• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Kristy já jsem taky pesimista,ale nesmíš si to tak připouštět.Myslet na vše co se může státtak budeš žít jen ve strachu.Taky z toho nemám dobrý pocit.Mám to jak kolca jsme tu samy takže prostě musím.
Přiznávám že je to o hubu,ale někdy člověk musí :unamused:

Jinak mě to pečení krásně začalo.Mužíček si poručil sádlové kolečka a asi jsem měla nějaký blbý recept,protože ze sádlových koleček vzniklo kakaová slátatnina :angry: Perníčky se mi přichtly. :angry: takže budu asi péct přes noc s ním se to moc nedaá :unamused:

Snad bude druhý pokus lepší :wink:
29. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé holky vy už pečete?...já musím začít asi taky ale až v týdnu..ted balím věci jedeme na chalupu na oběd k petovým rodičům,ale to počasí je hnus,vůbec se mi nechce..tak se mějte a abunkoat ten druhý pokus už stojí za to :grinning:
29. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Marti já mám zatím perníčky a píct budu až tak za týden protože u nás by se to ještě snědlo :grinning:

Pozor: Kristýnce vypadl dneska první zoubek :cry: ,Kája se v tom spaní hrozně mění ja už psala Martina tři dny spí jako andílek a pak zase všechno pokazí ale už skoro nekojím tak jsme z manžou rozhodlí že na silvestra buou hlídat babi z dědou a mi si vyrazíme z kámošema :slight_smile: konečně to bude bez strachu co kojení a jestli se vzbudí co s ní ted už to řeším čajem a hotovo a prsínko má jen ráno a večer před spinkáním úplně se mi to skončit nechce je to strašně krásnej pocit když se přisaje a kouká je sleďoučká a s představou že jak to utnu už to nikdy nebude(třetí mimi neplánujeme) to budu asi natahovat dlouho než to utnu úpňě :wink:
tak du hajat dneska v noci zase řádila tak jsem nějaká utahaná tak dobrou.
29. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vy toho budete mít napeklé jak tak vidím :grinning: ,dnes byla noc katastrofa...tak se těším kdy si schrupnu,ale přes den to nehrozí..tak si musím počakt do večea jak usne..snad mě nechá dnes vyhajt lépe... :confounded:
30. lis 2008 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky jdu vas jen pozdravit,nejak se nechytam...

chystam se na hory-jedem pristi tyden ve stredu huraa koecne odpocinek uz se tesim.

jinak s pecenim jsme na tom u nas nijak u nas se nepece pá č nase babi to vse zvlada je na peceni jak dabel,toho uz by bylo moc :grinning:

tak se mejte a preju pekne predvanocni obdobi.. :wink:
30. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ajokjy tak mi jsme dneska měli nejhorší noc v 1 se zbudila a do půl páté dělala boslova bordel :frowning2: byla vyspaná a jak jsem zhasla lampičku ta hroznej cirkus řvala a řvala tak jsem to do půl čtvrté snášela a pak jsem ji nechala asi hodinu řvát byl to takový ten řev jako kdyby si něco vynucovala tak jsem dělala mrtvého brouka a pak usnula bylo 5 hodin no fakt děs ,a ted spala do 8 jsem úplně hotová :frowning2: tak jdme snídat a vařit budu dělat ražniči a rýži na víc se nezmůžu.
30. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristyan nápodobně......vidím že nejsem sama..ty holky naše nám davají zabrat..potvůrky.... :unamused:
30. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tý jo Kristy to je nářez to jemi tě fakt líto.Marti taky to nemáš lehký.to není možný.
30. lis 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Kristy teda to jsi si užila. Chjo, vůbec nevím co by vám mohlo pomoct.
U nás noc celkem ok i přes rýmičku, večer jsme zkusili protizácpovou kašičku a vzbudil se na kojo ve dvě a v šest a vstával v osm. Tak celkem fajn. Jinak mám pocit, že trošku pokašlává :frowning2: . Co na kašel u půlročního mimča? K dr. se mi nechce, aby tam toho nechytl ještě víc :frowning2:
30. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
k pečení - letos jsem píct neplánovala, ale manža nakonec, že prý napečem - takže napeču já, těžko manža, nevím kdy... No ale napadlo mě, že bych ty těsta mohla udělat v domácí pekárně, což by mi dost ušetřilo práci. Ještě teda jsem si pečení nehodila do plánu :slight_smile: ale vidím to tak nějak těsně před vánoci. Malej jak je nastydlej, tak ho mám na rozloženém gauči, takže daleko od něj nemůžu a se spánkem přes den to nepřehání.
30. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolčo myslím že ten čajík na nachlazení je je od 6.měsíce a je to i na kašel...ale nevím jestli Jaroušek pije čajík nebo jen mlíčko ,ale jinak můžeš dát Hedelix,je to přírodní a je to na kašel.To dáváme malé od malinka....
30. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já mu čajíček teďka začala dávat, aby si zvykal, dávám mu ho po obídku, pr nechci aby si míchal mlíčko se zeleninkou hnedka. Ale moc ho nevypije. Zkusím ten hedelix. Díky moc za rady.
30. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jj, ten hedelix je prý fajn. Nemá takovej megaúčinek jako mucosolvan, takže míma, když začnou vykašlávat, se tím nedusí. Míša se teda momentálně dusí, kašle jen v noci, ale i to stojí za to :unamused:. Já právě řeším, jestli jí kašel podporovat (resp. vykašlávání, tím mucosolvanem) nebo jí ho tlumit ditustatem :confounded:. Čert aby se v tom vyznal. přemýšlela jsem, že dneska jak pojedeme domů od tchánovců, stavíme se na pohotovosti, bo zítra se mi k té naší mudře vůbec nechce, k jezince jedné. Ale nevím, jestli nás odtama nevyrazí, co tam lezeme když jí nic není :confused:. Protože vypadá živě ažaž :grinning:
30. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dík,
Jájoušek právě v noci nekašle. Jen přes den trošku. Tak myslím ten hedelix bude tak akorát.
30. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes hlásím hroznou noc.Adámek od 1měsíce spí celou noc,ale dnes od půl čtvrté vzhůru,a usnul až v 10hod. ráno.No mazec jako,pořád plakal,asi zuby.Doufám že dnes to bude ok.
30. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak mám úplně hrůzu co bude v noci dala jsem ji spát v 19.10 a už se jednou vzbudila seděla a brečela tak jsem naklusala z čajíkem a nechtěla tak jsem ji nechala bít a lehla a už zase spí tak mám tucha že to bude v noci pěknej mazec takže dneska ani na telku čumět nebudu protože kdyby náhodou tak at se aspoň troch vyspím .Tak držte palečky ať spíme aspon do 3 h a pak už je to jedno .Myslím že to budou zuby dneska 4krát kakala a pořád má něco v puse podotýkám že máme pořát jeden zub :unamused:
Tak dobrou a ráno podám hlášení co se dělo pa pa
30. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak co kristyan jakou jste měli noc,myslela jsem na tebe.malá usla včera kolem 22 hodiny až,a to ji doslaova přemlouvám at už spinká :grinning: ,ale za to spinkala celou noc,a vzbudila se mi jen na mlíčko o půl 1.A vstávali jsme v 7:15 hod.Čím později usne tím je to u nás lepší....Kdyby usla v 7 jak Kája tobě tak od 21 hodin je vzhůru řádí na novo,to i dela aji když usne kolem 8 u kaše.Do hodiny je hned vzhůru a jede na novo.Hroznej živel to je....a Kája myslím taky :grinning:
1. pro 2008 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Teda holky, držím palečky, ať se ty noci zlepší :slight_smile:. Míša teda taky spí hůř, jak je nemocná a lezou jí ty zatrolený stoličky, ale dneska se vzbudila třeba ve čtvrt na šest, jen jsem ji přešoupla k nám a chrupaly jsme až do 7:45. Takže žádná hrůza. To jen tak pro srovnání, normálně spinká celou noc v postýlce.
My jdeme dneska k mudře, kašle dost, tak ať jsem klidnější. Pak podám hlášení :wink:
1. pro 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak dneska už to bylo asi o korunu lepší spala špatně ale už neřvala jak tur a když brečela tak ležela a pak usnula tak to budou určo zuby
Dneska jdeme k dr na kontrolu ale má pořád ten nosohltan protože rýmu nemá ale chrochtá nosem a i hleny má vždycky se jí navalí ona to spolkne a dobrý pak to vykaká takže jsem ráda že aspoň nejak :unamused:
1. pro 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak se mate ja se staram o otravenyho pesana vcera mi alem umrel veterinar tomu moc nedaval ale uz e to lepsi..akorat nechce jist :frowning2:
1. pro 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem taky kristyan zvedavá kdy nám vyleze další zub,máme poze jen ty dva už 3 měsíce... :angry:

denoušku to je hrůza...nezávidím ti..sand to dobře dopadne..,držím palečky
1. pro 2008 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Deny, držím palce, ať se pejsek brzo uzdraví ...
My jsme zpátky od dr., na průduškách to nemá, tak je to dobrý. Ráno můžu dávat mucosolvan, večer ditustat. Leze nám další čtyřka, už třetí za poslední měsíc. Taky jsme dlouho měly vylezlých jen osm zubů, ty nám vykoukly do roka a pak nebylo dloouho nic, až teď v půli listopadu jí začaly lízt ty čtyřky ... a trojky furt nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dekuji asi se to epsi snedla trochu rizotka :dizzy_face:

jinak mi mame 8 zubu,4 dole a 4 nahore no...

ve stre jedu na hory jak uz jsem psala tak asi budu pak mit co docitat vy spisovatelky co...
1. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Jitu dobře, že na průduškách nic není.
Jájoušek kašle, tak jsem koupila ten Hedelix a čajík a uvidíme.
Denoušku tak snad hafánek bude brzy v pořádku.
Marti tak noc celkem ušla že. Holt prostě asi chce chodit spát později. Jájoušek usnul včera jako vždy v půl sedmé, ale dost se budil, ale myslím, že kvůli tomu kašlíku. A vstávali jsme v osm, tak to celkem fajn. AKorát teda dvakrát kojo místo jednoho.
1. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi už jsme doma od dr máme dávat mucosolvan ještě do pátku a O.K no a na roční prohlídce míry 76cm a 8300g takže jako laňky :grinning:
1. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No kristyan Kája je opravdu lanka podle naši prciny,my měli 10,30 v 10 měsících.Tak jsem zvedavá na poradnu v lednu.Jinak měla taky 76 cm.Ale to vůbec nevadí,každé miminko je jiny...už jsou to velký holky a já furt říkam miminko.... :wink:

Madam spala od půl 11 do půl 1,ted už ji hodku uspávám a nic...už skoro psí a najednou otevře oči a je po spaní..vypito má půl litra čaje,ale je umrčená hrůza....a ta kpozdní spaní už nemám ráda....
1. pro 2008 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, pár dní jsem tady nebyla, pač jen hlídám prcka, aby nespadl :grinning: :grinning: :grinning: ne, dělám si srandu, tak hustý to není, ale hlídám ho , to jo, už párkrát spadl a ustáli jsme to, musím ho vždy položit na bok a ne chovat, tak to mám už vychytaný
byla jsem v sobotu u splužačky ze střední , má 3 děti, po 2 letech /4,6,8 let/po sobě, takže spartanská výchova, ale fakt super vychovaný, a oba kluci ji taky pořád omdlívali, i když třeba víc řvali v kočáru, tak omdleli, tak mi dala instrukce, tak jsem trochu klidnější, ve středu jdeme na neurol.na EEG, ale určitě tam nic nebude, je myslím jen taková hysterka, teda, kéž by :slight_smile: nebo já, pač jsem ho vždycky chnapla do náruče a třepala s ním, tak jsem mu to třeba způsobila jááá :confounded:

denoušku, držím pěsti s pejskem, taky máme, tak vím, že je to skoro jako dítě

kolčo, dvakrát kojo v noci, to my taky 2-3x, snažím se kojo kolem půlnoci nedat, někdy se mi to podaří , někdy rezignuju :confounded: vím, že hlad nemá, chce si jen pocucat, na večeři sní 150 husté kaše+ moje mlíčko, musí být přecpaný, tak nevím proč se kolem půlnoci budí, asi zvyk, tak musíme odnaučit :wink:
1. pro 2008 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co máte v plánu ve čtvrtek dopoledne,tak me napadlo,co kdyby jsme společně zašli do centra cipisek na sildišti svobody.Od 8.30 do 10.45 tam můžou maminy s dětmi do 1,5 roku,že by si děti pohráli spolu......my se známe,tak by jsme aspon mohli poklábosit konečně a děti si pohrát....co vy na to?
1. pro 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
A není tam žádnej program...je to volnej vstup,aby si děti pohráli..žádný říkanky,zpivanky jiji :grinning:
1. pro 2008 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak už vím co bylo tomu našemu Áďovi,že tak špatně spinkal.Už máme 4 zuby a to nás asi trápilo,tak teď máme zase na chvíli klid :wink: .
1. pro 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek