• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Kolči taky moc gratulujeme jsi šikulka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči..takže gratulace jsi fakti šikula.... :wink: :slight_smile:
Marti já tam byla i dnes odpolko..a fakt práda bylo tam zasejc dětíí a moje už spinkají prááááda jsou vyblblý pohoda prostě..:slight_smile:
editko..já to beru:slight_smile:))klido u nác by to rozhodně nešlo srazík.buví jak dlouho u našich budu:( :frowning2:
holky dala jsem si inzerát na žehlení oděvu i drobné opravy tak kdybyste o někom věděli.....:slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
olinko, jsi šikulka, máš od Adámka velkou pusenku za ty jedničky :grinning: :grinning: :grinning: gratulujeme
jak psala martina o školičce, tak já měla ráno průjem za Adámka, jak jsem ze školičky měla nervy a on prý chviličku plakal, ale pak dobrý, hrál si a maloval , tak to zkusíme zase příště na hodinku či dvě :wink: :wink:
Klárinka se s Adámkem pořád pusenkují a pak se tomu smějí, jsou kouzelní, vyhráli si po školičce ještě tady na průlezkách a pak snědl talíř svíčkové a spinkal jak andílek :slight_smile: :slight_smile:

odpoledne jsme byli na letišti, podívat se na parašutisty, tak taky super,měli jsme vstup až mezi ně a k letadlům, tak Adámek nestačil koukat, navíc je tam pískoviště, skluzavka, skákačky a dokonce i bazén, tak pro děti taky fajn ,takže když je pěkné počasí ,pátek ,sobota, neděle to tam frčí takto normálně a navíc dětem vytáhnou ven koberec a plno hraček , tak někdy uděláme srazík tam za pěkného počasí, dofrčíme autama a děti tam mají prostor na vyřádění :grinning: :grinning: :grinning:

dadli co Martinek, čekali jsme martu že dorazí za náma a nic, tak snad vše ok a vy si užíváte kina :grinning: :grinning:
edi tak tobě se to už kráááátí,už se těšíme na miminečko a to pozvání na kafičko bereme, holky byly dnes u mě na kávičce,jak jsme měli batolátka ve školičce a fajn :slight_smile:

jo olinko , jak začne škaredé počasí, tak taky se doma asi zblázníme, ale něco vymyslíme a můžeme zajet s dětmi i do OL do aqua na bazének, už jsem to dnes říkala holkám+návštěvy, cvičení atd, ale třeba bude hezky až do prosince, chacha :slight_smile: :slight_smile:

megge čauky , mladá je nyní v praze a dnes mi volala , že je v zoo a je nadšená a večer vyráží do chodova na nákupy, tak je z prahy nadšená, aby tam taky jednou neskončila :slight_smile: :slight_smile:
tak papa
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky tak školička dopadla na výbornou jo? Tak to je fajn!!!

Jonusko já nějak nezaregistrovala,ty jsi se stěhovala k rodičům?? To musí být náročný, ale zase všechno zlý je k něčemu dobrý!!! :wink:

Holky já bych tak chodila všude s malou,ale už tak to mám rozlítaný a nemůžu každý den jezdit do Pv, to bych jednak projela moooc benzínu a taky doma by všechno stálo :frowning2: :frowning2:
Ale to cvíčo s dětmi od 1-ho roku bych mohla s malou zkusit, ikdyž si myslí, že je na to ještě malá asi, nevím zda to má význam, co vy myslíte??

Oli veliká gratulace, jsi fakt šikulka!!! :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
renči kolik je malé????
jojo jsem u našich.u trvale.jsem rozhodlá.ale tady nebudu psát víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: víš jak:slight_smile:
to hodně projedš takhle...mě e zas děsně líbí na tom ujezdě ale nemužu tam sedět každej den ..a to cvíčo bych taky zkusila a le prdolka má 7m..a penízky ztaím taky nejsou..možná později..
ale myslím že je to spíše hra než cvičneí :wink:
2. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli obrovská gratulace jseš prostě borec jak už jsem jednou psala :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám doma taky 2 školáky R se dal na starý kolena taky na školu :wink: blázen ale on to zvládne je taky šikovnej :grinning:

Jdu chrnět musím ráno vstávat kolem 7 h a vypravit Ele do školy. :frowning2: nejsem na tokový brzký vstávání moc zvyklá ale budu si muset rychle zvyknout.Mám strach akorát z toho dojíždění autobusem aby nevletěla někomu pod auto je to zbrkloň :frowning2: :frowning2: ale tento týden jezdíme autem a jak bude mít R odpo tak s ní musím párkrát jet busem ať ví co a jak :wink:

tak dobrou
2. zář 2009 ve 23:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdik jo Pražská ZOO je fakt super malýmu i mně se tam moc líbilo a OC na Chodově taky super je tu asi největší...no já se jí ani nedivím, že je z Prahy nadšená to já jsem taky...musím říct, že třeba tady na našem konci se mi líbí mnohem víc než v PV a je tu i větší klid žádná auta nám tu nejezdí :grinning: ...z jedný strany máme parkoviště a pole a zdruhý hřiště takže pohodička :grinning:
3. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

jé Marti, tak že bych to taky zkusila v úterý...ale to bych pak musela zůstat v PV, jestli bych chtěla jít na srazík :confused:
V kolik ji tam budeš dávat? a objednává se to nějak dopředu?

To cvičení u nás asi nemá význam ještě. Jajda sice hodně opakuje slova (manža včera říkal, že jsem šprt a jajda hned plt plt :grinning: , pak mě kousnul, tak mu říkám ty seš mrcha, a on mlcha - potvůrka, musím si už dávat pozor). Ale že by opakoval cviky o tom dost pochybuju.
3. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, taky se připojuji ke gratulantům
Dneska mám srázek se sestrou, jdeme na oběd a pak ještě posedět s jednou kámoškou s 2 holčičkama. Doufám, že nebude pršet, vypadá to tak všelijak.
Jedno jediný pozitivum pro mě to škaredý počasí má...a to je sauna...na tu se strašně těším. Budu chodit pravidelně jako před těhu.
3. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí tak to budete mít fajn odpoledne.

Ještě jednou všem díky za gratulace. Dnes jsem slavnostně odnesla učebnice a sešity do sklepa :grinning: A provádím debordelizaci bytu, peru....atd atd :grinning:
3. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko malá má 13měsíců... ale asi jak se ochladí tak na to cvíčo vyrazíme.
Zatím ještě jak je hezky, tak jezdíme každý den na kole, to ona miluje :grinning:

Zuziku jojo užívej si ještě dobu, kdy je malý v kočárku a ty můžeš opravdu posedět u obídku i u kafíčka. Jé kde jsou ty časy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale každý věk má svoje a teď je to zase jinak krásný jak začala chodit a rozvazuje se jí jazyk :slight_smile: :grinning:

kolči tak to je šikula malej, Sáře se v Chorvatsku taky rozvázal jazyk, říká hačí, kolo, boty, hají, tady je, bác, bajón, tatíííí, no a spoustu dalších svých slovíček, kterým nerozumím :wink: :wink:

Holky malá mi chce na snídani jen Lučinu - je jedno jestli s chlebem nebo rohlíkem, pořád jen Lučinu.... myslíte že to vadí?? Jo a stále ještě přes noc kojím. Nějak to nevypadá, že by Sára chtěla skončit, je to spíše naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
renši..nevadí...si mylsím.ale měla bysi ji cpát i jiný.....našemu honzíkovi jsme tenkrát když byl malej udělali po vuli a ted nechce nic jinýho než tavenáky :angry:
i když je to těžký...on nechce nic a když mu nedám tavenák málo kdy sní něco jinýh...max.marmeládu...honzík to je ten starší :grinning: .....musím letět do škoky vubec se mě nechce dnes je krááásný spací počasí:slight_smile:
já bych taky chodila na cvíčo..ale ještě si budu muset počkat :confounded:
3. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnešní monitor v pořádku a padlo konečné rozhodnutí, že pokud do 14 dní neporodím tak jdu na vyvolání. Navíc mám pozitivní test na streptokoka, takže při porodu dostanu antibiotika. No prostě po čem h.... to mám :angry:

Myslím si, že Lučina nevadí ta totiž neobsahuje tavící soli jako tavené syry (aspoň tak jsem to pochopila). Já teď taky furt snídám to samé :slight_smile:

Romčo - já si nechávám žehlit. Pokud by jsi chtěla tak se můžeme domluvit spolu :slight_smile:

Nechcete se někdo zítra potkat v národě? Úterní srazík mi nevyšel a některé z vás třeba nemají co dělat stejně jako já. Kyčle už mám OK!
Já můžu klidně i dřív, třeba kolem oběda (dopoledne mám ještě poslední DIA poradnu a pak jdu na chvilku do práce).
3. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi já pojedu dopo na nákup, tak bychom se mohli pak vidět na kafčo :wink:

To je naprd s tím streptokokem, ale dobré je, že se to ví, daj ti atb a bude to dobrý.
3. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky látkařky koupila jsem si včera ve Zlíně ve Sluněti novou plínečku - je suprová. Teda možná ji máte už
http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=65_67_189_215&products_id=1388
mají Stay dry vrstvu - takže prcek má dupku v suchu i když je počuranej a nejsou tak objemný jako Baby Lucy Organic. Tak se chystám přikoupit nějaké další. A ještě mám vyhlídlou AIO Pop In - tu neměli skladem.
3. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě info - budou v Olomouci otvírat teďka na začátku září pobočku - juchuu, to se to bude nakupovat :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko..tak se mužeme domluvit...pošlu ti IZ....a kol oběda bych taky mohla:slight_smile:a když bude hnusně tak v lerku???dojdu jen pisněte v kolik:slight_smile:ju :wink:
3. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - napiš v kolik ti to vyhovuje. Myslím si, že já a Romča se ti přizpůsobíme, přece jen jsme z PV :slight_smile:

Ráda Vás uvidím. Můžeme se rovnou domluvit v Lerku, bude nás asi mála a já tam ještě nebyla :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
KUK,
holky tak jsme s Edi domluvený v 10 v Lerku, tak kdo chce, tak doražte :wink:
4. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda holky, že nemužete odpo? to nic nemám a nevím co budu delati v tomto počasí.. :unamused: :angry:
4. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomášek mi poblil od rána co mohl takže zase nedorazím:(
4. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda ROmi to mě mrzí, tak ať je Tomíkovi brzo líp.

Mě Jajda v autě usnul, tak jsem ho přenesla, dobrý dobrý a v postýlce se probudil - tak tam leží a povídá si, tak nevím jestli ještě usne :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je dobrej...dík kolči...asi mu něco nesedlo už noc měl špatnou.ted zase lítá jak púrdloš :angry:
4. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holko koukam ze jste nekteri v noci zvraceli,....vojta nam v noci dneska taky zvracel :frowning2:( co je to tady zase za hnusy fakt.. :unamused: :angry:
4. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ještě my a školička: tak můj rarach martinek celou hodku ve školičce s e tulil k učitelkám, dělal hají a vůbec si nehrál , když jsem přišla, tak šíleně plakal, byl červený a nudli u nosu, vypadal že má horečku, ale jakmile jsme přišli domů, tak jsem ho měřila a nic, a byl najednou uplně OK, tak já nevím , jesti mj
měl nějakou psych. ujmu, což nechápu, pač on je zvyklý být jinde než jen u maminky, no zkusíme v úterý a uvidíme, jestli tam vůbec bude chtít jít. Jsme domluveny zatím s holkama uterky 9-11, tak se přidejte .

jedu ted k našim na stražisko na hody, to zase bude vykrmovačka, kačena, řízky, sladkosti, ach jio, vím že neodolám, zase jsem přibrala kilo, nějak to jde nahoru, snad je to jen menzesem který čekám, nebo fakt nevím, vlastně vím, moc jím :unamused:

Oli, taky obrovská gratulace, jsi ale fakt šprt :grinning: na jedničky, to je síla, myslím to ze srandy, naopak já ocenuji snažilky a lidi co něco dokáží a jdou za svým a ne ty , co si neustále stěžují a nic pro zlepšení neudělají, takže klobouk dolů, jsi dooobrá.

Reni, to je období, my taky jednu dobu furt jen chleba a žervé, ted to do něho pro změnu zase vůbec nedostanu, nechce pečivo žádný a s ničím, tak je na jogurtách, ovoci , přesnidávkách a obědu, oni mají období pořád nějaký, takže v poho. a malá je šikulka, že uz tak žvatlá, to Martinek je půl roku na stejném repertoáru, táta a máma, přidal tatíííí, majíííí, což je boží, a taky trochu děda, bába a titííí jako Kikí -Kristýna :grinning: jinak nic, jen rozkazuje prstíkem, ukazuje kam si mám sednout atd. to je taky super.

tak papa, valím na ty hody, uvidíme se na srazíku v úterý a se školičkáčkama v úterý ráno v 9h před školkou. Oli v pondělí dej vědět a já zavolám do školičky kolik nás přijde, ju??? papa
4. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jéje Dadli, tak to měl asi Martínek zrovna nějakou slabou chvilku, že se mu stýskalo po mamince. Já jsem zvědavá na Jajdu, ale myslím, že nebude problém, jak uvidí děti tak bude v poho.
JInak kámoška říkala, že jsou v PV jesle, tak jsem to zkoumala, a je to 10 Kč na hoďku + jídlo 24 Kč, ale je to pro pracující a studující matky a to už nejsem :frowning2: No ale 200 Kč 1 x týdně dám, chystám se k Tobě Dadli na cvíčo, tak mi musíš poradit co bude na ty mé problémové partie nejlepší.
Jo a asi ve čtvrtek budu chodit na Újezd na cvičení - ale dopo maj jen Zumbu a nějaký posilování, tka zkusím tu zumbu holt no. Tam doufám Jajda to hlídání zvládne v poho taky.
4. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jája snídá jogurt, pr pečiva moc nesní, a jinak mívá teda buď s lučinou, žervé nebo máslem a zeleninku. Takže taky stereotyp.
4. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak v uterý mužeš s náma do školky.....co ty na to, a ve tředu půjdu s malou na cvíčo a ve čtvrtek bych mohla jít s tebou na zumbu,prý je to super..hubne se po tom.....už me lákalo na to více lidí... :wink:
4. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti super, a půjdeš odpo i na srazík?

Tak v po zavolám na tu zumbu a bloknu to jo. Je to myslím od deseti, ještě kuknu.
4. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli půjdu na srazík..má být hezky od nedele..tak sláva....budeme zase furt venku...dnes sedíme celý den doma a jsem z toho na nervy....byly jsme venku 2 hodky ráno a pak odpo ale malé to nestačí....je protivná....chodili jsme i v dešti pod stromama,aby byla na vzduchu.Pét ajel ráno na chalupu se zedníkem tak buhvi kdy se vrátí..zítra už pojedme taky...na morave by nemelo tak pršet akorát hlásí silnej vítr a zimu..bože já se z toho podzimu a zimy zblázním s bobíškem.....

takže se mnou Oli počítej se vším... :grinning:
4. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek