• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky používáte to nekterá?...dule v tom odkazu je pak diskuze,názory a vetšina žen je spokojená....
11. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem na to slyšela samé dobré reference, ale nějak si to nedokážu představit, jak s tím budu manipulovat :confused:
11. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já práve taky a ted jsem narazila na odkaz.....a vypadá to zajímáve.....chtela bych to zkusit,pač tampony mi gynekolog zakazal kvůli mykozám,takže používám vložky a mykozy nemám,ale je to otrava a zvlášt v horku mi to vadí....ale co když mi to nebude pasovat a vyhodím 600 kč...

představ si,že malá usla o půl 1 a ješte spinká...beruška dospává noc probdelou..ale co maminka....nemohla jsem zabrat....za chvíli dorazí tatka a jedem koupit ty boty...snad seženem...a tata pak zase jede k mudr. s kyčlema večer do konice,tak půjdeme na hřište s kamoškou,má 2 letou Anetku,tak spolu řádí a večer jak usne tak musím žehlit....mám tu 6 praček a nejsem schopná se dokopat večer..vždycky padnu..uvidíme dnes...
11. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje to je šikulka, tak aspoň odpočívej. Já jsem k.o. po tom nákpu, už mám uvařeno, ale obávám se, že Jajda se za chvíli vzbudí. Jo a koupila jsem si váhu s měřením tuku v těle a jsem bléééééééé :cry: :cry: :cry: no ale aspoň budu vidět, zda tuk mizí.A doufám, že bude mizet.
Kam jedete na boty?

No právě 600 je dost, já tampony taky nemůžu...kdyby to aspoň nestálo tolik, to bych to zkusila.
11. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mrnu do deichmanu,pak v arkáde to kcs nebo ccc,nevím co to je..a nebo v prioru nahoře....u batu jsme zkoušely a žádné přes nárt neobuje....
11. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude pálka....ale bude to rychlovka,tatka bude spichat k k dr.,aby stihli pak to pivo,pač u toho dr.se moooc dlouho čeká i když jseš objednaná
11. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ten kalíšek stojí vel.S i přes 400 kč ale ten nám tam asi nebude držet :grinning: ,pač máme nad 25 let a hlavne jsme rodily....
Nojo nedá se nic dělat s botečkama. Nás to čeká taky, protože z těhle vyroste a stejnak bude potřebovat nějaké teplejší trošku.
No S mi asi nebude :grinning:
11. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chci na podzim at má pořádný..už je vzhuru
11. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči ty jsi úplně super,hrozně sympatická,pohodářka,působila jsi ne mě opravdu pozitivně.Tak holky v pondělí ju?Mám nervy už teď.
11. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli na nervy se vykašli, hele znáš už mě, Zuzku, to jsi na tom líp, než když jsem tam šla poprvé já, znala jsem všechny jen z netu. :wink: Neboj, jsme všichni v poho.
11. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, u nás se ještě chrupe, no je znát, že usnul až později. A to za chvíli dojede manža, a chtěl jít hned malovat, ať to přes noc vyschne. Budeme spát v obýváku, doufám, že postýlka projde dveřma, pr jestli bude spát s náma v posteli, tak se nevyspíme nikdo
11. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo..já mám pokaždý nervy jako bych šla na rande :grinning: :grinning:
ten kalíšek..no nevěřím tomu...bych se bála:slight_smile:))a tampony taky nepoužívám akorát jsem z toho měla zánět..takže brrrrrr
jdu na město před 4...budete tam někdo?ale jdu sama s tomáškem:slight_smile:))
malá i blinkala.ale je dobrá bez teplot.navalil se jí čaj z té rýmy.takže kapem a odsáváme :frowning2:
11. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk nikde nikdo :confused:
už jsem doma jsem to jen proletěla..teda je dusno hruza..a ten větr šílenej:slight_smile:
měla jsem dnes dobrej kup v sekáči..tričko s fifi pro malou.kabátek na jaro a mikinku p+ěknou za 60kč :grinning: nekupto
tak máme naušničky..to jsem zvědavá jak ji je nandá...se bojí že se bude škubat :unamused:
11. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se musím pochlubit - konečně jsem se dohrabala ke kadeřnici, takže zase vypadám trochu jako člověk :slight_smile: V úterý si tam ještě nechám dodělat 4-5 světlejších proužků, abych rodila jako kočka :grinning: :grinning: :grinning:

Já chci taky naši malé koupit naušničky, kdy je nejlepší nechat propíchnout ouško? Dřív se to dělalo rovnou v porodnici, to teď asi už ne, co?!
11. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene ted se to dělá ve 3.m po první hexa vak....
jenže nám dali první hexa až tedkom.v 6.m protože nám hnisalo dlouho ramínko od tubery.nastřelili jsme je.
ale co vím..kámoška má naušničky hned po 6tinedělí..udělala jí to jejich dr.známá.takže když budeš chtít udělá vám.to...chce se to zeptat.vím že to neradi ted dělají před tím 3.m
já jí je chtěla nechat rovnou píchnout ale v pul roce už byla dost velká tak jsme zvolili mírnější variantu..stejně řvala heuza...ale vubec to nehnisalo ani červený to neměla.
11. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith...já si dneska taky vyrobím melír....jsem zvědavá jak dopadnu..protože mám šílený odrosty mě rychle rostou vlasy.a nějak mi poslední dobou nedrží vubec barva...takže tak..jo a šediny...panebože to je uplně na mašlu :angry:
11. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za radu, tak to nebudu pospíchat s nákupem :grinning:
11. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu uklízet...a pak na ty vlasy.na kadeřníka není tak jdu riskovat.... :grinning: :grinning: :grinning: kdybych v pondlí nedošla...tak je to jasný...nebo v čepici :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak před chvílí jsme přišli s Klárkou z venku,ale pekne se ochladilo..odpo jsem vylezla v šortkách a ted jak jdeme večer domu,tak by človek zmrzl.Zítra ráno jedeme na chaloupku,máme oslavy,tak se bude papkat,a popíjet,snad nebude moc pršet.Vidím to tak spíše na svařáček.
V nedeli si vás tady dočtu a v pondelí se těším na srazík...pa pa
11. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jsem tu..
11. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak malá usne,jdu žehlit..mám tu 6 praček..je mi z toho zle...a budu čučet na pearl harbr....píšu to blbe..ale je to sladák..uase budu fnukat... :frowning2: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martasku už jsem ti to myslim jednou říkala ale klidně ti to napíšu znova.Osobně s kalíškama nemám zkušenost vůbec žádnou ale mají to mé 3 kamarádky a jsou naprotsto spokojené.Osobně si to zavadení nedovedu představit ale bude to asi
na cviku jako u všeho.Hlavně dávej pozor až to budeš vyvařovat kamarádka u toho šla uklidit atd a když přišla bylo po kalichu :grinning:
11. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti , o tom kalíšku jsem tady už psala, asi tak 2měs . zpět. Má ho známá a říkala že super, tak jsem mrkla na tu diskuzi a zaujalo mě to, ale dělá mi to zle, nesnáším tampony, tak strkat tam něco ještě většího , no nevím nevím, ikdyž místo tam asi bude , po třech dětech :grinning: :grinning: :grinning: já zůstanu u vložek , pač když mám tampon tak stále myslím na to že ho budu muset vyndat a vždy mám hroznej strac h, že tam zůstane, nevim proč.

taky se těším na pondělní srazík, vypadá to že nás tam bude hodně, to bude super, a holky co se bojíte, tak nebojte, je to úplně v poho, vážně, já se taky na první sraz bála, hroooozně moc, a ostatní holky, co se časem přidávaly měly uplně stejné pocity a ted tady zase píšou vám že je to v poho, tak jak vy budete psát těm dalším to stejný, furt se to opakuje, to je hezkýýýý, tak papa v pondělí
11. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti-Jinak boty budu řešit tak za mesic a to zimni tak že máme jeste trochu cas
V pondělí se na všechny moc těším znám vás zatím jen pár.Tak všem pěkný víkend třeba se pottkáme v neděli na hodech a v pondělí na viděnou
11. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já už jedu zítra do PV a mám kontakt jen na Olču takže kdyby byla v pondělí změna tak dej Oli prosím vědět :wink: jinak kolem 15-15,30 budu někde bloudit na újezdě :sweat_smile:

Pa Pa
11. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vás dočíst, zase jste toho napsali :slight_smile:

vidím, že Olinka a zuzik pěkně potrénovali na bruslích, tak paráda, Adámek už v kočáru moc být nechce a ted poslední tři dny nějak přišel koooonečně na chutˇ motorce, tak ráno nasadí helmičku a jezdí tu po bytě a trénuje :grinning: :grinning: :grinning:

peti dnes jsem tě zahlídla nedaleko kozenek s Nelinkou tak kolem půl 7 večer , jeli jsme z chaty, zumba píšeš dobrá, no já a ty moje taneční kroky,ale kdyby byl nějakej ten panáček před tím určitě by mi to šlo líp, budu to muset s vámi vyzkoušet, no nedá se nic dělat, dadli teď odšune stoly a bude u ní kurz zumby jen pro maminky z modrého koníka :grinning: :grinning:

botečky na podzim už máme asi týden, brala jsem je v prioru u žirafky,dokonce mám už i zimní bundu pro malého, já pak čekám a buď mají vyprodané čísla nebo se mi nic nelíbí :wink:

holky na srázek v pondělí nepřijdu,budu balit a chystat ještě co je potřeba a ve středu odlétáme, ale táta bude mít noťasa sebou, takže budu si vás číst

tak zatím pa, krásný víkend, třeba se potkáme na hodech :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo kam letíte za sluníčkem???
11. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek