooodně moc programu ty naše dětičky, když nebudou moct bývat celý dny venku, tak to bude síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sárinka je teď od moře zvyklá, že každé ráno se jezdilo na inlainech, večer na kole, přes den se plavalo a hrálo na pláži.... no tak s ní jezdím ráno na kole pro čerstvý pečivo na snídani a večer i s taťkou na zahrádku na pivko, dokud to jde a je teplo.... :wink:
Ale jinak je otravná, pořád vyžaduje nějakou akci, no však to všechny znáte :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Reni vítáme z dovči, ta aklimatizace je děs viď.

Zimu s Jajdou si nedovedu představit, asi budem pořád jezdit po návštěvách a zvát návštěvy k nám, ať má Jája kámoše nablízku.

Jinak všem moc děkuji za držení palečků, drželi jste asi poctivě, pr se zadařilo:
z obhajoby bakalářky 1 minus
z odborné část 1. Takže jsem šťastná jak blecha, pr s tím jsem nepočítala ani ve snu, ale byla klika na otázku :grinning:
2. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci gratulace z Prahy :grinning: takže mooooc gratuluji :grinning:
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli -GRATULUJU!!!! A to jsi se tak bála :slight_smile:

Moře mi tady taky schází, no stačila by mi i čistá přehrada :wink:

Tak v zimě vás pozvu k nám, mám velký obyvák, nachystám tam dětem pár hraček a kafčo uvařit snad taky zvládnu :grinning:
2. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi bála, ale měla jsem kliku :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přišli jsme z venku tak chystám večeři hladovcům,školička v pohodě,příští uterý jdu s Klárinkou zase na 2 hodinky týdne ji tam budu dávat...paní učitelka říkala,že byla v pohode že to tam vedla....no to se dalo čekat :grinning: .pak si vyhráli s Adámkem na skluzavce na hřišti,a jak se pusinkují..no paráda.....Odpo jsme se stavili jak jsem šla od našich u rybníka na kačenkách,pak v parku na hřišti a pak jeli na další hřište které jsme objevili s kamoškou a má taky 2 letou holčičku,tak s KLárinkou lítají a představte si že Klárinka ji videla čurat na trávu a chtela taky udelal lulu..tak plinečku sundáme,čupne si ale nic,ale aspon ten impuls...jsem moc ráda.....

Zítra půjdu na 5 hodinu na Ujezd do toho fitklubu,jak psala jonuška..bude tam kamoška a malá si aspon pohraje...tak dorazte všecky kdo mužou.....je tam písek,hopačka......!!!!!!!!!!!!!!!!

A kdo se ve středu přidá na cviční s detmi od 1 roku na ujezde od 10 do 11 hodin....já to jdu zkusit..
2. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak Oli moc gratulujeme...ale to už víš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,už jsme přáli :grinning:
2. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek