• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky holky!!!

Srazík včera byl super, sice docela šrumec, ale konečně byla převaha holčiček!!!! :grinning: :grinning: jinak jsme na koníkovi v oslabení :wink: :wink:
Holky ještě že jsem si nedala to kafčo, nejsem zvyklá na kofein a to bych určo celou noc nespala... ikdyž jsem stejně nespala, Sárinka mě každou hodinku vzbouzela, hrozně plakala, zlobí nás ty zoubky, lezou jí ty dvojky nahoře a má nateklý všechny stoličky chjo.. :frowning2: :frowning2:

Ahojky Peti, tak jsi se končně přidala to je fajn!!! :wink: :wink: Tak Tě tady vítám!!!!! :grinning:
My jsme Peti do Jitřenky chodili s Marťou, sice ne na zumbu, ale moc se nám to tam nelíbilo, tak nevím, jestli nebude lepší Újezd? :confused:

Kolči dnes jsem byla zase na kole, co takhle zítra po 10hod? Nechceš si vyjet? Přijela bych Ti naproti tou polňačkou a pak bychom mohli k nám na písek a pak bych Tě zase jela vyprovodit... kdyžtak napiš ju?
9. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mě se líbí na ujezdu..byla jsem tam zrovinka na zumbu..a je to tam i pěkný..a holky skákali:slight_smile:))trsali teda :grinning:
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě bych zapomněla, Marťo s tím koupáním,nám se to stalo, když jsme přijeli teď od toho moře, Sárinku jsem dala do vany a ta spustila tak hysterickej řev a ukazovala prstíčkem ven a pořád se ohlížela za sebe a měla strach, ale netuším z čeho. Trvalo to takle 4 dny a ten pátej den se odvážila si sednout do vody a opatrně si cákala ručenkama a přešlo to.Byla jsem z toho špatná, co se stalo, ale naštěstí to přešlo. Tak to zkoušej každý večer jak jste to dělali vždy a myslím, že to přejde. :wink: :wink:

Kristy to vyvaření škebliček pomůže od toho smradu, ale všechny ti zbělají tím vyvařením, záleží jaký je máš teď :wink:
9. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reni,
tak jo, sice jsem chtěla jít na tu zumbu, ale Marťa nemůže a samotné se mi tam moc nechce. Tak budu sportovat aspoň na kole. Posílám ti do IP mobil ju a večer se domluvíme na čase atd.
My jedem za chvilku na ten Bělák. Jsem zvědavá na Jajdu a vlak. :grinning: VLastně i autobus, taky pojedem poprvé, nechce se mi jen do Kostelce tahat auto...
9. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak já usnula jako špalek , i po tom šíleným kafi, asi kolem 10 u telky. Manžílek si mě u telky vždycky obejme a hraje si s vláskama a to jsem hned tuhoň a slintám do polštáře :grinning: :grinning: :grinning: kafe nekafe :grinning:

Jonusko, já chodím na zumbu do Jitřenky ve čtvrtek ráno v 9h, pač malého vezu na 8 k našim na stražisko a pak chodím na celý den do práce. V Jitřence se mi to taky nelíbí, je to tam děsný, všechno, ale mám tam svoji kadeřnici, která mimo jiné předtančuje zumbu, tak chodím k ní, a to dopo nás tam je zatím jen hrozně málinko a to je fajn. Jo a v sobotu bylo v Apollu Zumba párty, celou noc, prý to bylo super. Za měsíc má být zase, tak zjistím kdy a půjdeme všechny, jo??? dáme panáka a uvidíte jak se budeme kroutit :grinning:

jinak vítám cehu, to je asi Petka, že Petko?? nooo konečně :wink:

a pro mě není problém jít na srazík v pondělí, co vy?? můžu i v po i v út.
9. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že pondělí není problém :slight_smile:
Pokud ještě budu 2 v 1 tam určo dorazím.

Dnes jsem se dala do pečení vánočních pracen :slight_smile: Ne, že bych byla blázen a pekla skoro půl roku předem, ale taťka ma za pár dní narozeníny a miluje pracny, tak jsem mu udělal speciální dávku pro diabetika (s umělým sladidelem, byl to první pokus) a dala mu to předem kdybych pak náhodou rodila tak ať o nic nepřijde :grinning: :grinning: A fakt není skoro poznat, že je tam místo cukru spolarin, chutná to všem. Jen já to zase nemůžu :slight_smile:

Až budu moct tak na Zumbu vyrazím taky a všechny vás pozvu, protože až mě uvidíte tak prasknete smíchem :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Editko.....beruu :grinning:
holky já mám dneska dost jsem utahaná jak nikdy děti mi dali docela zabrat.ted už Tomáš spí a malá se chystá paráááááda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já musím tu zumbu zjistit...až pujdu jen s malou.a někam zajdu ale mužu jen o víkendech jinak není hlídání....
malá se mi dneska odpol.sama skoro posadila...ještě se musí narovnat ale už ji to jde :grinning:
Edit..nechceš nějaký slev.kuponky do DM?na pliečky atak????? :wink:
Zuzi...nevyrazíme někam zítra??????tak kol 3??
9. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš já chci jít na tu zumbu na Újezd, tam zadáčo hlídaj děti od 6 týdnů.
My se vrátili z Běláku, dítko oči navrh hlavy z autobusu a vlaku, zaprasený z prolejzaček ale šťastný a vytuhlo už v sedm.

V pondělí tak ymůžu.
9. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jakpak se máte? :slight_smile: u nás je to pořád stejný. Fildík byl akorát 2x ve školce a moc se mu tam prý líbilo no a já zase chodím so školičky a zatím je to super. :slight_smile: Editko, tak už máš nachystanou tašku do porodky? :D Taky bych brala ještě jedno ale nedaří se a nedaří. :( No, tak se mějte suprově a zase někdy páčko. :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči a mužeš o víkendu???????nebo chceš jen týden.nechci jít sama... :wink:
taky jsem dnes děcka utahala.ještě jsme byli v parku malá mi usla jen co jsme vyjeli z ujezdu...tak bych mohla s holkama pokecat dýl:slight_smile:no co už....
taky mužu v pondělí)) :grinning:
9. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi radši bych v týdnu. Navíc zumba je o víkendu až večer :frowning2:
9. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všechny zdravím!Dnes byl takovej neplanovanej minisrazík.Hlavně že si dětičky pohráli.Já jdu na zumbu zítra do kubusu tak jsem zvědavá jak to zvládnu.Dnes když jsem to slyšela pod okny v linii úplně jsem se na tu notu naladila, tak že se moc těším.Zítra vám pisnu jestli teda budu něčeho schopná.
Renčo chci se zeptat jeslti bys chodila s malou cvičit od deviti do desiti každé pondělí do linie.Začíná se od října.Klárka Martínek a Adámek už jsou velcí a my by jsme je jen nudili a zdržovali říkala paní cvičitelka.
Malá si dnes vynucuje maminku u sebe tak musím vydržet :wink: ty děti...každej den jinej
9. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem byla s cehou na ujezde,byla tam i jonuška ,pak dorazila i dadli s verdíkem...tak jsme se nečekane sešli s detma.....

a Už je to tam zpoplatnené to hlídání na ujezde......cvíčící maminky 5 kč na díte,necvičící 50 kč na dítě....

Jinak hlásím že oupání dnes v pohodě slávaaaaaaa :wink:
9. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, no tak aspoň, že je to jen 5 Kč.
Já čekám jestli se mi ozve Renča, na ty kola zítra nebo jestli půjdu na tu zumbu. Peti a ty jdeš od kolika do toho kubusu?
9. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceha...to js byla ty????s nelinkou??????aha tak ahojky:slight_smile:) :grinning:
tak mám asi smulu...v týdnu co se cvíčem...:(
9. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petka jde od půl do půl 8...ale je volné jen jedno místo..je to tam mesíc dopředu našlapané...tak to jde zítra zkusit a pa dá avízo a šla bych večer taky.....jak bude volné místo...
9. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra je to od 7 do 8ale je to tam na měsíc obsazené ale v jitřence vím že na dnes měly ještě pár míst volno
9. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, díky. No já kdyžtak půjdu na těch deset na Újezd.
9. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško to být my :wink: já se ve vás holky moc nevyznám kor ty přezdívky
9. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky tak to jste měli fakt neplánovanej minisrazík :wink:

Peti a kde je vůbec linie? Klíďo bych chodila, jen si musím vše rozvrhnout, abych vycházela s časem :grinning: ale jj počítej se mnou :wink:

Kolči jestli chceč jít cvičit, tak v poho, nic se neděje, domluvíme se najindy, tak ještě dej vědět ju? :wink:

Jonuško na tom újezdě ti malou pohlídají zatím co budeš cvičit, mají v tom praxi, nemusíš se bát :wink:
9. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni nenene, já bych radši na to kolo, se mi samotné nechce do Linie. Počkám na Marťu, či někoho jiného :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, na zítřek už jsem se domluvila s kámoškou z porodnice. Právě na 2 hodiny, takže to bych nestihla. Ale dneska jsem na tebe myslela jak jsem šla z města, že bysme mohly někam zajít...fakt :grinning: Co třeba v pátek?

Holky s tou zumbou mi teda děláte pořádný chutě...
9. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no :grinning: :grinning: Reni..já bych radši aby mi je pohlídal někdo známej..... :grinning: radši.....najdu něco na víkend.nebo možná....jen sudý týdny dopol...by mohla moje mamka ráno pohlídat :wink: uvidím
9. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renči linie je na ujezdě.Ptala jsem se dnes majitelky jeslti by se dalo chodit s ročníma od 9 protože všude v PV je to od 10 hod a ona říkala že když se domluvime min 5 maminek tak to nebude problem.Tak jsem dnes rozhodila sítě a budu doufat že to klapne.Zatím jsme teda 3 tz já a Blanka co má Ellenkuu jak byla v národě
9. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti co v pátek deláš,že by jsme odpo zajeli třeba busem do arkády na ty botky,kdybyb jsi chtela semnou,pač táta asi nebude stíhat..Dnes zjistil že má v konici drna 18 hodin na pátek,tak pojede brzy tam,čeká se tam dlouho a aby pak stíhal to pivo..tak bych tam sjela i sama,máme celj den sami pro sebe...však to znáš... :wink:
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martásku v pátek tě zklamu tata má zkončit nějak rozumně tak ti dáme asi košem ale kdzž vydržíš so ponděli tak neni problém
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jsme dojedly minulej týden kaši rýžovou do které jsem někdy přidala trochu banánové kvůli chuti to nebyl problem ale přejít na samotnou banánovou je bak fuj ochutná a nechce tak jsem ji dnes dala po bananove medovou a ani tuk tak nevim jeslti kupovat jen rýžovou nebo co to zase je
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Jajda má taky radši ty bez příchutě, kupujem hodně i jáhlovou.
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda nevim co s těmi 4 baleními budeme dělat :grinning:
9. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti zbydou na tebe :wink:
9. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek