• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti jsem se teda chtěla domluvit, jestli pokud nemáte nic v plánu, bychom pak nemohli být u vás (s vámi)...?.pr jinak bych nemohla na ten srazík, bo jezdit tam a zpátky, to by mě J. zabil...
4. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli určite nejak to udeláme..já do té školky valím teda pěšo ale jestli ted přijedeš autíkem,tak bych si nechala sedačku doma a jely bychom s váma kdybyb to nevadilo a pak k nám a pak bychom šly na sraz..to vůbec nevadí...na obed neco vymyslíme....
4. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to nech sedajdu doma a my vás vemem, a´t nemusíte přes celý město. S obídkem si nelam hlavu, Jajdovi něco vezmu a sobě taky. Budem rádi za azyl.

Ty jo teď jsem říkala Járovi, že v út jde J. do školičky a ve čt, že jdu cvičit, tak se ptal, jestli akždé út bude srazík a každý čt cvičení, tak jsem říkala, že jo. Tak mručel. Tak jsem se nasr... a že teda budu jezdit i v pá na cvičení s dětmi - :grinning: tak nakonec je rád, že budu jezdit jen dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, nikde nikdo...
my chtěli jet dneska na kole na Bělák, ale jednak tam fučí a jednak Jajda má ještě rýmu, už to vypadalo, že dobrý a dnes se to zas rozjelo, navíc je zas maxi protiva - pokračují zuby... Takže se školičkou v út to vypadá bledě, no uvidím zítra, co ta rýma. :frowning2:
Včera jsme byli v Ikei koupit mu skříňku na hračky http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S49819508
akorát tam má teda bílé a zelené krabice. Ale je to děs, 2/3 už jsme zaplnili, na vánoce asi dostane jen Lego - asi tu velkou farmu a bude, bo to je děsnejch krámů.... :confused:
6. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - moje neteř má tu sestavu v pokojičku 2x a stejně se hračky válí ještě všude okolo. Nám se jako dobrá věc ukázala být velká krabice z Ikea, která se dá pod postel - tam dává ségra hračky, které malou zrovna nebaví a vytahne je jen občas (ted jsem si tu krabici koupila taky, na plínky :slight_smile: )
Je fakt, že naše malá ještě není ani na světě a už má víc věcí než já s manželem dohoromady :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím všechny.

teda brrrrrrr taky je zima přijeli jsme vyhřátí a já už jsem na hromadě včera mi byla taková zima že jsem spala v pletených ponožkách a dneska už mě bolí v krku tak se láduju parelenem.

Jinak Oli gratulase ke zkouškám jsi šikulka.

A jak tady čtu tak tehule se drží :slight_smile:

No a mi jsme se měli krásně písečná pláž pozvolný vstup do vody no super.Cestu jsme tak zvládli no byli jsme spokojení.na pláž to bylo cca 50 m.

Tak pa pa
6. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi ta krabice je dobrý nápad, určo ji pořídíme, pr s prostorem jsme na tom na štíru.

Kristy tak ať je brzo líp. Super, že jste si dovču užili.
6. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak zumbu doporučuju, byla jsem 3x a dost dobrý, chodím ve čtvrtek ráno v 9h do Jitřenky, jsem vždy mokrá jak pes, ale je to asi jediný co mě baví, pač mě nebaví cvičit. je to fakt dobrý, jen se tancuje. latina, atd.
byla jsem od pátku na těch hodech u našich, a fakt děs, mám snad o 100 kg navíc :grinning: :grinning: šílený obžerství, a já se teda fakt nedokážu ovládat, když se stoly prohýbají. jsem na sebe nasraná, ale byly to mnamky :grinning:

já v úterý nemůžu do školičky, mám nemocnou kolegynku v práci a musím místo ní, tak zkusím školičku ve středu, ale to tam zase bude bez svých známých prdolků, na srazík pujdu
6. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak to jsem na sebe teda zvědavá, pr nemůžu říct, že bych na tancování byla talent. No ale uvidím, bohužel dopo nebyl moc výběr :frowning2:.
Na srazíku se domluvíme na cvíčo u Tebe jo, potřebuju poradit...
Teda doufám, že půjdem. Uvidím co zítra ta rýma :frowning2:
6. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a sranda, jsem sedla doma na rotoped a dítko začalo hystericky řvát a bálo se :confused: , tak čekám až usne
6. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak já jsem na tom stejně jak Dadli taky u nás byly hody ale já mám tak o 200kg víc. :grinning: :grinning:
Holky projezdily na kolotočích majlant :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co je to jednou za rok.
Zítra je tady jěště guláš ale tam asi nepůjdeme R jde poprvé :grinning: :grinning: do školy.

Holky jěště nespí ale už obě leží to su zvědavá jak se bude ráno chtít Ele do školy :grinning:

Nic jdu poklidit ten bugr :wink: pááááááááá
6. zář 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!

Tak u nás také byly hody, nějak se s nima roztrhl pytel co? :grinning: :grinning:
V sobotu už od 3hod byly na hřišti soutěže, pro děti i dospěláky - holky já házela prázdným sudem od piva, hm a hádejte, nevyhrála jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak byla hodová zábavka, tam já nebyla...
no a dnes je tu taky odpolko gulášek a selátko a uzený mňamky, tak to taky jdeme, už se mi sbíhají sliny :wink:

Jo a zítra na srazík snad dorazím, dlouho jsem Vás neviděla :slight_smile: :slight_smile: jdete zítra holky do té školičky? Že bych se přidala k vám? Ale nevím,zda na 9hod budu stíhat a kde to vůbec je????
7. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Reni mě psala kámoška z Bílovic, že je gulášek, ale manža je dnes dlouho v práci,tak nejedem :frowning2:
7. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky...u nas byli taky hody :slight_smile:) posledni nedeli v srpnu :slight_smile: ale vojta se na kolotoce bal :confused:

jojo dneska je gulasek v bilovicich chystalijsme se tam ale nevim nevim páč u nás rádi strevni chripka....tak pred 4 dnama zvracel vv noci vojta 2 dny po nem ja a vcera lezel manza a i dnes nesel do prace a lezi ze to jeste neni ok...

covy vy jste v pohode?...teda az na kristyan :slight_smile: to je zmena klima no....
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, já bohužel do školičky nejdu, a šíleně mě to mrzí, pač jdu do práce za nemocnou 7-12 a přijede hlídat babičky, ale verdik s martou asi jdou, je to na ZS Dr. Horáka, bývalá Brněnská škola, já to zkusím s ním asi ve středu, ale budeme tam bez vás, ale snad mu to vadit nebude, uvidíme.

My dnes taky dojídáme z hodů, máme nabaleno řízků, bramb.salát, hovězí polévku, obložený talíř,atd atd. ale já se snažím krotit, pač to fakt nejde.

zítra na srazík dojdu určitě, těším se !!!!

Kolči, určitě se domluvíme na cvičení, budu ráda.
7. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
tak já už psala Martě, že školička je zítra u nás pasé, rýmu má sice jen venku a doma je v pohdoě, ale přece jen aby neroznášel bacily po školce.
Pokud bude srazík zítra venku, tak asi dorazíme aspoň na chvilku.

Dadli jsem koukala na stránky a zaujaly mě ty rekondiční stoly i rolletik, tak pak pokecáme o tom ju.
7. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vy jste všechny hodovaly :grinning: :grinning: :grinning: a v gulášku pokračujete ještě dnes, kilečka pak vytančíte na zumbě :slight_smile: :slight_smile:
my jdeme zítra na velkou kinder party, od známé má malá rok a tak je oslavička na zahradě a je super, že bude sluníčko a hezky, takže se zároveň omlouvám ze zítřejšího srazíku v národě
Adámka do školičky samotného nedám, pokud nepůjde Klárinka, tak třeba zas příště,navíc ještě je krásně a tak je škoda aby byly zavření , na to máme dost času v nevlídném počasí a že ho ještě bude

kristyan tak to bude jen tím přechodem od moře , dva tři dny a budeš v poho, tak se drž, hlavně , že vám to vyšlo a bylo to moc fajn

já jsem říkala dadli, že nejsem žádný velký tanečník a tak zkusím zase pilates a snad znovu začneme s renčou naši squashovou ligu :slight_smile: :slight_smile:

zatím pa, jdu ještě žehlit než se Adámek vzbudí :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Squash je taky fajn, ale manža se mnou nechce hrát, bo ho porážím a kámošky to zas jen tak pinkaj a to mě neba, potřebuju se u toho vyřádit :grinning: Škoda, na hotelu jsem měla 5 hodin měsíčně zdarma, teda teď u mateřské už to nejspíš neplatí :frowning2:
7. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo já a tanec právě taky nejde moc dohromady, ale výběr moc nebyl, tak to aspoň vyzkouším :confused:
7. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holčiny...teda já jak tady čtu o tom cvičení tak bych cvičila až se nevidím. Nevíte náhodou jak je to s tím kojením vs. cvičení? Někde jsem slyšela, že když se cvičí, že je pak mlíčko asi míň dobrý nebo co, a že ho pak prcek nechce. Možná jsou to kecy, možná třeba záleží taky na tom jaký partie se cvičí. Ráda bych totiž začala něco dělat, ale tak trošku mám strach...přece jen bych ještě chvíli kojit chtěla, když nám to tak hezky jde :slight_smile:

Oli, squash miluju...kdybys neměla s kým tak bych určo šla. To snad můžu, to se "jen" běhá. Sedět na zadku mě moc nebaví.
7. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hlavně jsem chtěla ohledně toho zítřejšího srazíku. Já ještě netuším co bude, protože zítra jdeme na dvanáctou k mudr. na první očkování...hexa plus synflorix...tak moc nevím jak na to bude malej reagovat nebo co bude. Nebo se to projeví třeba až další den? Nevím nevím, takže raději nic neslibuju. Ale moc ráda bych dorazila, bude teploučko...no a hlavně se na vás těším :wink: :grinning:
7. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi super, tak se někdy vypravíme. Teď mi manža říkal, že celý příští týden je na cvičení, ach jo. :angry:
7. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s tím očkováním, já s Jajdou byla v den očkování doma a teplotu měl většinou až druhý den. Ale každé dítě je jiné..
Jinak na srazík dojdem, Jajda je celé odpo bez rýmy, ale tu školku radši nechám až na příští týden.
7. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky ,tak já vás pak dočtu,byly jsme celý den venku..ted delám večeři a vařím na zítra obed nám s KLárinkou at mužeme být od rána už venku...do školičky nepůjdeme,počáme na vás,at nás je více.....a má být krásne,jak píše verdí..budeme venku..

a hlásím že na srazík dorazím i s tou Petkou,jak se chce přidat k nám...takže my jdeme určite... :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti co ta zumba, mám to objednat?
7. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, takže pokud v noci neporodím tak zítra taky dorazím :grinning:
Od rána mám bolesti břicha jako při menstruaci a tak jsem začala dávat do pořádku byt :wink: Lítám tady jak zběsilá, peru, žehlím, vařím (chtěla jsem do zásoby, ale nějak jsem neodhadla množství a všechno už máme v bříškách) a jesli z toho neporodím tak budu dobrá :grinning: :grinning:

Co se týče jídla po porodu tak jsem spoléhala na to, že mi bude vařit tchýně, ale její přestava jídla vhodného pro kojící se dost neshoduje s tou moji, takže si raději budu vařit sama a nebo mi bude taťka nosit jídla z jídelny :slight_smile: Jak to bylo u vás? Zůstala vám energie na vaření? Já se bojím, že budu hotová. To mám starosti, co :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Tak odpolední gulášek a selátko v Bílovicích byly super, jen to začíná být rok od roku horší co se týká lidí. Začíná to být hodně vyhlášený a jezdí tam hooooodně moc lidí z okolí i z Pv, takže fakt masakr, normálně mě bolela hlava jak tam bylo plno a hroznej rachot. Ale Sárinka byla spokojená, vydrželi jsme tam 4hodinky a potkali spoust známých :wink:

Edit já si nechala první měsíc po porodu vozit obídky a hooodně moc mi to pomohlo, opravdu. Ne že by nebyl čas, přece jen mimčo ze začátku hodně spinká, ale je fakt, že v tom šestinedělí je to tělíčko trochu víc unavený a aspoň pro mě to byla pomoc. Taky samá návštěva, procházky s kočárkem.... jedním slovem, nech si jídlo nosit :grinning: :grinning:

Verdíku tak si užijte oslavičku, to bude velkýýýýýý :grinning: A ten sguasch naplánujeme na zimu určitě jo?

Zuziku co se týká cvičení já začala chodit až měla malá 6měsíců, to už začaly příkrmy a to jsem byla trochu víc klidnější, kdybych náhodou ztratila mlíčko, tak už by to nebylo tak hrozný :wink: Ale i tak jsem necvičila nic na posilování prsou. Ale klidně můžeš začít už teď, jen si musíš hlídat ať se zbytečně nepřemáháš a necvič nic na ty prsa, prostě aby se organismus nezačal bránit :frowning2: . Takže určitě cvičit můžeš, ale s rozumem. :wink:

My už jsme týden doma od moře a stejně se nemůžu pořád vzpamatovat.... připadám si jak zpomalenej film, z té pohodičky do toho kolotoče zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli určo objednej..sice jsem poleno,ale aspon se zasmejem.... :grinning: Já půjdu ráno k našim a dáme si sraz u cvíča...mamka moje bude hlídat....jdu hajat..pa pa ..
7. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dneska máme taťku vyjímečně doma, takže toho musím využít...pojedu nakoupit po té poradně do makra a Luba bude hlídat. Napadlo mě jestli nechcete jet třeba některá se mnou. Mám auto a taky na kartičku se mnou může jít ještě jedna osoba. Já jen tak, kdyby jste měla některá zájem.
8. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jsem volala na zumbu, objednávat se nemusí. Takže ve čt můžem vyrazit. Snad to tam Jajda zvládne bez Klárinky.

Zuzí je super s tím makrem, teďka teda to nevyužiju, ale třebas někdy, až zas pojedeš dej vědět ju.
8. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek