Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
rencaasarinka
9. zář 2009
Ahojky holky!!!

Srazík včera byl super, sice docela šrumec, ale konečně byla převaha holčiček!!!! 😃 😃 jinak jsme na koníkovi v oslabení 😉 😉
Holky ještě že jsem si nedala to kafčo, nejsem zvyklá na kofein a to bych určo celou noc nespala... ikdyž jsem stejně nespala, Sárinka mě každou hodinku vzbouzela, hrozně plakala, zlobí nás ty zoubky, lezou jí ty dvojky nahoře a má nateklý všechny stoličky chjo.. 😞 😞

Ahojky Peti, tak jsi se končně přidala to je fajn!!! 😉 😉 Tak Tě tady vítám!!!!! 😃
My jsme Peti do Jitřenky chodili s Marťou, sice ne na zumbu, ale moc se nám to tam nelíbilo, tak nevím, jestli nebude lepší Újezd? =-)

Kolči dnes jsem byla zase na kole, co takhle zítra po 10hod? Nechceš si vyjet? Přijela bych Ti naproti tou polňačkou a pak bychom mohli k nám na písek a pak bych Tě zase jela vyprovodit... kdyžtak napiš ju?
jonuska
9. zář 2009
jj mě se líbí na ujezdu..byla jsem tam zrovinka na zumbu..a je to tam i pěkný..a holky skákali🙂))trsali teda 😃
rencaasarinka
9. zář 2009
Jo ještě bych zapomněla, Marťo s tím koupáním,nám se to stalo, když jsme přijeli teď od toho moře, Sárinku jsem dala do vany a ta spustila tak hysterickej řev a ukazovala prstíčkem ven a pořád se ohlížela za sebe a měla strach, ale netuším z čeho. Trvalo to takle 4 dny a ten pátej den se odvážila si sednout do vody a opatrně si cákala ručenkama a přešlo to.Byla jsem z toho špatná, co se stalo, ale naštěstí to přešlo. Tak to zkoušej každý večer jak jste to dělali vždy a myslím, že to přejde. 😉 😉

Kristy to vyvaření škebliček pomůže od toho smradu, ale všechny ti zbělají tím vyvařením, záleží jaký je máš teď 😉
kolca
9. zář 2009
Ahoj Reni,
tak jo, sice jsem chtěla jít na tu zumbu, ale Marťa nemůže a samotné se mi tam moc nechce. Tak budu sportovat aspoň na kole. Posílám ti do IP mobil ju a večer se domluvíme na čase atd.
My jedem za chvilku na ten Bělák. Jsem zvědavá na Jajdu a vlak. 😃 VLastně i autobus, taky pojedem poprvé, nechce se mi jen do Kostelce tahat auto...
dadlina
9. zář 2009
ahojte, tak já usnula jako špalek , i po tom šíleným kafi, asi kolem 10 u telky. Manžílek si mě u telky vždycky obejme a hraje si s vláskama a to jsem hned tuhoň a slintám do polštáře 😃 😃 😃 kafe nekafe 😃

Jonusko, já chodím na zumbu do Jitřenky ve čtvrtek ráno v 9h, pač malého vezu na 8 k našim na stražisko a pak chodím na celý den do práce. V Jitřence se mi to taky nelíbí, je to tam děsný, všechno, ale mám tam svoji kadeřnici, která mimo jiné předtančuje zumbu, tak chodím k ní, a to dopo nás tam je zatím jen hrozně málinko a to je fajn. Jo a v sobotu bylo v Apollu Zumba párty, celou noc, prý to bylo super. Za měsíc má být zase, tak zjistím kdy a půjdeme všechny, jo??? dáme panáka a uvidíte jak se budeme kroutit 😃

jinak vítám cehu, to je asi Petka, že Petko?? nooo konečně 😉

a pro mě není problém jít na srazík v pondělí, co vy?? můžu i v po i v út.
editah222
9. zář 2009
Hlásím, že pondělí není problém 🙂
Pokud ještě budu 2 v 1 tam určo dorazím.

Dnes jsem se dala do pečení vánočních pracen 🙂 Ne, že bych byla blázen a pekla skoro půl roku předem, ale taťka ma za pár dní narozeníny a miluje pracny, tak jsem mu udělal speciální dávku pro diabetika (s umělým sladidelem, byl to první pokus) a dala mu to předem kdybych pak náhodou rodila tak ať o nic nepřijde 😃 😃 A fakt není skoro poznat, že je tam místo cukru spolarin, chutná to všem. Jen já to zase nemůžu 🙂

Až budu moct tak na Zumbu vyrazím taky a všechny vás pozvu, protože až mě uvidíte tak prasknete smíchem 😃 😃
jonuska
9. zář 2009
😃 😃 😃 Editko.....beruu 😃
holky já mám dneska dost jsem utahaná jak nikdy děti mi dali docela zabrat.ted už Tomáš spí a malá se chystá paráááááda :-p
já musím tu zumbu zjistit...až pujdu jen s malou.a někam zajdu ale mužu jen o víkendech jinak není hlídání....
malá se mi dneska odpol.sama skoro posadila...ještě se musí narovnat ale už ji to jde 😃
Edit..nechceš nějaký slev.kuponky do DM?na pliečky atak????? 😉
Zuzi...nevyrazíme někam zítra??????tak kol 3??
kolca
9. zář 2009
Jonuš já chci jít na tu zumbu na Újezd, tam zadáčo hlídaj děti od 6 týdnů.
My se vrátili z Běláku, dítko oči navrh hlavy z autobusu a vlaku, zaprasený z prolejzaček ale šťastný a vytuhlo už v sedm.

V pondělí tak ymůžu.
zobpusinka
9. zář 2009
Ahojky holky, jakpak se máte? 🙂 u nás je to pořád stejný. Fildík byl akorát 2x ve školce a moc se mu tam prý líbilo no a já zase chodím so školičky a zatím je to super. 🙂 Editko, tak už máš nachystanou tašku do porodky? 😃 Taky bych brala ještě jedno ale nedaří se a nedaří. 😞 No, tak se mějte suprově a zase někdy páčko. 🙂
jonuska
9. zář 2009
kolči a mužeš o víkendu???????nebo chceš jen týden.nechci jít sama... 😉
taky jsem dnes děcka utahala.ještě jsme byli v parku malá mi usla jen co jsme vyjeli z ujezdu...tak bych mohla s holkama pokecat dýl🙂no co už....
taky mužu v pondělí)) 😃
kolca
9. zář 2009
Romi radši bych v týdnu. Navíc zumba je o víkendu až večer 😞
ceha
9. zář 2009
Holky všechny zdravím!Dnes byl takovej neplanovanej minisrazík.Hlavně že si dětičky pohráli.Já jdu na zumbu zítra do kubusu tak jsem zvědavá jak to zvládnu.Dnes když jsem to slyšela pod okny v linii úplně jsem se na tu notu naladila, tak že se moc těším.Zítra vám pisnu jestli teda budu něčeho schopná.
Renčo chci se zeptat jeslti bys chodila s malou cvičit od deviti do desiti každé pondělí do linie.Začíná se od října.Klárka Martínek a Adámek už jsou velcí a my by jsme je jen nudili a zdržovali říkala paní cvičitelka.
Malá si dnes vynucuje maminku u sebe tak musím vydržet 😉 ty děti...každej den jinej
martinataylor
9. zář 2009
dnes jsem byla s cehou na ujezde,byla tam i jonuška ,pak dorazila i dadli s verdíkem...tak jsme se nečekane sešli s detma.....

a Už je to tam zpoplatnené to hlídání na ujezde......cvíčící maminky 5 kč na díte,necvičící 50 kč na dítě....

Jinak hlásím že oupání dnes v pohodě slávaaaaaaa 😉
kolca
9. zář 2009
kuk, no tak aspoň, že je to jen 5 Kč.
Já čekám jestli se mi ozve Renča, na ty kola zítra nebo jestli půjdu na tu zumbu. Peti a ty jdeš od kolika do toho kubusu?
jonuska
9. zář 2009
ceha...to js byla ty????s nelinkou??????aha tak ahojky🙂) 😃
tak mám asi smulu...v týdnu co se cvíčem...😞
martinataylor
9. zář 2009
Petka jde od půl do půl 8...ale je volné jen jedno místo..je to tam mesíc dopředu našlapané...tak to jde zítra zkusit a pa dá avízo a šla bych večer taky.....jak bude volné místo...
ceha
9. zář 2009
zítra je to od 7 do 8ale je to tam na měsíc obsazené ale v jitřence vím že na dnes měly ještě pár míst volno
kolca
9. zář 2009
aha, díky. No já kdyžtak půjdu na těch deset na Újezd.
ceha
9. zář 2009
jonuško to být my 😉 já se ve vás holky moc nevyznám kor ty přezdívky
rencaasarinka
9. zář 2009
Kuk 😉

Holky tak to jste měli fakt neplánovanej minisrazík 😉

Peti a kde je vůbec linie? Klíďo bych chodila, jen si musím vše rozvrhnout, abych vycházela s časem 😃 ale jj počítej se mnou 😉

Kolči jestli chceč jít cvičit, tak v poho, nic se neděje, domluvíme se najindy, tak ještě dej vědět ju? 😉

Jonuško na tom újezdě ti malou pohlídají zatím co budeš cvičit, mají v tom praxi, nemusíš se bát 😉
kolca
9. zář 2009
Reni nenene, já bych radši na to kolo, se mi samotné nechce do Linie. Počkám na Marťu, či někoho jiného 🙂
zuzik28
9. zář 2009
Romi, na zítřek už jsem se domluvila s kámoškou z porodnice. Právě na 2 hodiny, takže to bych nestihla. Ale dneska jsem na tebe myslela jak jsem šla z města, že bysme mohly někam zajít...fakt 😃 Co třeba v pátek?

Holky s tou zumbou mi teda děláte pořádný chutě...
jonuska
9. zář 2009
no 😃 😃 Reni..já bych radši aby mi je pohlídal někdo známej..... 😃 radši.....najdu něco na víkend.nebo možná....jen sudý týdny dopol...by mohla moje mamka ráno pohlídat 😉 uvidím
ceha
9. zář 2009
Renči linie je na ujezdě.Ptala jsem se dnes majitelky jeslti by se dalo chodit s ročníma od 9 protože všude v PV je to od 10 hod a ona říkala že když se domluvime min 5 maminek tak to nebude problem.Tak jsem dnes rozhodila sítě a budu doufat že to klapne.Zatím jsme teda 3 tz já a Blanka co má Ellenkuu jak byla v národě
martinataylor
9. zář 2009
Peti co v pátek deláš,že by jsme odpo zajeli třeba busem do arkády na ty botky,kdybyb jsi chtela semnou,pač táta asi nebude stíhat..Dnes zjistil že má v konici drna 18 hodin na pátek,tak pojede brzy tam,čeká se tam dlouho a aby pak stíhal to pivo..tak bych tam sjela i sama,máme celj den sami pro sebe...však to znáš... 😉
ceha
9. zář 2009
Martásku v pátek tě zklamu tata má zkončit nějak rozumně tak ti dáme asi košem ale kdzž vydržíš so ponděli tak neni problém
ceha
9. zář 2009
Marti tak jsme dojedly minulej týden kaši rýžovou do které jsem někdy přidala trochu banánové kvůli chuti to nebyl problem ale přejít na samotnou banánovou je bak fuj ochutná a nechce tak jsem ji dnes dala po bananove medovou a ani tuk tak nevim jeslti kupovat jen rýžovou nebo co to zase je
kolca
9. zář 2009
Peti Jajda má taky radši ty bez příchutě, kupujem hodně i jáhlovou.
ceha
9. zář 2009
Tak teda nevim co s těmi 4 baleními budeme dělat 😃
kolca
9. zář 2009
Peti zbydou na tebe 😉

Začni psát odpověď...

Odešli