• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Hlásím že Renča dojde na srazík.....mluvili jsme před chvíli spolu..tak to mám potvrzené....
8. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky dorazíme, snad nebude Jajda protiva, už je vzhůru :confused:
8. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky musím vám napsat, jsem vytočená: manža když je na cvičení, tak si musej jídlo a někdy i ubyt platit sami a pak jim prolácej cesťák. Ten jim ale proplácej v hotovosti a ne společně s výplatou. A už druhej měsíc nemaj prachy, bordel. By mě zajímalo, jestli si tohle vůbec můžou dovolit....
8. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já slyšela,že v armádě se má hodně lidí propouštet.Malá usla o půl 1,tak jsem valila se psem,ted jud nachystat veci a jak se vzbudí ta s petkou vyjdeme a o půl 4 se na vás těšíme..

Oli naše je dnes taky strašne protivná,umrčená...tak snad to nejak přežijeme..pa pa
8. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky dorazím, v národem ju?? v 15:30, papa
8. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti slyšela jsi dobře, v armádě se dost propouští, ale to neznamená, že jim nebudou platit. Důstojíníkům určo zacálujou všecko. Když jim nedaj prémie chápu, ale tyhle peníze chybí, zaplatil je ze svýho a má na ně nárok, tak zuřím. Navíc když už je to dva měsíce.

Jajda zatím vyspanej do růžova, ale známe své lidi....
8. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To můj manža zase nedostal od dubna výplatu...tak jsem ho dokopala, aby dal výpověď, tak začal podnikat...ale od toho dubna nedonesl domů ani korunku...no ještěže jsme měli našetřeno. A vypadá to, že do vánoc si taky nic nerozdělí, chtějí, aby se jim vrátilo co se do toho nasypalo...a že to nebylo málo :grinning:

Uf uf, teď jsme teprve došli od doktorky. Malej si pořádně pořval a teď spinká, tak ho nechci budit. A uvidím s jakou se vzbudí...takže dneska nejspíš nedorazím. Do toho makra se mi už taky nechce...jejda, ale měla bych se přinutit.

Kdyžtak si srazík užijte, příště už dorazím určitě...paaa
8. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk,
jéje Zuzi tak to máte teda vůbec veselo :frowning2: No ale snad se podnikání dobře rozjede a bude fajn.
8. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, Martinek už spinká,se pěkně unavil na dnešním srazíku a ta cesta bez kočárku, na motorce , no padl jak vlastenec, a byl hladný jako vlk. Já ted valím ledový salát s balkánem, po té kávě šlehačkové, no uvidím jestli usnu, byla děsně silná . No snad Editah neporodí po té kávě, co Edi??

dnes teda na srazíku byla samá nevěsta, jen dva kluci, Martinek a Jaroušek, ale holky krásný, bude z čeho vybírat :grinning:

a kde se fláká Jonuska?? už dlouho tady nebyla, bývala každý den. a co ta Zobpusinka?? a kaelan?? no já sem mrknu každý den, nooo skoro :wink:
8. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak mi došly ted domu,byly jsme pak u rybníka na kačenkách a pak v parku a vyprovodit petku do čechovic a s hafanem a ted vačeříme a povalíme do vany....my jsme vždy od 2 hodin venku a nemužeme malou dostat domu.jdeme vždycky s hysterickým řevem...

dnes sraz super,jak bude čas..hodím foto...
8. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Dnes to bylo moc príma.Jsem ráda že nás Marta vzala mezi vás snad se někdy můžeme zase přidat.Už se těším až se malá postaví na nožky a nebude se plazit jak had.Sice si pak nesednu jako vy dnes ale to jak má ty packy jako čunas mě štve.Budu si muset zvyknout,
8. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadlo kdyby jste některá věděla o vrátkách které se dávají na schodiště aby tam dítě nelezlo prosím dejte mi vědět.
8. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečne ses taky přihlásila..

holky nevím co se s malou stalo,ale druhý den hysteriý záchvat,když jde do vany..musím rychle namydlit a vytáhnout z vany a uklidní se až po delší době.Vždy se ráda koupala,nechtela z vany ječela a ted nechce do vany a přitom je vše stejné ..nechápu...je uplně fialová jak ječíííí
8. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peti, juju určo se těšíme zas příště.
My koupili vrátka v Ikei: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10113600
8. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je divný, nebojí se tam něčeho?
8. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Oli nevím ale je to desný.....
8. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to divný, nemáte tam něco nového co by ji mohlo vadit?
Jajdu chytá hysterický řev, když nasednu na rotoped, musím jezdit až když je v ložnici v postýlce.
8. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zítra jedu s kámoškou a jejím dvouletým DOminikem vláčkem na Bělák. Tak kdo chcete tak v 15.03 to jede z PV, my přisednem v Kostelci v 15.14.
8. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted sde na to vyprdnu napíšu takovej román a ono se to neodešle :angry: :angry: :angry:
tak snad zítra všecny zdravím a neboj Dadli já se tu :grinning:
8. zář 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, je to v pohodě, nějak jsem to ani nepocítila, takže dobrý. Jen jsme teď hodně často bez tatínka jak pořád pracuje. Doufám, že to bude za chvíli lepší.

Jinak včera mě mrzelo, že jsme nedorazili na srazík. Ale malej spinkal a pak byl tááááák protivnej až do večera, ale to se dá pochopit po tom očkování. Ale krom toho protivenství reakce nebyla žádná. Žádná teplotka, večer neměl ani 37, juchů juchů. Možná ještě přijde něco dneska, nevím, ale zatím taky bez teplot a už není ani protivnej, teď zrovna usnul. Každý dítě asi reaguje jinak, ale já teda můžu ten Synflorix doporučit...teď už asi jen Editce :slight_smile:

Zase bude asi krásný počasíčko. Změřím malýho ještě v poledne a kdyžtak určo vyrazíme někam na vzdoušek.
Užijte si všechny krásný den
9. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem po včerejším extra silném kafi čučela až do 2 hodin do rána do knížky. Prostě jsem nemohla usnout. Ale pak jsem usnula tak tvrdě, že jsem se probrala až teď a ani jsem v noci nemusela na WC :grinning: :grinning: To se mi už pár měsíců nestalo :wink:

Zuzi - super, že očkování je bez následků a děkuju za doporučení :slight_smile:

Oli - na Bělák bych jela, dělaj tam suprový palačinky, ale už vydržím do jara. Doufám, že tam pak nebude jinej kuchař. :wink:
9. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
jé Edi tak koukám, že nejsem jediná. Já si šla v jednu číst, protože už mě fakt nebavilo jen ležet a čučet. A spát jsem šla v půl třetí.
9. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já po té káve už o půl 10 spala..... :wink:
9. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to závidím :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes jdu spát s Jajdou, jinak bych na Běláku usínala :grinning:
9. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dnes jsou ještě nějaké volné místa na zumbu začátek v 19,30 půjdeš do toho se mnou?Je to v Jitřince
9. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já po kafi to výjmečně nezalomila o půl 10 u TV a ještě v 23 hodin jsem měla oči jako šnek.
9. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nás asi chtěli zbavit, že nám udělali tak silný :grinning:
9. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím novou tvář ceha

holky vyvyřuju mušle od moře protože to tak smrdělo že to byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem to dala do octu a vody a vařím :confused: jinak jestli to nepomůže tak je vyhodím :frowning2:

Jo a mám dotaz nechcete posunout další sraík v národě na pondělí po PV hodech budeme celí pondělí ještě v Pv tak bych šla klidně sednout do národa s váma páč úterý už budeme doma. když tak dejte vědět ju.

jinak peru a peru a žehlení se vyhýbám jak jen to jde to mě teda vůbec neba. :unamused:

Tak pa pa

A jonuška tu dlouha nebyla že?
9. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..byla jsem bez netu...a nespali jsme od neděle...a máme čtvrtej zoubek.takže na srazí by nedošla já ale mrtvola..ted se snad vyspíme... :grinning:
Dadli kdy chodíš na tu zombu a kolik peníz to stojí??o víkendech bych chodila taky..už jsem nad tím dlouho přemýšlela??? :wink:
a co srazíček??
Edith takže poslíčky už jo??
jo a Honzíkovi v ponděli vrtala zubejda zoubek..no hrozně plakal a jká taky.ale je statečnšj šikula... :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek