• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Peti to neva..neco si domluvím a na ty boty to hold musí stihnout...o víkendu hlásí přehánky opet,tak at má boty na hody... :grinning: :grinning: ,jdu do hajan za tátou..pa pa
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolci tak kolem 10hod budu u toho ořechu na tom rozcestí na polňačce co je v Lešanech jo? Jak budu vyjíždět z domu, tak ti zavolám ju? Možná to stihneme i dřív, uvidím :grinning:

Peti otázka je jsem si uvědomila,jestli to budu na těch 9hod stíhat :grinning: :grinning: :grinning: To bude možná problém, Sárinka vstává teď tak kolem 8hod, než se najíme, vypravíme a dojedeme do Pv, no nevím nevím... :confused: :confused: .
A vidíš na újezd chodím kolik let a vůbec jsem si neuvědomila, že se to jmenuje linie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Reni super, ok, stačí prozvonit. My se předchystáme a pak jen naskočíme a vyrazíme. Těšíme se.

P.s. máme nová fota v albíku
9. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky se máte..:slight_smile:
já se třema nemám šanci...nikdo mi dvě nepohlídá a přes týden už vubec hlídání není.a to bych si tak zatancovala ...potřebuji to tělo trochu zpevnit at trochu vypadám :grinning:
9. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau cvičitelky :grinning:
teda vy jste se do toho opřely já bych taky chtěla někam chodit cvičit ale Pv je moc z ruky.Chodila jsem na aerobic do kostelce ale nevím jestli tam jěště je.Musím se poptatDenouška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doma už moc necvičím není čas a hlavně chut ale je to hrozně poznat mám asi 10 pneumatik na břuchu. :frowning2:
musím s tím něco udělat nebo rozmlátím všechny zrcadla :grinning:

Holky neptaly jste se někoho na ty štěňátka jestli nemá někdo zájem????????zkuste se poptat prosííííím :wink:

Editko to ani není možný že už budeš rodit tak hlavně at to máš rychle za sebou :slight_smile:

Ted máme docela frmol sbíráme švestky na slivku už máme 800l máme na zahradě asi tak 60stromů takže kdyby jste někdo chtěly na zavaření nebo na povidla tak se stavte máme toho stašně mmoc :slight_smile:

Ela ve škole zatím dobrý dnes byla i ve výtvarce v Pv.Má ji každou středu takže když ji budu vozit budu mít od půl 2 do 15.45 čas takže kdyby se chtěl někdo sejít třeba v národě můžeme se domluvit.Ale já nemám na nikoho stejně číslo :frowning2: jeom na Denouška

R ve škole taky dobrý až na angličtinu říká že to nezvládne ani náhodou dnes jsem kupovala nějakou knížku na ang a vyplázla jsem za ni 400kč :cry: :cry:

Příští týden bych na sraz určo dorazila ale v to pondělí bych nemohla to je R ve škole.Dlouho jsem vás neviděla a ráda bych zase pokecala.

zatím páááááááááá
9. zář 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kalean..tak o pneu mi ani nemluv..a o cvíču doma.ani náhodou se nedokopám:slight_smile:)))a to jsme dnes večeřela pěknej lib.buček :grinning:
jábych mohla..:slight_smile:chodím na pul4 pro Honzíka.. :wink: pisnu ti do IZ číslo.
a co to máte za pejska????
9. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuš máme labradora světlýho máme 6 štěnat ale udaný mám zatím jenom jedno :frowning2:

jj číslo mi písni já ti pošlu taky a jak budeš mít v tu středu někdy čas tak se můžeme domluvit ju?????

a ty mě nemluv o pneumatikách to teda nevím kde je máš já žádný neviděla :wink:
9. zář 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kaelan, já včera viděla Jonusku, ale bez peumetik, asi je zapomněla doma :grinning: :grinning: :grinning: Jonuska vypadá nádherně, jen včera byla nějaká smutná, ale se ani nedivím, jestli máš trápeníčko.

jdu dnes na zumbu , do té jitřenky k Ivce, na 9h, přijede mi mamka na hlídání, dnes jsem tam prcka nemohla zavést, nemám auto, a nejdu dnes do práce, tak mamka má nějaké vyřizov. ve městě, tak mi pohlídá a pak půjde.

jo a včera na tom újezdě je to fakt bezkonkurenční, byla jsem nadšená, je tam obrovský pískoviště a konečně jsem poprve 2 hodky seděla a dítko si hrálo, tak doporučuju srazík tam, národ je o ničem oproti tomu, já taky nevěřila a vůbec se mi tam nechtělo, ale fakt dost dobrýýýý
10. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli tak to zní super s tím pískovištěm na újezdě. Tak příště tam :slight_smile:

Jonušky pneumatiky bych chtěla vidět... :confused: v tom případě já mám nejmíń pneumatiky od traktoru :frowning2:

Holky jsem dnes stoupla na váhu a nic, necpu se, cvičím, večer po šesté nejím a nic :angry: :cry:
10. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...teda holky...tak to asi dobře maskuju.to klokaní břicho prázdný :angry: :grinning:
smutná jsem nebyla..jen děsně utahaná.....měla jsem toho včera moc od rána jsem jela jak brouček :unamused:
10. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj - takže srazík bude v pondělí na Újezdě.

Rozhodla jsem za vás už dnes, aby pak nevznikl nějaký šum, tak se nezlobte :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem dnes byla v porodce a jsem potěšená z ultrazvuku, protože malá vypadá, že je velká a váží stejně jako ostatní děti. Já měla kvůli té cukrovce docela strach. Hned se cítím líp.
Na rození to buhužel ještě nevypadá, takže vyvolání mě za 10 dní asi nemine. Pondělní srazík bude pravděpodobně můj poslední co budu 2 v 1 :grinning:

Oli - já jsem si stoupla na váhu v porodce a čučela jsem jak blázen, normálně jsem podle nich za týden nabrala 2kg!!! Hned jsem se převážila doma a rozdíl oproti minulému týdnu je jen 0,5kg, tak nevím.

Romi - slevové kuponky na pleny si ráda vezmu, děkuju za nabídku.

A co se týče těch vašich pneumatik - už mě štvete! :wink: Všechny jste krásné a štíhlé a žádné pneumatiky nikde nevidět!!!
10. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, ok, v pondělí na újezdě, v 15:30

ted jsem přišla ze Zumby, bylo nás tam celkem dost, až moc, od příště to prý bude na objednání, se s tím roztrhl pytel a u nás nikdo necvičí :cry: asi vyhodím stoly a budu tam předtancovávat zumbu .

a kde je čeha?? včera se vychloubala že hned jak přijde ze zumby tak pisne jaký to bylo, a vypadá to, že tam asi umřela :grinning:

editah, víš jak to je, všechny jsme stále nespokojené a chceme vypadat líp a líp a připadá nám že jsme šílené, ale je lepší to neřešit a cvičit pro radost a nestresovat se pneumatikama
a edi překecej malou at to stihne do těch 10dní, že je to lepší , at se snaží :grinning:
10. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši - já k tobě budu chodit cvičit. Já to vytrhnu, neboj. :slight_smile:

Manžel si s malou každý večer povídá a vysvětluje ji, že přirozeně je to lepší, tak aby si pohla ven :grinning:
10. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
editko tak ti je donesu všecky..v pondělí :wink:
tak vidím že jsme s pneu na tom všecky stejně :grinning:
Dadli tak šup šup na to ..pak budu chodit k tobě..jestli mi budeš přeccvičovat o víkendu :grinning: :grinning: :grinning:
ale jsem poleno tak at mám trochu pohyb :grinning:
10. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,
Dadli dobrej nápad, tak honem honem a ještě prosím hlídání dětí k tomu jo. :wink:

Před chvilkou jsme dojeli do Renči, vyklepala jsem z dítka písek, umyla mu packy, dala ho do postýly a do minuty chrupal.

Reni příští týden bychom mohli k Vám, bychom si pro vás dojeli a počkali na tom hřišti a vy byste došli jak budete stíhat a pak bychom mohli k nám na zahradu.
10. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak tady se cvičí v plném proudu no jo ale se mnou to holky nehne nějak se mi po té dovolené nic nechce.

jo a z těma pleumatikama jsem z editkou ještě že JÁ jsem taková laň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vy jste jedna horší než druhá vždyť se na sebe podívejta vy mišelinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: víc No coment.
Jak píše Dadli já myslím že jsme všechny v pohodě ,ale ta vlastní kritika se vždycky najde.

Chtěla jsem se zeptat jestli některá nevíte kde bych přes internet koupila oblečení Hello Kytty ?na moje berušky.na MMB jsem nic tak nenašla .

A ten srazík na újezdě kde? je tam neco pro děti nebo posezení zase se nechytám!!!!!! :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
krystyan..jak jsou hned na rohu..u přechodu oděvy pracovní tak hned vedme fit klub linie pujdeš do takovýho jakoby dvora tam je posezení :wink:
jo a hello kitty je na MMB..stačí kdyžtam zadáš ,nebo ještě na aukru..tam je toho taky dost :wink:
10. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ufffffff....... tak Sárinka konečně usnula, byl hroznej řev a nechtěla spinkat, asi vstřebávala zážitky s Jájouškem :wink: :wink:
Kolči jj určo se tak domluvíme, jen hlásím, že u mě příští týden připadá v úvahu jen středa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky ale doufám, že tenhle pondělní srazík je vyjímka!!!!!!!! Bo v pondělky se nechytám!!!!!!!! :confused: :confused: :confused:

Edit jj přemlouvej, přesvědčuj, neboj, určo si dá ještě říct, ještě máš čas :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Edith..když ty miminka si vylezou kdy chtějí....já překecávala at jde dřív..měla jsem strach z obra.a jsem ráda že měla jen 3800g...v 39+5tt :wink:
10. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéje Reni, doufám, že jsme vám nějak nenabourali režim.
Středa nám vyhovujeje.

Edi já přemlouvala, procházkovala, sexovala a stejně si Jájouš nedal říct.
10. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Dadli nevím jestli si to dobře pamatuju, tys říkala, že prodáváte byt? nebo se pletu...
10. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči, už je konečně po roce prodanej, tak kooonečně nemusíme platit nájem inkaso atd. za byt který ležel ladem.

reni, jj, to je vyjímka , to pondělí

jinak já taky martinka překecávala a nepomohlo to, narodil se 41tyd. a taky mi ho vyvolávali, a měl 4,20 kg :grinning:

půjdu dnes s martinkem po 16 na kávičku na ten újezd, tak se tam určitě s někym potkám :wink:
10. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli aha, díky.
10. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,mám na vás dotaz,zítra mám jít s Adámkem na 4hexu a neočkují se děti v 15-ti měsících nebo od 15-ti měsíců ještě nejakou očkovací látkou?Díky.
10. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Normo mezi 15tým a 18 měsícem se očkují proti spalničkám a ještě něčemu, nevím jak se to jmenuej -myslím Priorix??
10. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji kolči.
10. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem zde nova. Neni tady nejaka maminka ze Smržic? Ze bychom spolu vozily. :wink:
Dana
10. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky danka....smržice jsou kousínek..dojed na srazík....v pondělí :wink: kolik dětí jak starý?????? :grinning:
10. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, teda dneska byl ten náš raubíř hroznej. Celej den nespal, ani venku v kočárku skoro vůbec. Pořád brečel, už jsem nevědala co s ním :grinning: a to je nornálně táááák hodnej. Usnul až v pět, teď ještě spinká, tak jsem zvědavá jaká bude noc.

O tom Újezdu vím, chodívala jsem tam dřív cvičit. Já v podnělí taky dorazím.
Jo a náš taťka je nemocnej...hrozná rýmečka a kašlíček :grinning: :grinning:

Dani, ze Smržic tu není nikdo...teda myslím, holky znám a nevím ze Smržic o nikom. Jen z Kostelce...Bych ti to dneska řekla :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek