• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jo Edi, taky mám ještě nějaký kuponky...pohledám to a donesu v pondělí. A ty plínečky AIO taky ju...abys mrkla
10. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi hi...Danča byla se mnou v porodce...takže jako já, taky chlapeček :grinning: Známe se ze Smržic, mám tam babičku a oni bydlí naproti jí :grinning: :grinning:
Jsem jí o tom našem spolku tady dneska řekla...
10. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, kam se ztratil Romčo tvůj příspěvek? Ses ptala na Danču...a je pryyyyč :grinning:
10. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda série, asi se musím vykecat nebo co :sweat_smile: pardon :wink:
10. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzííí m :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadlinko zumba me teprve čeká a to za chvíki tak pak napíšu dojmy.Třeba ještě před tím stihnu zajít do intersparu kde jsem dnes koupila šunku pro malou a je na okrajích zelená.
10. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceha...taky dobrý :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Zuziku pěknej monolog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sárinka dnes měla taky svůj den, tedy spíše odpoledne a večer. Dopolko s Járouškem dobrý, pak málo spinkala po obídku a večer v 7hod už šla do vany a o půl 8 do postýlky, protože byla nehorázně protivná, ale fakt drsně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani jsme tu z Kostelce, Lešan, Lutotína, Stařechovic, Čechvic a samozřejmě z Prostějova :wink: snad jsem na nikoho nezapomněla?? :confused: :confused:

Ceho ty jo zelená šunka tak to je drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani samozřejmě tě tu vítám, jsem zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zumba za mnou.....odreagování uplně boží, jen jsem byla zmatená.... ale snažila jsem se.Doufám, že příště se budu víc chytat.Kdo má rád tento styl hudby určitě by se mu to líbilo.
10. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceha...je tonáročný????a ty jsi byla kde?na ujezděY?kolik to stojí..jen at mám představu...já mužu tenhle styl hudby.doma bych si to asi nepustila ale šije to semnou když to slyším :grinning: :grinning: :grinning:
jo a zelená šunka fakt fuj.....
holky když je na krabičce napsáno..od barvy na vlas yjako...08....to je datum spotřeby?jsem ji kupovala na začátku roku???? :confounded: :angry:
10. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a renči..a normomy jsme se ještě neviděli :wink: že???
10. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško nene, my se ještě neviděli "naživo" :grinning:

Marťo prosím už máš někde fotečky z posledního srazíku???? :confused:
10. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky bych prohlídla fotečky..kde je najdu??tady je nějaký album žejo???
a dojdeš Reni v pondělí?
já jdu zítra nechat vyčistit naušničky a užje předěláme...hurá se těším.. :wink:
10. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na Modrém koníkovi jsem nová - viděly jsme se v úterý v Národě (Blanka a cca roční Elly).
Někdo z vás se ptal, kde se dá sehnat oblečení Hello Kitty na webu - zkuste tohle: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
Mám to vyzkoušené a jsem spokojená.
10. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

teda samá nová tvář :grinning: :grinning:

holky s srazem v pondělí jste mě nepotěšily ale zkusím udělat maximum abych dojela i za cenu toho že pojedu busem nebo si půjčím auto od našich ale ti budou v práci takže asi ten bus. :wink:

Dnes Ele ujel autobus šla se podívat do obchodu a nechala si ho jěště s jednou holkou ujet :wink: sem mysela že ju přerazím já čekám jak blb na zastávce a ona nikde.Tak sem sedla do auta a naháněla ju po kostelce ale ona byla u školy a ještě že už umí číst tak zazvonila na učitelku(na zvonku přečetla její méno)a ta mě volala že jsou u školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nezabily by jste ju :angry:

Byli jsme nakoupit a dívala jsem se jestli někoho nezahlídnu ale ee :slight_smile:

tak zatím čus :wink:
10. zář 2009 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blani vítáme Tě :wink:
super, že se takhle rozrůstáme. A další nevěsta pro Jájouška :grinning:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky za chvíli jedu do PV do Kollárových sadů na brusle, kdybyste se chtěl někdo přidat, tak po deváté tam budu někde kroužit.
11. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, vzala bych Tě autem, jen nevím, jestli se dozadu vejdou tři sedačky...Máme Fabii Combi...nevíš?
11. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jestli jsou Kolárovy sady tady u nás u hvězdárny, tak já se zastavím
Vezmu brusle a půjdu se tam teda mrknout...třeba se potkáme :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško ne,ještě jsme se neviděli,já jsem ještě nikoho neviděla.Pořád se za Váma chystám,ale pokaždý do toho něco vleze,ale v pondělí bych chtěla dojít.Ale mám obavy že tam budu někde sedět jak trotl a nikdo se semnou nebude bavit,tak asi tak :wink: .
11. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Norma - neblbni, nikdy, nikdo s náma nesedí jako trotl!!! Hlavně doraz ať si tě stihnu prohlédnout než porodím :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško stálo to 60,- a bylo to v kubusu.Náročné to bylo protože neznám ty kroky a tak jsem trochu byla pozadu ale myslím že je to otázka času a pak to bude v pohodě.
11. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma z bruslí, bylo to bezva...protáhly jsme s Olčou těla :slight_smile:
Oli, byla jsem tam ještě tak do 3/4 na 11, pak jsem nakoupila vepřovou panenku za super cenu (160 kč/kg) a teď ohřívám polívčičku a malej pořád ještě spinká v autosedačce. To je jak naschvál, když chci, aby spinkal tak je za půl hoďky vzhůru, a když nechci, aby si v autosedačce křivil záda a nespal tam, tak si zrovinka spí třeba 2 hodiny :grinning: No co už. Doufám, že jste dobře nakoupili a že Jájovi ty tyčinky stačily :wink: :wink:
Já jdu odpoledne taky nakupovat, ale do Sparu, máme to kousek tak pěkně procházkou a navíc máme obří koš, zak se tam taky krásně všechno vleze.
Holky už se moc těším na pondělí. Na nové tváře...ikdyž dneska jsem asi jednu potkala s Marťou a Klárkou v parku. Teda myslím, že to byla taky "jedná z nás" :grinning: Ale nejsem si jistá....
11. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....normo...musíš dorazit at se taky poznáme...ty jsi přímo z PV???
já byl dnews v MC...na šárce..Tomášek si pohrál..malá taky.ale má rýmu...tak budem dnes a zítra raději doma.a venku fučí..jak blázen..
11. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo, vždyť mě přece znáš :wink: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to tam dobrý jonuško na tý šárce? taky tam chcemem s kamošama zajít,a halvne když bude hnusne,at si mají deti kde pohrát a mamky polábosit...
11. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je..je tam vstup teda 30kč.káva za 10,a pití taky za 10.mužeš tam koupit i oběd dítěti.majíi pernamentky a bude od 16.9.hlídání..jakoby školička...na 10týdnu.1,5hod.týdně za 500.jako by příprava na školku...jinak je to tam rozdělený na dni jako.já to mám blbý.protože když pujdu mezi větší děti s Tomíkem..musím hlídat Jonušku...aby mi ji někdo nezašlápl :grinning: a když pujdu mezi prtata musím hlídat Tomáše..ale jde to:slight_smile:jsou tam ruzný kroužky pro děti.budu jednou týdně tam chodit ráno s dětma.
holky máte někdo učet na MMA,,??objednala jsem si aukce....jak se to platí??když to budu platit jim na učet složenkou jako....jak to paj bude???
11. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Zuzi ještě jednou moc díky za tyčinky, Jájovi stačili, až do Tesca byl hodnej. Pak teda chtěl ještě rohlík :grinning:

Jsem ráda, že jsme pokecaly a pojezdily, musíme to brzo zopáknout. Teda to sis ještě pěkně zajezdila. Já jsem se zapotila ještě u nakupování...
Jeli jsme do Hobby marketu pro barvu na malování - no asi nepředpokládaj, že tam choděj i matky s dětmi, pr měli vozíky bez toho sedátka, z kočárem bych tu barvu v ruce neunesla, malého v náručí taky ne takovou dobu, tak jsem ho holt lupla sednout rovnou do vozíku :grinning: , ale pak se mi tam zas nevešla ta barva, tak jsem ho stejně musela chvíli nést v náručí. Uf.
V Tescu jsem lítala podle seznamu a sháněla manžovi na cvičení energy tyčinky a konzervy a čokolády atd...no strávila jsem tam víc času než normálně, pr jinak to mam najetý, co kde maj....
Teď malej spí a já bych si dala tak nohy nahoru, ale musím ještě uvařit obídek. Ale udělám jen rychlovku, bramburky, dušenou mrkvičkua kousek kuřecího Jajdovi k tomu.

Jo a potkala jsem NOrmu - Karolínku. JEštěže teda ona se přihlásila, pr já bych ji asi nepoznala, sice mi byla povědomá, ale došlo mi, kdo je až podle Adámka.
Jo a vymámila jsem z ní telefonní číslo, takže když v po nedojde, že se bojí - tak jí budem uhánět smskama a telefonama :grinning: Tak slíbila, že dojde. A fakt se nemusí bát, pr je v pohodě a sympatická a Jajda bude mít dalšího kámoše.

Zuzí a on by se vzbudil, kdybys ho přendala do postýlky?
Já přenáším Jajdu i z auta teďka bez sedačky a většinou se nevzbudí...
11. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje omlouvám se za román :sweat_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek